Mooi zo! Voor de volgende keer; het valt allemaal wel mee. Jezelf niet teveel meer in je hoofd halenquote:Op woensdag 2 april 2014 17:16 schreef YokiKater het volgende:
Alles is goed gegaan, ze waren met 2 uurtjes klaar. Mooie zuinigere en vooral stillere ketel en een mooiere thermostaat. Zit nu alleen wel dat met een kleurverschil op de muur in mijn keuken omdat de ketel een stuk kleiner is dan de oude en ik mis een paar tegeltjes, maar daar kan ik wel mee leven.
Zit nu bij mijn ouders even bij te komen en te eten, heb ik geen last van de spelende kinderen en ga ik vanavond weer terug.
Mjah het blijft een ongemakkelijke en onprettige ervaring hoor. Als het nou allemaal leuke meiden warenquote:Op woensdag 2 april 2014 17:29 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Mooi zo! Voor de volgende keer; het valt allemaal wel mee. Jezelf niet teveel meer in je hoofd halen
Tof!quote:Op woensdag 2 april 2014 19:00 schreef summer2bird het volgende:
Ik heb goed nieuws (voor mijzelf dan hé)
Ik krijg binnen 2 weken uitsluitsel of ik wel of niet mag meedraaien met het programma bij het beschermd wonen
Eindelijk duidelijkheid!
Ik sta al een tijd ingeschreven daar hoorquote:Op woensdag 2 april 2014 19:02 schreef ToT het volgende:
[..]
Tof!
Maar beschermd wonen? Oh jee. problemen?
Dankje!quote:Op woensdag 2 april 2014 19:06 schreef tijnbrein het volgende:
Fijn dat je duidelijkheid krijgt Summer
Ik zei al, morgen beter!quote:
Sterktequote:Op woensdag 2 april 2014 22:38 schreef Nijna het volgende:
Beterschap poesopstok!
Summer, succes met afwachten!
Ik heb het te druk, of nou ja... ik voel me te druk. Lijf staat constant in standje stress. Erg snel overprikkeld en dat merk ik aan de kinderen, dat botst en het is ff niet gezellig hier. Vandaag was wat rustiger, want ik had hulp, dus even tijd voor mezelf kunnen nemen. Maar stressniveau is nog steeds erg hoog volgens mij.
Nu alleen zien hoe we dat er weer uit krijgen. Ademruimte zien te creëren tussen de bedrijven door... Sommige dingen zijn gewoon niet haalbaar of nou ja... vind ik niet haalbaar.
Ik blijf eigenwijs, bepaalde dingen moeten gewoon doorgaan.
Ah balen zeg.quote:Op woensdag 2 april 2014 22:38 schreef Nijna het volgende:
Beterschap poesopstok!
Summer, succes met afwachten!
Ik heb het te druk, of nou ja... ik voel me te druk. Lijf staat constant in standje stress. Erg snel overprikkeld en dat merk ik aan de kinderen, dat botst en het is ff niet gezellig hier. Vandaag was wat rustiger, want ik had hulp, dus even tijd voor mezelf kunnen nemen. Maar stressniveau is nog steeds erg hoog volgens mij.
Nu alleen zien hoe we dat er weer uit krijgen. Ademruimte zien te creëren tussen de bedrijven door... Sommige dingen zijn gewoon niet haalbaar of nou ja... vind ik niet haalbaar.
Ik blijf eigenwijs, bepaalde dingen moeten gewoon doorgaan.
Te complexquote:Op donderdag 3 april 2014 10:43 schreef Maria2.0 het volgende:
Heb niet teruggelezen, sorry!
Heb mn afspraak gehad. Was de psychiater met wie ik de afspraak had en die ik al had gezien ziek...
Dus een andere. Ik vertoon zeer klassiek autistische symptomen maar ook symptomen van ADHD. Ze kunnen dus nog geen diagnose stellen, ik ben te complex![]()
Nu volgt er volgende week overleg tussen de 2 psychiaters en dan bellen ze me met een vervolgplan. In elk geval aanvullend psychologisch onderzoek geloof ik.
Hoe ging het? Goede afsluiting? Hebben jullie het nog over de zelfmoord gehad?quote:Op donderdag 3 april 2014 18:10 schreef ToT het volgende:
[..]
Ah balen zeg.
Ja ikzelf ben ook zwaar overprikkeld. Was vandaag ook niet fijn met de cursus, maar daarvan heb ik vandaag de laatste dag gehad.
Ja het was een terugblik, en ik was wat prikkelbaar door wat er de afgelopen dagen hier allemaal gebeurd is: afgelopen paar dagen mezelf HELEMAAL voorbij gelopen met opruimen, dingen verkopen, naar huizen zoeken enz. (waardoor ik ook superslecht geslapen heb de laatste tijd), en ik heb vandaag te horen gekregen dat ik 2 JUNI al mijn huis uit moet zijn!!!quote:Op donderdag 3 april 2014 18:13 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Te complex![]()
Oooh.. oeps..
Ik ben benieuwd wat er uit komt! Wat vind je zelf van dit bericht?
[..]
Hoe ging het? Goede afsluiting? Hebben jullie het nog over de zelfmoord gehad?
quote:Op donderdag 3 april 2014 18:24 schreef Poesopstokje het volgende:
Pfoeii ToT.. heftig allemaal..
Vooral die datum.. Ik hoop van harte dat je binnenkort een fijn huis vindt, en dat je rustig de tijd krijgt om te verhuizen en jezelf te settelen..
Thx!quote:
Ja dat is dus echt dikke humor: een paar maand geleden zeiden ze van wel en dat ze echt omkwamen in onverhuurde 55+ woningen, maar toen ik laatst weer belde om daar verder over te informeren, werd gezegd dat dat onzin is en dat ook 55+ huizen gewoon via de normale wegen vergeven werden.quote:Op donderdag 3 april 2014 18:30 schreef Poesopstokje het volgende:
Zijn er geen spoedmodellen bij jou in de omgeving? Zo ben ik ook aan mijn huis gekomen..
Vaak zijn het 55+ woningen, maar je kunt altijd bellen om te kijken of er een uitzondering kan worden gemaakt. Kon bij mij ook, maar dan zonder kind
Goed idee.. De ene medewerker is de andere niet gelukkig. Je zult net een treffen die alles via het boekje doetquote:Op donderdag 3 april 2014 18:34 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja dat is dus echt dikke humor: een paar maand geleden zeiden ze van wel en dat ze echt omkwamen in onverhuurde 55+ woningen, maar toen ik laatst weer belde om daar verder over te informeren, werd gezegd dat dat onzin is en dat ook 55+ huizen gewoon via de normale wegen vergeven werden.
Misschien dat ik morgen nog maar ff langs ga om deze 2 tegenstrijdige berichten daar op tafel te gooien en te vragen hoe dat precies zit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 27% gewijzigd door #ANONIEM op 03-04-2014 23:25:00 ]
quote:Op donderdag 3 april 2014 18:52 schreef Poesopstokje het volgende:
Wie geeft me een kusje?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
[ Bericht 4% gewijzigd door Re op 04-04-2014 20:44:33 ]
Tja ikzelf heb Asperger en ADD met hyperactieve kenmerken, maar van de Asperger heb ik wel echt het meeste last.quote:Op donderdag 3 april 2014 18:56 schreef Maria2.0 het volgende:
Als rechtgeaarde vrouwenliefhebber wil ik dat best doen hoor![]()
Balen van die inschrijfkosten ToT maar wie weet wat er op je pad komt.
De uitslag van het gesprek vind ik zo zo. Ik had ergens gehoopt op een duidelijkere uitslag. Nu is het: Ja ik denk aan autisme maar je hebt ook ADHD trekken. Nou lees ik ook dat dat vaak samengaat. Ik denk dat ze willen gaan kijken wat overheerst. Ik baal er met name van omdat het nu allemaal nog langer gaat duren voor ik concreet aan de slag kan met dingen.
quote:Op donderdag 3 april 2014 18:52 schreef Poesopstokje het volgende:
Wie geeft me een kusje?Misschien beter aan de andere kant en niet op die pijnlijke plek?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door Re op 04-04-2014 20:45:32 ]14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
Tja te lang te goed functioneren, herkenbaar.quote:Op donderdag 3 april 2014 20:25 schreef Maria2.0 het volgende:
Ik functioneerde blijkbaar ook te goed om echt overtuigd autisme te hebben ofzo. Maar ik heb mezelf gewoon in de loop der jaren een goed leefbaar patroon aangeleerd. Ik denk dat dat wat verwarring brengt. Ach, ik zie het allemaal wel weer.
Herkenbaarquote:Op donderdag 3 april 2014 22:06 schreef ToT het volgende:
[..]
Tja te lang te goed functioneren, herkenbaar.
In 13 jaar 13 verschillende banen gehad omdat jer nergens een vaste baan kon krijgen --> "Oh, het is u dus langdurig gelukt om zelf aan het werk te blijven. Sorry, geen WaJong uitkering of re-integratieplannen daarvoor."
quote:Op donderdag 3 april 2014 22:11 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Herkenbaar![]()
Vandaag ook zoiets, eigenlijk kunnen we je niet helpen om sociale contacten op te bouwen en vast te houden. Dat moet je zelf maar doen.
Ach ja leuk als je behandelaar dat tegen je zegt. Vooral ook handig omdat ik eigenlijk niemand heb die mij echt steunt/helpt. Wat ik als een paar keer heb aangegeven.quote:
Mijn begeleidster heb ik meer aan; die had het over dat stichting MEE ook specifieke contactavonden en sportdagen had voor mensen met ASS enzo.quote:Op donderdag 3 april 2014 22:19 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ach ja leuk als je behandelaar dat tegen je zegt. Vooral ook handig omdat ik eigenlijk niemand heb die mij echt steunt/helpt. Wat ik als een paar keer heb aangegeven.
Ik moet eens kijken wat ik nu eigenlijk wil en hoe ik dat ga bereikenquote:Op donderdag 3 april 2014 22:20 schreef ToT het volgende:
[..]
Mijn begeleidster heb ik meer aan; die had het over dat stichting MEE ook specifieke contactavonden en sportdagen had voor mensen met ASS enzo.
quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:13 schreef Maria2.0 het volgende:
Nou ja het is leuk om te horen dat je goed functioneert en een leuke vrouw bent maar ik functioneer moeizaam en ben vaak helemaal niet zo leuk. Dat uurtje dat ik daar zit ga ik mezelf niet tegen mijn hoofd slaan of wegduiken voor geluid natuurlijk, dus ik begrijp ergens wel waarom er dan gedacht wordt dat het wel okee gaat. Ik kan prima normaal overkomen![]()
Ik zit er echter niet voor niets. De voorzichtige wijze waarmee zaken worden geformuleerd vond ik wel hilarisch. 'Is op haar hoede met het inschatten van sociale situaties' op de vraag: als een groepje staat te praten, weet je dan of het over leuke of verdrietige zaken gaat? En mijn antwoord: als ze lachen zijn ze blij en als ze huilen verdrietig. Voor de rest heb ik geen idee
Ja moeilijk, het ligt er heel sterk aan hoe ik in mijn vel zit en wat de situatie is.quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:59 schreef Klonk het volgende:
Ik zie hier meer mensen die last hebben van overprikkeling.
Hoe gaan jullie daar mee om?
Klein voorbeeld ik woon in een typische nederlandse jaren '50 wijk, gezellige buurt waar veel mensen buiten zitten als het mooi weer is. En die kakofonie van geluiden die trek ik niet, kan dan wel met oordopjes buiten gaan zitten maar dat is dan niet handig als je bezoek hebt...
Beetje last van. Dat er een paar kinderen spelen, boeit me niet zoveel.quote:Op vrijdag 4 april 2014 12:59 schreef Klonk het volgende:
Ik zie hier meer mensen die last hebben van overprikkeling.
Hoe gaan jullie daar mee om?
Klein voorbeeld ik woon in een typische nederlandse jaren '50 wijk, gezellige buurt waar veel mensen buiten zitten als het mooi weer is. En die kakofonie van geluiden die trek ik niet, kan dan wel met oordopjes buiten gaan zitten maar dat is dan niet handig als je bezoek hebt...
Werk helpt mij juist ontzettend, ik kan dan even de 'herrie' thuis ontvluchten. Ik werk als chauffeur en breng mensen met een verstandelijke beperking van en naar hun werk en woonplek.quote:Op vrijdag 4 april 2014 22:55 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik herken me gelukkig niet in jullie overprikkeling ervaringen
Ik heb een vrij strak ritme wat ik mijn zoon ook doorvoer. Zolang ik alle controle kan houden gaat het prima. Het niet hebben van werk en alles wat daar bij komt kijken helpt ook wel mee
Werken helpt mij ook enorm!quote:Op zaterdag 5 april 2014 07:06 schreef Klonk het volgende:
[..]
Werk helpt mij juist ontzettend, ik kan dan even de 'herrie' thuis ontvluchten. Ik werk als chauffeur en breng mensen met een verstandelijke beperking van en naar hun werk en woonplek.
Is af en toe best confronterend maar het helpt me wel op alles te relativeren zeker als je bedenkt dat een van mijn passagiers iemand van mijn leeftijd is die het thuis niet meer kon redden en nu begeleid woont en dat is verder een heel gewoon iemand, aardig maar wel een heleboel dingen doet zoals ik die ook doe, dan besef ik me heel erg dat ik verrotte veel mazzel heb met mijn vriendin en directe familie. Ik roep voor de gein wel eens dat is niet mijn vriendin maar mijn pb-er
Dit. Vooral in de zomer, was t 5 uur uit bed, 7 uur beginnen met werken en half 5 klaar, en was ik tegen half 6 thuis. Dan een half uurtje uitrusten, en daarna beginnen met het boodschappen doen en eten maken (heb een kleine koelkast/vriezertje).quote:Op zaterdag 5 april 2014 11:17 schreef tijnbrein het volgende:
Eigenlijk nooit last van overprikkeling. Maar ik ben wel vaak geen fut meer om wat te doen na een dag werken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |