Aaaaah, wat lief!quote:Op zaterdag 5 april 2014 20:28 schreef Soempie het volgende:
Hier vanavond nog zoiets liefs. De papa van M. is ruim een week weg voor z'n werk. Gister heb ik hem gefilmd terwijl hij 'KRRRR...OKODIL!' las. Vanavond voor het slapen gaan heb ik M. het boek gegeven en het filmpje aangezet en M. vond het helemaal briljant. Hij sloeg zelf de bladzijden om, zei zinnetjes mee, moest heel hard lachen om de gekke bekken van z'n papa en aan het eind kreeg de iPad een kusje.
Bedankt voor deze tips. Hier kan ik zeker wat meequote:Op zaterdag 5 april 2014 20:56 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Ik heb dat hier natuurlijk ook wel gehad en nog steeds. Drie dagen per week zijn hier naast Lientje twee dreumesvriendjes of een dreumes en babyvriendje.
Dat gaat heel vaak steeds beter, nu de kleintjes zo 17 maanden zijn gaan ze met elkaar spelen, samen blokjes stapelen ipv een stapelen en de kleinste het omgooien.
Wat ik hier ook veel doe is Lientje aan tafel met knutselspul, puzzels, spelletjes, nou ja wat op tafel kan en waar ze dan rustig mee kan spelen.
Beugel van de Tripp-Trapp af, dan kan ie ook zelf die rust opzoeken.
Kleintjes ook zo nu en dan aan tafel als zij op de grond speelt met bijv de treinbaan of een blokkenbouwwerk.
Dan laat ik de kleintjes fruit eten, kleuren met bijenwaskrijtjes of met klei spelen oid of met een theeserviesje, ook zo'n succes.
Wellicht willen de meiden ook buiten in de box spelen ipv bij M in de zandbak. Het zou ook kunnen dat door een week of twee meer 'ruimte' voor hem, hij weer tot rust komt. Hier ging het altijd op en af met die buien.
Het is helemaal niet gemakkelijk, jezelf zo in de weg zitten en dat het dan allemaal nog meer tegenzit door ukken om je heen.
Ik merk nu (Lientje is nu 22 maanden), dat het sinds een maand of twee weer echt afgenomen is. Ze kan heel goed communiceren en dat helpt.
Ik probeer ook altijd erg het gevoel te benoemen en haar bij me te nemen (waarom heb je verdriet) (waarom ben je boos) (wat wil er niet) en uitgelegd dat ik haar alleen kan helpen/begrijpen als ze met me praat.
Hmmm, dat lijkt me dan ook weer pittig. Sowieso is het met een ziek meestal wel 1-op-1 aandacht en zodra je meer dan 1 kind hebt, kon je dan al in de problemen.quote:Op zondag 6 april 2014 10:46 schreef Troeta het volgende:
Ze kwamen hier trouwens niet tegelijk. De ene was klaar toen kwamen de pokken bij de andere.
Ze deelden bij ons kaartjes uit voor de volgende kleuterbiosquote:
Ik vind dit nog heel erg aardig hoor qua gedrag etc.quote:Op zondag 6 april 2014 20:04 schreef ferrari_rood het volgende:
l'tiekje wat knap van het droog blijven.
Tegen mijn ouders vertelde ean wel waar de film overging en dat ze het wel leuk vond. Nou na 30min vond ze de film eng worden en wilde ze eigenlijk naar huis, dit bleef ze elke 10 min wel even herhalen, Zachtjes en niet huilend. Ze zat eerst netjes op d'r stoel met een zitverhoging maar die stoel kantelde iets dus daar wilde ze niet meer op zitten.
Ik twijfel nog of we 18 mei naar dora en Diego gaan. Die kent ze helaas beter dan de personages van vandaag.
Wij hebben de meisjesversie van dat shirtquote:Op zondag 6 april 2014 12:22 schreef laziness het volgende:
Het grote avontuur van Pim en Pom.
Echt een enorme aanrader voor de oudere peuters!
Ol heeft genoten!
Super leuk opgezet ook die kinderbios met clowns en kleurplaten en een hapje en een drankje.
O spotte heel knap in de film Pluk en Aagje, Langhors, de krullevaar, vader Stamper en Jip & Janneke.
Zo leuk om te zien vond ik dat, die herkenning.
Enige jammere waren de ouders die meenden ook hun jongere dreumesen mee te kunnen nemen zodat er geen oppas nodig is blijkbaar. Die huilden er regelmatig doorheen.
[ link | afbeelding ]
De roze, die is ook leuk!quote:Op maandag 7 april 2014 10:23 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wij hebben de meisjesversie van dat shirt
Wij gaan speciaal naar een andere bioscoop vanwege wel pauze als we met Nathan gaan. Die heeft na 3 kwartier wel een paar rondjes rennen nodigquote:
Ben ik nu wel even blij dat we in Groningen achterlopenquote:Op maandag 7 april 2014 13:11 schreef laziness het volgende:
Zijn bij jullie trouwens de disneyfilms etc nog gewoon in 2D? Hier zijn alle kinderfilms enkel in 3D de laatste tijd dus het zou niet eens een optie zijn om te gaan aangezien dat niet goed is. Ik vind dat echt heel erg stom dat ze het zo promoten bij de jongere kinderen en geen enkele andere optie meer bieden
Leuk joh drie Pathé's in de stad.
Die hebben toch nog wel 2d?quote:Op maandag 7 april 2014 13:11 schreef laziness het volgende:
Zijn bij jullie trouwens de disneyfilms etc nog gewoon in 2D? Hier zijn alle kinderfilms enkel in 3D de laatste tijd dus het zou niet eens een optie zijn om te gaan aangezien dat niet goed is. Ik vind dat echt heel erg stom dat ze het zo promoten bij de jongere kinderen en geen enkele andere optie meer bieden
Leuk joh drie Pathé's in de stad.
Zoetermeer heeft wel pauzequote:Op maandag 7 april 2014 13:06 schreef laziness het volgende:
Hier is alles Pathé in de stad en zij doen nergens meer aan pauze volgens mij. 70 minuten lang ging net. Een disneyfilm van langer zou daardoor nog niet gaan inderdaad.
Als je bij het aanbod van woensdagmiddag kijkt is alles 3Dquote:Op maandag 7 april 2014 14:02 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
Die hebben toch nog wel 2d?
Althans wij zijn gisteren naar de lego film geweest en die was 2d (oké, de meeste voorstellingen wel 3d).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |