Als zelfs Marcouch zegt dat vrijwel de meeste PVV'ers geen racisten zijn, wat is dan de waarheid denk je? Denk je werkelijk dat een paar miljoen Nederlanders racisten zijn? Of zijn ze gewoon de stelselmatige "incidenten" zat en nemen ze gekke Geert op de koop toe? Dat soort figuren zou gewoon direct het land moeten worden uitgetraptquote:Op maandag 24 maart 2014 22:47 schreef Xa1pt het volgende:
Zo goed als geen? PVV-ers zijn er zo goed als niet? Werkgevers die discrimineren zijn er ook zo goed als niet?
Dat is niet wat ik zie. Ik zie dat mensen hun schouders ophalen en geen ruk kan schelen, omdat zij er niks mee te maken hebben.quote:Op maandag 24 maart 2014 22:48 schreef Aanstootgevend het volgende:
[..]
Verontschuldigen misschien niet. Maar je hoort ze het wel afkeuren. Luidkeels, herhaaldelijk en met opgeheven vingertje. Over elkaar heen kruipend om maar te benadrukken hoe errrruugg het wel niet is.
Beter opletten dan. Heel erg hard benadrukken dat jij zelf nooooiiittt zo iets zou doen is een vrij essentieel onderdeel van de Nederlandse cultuur.quote:Op maandag 24 maart 2014 22:53 schreef Peunage het volgende:
[..]
Dat is niet wat ik zie. Ik zie dat mensen hun schouders ophalen en geen ruk kan schelen, omdat zij er niks mee te maken hebben.
Minder opvallend dan het goedpraten en verheerlijken. En dat is een probleem.quote:Maar het afkeuren doen Marokkanen ook gewoon hoor.
Nu ben ik benieuwd hoe de zin afloopt.quote:Op maandag 24 maart 2014 22:56 schreef vigen98 het volgende:
als je een hoog bejaarde man die zijn dode vrouw wilt opzoeken nog in elkaar slaat en berooft dan hoop ik dat jij persoonlijk een kogel door je kop
Misschien verschilt dat per gebied. Maar in en rond om de randstad, als je iets ziet wat niet hoort, hoef je er niet bij te zeggen dat je het zelf nooit zou doen of hoe vreselijk je het vind.quote:Op maandag 24 maart 2014 22:57 schreef Aanstootgevend het volgende:
Beter opletten dan. Heel erg hard benadrukken dat jij zelf nooooiiittt zo iets zou doen is een vrij essentieel onderdeel van de Nederlandse cultuur.
Mensen die na dit gezeik nog op de PVV stemmen en achter zijn boodschap staan, dat zijn inderdaad gewoon racisten.quote:Op maandag 24 maart 2014 22:51 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Als zelfs Marcouch zegt dat vrijwel de meeste PVV'ers geen racisten zijn, wat is dan de waarheid denk je? Denk je werkelijk dat een paar miljoen Nederlanders racisten zijn?
Dan nog zijn er andere partijen waar je je gram kunt halen. Alleen niet als je het allemaal alleen bij 'de getinten onder ons' zoekt, nee.quote:Of zijn ze gewoon de stelselmatige "incidenten" zat en nemen ze gekke Geert op de koop toe?
Tja.quote:Dat soort figuren zou gewoon direct het land moeten worden uitgetraptZolang dit soort idioten blijft wegkomen met flut strafjes en er ontkenning en bagatellisering vanuit de politiek blijft, blijft Geertje stemmen binnenharken.
Het tien keer betere alternatief is jaren geleden doodgeschoten en er is nooit een waardige vervanger voor teruggekomen. Bij gebrek aan beter nemen mensen maar genoegen met gekke Geert. Ik zou nooit op hem stemmen, ben het niet eens met zijn standpunten, hij is me te rechts op immigratie en te links op sociaal gebied.quote:Op maandag 24 maart 2014 23:00 schreef Xa1pt het volgende:
Mensen die na dit gezeik nog op de PVV stemmen en achter zijn boodschap staan, dat zijn inderdaad gewoon racisten.
Nee, die zijn er dus niet. De VVD is geen waardig alternatief meer met de Teef en Opstelten. D66 met kereltje Pechtold al helemaal niet. En het CDA? Laat me niet lachen. Misschien nog wel de SGPquote:Dan nog zijn er andere partijen waar je je gram kunt halen. Alleen niet als je het allemaal alleen bij 'de getinten onder ons' zoekt, nee.
Tja.quote:Tja.
En de niet-PVV-stemmers houden hun ogen as usual gesloten voor dit soort zaken en maken zich meer druk om wat Geert zou kunnen bedoelen met zijn woorden. Zelfs als de dader gepakt zou worden, krijgt hij hooguit een FOEI te horen.quote:Op maandag 24 maart 2014 21:55 schreef theunderdog het volgende:
En de pvv-stemmers misbruiken deze ontzettend trieste gebeurtenis voor hun haat-verspreiding.
Scherp!quote:Op maandag 24 maart 2014 21:54 schreef Catkiller het volgende:
[..]
"We zijn allemaal Marokkanen" is vast niet van toepassing in deze zaak.
Correctie: de linkerzijde van de niet-PVV-stemmers. Ik stem geen PVV, maar ben absoluut rechts.quote:Op maandag 24 maart 2014 23:05 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
En de niet-PVV-stemmers houden hun ogen as usual gesloten voor dit soort zaken en maken zich meer druk om wat Geert zou kunnen bedoelen met zijn woorden. Zelfs als de dader gepakt zou worden, krijgt hij hooguit een FOEI te horen.
wat een bekrompen leugenquote:Op maandag 24 maart 2014 23:00 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Mensen die na dit gezeik nog op de PVV stemmen en achter zijn boodschap staan, dat zijn inderdaad gewoon racisten.
Misschien had ik anti-PVV-stemmers moeten zeggen?quote:Op maandag 24 maart 2014 23:06 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Correctie: de linkerzijde van de niet-PVV-stemmers. Ik stem geen PVV, maar ben absoluut rechts.
Er zijn voor wat betreft de inhoudelijke punten partijen waar je ook je gram kunt halen. Als je er ondanks dat dan toch voor kiest om op Wilders te stemmen ben je gewoon een bekrompen, racistische mongool.quote:Op maandag 24 maart 2014 23:14 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
wat een bekrompen leugen
Liegen en schelden? Toe maar!quote:Op maandag 24 maart 2014 23:16 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Er zijn voor wat betreft de inhoudelijke punten partijen waar je ook je gram kunt halen. Als je er ondanks dat dan toch voor kiest om op Wilders te stemmen ben je gewoon een bekrompen, racistische mongool.
Waar wordt er precies gelogen?quote:Op maandag 24 maart 2014 23:20 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Liegen en schelden? Toe maar!
Eens.quote:Op maandag 24 maart 2014 23:16 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Er zijn voor wat betreft de inhoudelijke punten partijen waar je ook je gram kunt halen. Als je er ondanks dat dan toch voor kiest om op Wilders te stemmen ben je gewoon een bekrompen, racistische mongool.
- Mensen die na dit gezeik nog op de PVV stemmen en achter zijn boodschap staan, zijn geen racisten.quote:
Goeie vergelijking wel.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 00:03 schreef Shreyas het volgende:
En als de dader wordt opgepakt: 40 uur taakstraf voorwaardelijk, zoals we ook in Haren hebben gezien.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |