Michielos heeft alleen zijn zolderkamer en fok. Thats it. Leven hoorquote:Op zondag 23 maart 2014 14:06 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Ik ga er even vanuit dat vrijwel iedereen werkt om te leven en niet leeft om te werken. Wat versta jij onder LEVEN dan als je het van een uitkering moet hebben? Ik versta onder leven dat ik m'n eigen huis kan betalen, geld heb voor een goede auto waardoor ik alle vrijheid heb, reizen kan maken omdat ik andere dingen wil zien dan alleen maar NL of Europa en in de toekomst ook (als het mee zit) m'n kinderen een goed leven kan geven.
Dat zijn dingen die ik mezelf niet zie doen als ik met minder inkomen genoegen zou moeten nemen. Als dat voor jou geen noodzakelijke dingen zijn prima, maar ik vind het wel belangrijk dat ik die mogelijkheden heb. Daar staat dan logischerwijs wel wat tegenover. Voor iedereen de afweging of hij/zij dat wilt.
Of gewoon 0 dagen.quote:Op zondag 23 maart 2014 14:16 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Daarom 4 dagen per week werken ipv 5.
Wat is er mis met 5 dagen werken? Dan heb je nog steeds 2 dagen per week vrij.quote:Op zondag 23 maart 2014 14:16 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Daarom 4 dagen per week werken ipv 5.
Dat voorspelde Keynes ook al 80 jaar geleden. Niets van terecht gekomen. Er is geen enkele reden om aan te nemen dat dit binnenkort wel staat te gebeuren. Artikeltje:quote:Op zondag 23 maart 2014 14:31 schreef P8 het volgende:
Ik denk dat, dankzij automatisering en zulks, over tien jaar een volle werkweek niet meer dan 32 uren zal zijn. Ik vermoed dat werkweken over 50 jaar zelfs minder dan 28 uren zullen hebben.
En dan zijn we hopelijk eindelijk eens klaar voor een basisinkomen.quote:Op zondag 23 maart 2014 14:31 schreef P8 het volgende:
Ik denk dat, dankzij automatisering en zulks, over tien jaar een volle werkweek niet meer dan 32 uren zal zijn. Ik vermoed dat werkweken over 50 jaar zelfs minder dan 28 uren zullen hebben.
omdat het vrouwmensch verdomme brood op de plank wil?quote:Op zondag 23 maart 2014 13:26 schreef euphoria19 het volgende:
Ja vraag me idd ook af waarom mensen echt voltijd hun hele leven willen gaan werken.Maarja ieder zijn ding.
Waar komt dat geld vandaan dan? Uit het niets ofzo?quote:Op zondag 23 maart 2014 14:35 schreef deadprez het volgende:
[..]
En dan zijn we hopelijk eindelijk eens klaar voor een basisinkomen.
Weet ik veel, ik wil gewoon gratis geld.quote:Op zondag 23 maart 2014 14:38 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Waar komt dat geld vandaan dan? Uit het niets ofzo?
Oh okéquote:Op zondag 23 maart 2014 14:39 schreef deadprez het volgende:
[..]
Weet ik veel, ik wil gewoon gratis geld.
Bitcoin. It can only go up uP UP.quote:Op zondag 23 maart 2014 14:39 schreef deadprez het volgende:
[..]
Weet ik veel, ik wil gewoon gratis geld.
Maar goed, het lijkt me dat het best mogelijk is, als de automatisering zo ver doorgezet is dat de economie daar voor een groot deel draaiende mee gehouden kan worden.quote:
Ik denk niet dat die winst dan zal worden aangewend om de gehele bevolking te onderhouden naar maar de investeerders gaatquote:Op zondag 23 maart 2014 14:41 schreef deadprez het volgende:
[..]
Maar goed, het lijkt me dat het best mogelijk is, als de automatisering zo ver doorgezet is dat de economie daar voor een groot deel draaiende mee gehouden kan worden.
Als al het geld gratis is, dan gaat er geen enkele boer meer om vijf uur 's ochtends opstaan om zijn koeien te melken.quote:Op zondag 23 maart 2014 14:41 schreef deadprez het volgende:
[..]
Maar goed, het lijkt me dat het best mogelijk is, als de automatisering zo ver doorgezet is dat de economie daar voor een groot deel draaiende mee gehouden kan worden.
Dat weet ik niet, ik denk zelf dat het merendeel van de bevolking wél gewoon zal blijven werken. Maar goed, het zal er toch nooit van komen.quote:Op zondag 23 maart 2014 14:49 schreef DarkAccountant het volgende:
[..]
Als al het geld gratis is, dan gaat er geen enkele boer meer om vijf uur 's ochtends opstaan om zijn koeien te melken.
Die trend is al ruim 30 jaar gaande. Interessante grafiekjes: http://www.technologyrevi(...)-is-destroying-jobs/quote:Op zondag 23 maart 2014 14:48 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ik denk niet dat die winst dan zal worden aangewend om de gehele bevolking te onderhouden naar maar de investeerders gaat
Integendeel. De werkweken zijn de afgelopen 80 jaar in de welvarende landen enorm gedaald in aantal uren. De hele zaterdag was ten tijde van Keynes een gewone werkdag, bijvoorbeeld.quote:Op zondag 23 maart 2014 14:34 schreef Terecht het volgende:
[..]
Dat voorspelde Keynes ook al 80 jaar geleden. Niets van terecht gekomen. Er is geen enkele reden om aan te nemen dat dit binnenkort wel staat te gebeuren. Artikeltje:
http://www.strikemag.org/bullshit-jobs/
Dat is niet vrijwillig gegaan hoor, en de daling is ook lang niet zo spectaculair als door Keynes werd voorspeld. Bovendien vergeet je dat in de tijd van Keynes vrouwen veel minder betaald werkten dan nu. Netto wordt er juist meer gewerkt. Overigens is men in de VS vanaf de jaren 70 ook per persoon meer gaan werken. Amerikanen maken nu de meeste uren van iedereen in de geindustrialiseerde wereld.quote:Op zondag 23 maart 2014 14:54 schreef P8 het volgende:
[..]
Integendeel. De werkweken zijn de afgelopen 80 jaar in de welvarende landen enorm gedaald in aantal uren. De hele zaterdag was ten tijde van Keynes een gewone werkdag, bijvoorbeeld.
Tegenwoordig als je trots bent op je land krijg je ook al de stempel racist.quote:Op zondag 23 maart 2014 13:30 schreef Michielos het volgende:
[..]
Waarom zou je überhaupt "trots" zijn op je land man
Dan gaat ze zelf werken.quote:Op zondag 23 maart 2014 14:36 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
omdat het vrouwmensch verdomme brood op de plank wil?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |