Heb je geen klok op je slaapkamer?quote:Op zondag 23 maart 2014 08:26 schreef daNpy het volgende:
Hmm, ben maar eens opgestaan omdat ik dacht dat ik alweer lang in bed lag, is het nog geen half 9
ook, maar daar moet je meestal lang op wachten; de centjes van vandaag staan donderdag al op de rekeningquote:
Niet bij m'n schoonouders, althans, die hangt er wel maar die heb ik stil gezet want anders hoor ik 's nachtsquote:
Afgelopen donderdag al of aanstaande donderdag pas?quote:Op zondag 23 maart 2014 09:21 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
ook, maar daar moet je meestal lang op wachten; de centjes van vandaag staan donderdag al op de rekening
Onhandig, want de aangifte die als laatste binnenkomt, ligt bij de Belastingdienst bovenaan de stapel, dus keren ze als eerste uit.quote:
Mijn ervaring is dat ze het willekeurig doen hoor..quote:Op zondag 23 maart 2014 10:20 schreef Duvel het volgende:
[..]
Onhandig, want de aangifte die als laatste binnenkomt, ligt bij de Belastingdienst bovenaan de stapel, dus keren ze als eerste uit.
Een kind krijgen is trouwens belastingtechnisch gunstig als je beide werkt.
Tuurlijk niet, ze printen de aangiftes uit, leggen ze op een stapel en gaan daarmee aan de gang. Het zijn wel ambtenaren hè.quote:Op zondag 23 maart 2014 10:23 schreef Anne het volgende:
[..]
Mijn ervaring is dat ze het willekeurig doen hoor..
Te laat?quote:Op zondag 23 maart 2014 11:38 schreef Sounddragon het volgende:
Vorig jaar was mijn aangifte te laat binnen, en ik had idd verdacht snel mijn centjes binnen.
ja tog? Of was dat het jaar ervoor?quote:
Ik heb je aangifte nog nooit te laat gedaanquote:Op zondag 23 maart 2014 12:45 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
ja tog? Of was dat het jaar ervoor?
was ook niet jouw schuldquote:Op zondag 23 maart 2014 12:47 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik heb je aangifte nog nooit te laat gedaantwut.
Nee, moderne auto's hebben geen stappenmotorquote:Op zondag 23 maart 2014 13:26 schreef Dingest het volgende:
Is in moderne waggels een stappenmotor van dit type een niet-demontabel deel van het het gasklephuis geworden?
hagel in Geleen en groot ookquote:Op zondag 23 maart 2014 13:37 schreef Anne het volgende:
Zo schijnt de zon en zo komt het met bakken uit de lucht vallen!
Hier ook eventjes, maar wel kleine steentjes. En nu schijnt de zon weer met op de achtergrond hele zwarte wolken.quote:
Ah, want moderne auto's hebben natuurlijk een elektronisch gaspedaal/drive-by-wire, en neemt een computer die functie overquote:Op zondag 23 maart 2014 15:10 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
Nee, moderne auto's hebben geen stappenmotor
toch blijft dat matzwart wel kewl.. ik kreeg voor de CB een compleet matzwarte set aangeboden, kost wel weer wat, maar staat wel heel erg dikquote:
De Mazda 323 die we hadden was van 2002 en had gewoon een kabel. De Focus weet ik eigenlijk niet, dat weet sLipje wel.quote:Op zondag 23 maart 2014 16:30 schreef Dingest het volgende:
[..]
Ah, want moderne auto's hebben natuurlijk een elektronisch gaspedaal/drive-by-wire, en neemt een computer die functie overIk moet duidelijk eens een auto van na 2000 eens nader gaan bestuderen
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |