Haha herkenbaar! Ristorante Funghi toevallig?quote:Op zondag 23 maart 2014 19:01 schreef Lonaa het volgende:
Hehe.
50 gehaktballetjes gemaakt, bietjes gepoft en in kleine blokjes gesneden (en op smaak gemaakt), tonijnsalade gemaakt en heel veel radijsjes in lucifers gesneden en van de eieren maar eiersalade gemaakt. Ik wilde ze eigenlijk vullen maar ze waren zo vers dat de schil ontzettend moeilijk losliet. Ach, is ook lekker.![]()
Morgen nog even stokbrood halen en yoghurt-muntsaus maken en dan alle schalen opmaken en klaar.
Ik ben nu ook wel echt klaar, trouwens. Ik eet pizza, uit de oven.
Haha, nee, geen Funghi. Ristorante met zalm/tonijn/garnaal.quote:Op zondag 23 maart 2014 22:40 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Haha herkenbaar! Ristorante Funghi toevallig?Goed gewerkt hoor!
quote:Op zondag 23 maart 2014 21:38 schreef borisz het volgende:
[..]
Joling stuurde dit de wereld inMaar uiteindelijk is het tochtwitter:gerardjoling twitterde op zondag 23-03-2014 om 19:56:17Wow!! Mag morgen 3 nummers zingen voor alle staatshoofden (nucleaire top) ben zeer vereerd. X Geer http://t.co/UiBflREH5g reageer retweet
twitter:NSS2014 twitterde op zondag 23-03-2014 om 21:32:45Als @gerardjoling zingt op #NSS 2014, is dat het liedje "Broodje Aap". reageer retweet
Sieraden, parfum, een ligstoel voor de zomer (superhandig), kookboeken, bruschettakruiden en een slushmakerquote:Op zondag 23 maart 2014 22:58 schreef golfer het volgende:
Leuk dat het allemaal geslaagd was, FFT.![]()
Volgende keer even de overblijfsels hier bij ons langsbrengen.
Heb je leuke cadeau's gekregen?
Hahahaquote:
Werk ze! Ik ga morgen weer eens werkenquote:Op zondag 23 maart 2014 23:11 schreef Isabeau het volgende:
Dat lijkt me grappig, FFT, de BSBHeel veel plezier alvast. Ik heb nog een nachtje ziekenhuis.
Ik moet al mijn vakantiedagen nog plannenquote:Op zondag 23 maart 2014 23:52 schreef PdeHoog het volgende:
Werk ze! Ik ga morgen weer eens werkenHeerlijk, zo'n weekje vrij.
Toch maar doenquote:Op maandag 24 maart 2014 00:21 schreef Isabeau het volgende:
Ik moet al mijn vakantiedagen nog plannenZit er niet echt om te springen, want van 'echte vakantie' hebben ze op mijn nieuwe baan nog nooit gehoord
Ja, want mijn collega heeft ook vakantiedagen gepland. En op die dagen werk ik dus (extra) en krijg niet extra betaaldquote:
quote:Op maandag 24 maart 2014 08:36 schreef Sunnythesun het volgende:
afgemeld voor mijn werk vanochtend (ziek melden is het niet echt als je al ziek bent natuurlijk..) Werd wakker met knallende koppijn (zaterdag ook al). Ben er misselijk van. Zo dus maar weer mijn ogen dicht doen. Probleem is altijd met dit soort hoofdpijn dat ik me ga vervelen
Iets doen lukt niet, lezen niet zo lang, tv kijken niet zo lang maar slapen óók niet.. Nou ja.. hoop dus maar dat het wegtrekt. /klaagpost
![]()
Klinkt geslaagd FFT. Maar wat een werk joh!
Had een bouillon getrokken van schillen en kontjes, daar de asperges in gekookt, en daarna ingevroren, komend weekeinde gebruik ik die basis weer, kook er eerst weer schillen en kontjes in, en daarna de asperges, etc etcquote:Op maandag 24 maart 2014 14:06 schreef golfer het volgende:
Hollandse asperges
/soepie van schillen en kontjes staat te trekken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
Ja, zeker weten. Ik vond het best wel eng om over die rand van het balkon naar de buren te klimmen. Xena bleef wel steeds overal achter haken met die kap, maar waggelde uiteindelijk parmantig rustig over die rand weg.quote:Op maandag 24 maart 2014 15:20 schreef Myraela het volgende:
Ik denk dat het enger was voor jou dan voor die kat. Die voelen over het algemeen prima aan wat ze wel en niet kunnen.
Ja, die ouwe ... is nog leniger en sterker dan je zou denken.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)![]()
quote:Op maandag 24 maart 2014 17:42 schreef FutureFairytale het volgende:
Jij bent ook vaak ziek Sun!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben helemaal niet ziekSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb (had) alleen knallende koppijn.
![]()
Ondertussen in Italië tekent Maria E. Boschi voor haar ministerschap.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM![]()
quote:Op maandag 24 maart 2014 18:43 schreef borisz het volgende:
Ondertussen in Italië tekent Maria E. Boschi voor haar ministerschap.
[ afbeelding ]
"We need to learn to set our course by the stars, not by the light of every passing ship." - Omar N. Bradley
Forum Opties Forumhop: Hop naar: