Zofran stroop ondansetron.quote:Op woensdag 19 maart 2014 20:37 schreef Nijna het volgende:
Poesopstokje, wat beroerd dat hij zich zo naar voelt. Wil hij misschien sabbelen op een ijsje? Of een stukje fruit? Drankje tegen de misselijkheid geven aan een kind wat toch al amper drinkt... beetje lastig volgens mij... Is het domperidon? Want dat bestaat ook in zetpillen, maar weet niet hoe oud Billy is en of je dat zomaar kan geven.
Ik hoop dat hij niet meer hoeft over te geven en misschien heel voorzichtigjes weer wat vocht binnen krijgt... Beterschap voor je kleine man en sterkte voor jezelf!
Ik ben gewoon bang om hem wakker te maken, want dan kotst hij de boel weer onderquote:Op woensdag 19 maart 2014 21:11 schreef Nijna het volgende:
Hopelijk blijft dit erin, waardeloos dat ze die zetpillen dan net niet hebben.
Fijn dat je ex standby staat, hopelijk is het niet nodig, maar als je wel naar het ziekenhuis moet is een beetje steun ook wel fijn
Rustigquote:Op donderdag 20 maart 2014 09:18 schreef Nijna het volgende:
Kan je bij de apotheek vaak wel gewoon krijgen! Hoe was jullie nacht?
quote:Op donderdag 20 maart 2014 09:45 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
RustigBilly nog twee keer wakker gemaakt om te laten drinken, dat wilde hij niet.
Vanochtend waren beide flessen leeggedronken en zat z'n pamper zó vol dat hij gigantisch was doorgelektVoor het eerst dat ik dáár blij mee ben!
Ik hoop dat hij nu weer gaat drinken.. Dan is de ergste ellende wel voorbij nu.
ja begin ik me dat visueeel voor te stellen en dan kan ik het soms zelfs ruiken.quote:Op donderdag 20 maart 2014 14:35 schreef Poesopstokje het volgende:
Zwakke maag Redboyke?![]()
Ik kan veel hebben, zolang het geen dieren betreft. Lijken enzo doet me niet zoveel
Gesprek bij MEE ging goed! Hele leuke vrouw getroffen, ik kon gelijk merken dat ze verstand heeft van ASS (itt andere therapeuten/psychologen die ik heb gehad.)
Volgende week komt ze bij mij thuis en praten we verder. Zodra duidelijk is wat de échte hulpvraag is gaan we aan de slagIk heb er vertrouwen in!
Is dat sarcastisch bedoeld?quote:Op donderdag 20 maart 2014 16:18 schreef Nijna het volgende:
Redboyke, Ik heb er ook al gauw een beeld bij, ruiken gelukkig niet....
Poes, wat super dat je iemand hebt getroffen bij MEE met verstand van ASS!
MEE is toch algemener? Was niet sarcastisch bedoeld in elk gevalquote:Op donderdag 20 maart 2014 16:29 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Is dat sarcastisch bedoeld?
MEE is toch autismegericht?
Sorryquote:Op donderdag 20 maart 2014 16:33 schreef Nijna het volgende:
[..]
MEE is toch algemener? Was niet sarcastisch bedoeld in elk geval
Ik zou net zeggen, hoezo zit je er aan vast?quote:Op donderdag 20 maart 2014 17:09 schreef ToT het volgende:
MEE is volgens mij vooral op autisme gericht, maar doen volgens mij ook dingen met mensen met niet-aangeboren hersenbeschadigingen e.d.
Net weer therapie gehad. Was niet echt leerzaam of zo; je moest zulke kringen tekenen van je sociale contacten. Is meer wat voor de therapeuten naar mijn gevoel, dat zij meer inzicht krijgen in hoe jouw leven er uit ziet. Het was puur een babbeltje maken.Je moest voor je het schema ging invullen van hoe je relaties met anderen er uit zag, eerst jouw definitie van een relatie noteren. (Niet per sé een liefdesrelatie, maar gewoon jouw definitie van een relatie met iemand op zich.)
Willen ze een definitie? Krijgen ze een definitie!Ik lekker autistisch concreet: "Een langdurig en/of regelmatig contact van persoonlijk of professioneel belang waar 1 of beide partijen baat bij heeft."
De formulering had nog wat netter gekund, maar daar had ik geen zin in.
Verder moest je invulling geven aan je relatie met je familie, vrienden, collega's enz.
Bij familie heb ik maar ingevuld: "Een aangeboren band waar je niet om gevraagd hebt, maar wel altijd aan vast zit. Bewust goed proberen te houden."
Dat laatste heb ik er bij gezet omdat ik, ondanks dat het een relatie is die je niet uit vrije keuze bent aangegaan, het wel een erg belangrijke band vind wat mijn moeder en mijn broer betreft. (Ook al botert het lang niet altijd even lekker tussen ons.)
Ach qua therapie vind ik zo: alle beetjes helpen.quote:Op donderdag 20 maart 2014 17:12 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik zou net zeggen, hoezo zit je er aan vast?Ook familie is inwisselbaar
![]()
Ik heb gewoon een nieuwe uitgezocht!
Ik zou me totaal niet op m'n gemak voelen bij jouw therapie hè.. Het staat me zo tegen, al die vage vragen en opdrachten.
Heb dat ook bij MEE aangegeven, ik wil concrete en directe hulp, geen therapie meer wat maanden gaat duren.
Ik ben ook blij voor je dat het jou wél goed past!quote:Op donderdag 20 maart 2014 17:15 schreef ToT het volgende:
[..]
Ach qua therapie vind ik zo: alle beetjes helpen.Het contact met de cursisten is erg positief, en zeker aan de onderlinge herkenning heb ik echt heel veel. Een paar puzzelstukjes vallen daardoor op hun plaats.
Het is een X aantal sessies. Er zijn nog 2 sessies, plus een voorlichtingsmiddag voor familie en/of vrienden.quote:Op donderdag 20 maart 2014 17:27 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik ben ook blij voor je dat het jou wél goed past!![]()
Hoelang duurt deze therapie nog? Of zit er niet echt een aantal sessies aan verbonden?
Ah okéquote:Op donderdag 20 maart 2014 18:14 schreef ToT het volgende:
[..]
Het is een X aantal sessies. Er zijn nog 2 sessies, plus een voorlichtingsmiddag voor familie en/of vrienden.
Vooral de herkenning bij anderen vind ik erg prettig en ik heb geleerd dat bepaalde issues waar ik mee zit gewoon bij Asperger horen en dat het daardoor ook heel normaal is dat ik problemen heb met bepaalde dingen. Ik moet wat minder negatief doen over bepaalde tekortkomingen die ik heb.quote:Op donderdag 20 maart 2014 19:38 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ah okéVind je dat je er in het algemeen mee geholpen bent? En wat ga je hierna doen qua therapie?
Duidelijkquote:Op donderdag 20 maart 2014 19:41 schreef ToT het volgende:
[..]
Vooral de herkenning bij anderen vind ik erg prettig en ik heb geleerd dat bepaalde issues waar ik mee zit gewoon bij Asperger horen en dat het daardoor ook heel normaal is dat ik problemen heb met bepaalde dingen. Ik moet wat minder negatief doen over bepaalde tekortkomingen die ik heb.
Verder weet ik niet wat ik hierna ga doen, dat moet ik nog overleggen. Mindfulness schijnt wel een goede optie te zijn, had ik laatst van de therapeuten begrepen, maar misschien zijn er nog andere opties
Leren dingen los te laten is voor mij ontzettend belangrijk.
WTF? Septic tank? Nooit geweten dat die nog gebruikt werden tegenwoordig.quote:Op donderdag 20 maart 2014 19:45 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
DuidelijkIk ben benieuwd wat de volgende stap zal zijn en of het je bevalt.
![]()
Hier vandaag weer flink gebaald. Vanmorgen om 11.00 de mannetjes van het riool gebeld, mijn wc zat goed verstopt. Om 17.00 maar weer eens gebeld, ik was weer vergeten natuurlijk.. zoals altijd.. Om half 6 stond hier dus eentje voor de deur. Flink omgeknoeid, wc pot er zelfs afgehad, alles onder de viezigheid![]()
Nu blijkt dus dat wij (buurvrouw en ik samen) een septic tank hebben, en die zit bomvol.Maar ja, het werd al donker, dus meneer zou morgen terug komen met z'n collega. Mij achterlatend met alsnog een verstopte wc.
Die vent keek me eens aan.. ''Weet jij niet wat een septic tank is?!'' Uhhh nee, dat is voor mijn tijdquote:Op donderdag 20 maart 2014 19:47 schreef ToT het volgende:
[..]
WTF? Septic tank? Nooit geweten dat die nog gebruikt werden tegenwoordig.Maar dat is ernstig balen zeg, die rotzooi! En dat het nog steeds verstopt zit.
quote:Op donderdag 20 maart 2014 19:48 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Die vent keek me eens aan.. ''Weet jij niet wat een septic tank is?!'' Uhhh nee, dat is voor mijn tijd![]()
Ja mijn boerendurp heeft die dingen nog steeds blijkbaar, wist ik niet eens. Mooi kut dus. Ding zat té ver onder de grond om nu nog op te graven, dus morgen komen ze met een kraantje.
Dat wordt plassen in een emmer
Ja fuck heyquote:Op donderdag 20 maart 2014 19:49 schreef ToT het volgende:
[..]Godverdomme wel breedbandinternet hebben, maar geen riolering!
Er is een grote kans dat ik na mijn verhuizing ook in een piepklein dorpje verzamelingetje huizen kom te wonen in the middle of nowhere, dus ik hou mijn hart al vast!quote:Op donderdag 20 maart 2014 19:50 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ja fuck hey
Buurvrouw aan de andere kant kwam nog vertellen dat haar leiding inmiddels wel op de gewone riolering is aangesloten, maar dat zij ook nog regelmatig de boel verstopt heeft. Fijn vooruitzicht
quote:Op donderdag 20 maart 2014 19:52 schreef ToT het volgende:
[..]
Er is een grote kans dat ik na mijn verhuizing ook in een piepklein dorpje verzamelingetje huizen kom te wonen in the middle of nowhere, dus ik hou mijn hart al vast!
Have fun!quote:Op donderdag 20 maart 2014 19:52 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]![]()
We lopen hier 50 jaar achter!~
En nu ontopicIk ga boek lezen, doeeeii
Ja en ik snap 1 ding niet; een tante van me met niet-aangeboren hersenletsel zit al jaren bij stichting MEE, maar toen voor mij ingeschakeld werden, zeiden ze dat ze alleen voor kortdurende hulp waren.quote:Op donderdag 20 maart 2014 22:59 schreef Nijna het volgende:
Even opgezocht: MEE is voor mensen met een verstandelijke of lichamelijke beperking, chronische ziekte, niet aangeboren hersenletsel en/of autisme.
En ook voor hun naaste familie of anderen in hun directe omgeving.
Wilde het nu zeker weten ;-).
Septic tank vol... lekker dan. Kind aan de beterende hand poesopstokje?
Ik nietquote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:01 schreef Maria2.0 het volgende:
Vrouwen kijken soms ook porno hoorMaar dit is inderdaad wel anders. Ik vond het mooi vanwege de verhaallijn en je krijgt daadwerkelijk een 'band' met het hoofdpersonage.
Fijn dat Billy goed gaat!
Ik kom wel. Oh wacht ik ben geen autist.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:28 schreef Poesopstokje het volgende:
Is er trouwens animo voor een meeting?
Het zou mij wel leuk lijken, nu ik jullie allemaal wat beter heb leren kennen.
Neem je Braddie mee?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:33 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Ik kom wel. Oh wacht ik ben geen autist.
Ik weet het niet en wil het ook niet wetenquote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:30 schreef Maria2.0 het volgende:
Oh hulde. 50 tinten is toch afschuwelijk? Doen alsof het zo origineel is terwijl het allang niet meer vernieuwend is. L'histoire d'O is wat dat betreft veel beter. Ik heb het niet gelezen maar come on, het is zo slecht geschreven (heb stukjes gelezen) en nouja, belachelijk.
Ik ben groot liefhebber van de Zwarte Romantiek, Markies de Sade op nummer 1. Prachtige taal.
Nou goed. Ik vind 50 tinten echt brr.
Nymphomaniac is dan ook geen porno. Er zit veel porno in, dat wel. Maar ik geloof niet dat het de opzet was er een platte pornofilm van te makenquote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:33 schreef BlueMage het volgende:
50 shades of grey is ook geen porno, dat is gewoon 'n flutroman voor Ria met 't pittige korte kapsel.
...maar porno ontroerend vinden heb ik ook nog nooit van gehoord.
Tof idee, maar ik kan wegens financiële redenen niet ver reizen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:28 schreef Poesopstokje het volgende:
Is er trouwens animo voor een meeting?
Het zou mij wel leuk lijken, nu ik jullie allemaal wat beter heb leren kennen.
JIJ zit in elk Braddie topicquote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:41 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Kan ik wel proberen, ja, als jij dat graag wil.
En volgens mij zit er ook geen Fokker bij jou in de buurt, of wel?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 14:40 schreef ToT het volgende:
[..]
Tof idee, maar ik kan wegens financiële redenen niet ver reizen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |