Wat ik me dan vooral afvroeg was wie zet dat ding aan en uit? Doe je dat zelf of komt er na bijvoorbeeld 10 minuten een medewerker aan die hem voor je uitzet?quote:Op woensdag 19 maart 2014 13:43 schreef Rekkie het volgende:
Welkom op FOK! enzo.... maar dit ligt toch redelijk voor de hand?
Aparte hokjes inderdaad.... het is niet als een sauna dat je maar lekker naakt rond loopt ofzo
Meeste hebben een muntjes-systeem, 1 muntje = 10 minuten. Koop je 2 muntjes, kun je 20 minuten bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 19 maart 2014 13:44 schreef OnePlusOne het volgende:
[..]
Wat ik me dan vooral afvroeg was wie zet dat ding aan en uit? Doe je dat zelf of komt er na bijvoorbeeld 10 minuten een medewerker aan die hem voor je uitzet?
En bedankt!!!![]()
Een zonnehemel voor 30 euro? Lijkt mij heel erg sterk, bedoel je soms een gezichtsbruiner?quote:Op woensdag 19 maart 2014 13:58 schreef LittleLady het volgende:
Tja waarom dan niet zo'n ding zelf kopen, ik heb zelf zo'n Philips zonnehemel, ideaal vind ik dat, laatst heeft mijn oom ook zo'n ding gekocht die was maar 30 euro, ding werkt goed
Dat wordt allemaal voor je uitgelegd als je voor het eerst zo'n studio inloopt. Je krijgt dan een korte rondleiding en eea wordt je uitgelegd.quote:Op woensdag 19 maart 2014 13:44 schreef OnePlusOne het volgende:
Wat ik me dan vooral afvroeg was wie zet dat ding aan en uit?
Ja, ik kan er als ik zo lees gerust langs gaan. Bedankt voor de antwoorden iedereen.quote:Op woensdag 19 maart 2014 14:01 schreef goed_volk het volgende:
[..]
Dat wordt allemaal voor je uitgelegd als je voor het eerst zo'n studio inloopt. Je krijgt dan een korte rondleiding en eea wordt je uitgelegd.
Nee echt zo'n hemel, die mevrouw had er geen tijd voor en ding stond haar in de weg, dus vaak gaan ze dan voor weinig in de aanbieding, ik heb voor mijn eigen toen 250 euro betaald, heb hem nu 3 jaar en heb er veel plezier van, en niet dat ik poepie bruin moet worden, maar gewoon nu even licht kleurtje zodat ik niet meteen helemaal verbrand en met spierpijn lig ik er graag even onderquote:Op woensdag 19 maart 2014 14:00 schreef OnePlusOne het volgende:
[..]
Een zonnehemel voor 30 euro? Lijkt mij heel erg sterk, bedoel je soms een gezichtsbruiner?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |