SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 20% gewijzigd door Bart op 22-03-2014 13:08:49 ]
Ja dat is ongeveer het zelfde als je eigen usb stick zonder condoom in een hoer steken.quote:Op woensdag 19 maart 2014 13:21 schreef Broadway het volgende:
Lekker slim bezig, een gevonden USB stick in je pc steken.
Bovendien een post van een onbekende nieuwe user, vooral op ingaan en die shit downloaden, dan ben je dus echt te stom voor woorden.![]()
Ik denk dat TS gewoon een virus o.i.d. wil verspreiden.quote:Op woensdag 19 maart 2014 13:20 schreef Mord_Sith het volgende:
Ik denk dat de inhoud van die stick niet voor niets versleuteld is..?
Inderdaad, maar waarschijnlijk niet om de redenen die jij denkt. Dit lijkt op een geraffineerde nieuwe vorm van spam, ondanks het feit dat Bart het topic weer open heeft gezet.quote:Op woensdag 19 maart 2014 13:20 schreef Mord_Sith het volgende:
Ik denk dat de inhoud van die stick niet voor niets versleuteld is..?
Inderdaad, dat alleen al verraadt dat de OP flauwekul is. Waarschijnlijk bestaat die hele USB stick niet eens, alleen het (wellicht door TS zelf aangemaakte) bestand. Wat de ware intenties van TS zijn blijft onduidelijk, maar zoals gezegd vermoed ik een geraffineerde vorm van spam.quote:Op donderdag 20 maart 2014 10:18 schreef t4rt4rus het volgende:
USB stick kan niet "open gemaakt" worden, maar er staat wel een bestand op?
:s
Welnee, dan had ik het niet open gegooid.quote:Op donderdag 20 maart 2014 09:20 schreef Riparius het volgende:
[..]
Inderdaad, maar waarschijnlijk niet om de redenen die jij denkt. Dit lijkt op een geraffineerde nieuwe vorm van spam, ondanks het feit dat Bart het topic weer open heeft gezet.
Tja, jij weet meer dan wij, want jij hebt immers overleg gehad met TS, wij niet. Maar dan was het misschien verstandig geweest om een tipje van de sluier op te lichten inzake de motieven van TS als die echt zo nobel zijn als hij het doet voorkomen.quote:Op donderdag 20 maart 2014 14:03 schreef Bart het volgende:
[..]
Welnee, dan had ik het niet open gegooid.
Of je leest de gewijzigde OP nog een keer.quote:Op donderdag 20 maart 2014 14:19 schreef Riparius het volgende:
[..]
Tja, jij weet meer dan wij, want jij hebt immers overleg gehad met TS, wij niet. Maar dan was het misschien verstandig geweest om een tipje van de sluier op te lichten inzake de motieven van TS als die echt zo nobel zijn als hij het doet voorkomen.
Maar ik geloof het verhaal van TS niet, om redenen die ik hierboven al heb uiteengezet. Het valt ook op dat hij mij (nog) niet van repliek heeft gediend. En laten we wel wezen, jij hebt de USB stick in kwestie ook niet gezien, dus je kunt het verhaal van TS evenmin verifiėren. Of je het versleutelde bestand dat hij zegt te hebben wel hebt gezien weet ik niet, maar van een goed versleuteld bestand is uiteraard geen chocola te maken, dus dan heb je nog niets tastbaars. Kortom, je bent dus uitsluitend en alleen afgegaan op de beweringen van TS zelf en die beweringen zijn niet te verifiėren.
Goed, dat is al een stuk duidelijker, alleen is die spoiler wel toegevoegd nadat ik mijn bedenkingen had geuit. Het gaat kennelijk om een vorm van acquisitie of headhunting van een ICT bedrijf of iets in die geest. Commerciėle (bij)bedoelingen dus.quote:Op donderdag 20 maart 2014 14:38 schreef Bart het volgende:
[..]
Of je leest de gewijzigde OP nog een keer.
Dat dus, 'gevonden USB stick' jajaquote:Op donderdag 20 maart 2014 16:12 schreef sjoemie1985 het volgende:
Het lijkt er op alsof de TS op zoek is naar een goede hacker ofzo.
Ik ga hier in ieder geval niet aan mee doen.
zelf uitgevonden beveiligde usb stick bedoelt hij denk ik eerderquote:Op donderdag 20 maart 2014 16:15 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dat dus, 'gevonden USB stick' jaja
Ik heb hier wel een diamant zaag daarmee krijg ik deze usb stick echt wel open.quote:Op woensdag 19 maart 2014 13:19 schreef ADD5txx het volgende:
Een usb stick die ik in handen heb gekregen kan ik onmogelijk open maken. Dus leek het mij wel leuk om er een kleine challenge van te maken!
Dat dus. TS komt niet helemaal eerlijk over.quote:Op donderdag 20 maart 2014 19:50 schreef t4rt4rus het volgende:
De originele tekst is tegenstrijdig met de nieuwe quote in de eerste post.
Verder lijkt dit gewoon op reclame.
Gohquote:Op donderdag 20 maart 2014 16:18 schreef sjoemie1985 het volgende:
zelf uitgevonden beveiligde usb stick bedoelt hij denk ik eerder
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 13:42 schreef Ai_KaRaMBa het volgende:
Heeft inmiddels iemand anders ook al een poging gedaan?Waarom zou iemand zn tijd verdoen met deze onzin?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Daarbij is TS toch spoorloos... en deze hele zooi stinkt als de pestOne good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
fat care? bezigheidje voor het weekend :-Pquote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:32 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Waarom zou iemand zn tijd verdoen met deze onzin?
Daarbij is TS toch spoorloos... en deze hele zooi stinkt als de pest
Ik heb ook nog wat schilderklusjes... ik word ervoor betaald, maar jij mag het werk doen.. als je dat kan.. zie het als een challenge..quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:34 schreef HalveZware het volgende:
[..]
fat care? bezigheidje voor het weekend :-P
kan zomaar nog eens leuk worden :-)
Dit gaat niet om geld of wat dan ook, is gewoon de uitdaging van een soort puzzel... ;-)quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:35 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Ik heb ook nog wat schilderklusjes... ik word ervoor betaald, maar jij mag het werk doen.. als je dat kan.. zie het als een challenge..
Dat hoop je dan maar....quote:Op vrijdag 21 maart 2014 15:37 schreef HalveZware het volgende:
[..]
Dit gaat niet om geld of wat dan ook, is gewoon de uitdaging van een soort puzzel... ;-)
soort morderne versie van puzzelboekjes :-)
Als het boem doet, nog niks aan de hand, het draait op een virtuele machine ingericht voor dit soort vieze expirimenten. als ie boem doet, kan ie niet eens het netwerk op of wat dan ook.quote:
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 17:10 schreef DeStoryteller het volgende:
Hallo! Ik ben verantwoordelijk voor deze challenge, en ik beantwoord graag je vragen over privacy, de werking van de email bots, en eventuele problemen met het systeem dat je tegenkomt. Ik beantwoord geen vragen over het verhaal, en oplossingen van de verschillende puzzels in de challenge
We zijn onderweg! Er zijn tot nu toe twee spelers geweest die langs de eerste stap zijn gekomen. Dus het is zeker mogelijk.
Zoals HalveZware al opmerkte, dit is inderdaad een modern puzzelboekje. Je hoeft dus niet bang te zijn voor virussen of andere malware. Ook hebben we met FOK goed gekeken naar hoe jullie privacy word gewaarborgd als je besluit om mee te doen.
Ik wil nog niet bekend maken wie we zijn. Hoe verder je komt in de challenge, hoe meer de sluier word opgelicht. Ik begrijp het als je liever niet meedoet zolang het nog onbekend is wie erachter deze challenge zit. Hopelijk kan ik je alsnog als speler verwelkomen als andere spelers meer ontdekt hebben.
Ik denk niet dat je een zware computer nodig hebt voor dit soort werk hoor. Je post hier, dus je hebt kennelijk een computer voor je neus staan, en dat is voldoende. De beste computer die je ooit zult hebben zit tussen je oren, en het is de bedoeling dat je vooral die gebruikt. Maar ja, als daar nooit veel in is geļnvesteerd, dan wordt het natuurlijk niks.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 19:49 schreef Snowballed het volgende:
Veel succes met je puzzeltje... als je wil dat ik iets voor je (jullie?) doe.. investeer je eerst maar eens in een systeem voor mij...
Waarom zou het iets moeten worden...? TS geeft nul info.. en ontwijkt alle vragen.. dus zakt TS maar lekker in de stront..quote:Op vrijdag 21 maart 2014 20:03 schreef Riparius het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je een zware computer nodig hebt voor dit soort werk hoor. Je post hier, dus je hebt kennelijk een computer voor je neus staan, en dat is voldoende. De beste computer die je ooit zult hebben zit tussen je oren, en het is de bedoeling dat je vooral die gebruikt. Maar ja, als daar nooit veel in is geļnvesteerd, dan wordt het natuurlijk niks.
Het is natuurlijk wel duidelijk dat TS, of, beter, de organisatie die er achter zit, op zoek is naar mensen die over bepaalde vaardigheden beschikken, en uit jouw reactie blijkt al dat je niet tot dat selecte groepje behoort, en dat is verder prima zo. Dat er geen verdere informatie wordt gegeven hoort er uiteraard gewoon bij, het is de bedoeling dat de deelnemers helemaal zelf uitvogelen wat de bedoeling is en de relevante informatie boven tafel krijgen. Ik vind het overigens dubieus dat dit wordt toegestaan op FOK, want zoals ik al heb uiteengezet denk ik dat er commerciėle (bij)bedoelingen achter schuilen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 20:05 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Waarom zou het iets moeten worden...? TS geeft nul info.. en ontwijkt alle vragen.. dus zakt TS maar lekker in de stront..
Dat zit er tussen mijn oren...
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 20:15 schreef Riparius het volgende:
[..]
Het is natuurlijk wel duidelijk dat TS, of, beter, de organisatie die er achter zit, op zoek is naar mensen die over bepaalde vaardigheden beschikken, en uit jouw reactie blijkt al dat je niet tot dat selecte groepje behoort, en dat is verder prima zo. Dat er geen verdere informatie wordt gegeven hoort er uiteraard gewoon bij, het is de bedoeling dat de deelnemers helemaal zelf uitvogelen wat de bedoeling is en de relevante informatie boven tafel krijgen. Ik vind het overigens dubieus dat dit wordt toegestaan op FOK, want zoals ik al heb uiteengezet denk ik dat er commerciėle (bij)bedoelingen achter schuilen.
Want er zijn nooit commerciėle initiatieven op FOK! te vindenquote:Op vrijdag 21 maart 2014 20:15 schreef Riparius het volgende:
Ik vind het overigens dubieus dat dit wordt toegestaan op FOK, want zoals ik al heb uiteengezet denk ik dat er commerciėle (bij)bedoelingen achter schuilen.
Uit mijn reactie blijkt dat ik op mijn hoede ben...quote:Op vrijdag 21 maart 2014 20:15 schreef Riparius het volgende:
[..]
Het is natuurlijk wel duidelijk dat TS, of, beter, de organisatie die er achter zit, op zoek is naar mensen die over bepaalde vaardigheden beschikken, en uit jouw reactie blijkt al dat je niet tot dat selecte groepje behoort, en dat is verder prima zo. Dat er geen verdere informatie wordt gegeven hoort er uiteraard gewoon bij, het is de bedoeling dat de deelnemers helemaal zelf uitvogelen wat de bedoeling is en de relevante informatie boven tafel krijgen. Ik vind het overigens dubieus dat dit wordt toegestaan op FOK, want zoals ik al heb uiteengezet denk ik dat er commerciėle (bij)bedoelingen achter schuilen.
Het is bij een uitdaging zoals deze niet de bedoeling om kennis te genereren die er nog niet is, dus als je dat dacht dan heb je er al helemaal niets van begrepen. De organisatie achter deze uitdaging is kennelijk op zoek naar mensen die over bepaalde vaardigheden beschikken, maar dan moet je wel eerst bewijzen dat je die vaardigheden hebt door de uitdaging (volledig) op te lossen. Als je dat bewijs geleverd hebt dan zullen ze ongetwijfeld in jou geļnteresseerd zijn. Jij wil dat omkeren door te stellen dat ze eerst in jou geļnteresseerd moeten zijn en jou eerst van alles moeten bieden, inclusief een nieuw systeem, maar zo werkt het natuurlijk niet.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 20:34 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Uit mijn reactie blijkt dat ik op mijn hoede ben...
Verder kun je er weinig uit opmaken...
Als ik wil kom ik ver genoeg.. maar dat kost tijd, en dient vergoed te worden...
Ik doe niet aan "spelletjes" van bedrijven mee zodat ze met de kennis en winst zichzelf kunnen verbeteren...
Dit is namelijk ideaal om te voor nop te kunnen testen en er zelf beter van te worden...
Duw me eerst maar een contract met een aantal voorwaarden onder mn neus.. dan praten we verder...
(ik beweer nergens dat ik zelf de skills heb, maar ik heb meer contacten dan TS..)
Nee weet je hoe het werkt..?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 20:51 schreef Riparius het volgende:
[..]
Het is bij een uitdaging zoals deze niet de bedoeling om kennis te genereren die er nog niet is, dus als je dat dacht dan heb je er al helemaal niets van begrepen. De organisatie achter deze uitdaging is kennelijk op zoek naar mensen die over bepaalde vaardigheden beschikken, maar dan moet je wel eerst bewijzen dat je die vaardigheden hebt door de uitdaging (volledig) op te lossen. Als je dat bewijs geleverd hebt dan zullen ze ongetwijfeld in jou geļnteresseerd zijn. Jij wil dat omkeren door te stellen dat ze eerst in jou geļnteresseerd moeten zijn en jou eerst van alles moeten bieden, inclusief een nieuw systeem, maar zo werkt het natuurlijk niet.
Het zou heel goed kunnen dat mensen die dit kunnen al een beter betaalde baan hebben dan er hier heel misschien in het verschiet ligt, maar dat hoeft natuurlijk helemaal niet, en juist voor die tweede categorie is de uitdaging wellicht bedoeld. En los daarvan kun je natuurlijk ook meedoen zonder overwegingen van financiėle aard een rol te laten spelen, als een intellectuele uitdaging pur sang.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 20:53 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Nee weet je hoe het werkt..?
Degene(n) die dit kan (kunnen) oplossen, krijgt (krijgen) nu meer betaald dan TS en z'n zooitje willen betalen ...
Zo makkelijk is het ...
Ik weet wel zeker dat dat heel goed kan, anders kochten ze ergens anders mensen weg...quote:Op vrijdag 21 maart 2014 21:05 schreef Riparius het volgende:
[..]
Het zou heel goed kunnen dat mensen die dit kunnen al een beter betaalde baan hebben dan er hier heel misschien in het verschiet ligt, maar dat hoeft natuurlijk helemaal niet, en juist voor die tweede categorie is de uitdaging wellicht bedoeld. En los daarvan kun je natuurlijk ook meedoen zonder overwegingen van financiėle aard een rol te laten spelen, als een intellectuele uitdaging pur sang.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |