Het kan aan mij liggen maar als die 48000 koppen koffie al klaar staan, dan is dat maandag toch echt niet meer te drinken? Of wel? Misschien ff magnetronnenquote:Boodschappenlijstje
Een paar dagen voor de grote conferentie wordt alles nog in gereedheid gebracht om het World Forum de uitstraling te geven die bij de top past. Het volgende staat of ligt klaar:
- 48.000 koppen koffie
Ja, dat heb ik dus ookquote:Op donderdag 20 maart 2014 14:47 schreef minilot het volgende:
Ik ben vóór innovatie op allerlei gebied maar ik zie mezelf voorlopig nog geen e-reader kopen. Na lezen zien goede boeken er bij mij altijd gehavend en platgeknuffeld uit. Kreukels van het lezen in bed, gerimpeld papier van het lezen in bad, koffievlekken van lezen bij het ontbijt en krassen op de kaft wegens meeslepen in volle tas. En ik zou het niet anders willen.![]()
Met hoe onvoorzichtig ik omga met het voer voor mijn leeshonger, dan zou ik minstens tien e-readers per jaar verslijten.
Wil je trouwen?quote:Op donderdag 20 maart 2014 14:47 schreef minilot het volgende:
Ik ben vóór innovatie op allerlei gebied maar ik zie mezelf voorlopig nog geen e-reader kopen. Na lezen zien goede boeken er bij mij altijd gehavend en platgeknuffeld uit. Kreukels van het lezen in bed, gerimpeld papier van het lezen in bad, koffievlekken van lezen bij het ontbijt en krassen op de kaft wegens meeslepen in volle tas. En ik zou het niet anders willen.![]()
Met hoe onvoorzichtig ik omga met het voer voor mijn leeshonger, dan zou ik minstens tien e-readers per jaar verslijten.
Ja ik blijf favoriete boeken ook herlezen, heerlijk is datquote:Op donderdag 20 maart 2014 15:20 schreef Pietverdriet het volgende:
Hoe beter een boek, hoe kapotter bij mij, goede boeken lees ik letterlijk stuk.
Als de Kiezer niet corrigeert doet god dat gewoon even zelfquote:
Ja ik ben ook wel benieuwd wie die kroonluchter op zijn hoofd kreegquote:Op donderdag 20 maart 2014 15:50 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Als de Kiezer niet corrigeert doet god dat gewoon even zelf
Bas Hageman, VVDquote:Op donderdag 20 maart 2014 15:51 schreef Selestha het volgende:
[..]
Ja ik ben ook wel benieuwd wie die kroonluchter op zijn hoofd kreeg
Ik was erbij. Erg schrikken toen. De schade viel uiteindelijk gelukkig meequote:
Een aanslag, een aanslagquote:Op donderdag 20 maart 2014 16:46 schreef borisz het volgende:
[..]
Ik was erbij. Erg schrikken toen. De schade viel uiteindelijk gelukkig mee
Dat is precies wat Cees ook zegt, behalve dan dat de verhouding Bloem-maizena 80-20 is. Waarom maizena in een beslag btw? Dat verbaasde me wat.quote:Op donderdag 20 maart 2014 17:13 schreef Pietverdriet het volgende:
voor moskovisch gebak scheidt ik de eieren en sla de eiwitten stijf, ik gebruik geen bloem maar half bloem half maizena. Bak het in een springvorm en gebruik dat als basis voor veel taarten.
Met cacao erdoor als basis voor een lichte maar zeer lekkere chocoladetaart
Meer zetmeel, minder gluten, mooier beslag. Hij gebruikt trouwens waarschijnlijk bloem van zachte tarwe, dat heeft al minder gluten, kom je ongeveer op hetzelfde percentage gluten uit als bij mijn half half met hoog gluten bloemquote:Op donderdag 20 maart 2014 17:18 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Dat is precies wat Cees ook zegt, behalve dan dat de verhouding Bloem-maizena 80-20 is. Waarom maizena in een beslag btw? Dat verbaasde me wat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |