Ja man ik wil een george foreman grill kopenquote:Op dinsdag 18 maart 2014 23:41 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
Heb je een Grill?
Kan je voor t vlees idd beter paar van die pakken hamburgers en dan daar tussen gooien
Tel alleen caloriën globaal, afgerond op honderdtallenquote:Op dinsdag 18 maart 2014 23:48 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
Ik moet ook echt wat meer op voeding letten er is zoveel meer uit te halen probeer altijd tussen de 150 en 200 gr eiwitten te komen maar voor de rest is het echt klote bij mij
Grill is echt ideaal die van mij is alleen kut dat je die platen lastig kunt schoonmakenquote:Op dinsdag 18 maart 2014 23:58 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja man ik wil een george foreman grill kopen
[..]
Tel alleen caloriën globaal, afgerond op honderdtallenIIFYM doe ik al lag niet meer aan, doe alleen nog maar If It Fits Your Calories.
Uhhh, oké? Was mijn post negatief dan?quote:
Hoe weet je dan of je genoeg proteinzzz binnenkrijgt?quote:Op dinsdag 18 maart 2014 23:58 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja man ik wil een george foreman grill kopen
[..]
Tel alleen caloriën globaal, afgerond op honderdtallenIIFYM doe ik al lag niet meer aan, doe alleen nog maar If It Fits Your Calories.
Goede tip inderdaad, daar moet ik op letten. Kan het mooi in de vaatwasser.quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:00 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
Grill is echt ideaal die van mij is alleen kut dat je die platen lastig kunt schoonmaken
Die moet je er gewoon af kunnen klikken en in vaatwasser gooien
Dat zou top wezen
En ik heb er echt nog nooit echt veel aandacht aan besteed.
Ga me er wel eens wat meer mee bezighouden
Zie post hierbovenquote:Op woensdag 19 maart 2014 00:03 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Hoe weet je dan of je genoeg proteinzzz binnenkrijgt?
quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:05 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Zie post hierbovenAls ik rond de 3500kcal eet waarvan een groot deel uit vlees, melk, whey komt, dan zit ik sowieso al wel aan 150gr ofzo.
quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:06 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
Bij mij gaat er idd minimaal wel 2 liter melk door 3 scoops whey 1 2 bakkies kwark
Sowieso voldoende vlees
Maar denk wel dat ik overbodig eet zeg maar das dan ook weer zonde
Kan wel ff paar kilo kwijt dan ziet het er ook imposanter uit als ik 300 lift, SOON
Ik vind het wel chill tbh. Paar happen en 45 gr. proteinz. 1L melk is nog niet eens 45 gr. iirc.quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:07 schreef Sapstengel het volgende:
Haha kwark trek ik niet man. Zo'n bak ligt enorm zwaar op de maag en dan doe je al die moeite voor 200-250 kcal. Dat drink je in één slok weg aan melk.
Maar ik moet niet aan de 4k kcals gaan zitten ofzo heb al een goeie speklaagquote:Op woensdag 19 maart 2014 00:07 schreef Sapstengel het volgende:
Haha kwark trek ik niet man. Zo'n bak ligt enorm zwaar op de maag en dan doe je al die moeite voor 200-250 kcal. Dat drink je in één slok weg aan melk.
Whehe hier begint die ook weer te komen. Maar een stuk minder dan voor de cut gelukkig. Zat toen op hetzelfde gewicht als nu met duidelijk meer vet en minder definitie in bijv delts en benen.quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:08 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
Maar ik moet niet aan de 4k kcals gaan zitten ofzo heb al een goeie speklaag
Mja ik wil ook niet shredded ofzo te worden dat is ook niet het doelquote:Op woensdag 19 maart 2014 00:11 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Whehe hier begint die ook weer te komen. Maar een stuk minder dan voor de cut gelukkig. Zat toen op hetzelfde gewicht als nu met duidelijk meer vet en minder definitie in bijv delts en benen.
Wil gewoon langzaam verder bulken, kilo per maand erbij. Gaat prima nu ik op 3500 zit
Ik ook niet nee, cutten voor de zomer ga ik ook niet doen. Afgelopen jaar wel gedaan omdat ik me dik voelde (quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:15 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
Mja ik wil ook niet shredded ofzo te worden dat is ook niet het doel
Maar paar kilo vet kan er nog wel af maar heb gezegd eerst 300 liften dan pas mag ik echt gaan cutten
Tot die tijd met de pens verder liften scheelt hoef ik ook niet zo hoog te liften
Wat ik er van begrjip gewoon korte cut van 2-3 weken om wat vocht en vet kwijt te raken, zonder dat je op het punt komt dat je lifts stilstaan of achteruit gaan.quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:18 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
Wat moet ik me voorstellen onder een recomp?
Hoor dat wel vaker maar ben er niet zo thuis
Dat doe ik dan wel een keer als ik aan de schijt komquote:Op woensdag 19 maart 2014 00:20 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Wat ik er van begrjip gewoon korte cut van 2-3 weken om wat vocht en vet kwijt te raken, zonder dat je op het punt komt dat je lifts stilstaan of achteruit gaan.
Whaha dan gaat het vanzelf idd. Keertje griep krijgen helpt ook wel, weekje minder eten.quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:22 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
Dat doe ik dan wel een keer als ik aan de schijt kom
Idd man. Na mijn toekomstige cut wil ik ook langzaam gainen man. Het heeft geen zich om elk jaar te bulken/cutten en uiteindelijk 3-4 maanden per jaar stilstaan.quote:Op woensdag 19 maart 2014 00:18 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik ook niet nee, cutten voor de zomer ga ik ook niet doen. Afgelopen jaar wel gedaan omdat ik me dik voelde () maar wat kut zeg. 3-4 maanden stilstaan in gains en lift progressie, jezelf slap voelen, honger lijden enz. Ga nu gewoon langzaam doorbulken en zie vanzelf wel wanneer ik het mooi vind geworden. Tussendoor misschien paar keer een korte recomp ofzo.
Nee precies, is gewoon een derde van het jaar waarin je geen gains maakt. Cutten is toch meer iets voor bodybuilders voor hun competitie imo, of voor beachboys voor de zomerquote:Op woensdag 19 maart 2014 00:26 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Idd man. Na mijn toekomstige cut wil ik ook langzaam gainen man. Het heeft geen zich om elk jaar te bulken/cutten en uiteindelijk 3-4 maanden per jaar stilstaan.
je loopt best voor op de toekomst, hahaquote:Op woensdag 19 maart 2014 00:26 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Idd man. Na mijn toekomstige cut wil ik ook langzaam gainen man. Het heeft geen zich om elk jaar te bulken/cutten en uiteindelijk 3-4 maanden per jaar stilstaan.
Ja man. En je gaint toch muscle mass waardoor onderhoud ook stijgt en in return cutten makkelijker wordt. bulking4lyfequote:Op woensdag 19 maart 2014 00:27 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Nee precies, is gewoon een derde van het jaar waarin je geen gains maakt. Cutten is toch meer iets voor bodybuilders voor hun competitie imo, of voor beachboys voor de zomer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |