Gezonder dan je volstouwen met plofkipfilet of een overdaad aan rood vlees jaquote:Op maandag 17 maart 2014 14:20 schreef DeLuna het volgende:
[..]
En vlees op brood is niet gezond maar Heinz en stroop wel. Ik moest lachen
Maar jouw vriendin heeft toch dan een eigen inkomen, nietwaar?quote:Op maandag 17 maart 2014 14:18 schreef JDx het volgende:
Wij zijn gelukkig geen fiscaal partners, anders moest ik de zorgverzekering ook nog betalen voor m'n vriendin, ging ik er zelfs nog 80 euro op achteruit. Nu krijgt ze toeslag.
Nee ze heeft geen werk. En geen recht op uitkering. Maar binnenkort begint ze eindelijk ergens als schoonmaakster, dus dan gaan we wat ruimer leven!!!quote:Op maandag 17 maart 2014 14:23 schreef DS4 het volgende:
[..]
Maar jouw vriendin heeft toch dan een eigen inkomen, nietwaar?
Ik wil alleen maar aangeven dat er weldegelijk een hoger bedrag overblijft met dat inkomen als gezin ipv alleenstaand.
Nu is het fijn voor de grote steden. Meestal wil men het liefst in een van de grote steden gaan wonen. Dat kan gewoon niet. Ik kwam zelf terug na jaren buitenland in Amsterdam. Baan en alles geregeld behalve woonruimte. Ik kreeg gewoon te horen dat ik maar in Emmen moest gaan wonen of anders werd het vrije markt. Dat steekt.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:18 schreef poemojn het volgende:
[..]
fijn voor Heerenveen, ze moeten al die bijstandsuitkeringen wel zelf betalen.
Ik kan jou elke dag een maaltijd voorzetten (samen met 3 anderen) voor zes euro of minder die gezond is. Als een maaltijd ui, knoflook, tomaat, paprika (allen niet duur als je het bij de Turkse groenteboer haalt) bevat, is het al een zeer gezonde maaltijd!quote:Op maandag 17 maart 2014 14:19 schreef DS4 het volgende:
[..]
Gezond eten is onder meer variatie... Ik hoop dat jij gevarieerder eet dan ik hierboven lees.
Volstouwen? Echt, van één plakje kipfilet op je broodje ga je echt niet dood hoor. Die zoete troep is eerder een boosdoener dan wat vlees.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:22 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Gezonder dan je volstouwen met plofkipfilet of een overdaad aan rood vlees jaIk eet alleen vlees bij het avondeten. Nog meer te lachen?
Bij het Nibud zijn ze niet gek en dit is een beknopte samenvatting. Helaas, want daar is dan weer makkelijker op te schieten.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:21 schreef eight het volgende:
Die van het nibud zijn gek
Ik denk dat er maar weinig modaalverdieners zijn die ¤ 396 aan reserveringsuitgaven en ¤676 aan huishoudelijke lasten kunnen besteden![]()
Waarom luistert de politiek naar hun onzin?
Dit is van een aantal jaar geleden. Zal nu wel anders zijn:quote:Op maandag 17 maart 2014 14:18 schreef DS4 het volgende:
[..]
Omdat daar ook nog bedragen bijkomen.
Maar ook omdat we in NL al zo extreem genivelleerd zijn dat het verschil tussen bijstand en (even uit mijn hoofd) anderhalf keer modaal niet heel erg groot is.
Een probleem wat overigens niet zo simpel op te lossen is.
Dit dus. Ik vermoed overigens dat er ook heleboel bijstandsgerechtigden zijn die in de schuldsanering zitten.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:21 schreef JDx het volgende:
Ik ben hier trouwens niet om te discusseren of te protesteren tegen mensen in de bijstand, ik wil gewoon graag weten hoe het kan dat bepaalde mensen wel of niet rond kunnen komen.
En hoe het kan dat mensen met een uitkering kunnen klagen over 50 euro tekort terwijl sommige werkenden evenveel of meer tekort komen.
Men is ook niet heilig. Als ik dat huishoudboekje zo zie vraag ik mij werkelijk af waar men het over heeft.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:25 schreef DS4 het volgende:
[..]
Bij het Nibud zijn ze niet gek en dit is een beknopte samenvatting. Helaas, want daar is dan weer makkelijker op te schieten.
in een stad zijn de kosten voor levensonderhoud lager. School en VO vlakbij, vaker toko's ed in de buurt, goedkopere markt dan in het dorp, meer goedkope winkels als action, primark enz op fietsafstand. In een dorp oid ben je veel meer kwijt aan vervoerskosten, en waarschijnlijk ook aan voeding en kleding ed.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:24 schreef Globali het volgende:
[..]
Nu is het fijn voor de grote steden. Meestal wil men het liefst in een van de grote steden gaan wonen. Dat kan gewoon niet. Ik kwam zelf terug na jaren buitenland in Amsterdam. Baan en alles geregeld behalve woonruimte. Ik kreeg gewoon te horen dat ik maar in Emmen moest gaan wonen of anders werd het vrije markt. Dat steekt.
Ook al is de maaltijd nog zo gezond... als je deze iedere dag eet kom je veel bouwstoffen voor het lichaam tekort.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:24 schreef Richestorags het volgende:
Ik kan jou elke dag een maaltijd voorzetten (samen met 3 anderen) voor zes euro of minder die gezond is. Als een maaltijd ui, knoflook, tomaat, paprika (allen niet duur als je het bij de Turkse groenteboer haalt) bevat, is het al een zeer gezonde maaltijd!
Het is onmogelijk om de inhoud van je posts (of dat wat daarvoor moet doorgaan) los te zien van je zelfbevlekking op dit forum, wat betreft je succesvolle loopbaan als wethouder. Ik zou toch denken dat iemand van jouw statuur wel wat doortastender zou zijn. Maar nee.... goedgelovigheid en naïviteit ten top. Ik snap steeds beter waarom je - in tegenstelling tot andere succesvolle wethouders - nooit landelijk bent doorgebroken..quote:Op maandag 17 maart 2014 14:14 schreef DS4 het volgende:
Probeer eens een keer mijn posts inhoudelijk te bekijken, in plaats van eerst en vooral de boodschapper in overweging te nemen.
Nee, mijn stelling is NIET dat het Nibud niet goed heeft berekend. Waarom lees je toch altijd zo slecht? Doe je gewoon graag dom of is het een bewuste discussietechniek?quote:Op maandag 17 maart 2014 14:14 schreef DS4 het volgende:
Dus jouw stelling is WEL dat het Nibud het niet goed heeft berekend. Nou, prima. Ik vroeg naar de onderbouwing. Pretty please?
Ik heb nergens gesteld dat uitkeringen omlaag moeten, dus ik hoef verder ook niet op deze onzin te reagerenquote:Op maandag 17 maart 2014 14:14 schreef DS4 het volgende:
Prima om zwart bijklussen vanuit een uitkering tegen te gaan. Maar dat ga je niet tegen door de uitkering te verlagen. Dat is zoiets als een heffing op een harde schijf omdat je er misschien ook wel muziek op gaat downloaden...
Dat is ook een onzinnig omslachtige maatregel. Als ze nou gewoon verplicht worden om rond te kruipen op de markt terwijl ze bewondere kreten slaken naar passerende loonslaven over hoe goed die wel niet budgetteren, hoe fantastisch die zijn in het berusten in een armetierig loonslavenbestaan en wat voor bijdrage die wel niet aan de maatschappij leveren met een of andere parasitaire functie, dan kunnen wij gewoon dat hinderlijke kleingeld naar hen toewerpen.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:15 schreef ZuidKardinaal het volgende:
[..]
Nu wordt men toch geacht 4 dagen in de week op te komen draven voor een 'tegenprestatie'? Niks rustig snuffelen op de markt.
En de woonkosten vele malen hoger. Men hoeft van mij niet direct in een dorp te gaan wonen. Iemand gaf eerder aan dat je in bijv. Heerenveen heel goedkoop kan huren.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:26 schreef poemojn het volgende:
[..]
in een stad zijn de kosten voor levensonderhoud lager. School en VO vlakbij, vaker toko's ed in de buurt, goedkopere markt dan in het dorp, meer goedkope winkels als action, primark enz op fietsafstand. In een dorp oid ben je veel meer kwijt aan vervoerskosten, en waarschijnlijk ook aan voeding en kleding ed.
Dat bevestigt toch wat ik stelde?quote:Op maandag 17 maart 2014 14:25 schreef ssebass het volgende:
Verschil tussen salaris van 1446 per maand en 2400 per maand:
1778,05 – 1623,67 = 154,38 euro
Leuk, maar ik zie sommige mensen zes boterhammen met vlees eten (waaronder veel vet rood vlees). Dat zit vol met zout, vet en daarnaast is het overmatig consumeren van vlees an sich al niet gezond. Boterhammen met pindakaas (wat ik het meeste eet), en daarnaast stroop / heinz zijn gewoon gezonder dan boterhammen met enkel (vet) vlees. Maar geloof vooral dat het niet zo is.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:24 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Volstouwen? Echt, van één plakje kipfilet op je broodje ga je echt niet dood hoor. Die zoete troep is eerder een boosdoener dan wat vlees.
Voor weinig geld kan je prima afwisselen.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:27 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ook al is de maaltijd nog zo gezond... als je deze iedere dag eet kom je veel bouwstoffen voor het lichaam tekort.
Ik dacht dat dit nog alleen een plan was. Aangezien er ook veel ophef over is dat ze banen gaan opvullen met mensen in de bijstand, dus goedkoper en minder banen beschikbaar.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:18 schreef ZuidKardinaal het volgende:
[..]
Dan geloof je het niet. Maar er zijn echt wel mensen die 4 dagen per week onzinnige dingen moeten doen.
Ik laat mij graag overtuigen dat het Nibud het verkeerd ziet. Ik hoop dat ook van harte.quote:
Die samenvatting is misschien wel beknopt maar het geeft toch wel een vrij goed beeld weer waar volgens hun het geld naartoe gaat. Ik schrik oprecht van deze hoge bedragen.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:25 schreef DS4 het volgende:
[..]
Bij het Nibud zijn ze niet gek en dit is een beknopte samenvatting. Helaas, want daar is dan weer makkelijker op te schieten.
Ja is inderdaad een bevestiging van de doorgeslagen nivellering.quote:Op maandag 17 maart 2014 14:28 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dat bevestigt toch wat ik stelde?
Of bedoelde je het ter onderschrijving?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |