abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 17 maart 2014 @ 14:29:47 #226
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_137842365
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:27 schreef DS4 het volgende:

[..]

Ook al is de maaltijd nog zo gezond... als je deze iedere dag eet kom je veel bouwstoffen voor het lichaam tekort.
Dan eet je de volgende dag weer een maaltijd met sla en komkommer, tomaat en rode ui. De dag daarna met spinazie en vissticks. Enzovoorts. Ik zei ook niet dat er altijd hetzelfde in zit. Het is onzin dat je niet voor zes euro of minder gezond kan eten met 4 personen, klinkklare onzin.
pi_137842370
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:29 schreef DS4 het volgende:

[..]

Ik laat mij graag overtuigen dat het Nibud het verkeerd ziet. Ik hoop dat ook van harte.
Die twee punten die ik eerder aangaf (reserveringen en nog iets) lijken mij aan de zeer hoge kant.
pi_137842398
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 13:08 schreef DS4 het volgende:
Zorgwekkend bericht. Ik hoop dat er snel actie ondernomen wordt, want de ondergrens moet een ondergrens zijn en niet een grens waar je een beetje onder mag komen.

Minstens zo zorgwekkend vind ik dat er meteen weer wordt geroepen dat men dan maar geen kinderen had moeten nemen, of dat het toch eigenlijk veel geld is (als je tekort komt, kom je tekort, punt).
Moeten we dan die ondergrens omhoog doen of mensen eens leren keuzes te maken?
Knapen die storneren willen moeten mannen met automatische incasso's zijn
pi_137842409
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:10 schreef Richestorags het volgende:

[..]

16,50 euro? Zijn ze niet goed wijs ofzo :') Mijn ontbijt kost net iets minder dan 50 eurocent (muesli met optimel vla), laten we het dan maar houden op 2 euro voor 4 mensen. Laten we verder stellen dat 4 mensen 1,5 brood per dag eten (afhankelijk van het brood zo'n 2,5 euro). Ik eet nooit vlees op brood (want duur en niet gezond) dus als je gewoon pindakaas, heinz en stroop neemt ben je nog maximaal 1 euro per dag kwijt aan beleg. Maximaal. Dan voor avondeten: als je gewoon een voedzame spaghetti of nasi-maaltijd maakt, ben je voor 6 euro voor 4 mensen wel klaar. En dat is nog duur: spinazie met vissticks is veel goedkoper. Dan zit je dus op 2+2,5+1+6 = 11,5 euro. En een trosje van 5 banenen heb je ook voor een euro bij de AH, dus kom je op 12,5 euro uit die nog goedkoper kan ook. Dat is per maand 375 euro. Met 430 euro per maand hou je dus nog geld over voor extra fruit en een snackavond.
Ah, je drinkt geen koffie, thee of melk, je gebruikt geen suiker, zout of andere kruiden, en je boter groeit gratis aan een boom? En wat geef jij je kinderen mee om te drinken in de korte pauze, bananen hebben ze al? Wat een maaltijd op zich kost weet ik ook wel, maar voeding is meer dan alleen maar die specifieke ingrediënten, er komt meer bij kijken.
pleased to meet you
pi_137842413
Ik vond die ¤787 vaste lasten juist erg laag.
Huur 550, water 25, gas water licht 150, zorgverzekering 240, dan zit ik al op 956 euro. En iets als een uitvaartverzekering, inboedelverzekering oid heb je er dan nog niet bij. Laat staan internet, tv, telefoon.
  Redactie Sport maandag 17 maart 2014 @ 14:31:23 #231
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_137842431
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:28 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Leuk, maar ik zie sommige mensen zes boterhammen met vlees eten (waaronder veel vet rood vlees). Dat zit vol met zout, vet en daarnaast is het overmatig consumeren van vlees an sich al niet gezond. Boterhammen met pindakaas (wat ik het meeste eet), en daarnaast stroop / heinz zijn gewoon gezonder dan boterhammen met enkel (vet) vlees. Maar geloof vooral dat het niet zo is.
Je hoeft mij niks te vertellen over gezonde voeding.

En zes boterhammen met hetzelfde moet je sowieso niet willen, dus wat dat betreft..
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
pi_137842460
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:28 schreef Globali het volgende:

[..]

En de woonkosten vele malen hoger. Men hoeft van mij niet direct in een dorp te gaan wonen. Iemand gaf eerder aan dat je in bijv. Heerenveen heel goedkoop kan huren.
ik dacht dat die verschillen in de sociale sector erg meevallen door een puntensysteem. In de vrije sector, en bij koopwoningen, merk je daar veel meer van.
pi_137842473
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:30 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:

[..]

Moeten we dan die ondergrens omhoog doen of mensen eens leren keuzes te maken?
Ooh, mensen kiezen ervoor om werkloos te worden, mensen kiezen ervoor om oud en/of ziek te worden en cq onaantrekkelijk voor de meeste werkgevers?
pleased to meet you
pi_137842481
quote:
1s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:31 schreef poemojn het volgende:

[..]

ik dacht dat die verschillen in de sociale sector erg meevallen door een puntensysteem. In de vrije sector, en bij koopwoningen, merk je daar veel meer van.
Iemand had het hier eerder over 400 a 500 voor een woning.
  maandag 17 maart 2014 @ 14:32:43 #235
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_137842488
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:30 schreef moussie het volgende:

[..]

Ah, je drinkt geen koffie, thee of melk, je gebruikt geen suiker, zout of andere kruiden, en je boter groeit gratis aan een boom? En wat geef jij je kinderen mee om te drinken in de korte pauze, bananen hebben ze al? Wat een maaltijd op zich kost weet ik ook wel, maar voeding is meer dan alleen maar die specifieke ingrediënten, er komt meer bij kijken.
Boter doe ik niet op brood nee, ik zie niet in waarom niet. Thee is über goedkoop, voor 1 euro heb je al 20 zakjes thee. Koffie drink ik niet nee. Kruiden schrijf je over een dusdanig lange tijd af dat het je misschien 10 cent per dag kost. Nog geeneens. Misschien dat kinderen gewoon water kunnen drinken in de korte pauze? Gezond en het lest de dorst het best. Het is een keuze om al die frisdranktroep te drinken, of wat dan ook. Het is niet gezond en het kost geld. Water is goed genoeg.
pi_137842500
Grappig dat, als je bijstand ontvangt, heel Nederland zich ineens denkt te mogen bemoeien met hoe je leeft en hoe je jouw geld uitgeeft.
pi_137842520
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:33 schreef Mystikvm het volgende:
Grappig dat, als je bijstand ontvangt, heel Nederland zich ineens denkt te mogen bemoeien met hoe je leeft en hoe je jouw hun geld uitgeeft.
Zo denken mensen.
pi_137842534
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:33 schreef JDx het volgende:

[..]

Zo denken mensen.
Helaas ;(
  maandag 17 maart 2014 @ 14:33:48 #239
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_137842537
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:33 schreef Mystikvm het volgende:
Grappig dat, als je bijstand ontvangt, heel Nederland zich ineens denkt te mogen bemoeien met hoe je leeft en hoe je jouw geld uitgeeft.
Voor wat hoort wat. Als jij afhankelijk bent van het geld van anderen (degenen die zich er ook mee bemoeien) dien je ook verantwoordelijk met dat geld om te gaan.
pi_137842566
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:33 schreef Mystikvm het volgende:

[..]

Helaas ;(
Maar werkenden betalen ook gewoon gigantisch veel belasting, ik betaal meer dan 800 euro per maand. Maar veel mensen snappen ook niet dat als de belasting lager was, je ook minder zou verdienen. Eigenlijk moet je gewoon kijken wat er netto binnen komt.
pi_137842574
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:29 schreef Globali het volgende:

[..]

Die twee punten die ik eerder aangaf (reserveringen en nog iets) lijken mij aan de zeer hoge kant.
Lijken? Ik weet eerlijk gezegd wel zeker dat deze reserveringen onnodig hoog zijn. Ze zijn volgens mij berekend op een scenario waarin alles misgaat wat er mis kan gaan.
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
pi_137842581
quote:
15s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:27 schreef Elfletterig het volgende:

Het is onmogelijk om de inhoud van je posts (of dat wat daarvoor moet doorgaan) los te zien van je zelfbevlekking op dit forum, wat betreft je succesvolle loopbaan als wethouder. Ik zou toch denken dat iemand van jouw statuur wel wat doortastender zou zijn. Maar nee.... goedgelovigheid en naïviteit ten top. Ik snap steeds beter waarom je - in tegenstelling tot andere succesvolle wethouders - nooit landelijk bent doorgebroken.. :')

Misschien wel omdat wethouders, maar ook ministers geen 6 cijferig bedrag NETTO binnen slepen...

Ik ben gevraagd om een klusje te doen. Heb ik gedaan.

Is het nu klaar met dat ge-ad-hominem van je?
quote:
Nee, mijn stelling is NIET dat het Nibud niet goed heeft berekend. Waarom lees je toch altijd zo slecht? Doe je gewoon graag dom of is het een bewuste discussietechniek?

Het Nibud heeft ongetwijfeld de juiste cijfers gebruikt, maar er zijn twee zaken die een rol spelen: de niet-noodzakelijke uitgaven, waaronder zaken als huisdieren, roken en drankgebruik (of andere verslavingen) EN het feit dat mensen zwart bijbeunen. Zwart. Dat wil dus zeggen dat er geen officiële gegevens van bekend zijn, dus dat is informatie die het Nibud niet heeft.
Het Nibud heeft die zaken als huisdieren, roken en drankgebruik niet meegenomen (zie hierboven de post waar de beknopte samenvatting van het Nibud staat) en ze concluderen dat gezinnen met twee kinderen die van de bijstand rond moeten komen (en dus niet van de bijstand + zwart werken) 50 euro te kort komen.

Dat is waar dit draadje over gaat. Zou je je daar eens aan willen houden?

quote:
Ik heb nergens gesteld dat uitkeringen omlaag moeten, dus ik hoef verder ook niet op deze onzin te reageren
Ik heb niet gezegd dat jij dat zo gezegd hebt. Maar jij vindt het feit dat er mensen zijn die de bijstandsuitkering aanvullen met zwart bijklussen een reden om hier je schouders over op te halen. En nogmaals, dat slaat nergens op.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
  maandag 17 maart 2014 @ 14:35:01 #243
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_137842583
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:32 schreef moussie het volgende:

[..]

Ooh, mensen kiezen ervoor om werkloos te worden, mensen kiezen ervoor om oud en/of ziek te worden en cq onaantrekkelijk voor de meeste werkgevers?
Nee, maar mensen kiezen wel voor een te dure levensstijl en sommige mensen kiezen er ook voor om in de bijstand te zitten. Grappig dat jij juist de zwakken eruit pikt, degenen die net zo goed te lijden hebben van de parasieten.
pi_137842597
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:33 schreef Mystikvm het volgende:
Grappig dat, als je bijstand ontvangt, heel Nederland zich ineens denkt te mogen bemoeien met hoe je leeft en hoe je jouw geld uitgeeft.
Dat mag inderdaad. De werkende burger betaald tenslotte. En het gaat niet over 1 specifiek persoon. Gewoon over het bedrag en wat je er mee kan. Daarnaast over hoe andere mensen met een klein salaris dan wél rond kunnen komen.
pi_137842605
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:33 schreef Mystikvm het volgende:
Grappig dat, als je bijstand ontvangt, heel Nederland zich ineens denkt te mogen bemoeien met hoe je leeft en hoe je jouw geld uitgeeft.
Heel raar dat mensen gratis geld krijgen, opgebracht door anderen, en dat die anderen dan opeens denken van 'nou hey hoe gaat men eigenlijk mijn geld besteden? Poe hee, daar ben ik het niet echt mee eens'.

Ze kunnen trouwens altijd dat geld teruggeven als ze het er niet mee eens zijn.
pi_137842629
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:28 schreef Globali het volgende:

Voor weinig geld kan je prima afwisselen.
Zou zo maar kunnen. Maar de onderbouwing van Richestorags vind ik niet zo overtuigend.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_137842667
Ik trek het wel altijd slecht als ik mensen zonder naar elk festival zie gaan en ik het zelf niet kan missen.
  maandag 17 maart 2014 @ 14:37:25 #248
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_137842676
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:36 schreef DS4 het volgende:

[..]

Zou zo maar kunnen. Maar de onderbouwing van Richestorags vind ik niet zo overtuigend.
Niet? Je wou ontkennen dat tomaat, ui, komkommer, knoflook, paprika, spinazie en allerlei andere groenten niet duur zijn? Daar kan je elke dag mee afwisselen. En elke dag voor minder dan zes euro 4 personen van voeden.
pi_137842687
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:36 schreef DS4 het volgende:

[..]

Zou zo maar kunnen. Maar de onderbouwing van Richestorags vind ik niet zo overtuigend.
Maar dat is iets dat je zelf ook wel weet. De groenten bij de Lidl schijnen heel goed (vaak biologisch) en erg goedkoop te zijn bijv. En op de markt kun je ook de gekste goedkope groenten vinden.
pi_137842718
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 14:33 schreef Mystikvm het volgende:
Grappig dat, als je bijstand ontvangt, heel Nederland zich ineens denkt te mogen bemoeien met hoe je leeft en hoe je jouw geld uitgeeft.
Nee, grappig is dat, sommige mensen die bijstand ontvangen menen dat ze het dubbele ontvangen en er ook naar leven en uiteindelijk gaan lopen klagen dat zij in de schulden komen.
Knapen die storneren willen moeten mannen met automatische incasso's zijn
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')