http://www.radio6.nl/nieu(...)wordt-niet-aangepastquote:Songfestivallied wordt niet aangepast
Waylon en Ilse DeLange willen hun lied Calm after the Storm niet aanpassen.
Het duo kreeg landelijk veel kritiek op het nummer, maar de Common Linnets gaan het met dit liedje doen. Ze wilden eigenlijk de komende tijd een promotietournee maken langs kleine landen als Malta en Montenegro, maar dat gaat waarschijnlijk niet door omdat ze het de komende tijd te druk hebben in Nederland. Op 6 mei moeten ze aan de slag in Kopenhagen tijdens de eerste have finale van het Eurovisie Songfestival.
Dat mensen nog serieus hoop houden op aanpassingenquote:Op maandag 7 april 2014 11:53 schreef Greys het volgende:
Godsamme
En ja laat die promotour ook maar lekker zitten joh
Echt, eigenwijze piemels
quote:Op maandag 7 april 2014 12:48 schreef MuscleLover29 het volgende:
[..]
Dat mensen nog serieus hoop houden op aanpassingenHet is en blijft dit nummer mensen, en wat ze allemaal wel of niet gaan doen aan promotours of op dat podium hebben we toch niet in de hand. Deal with it!
Ik had nog ijdele hoop dat er een KLEIN beetje aangepast zou worden, mag toch? Ook al is het tegen beter weten in?quote:Op maandag 7 april 2014 12:48 schreef MuscleLover29 het volgende:
[..]
Dat mensen nog serieus hoop houden op aanpassingenHet is en blijft dit nummer mensen,
Laat ons nou lekker miepen en klagen van te voren en op de avond zelf weer retehard jubelen, het is ESF, deal with itquote:en wat ze allemaal wel of niet gaan doen aan promotours of op dat podium hebben we toch niet in de hand. Deal with it!
Moldavië doet het niet lekker in de polls die ik heb gezien, dus ik verwacht daar niet heel veel van.quote:Op maandag 7 april 2014 20:23 schreef Fred_B het volgende:
Ik ben niet helemaal overtuigd dat we het gaan redden, al heb ik wel de steeds sterkere overtuiging dat er 8 landen boven Nederland gaan eindigen en 4 zeker onder ons. Daarmee zouden we dan 9e, 10e, 11e of 12e worden. Moldavië, Nederland, Montenegro en Albanië zouden die 4 landen dan zijn, waarbij ik denk dat Albanië vanwege het liedje de minste kans heeft.
Doen ze zichzelf aanquote:Op maandag 7 april 2014 18:31 schreef Peter het volgende:
O wee als ze hoogst verbaasd zijn als ze de finale niet eens halen..
Ik verwacht alleen wel veel van de televoting van de Moldavische regio-genotenquote:Op maandag 7 april 2014 20:50 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Moldavië doet het niet lekker in de polls die ik heb gezien, dus ik verwacht daar niet heel veel van.
België gaat een albanië 2012 doen vrees ik, maar wij waren vorig jaar beter en we mogen best wel afwisselen!quote:Op dinsdag 8 april 2014 14:28 schreef fluorescent-adolescent het volgende:
Bekijk het positief, we zullen hoger scoren dan België.
Ik weet bijna zeker van nietquote:Op dinsdag 8 april 2014 14:28 schreef fluorescent-adolescent het volgende:
Bekijk het positief, we zullen hoger scoren dan België.
...van onderenquote:Op dinsdag 8 april 2014 23:25 schreef Pluto1975 het volgende:
Bij de bookmakers staan we overigens zevende....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |