Wel allemaal films met redelijk tot zeer goede beoordelingen op IMDB.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 09:20 schreef Godtje het volgende:
* Ronde 4
2. Silver Linings Playbook - Captain Phillips
4. Before Midnight - Imposible, Lo
5. Gravity - Pacific Rim
7. Mud - Django Unchained
Wat zit er toch nog een hoop slechte films in. FOK! smaak of mager film jaar.
Ik ga voor de combinatie van beide.
Ik vond het in de breedte juist een vrij sterk jaar. Als ik bv naar de Oscargenomineerden kijk, dan zitten daar geen zwakke films bij. Het enige was voor mij misschien dat er wat te weinig echte uitschieters bij zaten.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 09:20 schreef Godtje het volgende:
Wat zit er toch nog een hoop slechte films in. FOK! smaak of mager film jaar.
Ik ga voor de combinatie van beide.
De meeste oscarnominaties van dit jaar, doen wel pas aan het toernooi van volgend jaar mee. Of bedoel je de oscarnominaties van vorig jaar?quote:Op dinsdag 18 maart 2014 10:06 schreef Mike het volgende:
[..]
Ik vond het in de breedte juist een vrij sterk jaar. Als ik bv naar de Oscargenomineerden kijk, dan zitten daar geen zwakke films bij. Het enige was voor mij misschien dat er wat te weinig echte uitschieters bij zaten.
Ik bedoelde die van 2014, maar die van 2013 waren ook stuk voor stuk heel aardig.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 10:11 schreef ohnikua het volgende:
[..]
De meeste oscarnominaties van dit jaar, doen wel pas aan het toernooi van volgend jaar mee. Of bedoel je de oscarnominaties van vorig jaar?
Django Unchained en La Vie d'Adele hebben het bij mij denk ik toch wel tot de toptien allertijden weten te schoppen.
Vergeleken met Jagten en Armour vorig jaar vind ik alles tegenvallen. Daarnaast nog eens Lincoln en zelfs Les Misérables kwam boven dit niveau uit wat mij betreft. Life of Pi was zo een andere zeer positieve vorig jaar. Dat mis ik echt nu.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 10:06 schreef Mike het volgende:
[..]
Ik vond het in de breedte juist een vrij sterk jaar. Als ik bv naar de Oscargenomineerden kijk, dan zitten daar geen zwakke films bij. Het enige was voor mij misschien dat er wat te weinig echte uitschieters bij zaten.
Dan ga je dit deel inderdaad ook niet trekken. Ik vond de eerste twee erg goed, maar in dit derde deel vertonen de hoofdpersonages nogal vervelende trekken.quote:Op maandag 24 maart 2014 20:29 schreef ohnikua het volgende:
Django lijkt mij nu juist topfavoriet. In ieder geval prettig dat ik komende ronde op 3 duels kan stemmen. Het eerste deel van de Before-serie vond ik zo irritant, dat ik me daar niet meer aan wil wagen.
Midnight is wel weer heel anders dan Sunrise en Sunset, veel minder 'charming' omdat ze tochquote:Op maandag 24 maart 2014 21:09 schreef Mike het volgende:
[..]
Dan ga je dit deel inderdaad ook niet trekken. Ik vond de eerste twee erg goed, maar in dit derde deel vertonen de hoofdpersonages nogal vervelende trekken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die veranderingen van de personages zijn m.i. dus juist zeer terecht/geloofwaardig en maken dit voor mij een perfect slot van een drieluik over liefde. Nu denk ik niet dat dat de verandering is waar ohnikua op zit te wachten, maar ik vind de vergelijking dit je trekt niet helemaal terecht.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |