abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_137727593
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 12:21 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Ik weet niet of je Utopia een beetje volgt.. maar daar zie je exact hoe dat in zijn werk gaat.
Randdebiel Ruud steekt zijn pik onbeschermd in crackhoer Billy waar hij totaal geen gevoelens voor heeft.. maar meer als een gratis vervanging van de handkar ziet.
Vervolgens gaat hij lopen stuiteren dat hij bang is dat ze zwanger is geworden. 8)7

Na wat heen en weer stuiteren steekt hij dagelijks zijn pik weer onbeschermd in dat smerige gat terwijl hij haar gezicht afdraait omdat hij van haar kop spontaan een slappe krijgt.

Maar volgens enkele mannen hier is het haar schuld als zij zwanger wordt en is de man het slachtoffer als ze dat kind nog houdt ook. 8)7
Nee ik volg Utopia niet...

Tja... het gebeurt iedere dag wel ergens op die manier, helaas...
pi_137727802
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 12:15 schreef Ouder1 het volgende:

Rigoureus?
Vrouwen gooien hun mik al decennia lang vol met hormonen met allerlei bijwerkingen. Dat is niet rigoureus? Een abortus ook niet? En het kind houden en opvoeden ook niet? Voor de vrouw dan die ook niet op die zwangerschap zat te wachten?

Hoe je het kan voorkomen?
- Niet neuken en zeker niet rondneuken
- Gebruik een condoom
- Als je echt zo faliekant tegen een zwangerschap bent; laat je steriliseren; dat is maar een knip-knip en kan poliklinisch. Stelt geen moer voor bij een man en tast echt niet je mannelijkheid aan (de ware reden dat veel mannen dat niet willen).
Een pilletje slikken is echt minder ingrijpend dan een operatie. Punt.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_137727974
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 12:34 schreef DS4 het volgende:

[..]

Een pilletje slikken is echt minder ingrijpend dan een operatie. Punt.
25 jaar lang een pilletje slikken heeft wel zéker nadelen... bovendien voorkom je daar geen soa mee

http://www.infomuur.nl/ge(...)nadelen-en-voordelen

Nadelen:
consequent slikken
wisselwerking medicijnen (denk hierbij aan medicijnen voor epilepsie, tuberculose, hiv-infecties en antibiotica)
wisselwerking met St. Janskruid (in bijvoorbeeld kruidenmiddelen), effect kan 2 weken duren
mogelijk niet direct vruchtbaar na het stoppen met de pil
geen bescherming tegen soa's, hier kun je dan ook een condoom bij gebruiken
kan minder goed werken bij darmklachten, zoals diarree (binnen 3-4 uur vergelijkbaar met het vergeten van de pil)
overgeven kort na inname van de pil (3-4 uur) is ook vergelijkbaar met het vergeten van de pil
bij overgeven kort na inname van de pil (3-4 uur) wordt deze als niet ingenomen beschouwd
verhoogd risico op trombose (normaal risico is al heel laag, dus verhoogd nog steeds heel laag)
bijwerkingen zoals depressie, buikpijn, hoofdpijn, misselijkheid, pijn en gevoelige borsten, gewichtstoename en verminderd libido
niet te gebruiken bij sommige ziekten en aandoeningen (bijvoorbeeld alvleesklier ontsteking, trombose, leverfunctiestoornissen, borstkanker, baarmoederkanker)
  Moderator vrijdag 14 maart 2014 @ 12:43:05 #64
184769 crew  Deisyy
pi_137728032
quote:
4s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 09:56 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

De vrouw is bevoordeeld. Zij kan 1) kiezen of ze het kind houdt en 2) alimentatie afDWINGEN. De man heeft totaal geen controle maar moet wel dokken, geen goede zaak dus. Als jij als man niet voor jezelf opkomt, ben ik bang dat je lijdt aan een minderwaardigheidscomplex of aan een soort van Stockholmsyndroom waarin je mensen beschermt die jou je rechten (deels) ontnemen/die jou in het nadeel stellen.

Het is tijd dat er een goede oplossing komt voor dit probleem: laat de man eens op gelijk niveau komen. Als de vrouw het kind wil houden en de man niet, dan is dat oke, maar dan moet alimentatie een keuze zijn van de man en geen verplichting meer, aangezien hij dat kind nooit heeft gewild. Dat is niet meer dan logisch.

Op elke hoek van de straat wordt geschreeuwd over hoe de, in sommige gebieden, benadeelde vrouw meer rechten moet krijgen. Dat moeten ze ook, zoals op de arbeidsmarkt. Maar de mannen moeten ook meer rechten krijgen, zoals op dit gebied.

Nogmaals, als alimentatie nooit verplicht was, had bovenstaande gebeurtenis ook nooit plaatsgevonden. Daarnaast zouden heel wat moeders dan geen kind krijgen omdat ze de vader niet meer financieel konden uitbuiten. Zo simpel is dat.
Misschien is dat het probleem, dat sommige mannen geen controle hebben en daardoor niet zelf hun maatregelen nemen.

Jammer dat je mijn vraag niet beantwoordt.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
pi_137728072
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 12:43 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Misschien is dat het probleem, dat sommige mannen geen controle hebben en daardoor niet zelf hun maatregelen nemen.

Jammer dat je mijn vraag niet beantwoordt.
Wat was je vraag Dees? Anders moet ik teruglezen... :P
  Moderator vrijdag 14 maart 2014 @ 12:46:13 #66
184769 crew  Deisyy
pi_137728123
quote:
10s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 12:44 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

Wat was je vraag Dees? Anders moet ik teruglezen... :P
Lui wijf :D

Pizzamizza zei dat hij zag dat ik feministe was, ik vroeg hem hoe hij bij die wijsheid komt.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
pi_137728152
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 12:46 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Lui wijf :D

Pizzamizza zei dat hij zag dat ik feministe was, ik vroeg hem hoe hij bij die wijsheid komt.
:D ga ik toch maar even teruglezen, waarom hij dat dacht .. :+
pi_137728258
:D slaat dus nergens op...

Ejjjjjjjj Pizzamizza???? Waarom denk je dat Deisyy een feministe is?

Wij zijn heeeeeeeeeeel benieuwd!!!!!!!
pi_137728267
quote:
4s.gif Op donderdag 13 maart 2014 22:13 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Aub, ga de schuld niet altijd bij de man liggen. De vrouw kan ook voor expres de pil zijn 'vergeten'/sperma uit condoom hebben gehaald/pil werkte niet.

Edit: oh, ik zie nu pas dat je een feminist bent. Daarom geef je de schuld aan de man.
In de meeste condooms zit gewoon zaaddodend pasta. Dat hadden je ouders ook moeten gebruiken zodat er niet zulke conservatieve krachten als jou zouden rondslingeren. Wil je niet dat een vrouw zwanger wordt moet je je als man maar laten steriliseren.
pi_137728379
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 12:46 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Lui wijf :D

Pizzamizza zei dat hij zag dat ik feministe was, ik vroeg hem hoe hij bij die wijsheid komt.
Hij behoort gewoon tot de groep mannen die iedere vrouw die A) mannen niet kritiekloos aanbidt, B) mannen niet als weerloos slachtoffer van alle vrouwen ziet, C) durft te zeggen dat er geen enkele goede reden is om een vrouw die een man uit pure lust zwanger heeft geschopt te vermoorden en D) dat een man die zijn kinderen van een rechter niet meer mag zien (of van zijn ex maar niet naar de rechter stapt daarvoor) het wel heel bont met hebben gemaakt.. voor over de kop geslagen feministe en mannenhaatster uit maakt.

Dat is denk ik een complex van zielige mannetjes die gefrustreerd zijn dat ze hun lul niet in iedere vrouw van hun gading mogen steken.

Godzijdank bestaan er nog echte mannen die dat complex niet hebben maar wel hersenen.
pi_137728934
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 12:40 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

25 jaar lang een pilletje slikken heeft wel zéker nadelen... bovendien voorkom je daar geen soa mee

Met een operatie ook niet, natuurlijk.

Ik zeg alleen dat een operatie ingrijpender is. Pilgebruik gaat meestal zonder gezeur/gezeik/gefiep. Als je er wel last van hebt is dat natuurlijk wel vervelend.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_137729475
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 11:50 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Met begrijpen bedoel ik, ik weet waar die redenering vandaan komt. Ik zou niet hetzelfde doen, maar ik kan wel begrijpen waarom hij zo denkt. Niet dat ik zo denk of dat zijn gedachte goed is, snapje? Ik wil juist een oplossing om dit soort dingen te voorkomen.
Ik ben met je eens dat dit soort zaken rondom alimentatie beter kunnen, maar ik geloof niet dat je daarmee deze gekken tegenhoudt. Iemand die om deze reden een persoon vermoord, is sowieso niet goed in zijn bolletje.
ROBODEMONS..................|:(
pi_137729605
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 12:09 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Geen controle? Je begint verkeerd met tellen want punt 1 is namelijk seks en punt 2 voorbehoedsmiddelen. En daar heeft een man gewoon controle over.
Vrouwen ook.. en er zijn meer vrouwen die daar verstandig in zijn dan mannen puur en alleen omdat vrouwen de gevolgen van een ongewenste zwangerschap links of rechtsom altijd moeten dragen. Dergelijke mannen zouden eens wat meer met hun hersenen en minder met hun pik moeten gaan denken. Als je het enige gevolg van een ongewenste zwangerschap voor een man óók nog eens bij de vrouw gaat leggen, neemt geen enkele man meer enige verantwoordelijkheid voor hun seksuele gedragingen.

[..]

Een man die geen kinderen wil en voor zichzelf opkomt, gebruikt een condoom. Die zijn daarvoor.

[..]

CONDOOM.

[..]

Stak elke man zijn pik onbeschermd in elke vrouw waar hij de kans bij kreeg.

[..]

Zelfs met condoom, zelfs met pil, kan een vrouw nog zwanger worden. Daarnaast, als een persoon een foutje maakt, betekent het niet dat hij de rest van zijn leven aan dat foutje moet lijden. Daarom zeg ik: KEUZE op het gebied van alimentatie als de man geen kind wil en de vrouw wel.

De vrouw kan het kind weghalen, de man heeft geen controle eenmaal zwanger. We weten allemaal dat als we een keuze geven over alimentatie(in geval dat de man geen kind wil), dat er opeens veel minder tienermoeders komen en ook veel minder golddiggers die puur met een man zijn om een kind te baren om hem vervolgens te laten dokken.

Ik ben voor gelijke rechten voor de man en vrouw. Niet de vrouw alle macht en de man alleen maar dokken, laten we het eens eerlijk spelen. De wereld staat dagelijks bijna te huilen dat vrouwen benadeeld worden op de arbeidsmarkt, de wereld pleit voor gelijkenis tussen vrouwen en mannen. Nu is er een onderwerp waar de man pleit voor gelijkenis en opeens wordt er brand en moord geschreeuwd :|W

Ik kan ook zeggen: ja de vrouw moet maar haar eigen verantwoordelijkheid nemen op de arbeidsmarkt, wij kunnen er toch niks aan doen dat ze benadeeld wordt! Laat haar maar zelf alles oplossen en de gevolgen dragen van de nadelen, ze komt er wel overheen als ze gewoon extra veel cursussen/opleidingen doet om beter te staan op de arbeidsmarkt! Dat kan ik zeggen ja, maar dat zeg ik niet, omdat ik vind dat de vrouw gelijke kansen verdient en niet meer moet gaan doen waar een man minder voor moet doen.

Hetzelfde geldt voor dit onderwerp. Een man moet, in geval dat hij het kind niet heeft gewild(en hoe dit aangegeven kan worden verschilt), ook de keuze krijgen om alimentatie te betalen. Waarom zou een man voor de rest van zijn leven moeten lijden van een foutje wat ook voorkomen kon worden door middel van abortus?

[ Bericht 0% gewijzigd door PizzaMizza op 14-03-2014 13:43:18 ]
#freefrederike
pi_137729790
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 12:21 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Ik weet niet of je Utopia een beetje volgt.. maar daar zie je exact hoe dat in zijn werk gaat.
Randdebiel Ruud steekt zijn pik onbeschermd in crackhoer Billy waar hij totaal geen gevoelens voor heeft.. maar meer als een gratis vervanging van de handkar ziet.
Vervolgens gaat hij lopen stuiteren dat hij bang is dat ze zwanger is geworden. 8)7

Na wat heen en weer stuiteren steekt hij dagelijks zijn pik weer onbeschermd in dat smerige gat terwijl hij haar gezicht afdraait omdat hij van haar kop spontaan een slappe krijgt.

Maar volgens enkele mannen hier is het haar schuld als zij zwanger wordt en is de man het onschuldige slachtoffer als ze dat kind nog houdt ook. 8)7
Voor hetzelfde geldt dat vrouwen dagelijks hun pil 'perongeluk'(ahum, gewoon voor expres) vergeten waardoor de man denkt dat de vrouw geen kind krijgt, met als gevolg dat zij opeens daarna zwanger is. En dan komen vrouwen en feministische jongens zeggen dat het de schuld is van de man, terwijl de vrouw diegene is die voor expres een sluw plannetje heeft uitgehaald.

[ Bericht 0% gewijzigd door PizzaMizza op 14-03-2014 13:44:18 ]
#freefrederike
pi_137729842
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 12:51 schreef Basp1 het volgende:

[..]

In de meeste condooms zit gewoon zaaddodend pasta. Dat hadden je ouders ook moeten gebruiken zodat er niet zulke conservatieve krachten als jou zouden rondslingeren. Wil je niet dat een vrouw zwanger wordt moet je je als man maar laten steriliseren.
Conservatief? Ik ben juist progressief door te zeggen: vrouwen en mannen op een lijn! Op de arbeidsmarkt, maar ook op het gebied van alimentatie! Jij bent hier de conservatieve die per se aan de bevoordeelde vrouw wil hangen.
#freefrederike
pi_137729979
quote:
4s.gif Op donderdag 13 maart 2014 18:26 schreef PizzaMizza het volgende:
Verschrikkelijk wat die vrouw is overkomen, maar laten we het echte probleem aanpakken: de veel te bevoordeelde vrouw in deze situatie.

Als een vrouw geen abortus wil plegen(terwijl de man dit wel wil), vind ik dat al een kwalijke zaak en een trieste gebeurtenis voor de man. Laat dan alimentatie een keuze zijn als de man geen kind heeft gewild, klaar. Zo voorkom je deze rotzooi ook. Nu zit de vrouw in een machtspositie waar zij 1 kan bepalen of het kind geboren wordt en 2 ook nog eens daarna geld kan opstrijken terwijl de man helemaal geen kind heeft gewild.
ja, dat is natuurlijk het échte probleem.
:')
compact en kleverig.
pi_137730128
Jij bent echt van het padje af hé?
quote:
4s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 13:34 schreef PizzaMizza het volgende:
Zelfs met condoom, zelfs met pil, kan een vrouw nog zwanger worden.
En heeft zij het leeuwendeel, 99% van het probleem, niet hij.
quote:
Daarnaast, als een persoon een foutje maakt, betekent het niet dat hij de rest van zijn leven aan dat foutje moet lijden.
18 jaar is niet je hele leven. Daarnaast gaat het om KA, niet om de inrichting van je leven. De man wordt tenslotte niet gedwongen het kind op te voeden, zelfs niet om contact te houden.
quote:
D
De vrouw kan het kind weghalen,
En dat is niet ingrijpend?
quote:
de man heeft geen controle eenmaal zwanger.
Daarom moet hij zijn verantwoording nemen vóór hij een vrouw zwanger schopt. Maar dat deel sla jij voor het gemak steeds weer over omdat dat niet zo past in je slachtofferrol.
quote:
We weten allemaal dat als we een keuze geven over alimentatie(in geval dat de man geen kind wil), dat er opeens veel minder tienermoeders komen en ook veel minder golddiggers die puur met een man zijn om een kind te baren om hem vervolgens te laten dokken.
Nee, dat is jouw aanname, geen feit. Of heb je een link naar wetenschappelijke onderzoeken hiernaar? WTF denk jij? Dat als een vrouw een kind krijgt en KA, dat het haar geen geld kost? Geen tijd? Geen zorgen? Het voor haar alleen maar rozengeur en maneschijn is?
quote:
Ik ben voor gelijke rechten voor de man en vrouw. Niet de vrouw alle macht en de man alleen maar dokken, laten we het eens eerlijk spelen.
Die gelijke rechten bestaan al. KA is maar de helft van wat het kind kost. Als er al ongelijkheid is dan is het dat de vrouw het probleem maar op moet lossen financieel als de man geen draagkracht heeft en zij ook niet. Als je daar over nadenkt is dat ook een beetje vreemd, niet?
quote:
De wereld staat dagelijks bijna te huilen dat vrouwen benadeelt worden op de arbeidsmarkt, de wereld pleit voor gelijkenis tussen vrouwen en mannen. Nu is er een onderwerp waar de man pleit voor gelijkenis en opeens wordt er brand en moord geschreeuwd :|W
Leer het verschil tussen gelijkheid en gelijkwaardigheid eerst eens even voor je begint te blaten over emancipatie.
De man pleit niet voor gelijkwaardigheid/gelijkheid maar voor het wettelijk weg mogen lopen voor de gevolgen van zijn eigen stommiteiten. Elke ongewenste zwangerschap begint bij ... seks. Dáár moeten mannen dus leren hun verantwoordelijkheden te nemen.
quote:
Ik kan ook zeggen: ja de vrouw moet maar haar eigen verantwoordelijkheid nemen op de arbeidsmarkt, wij kunnen er toch niks aan doen dat ze benadeeld wordt! Laat haar maar zelf alles oplossen en de gevolgen dragen van de nadelen, ze komt er wel overheen als ze gewoon extra veel cursussen/opleidingen doet om beter te staan op de arbeidsmarkt! Dat kan ik zeggen ja, maar dat zeg ik niet, omdat ik vind dat de vrouw gelijke kansen verdient en niet meer moet gaan doen waar een man minder voor moet doen.
Dus een vrouw met maar de pil slikken om haar verantwoordelijkheden te nemen, een man een condoom gebruiken. En dat stel jij dan gelijk aan vrouwen moeten maar meer studeren dan mannen om hetzelfde loon te mogen krijgen voor hetzelfde werk?

Echt. Zo dom heb ik ze zelden gelezen.
quote:
Hetzelfde geldt voor dit onderwerp. Een man moet, in geval dat hij het kind niet heeft gewild(en hoe dit aangegeven kan worden verschilt), ook de keuze krijgen om alimentatie te betalen. Waarom zou een man voor de rest van zijn leven moeten lijden van een foutje wat ook voorkomen kon worden door middel van abortus?
Een foutje dat (niet wat) ook voorkomen had kunnen worden door een condoom om te doen of zich te laten steriliseren. Een sterilisatie bij een man is nog niet één tiende zo ingrijpend als een abortus.
pi_137730192
quote:
4s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 13:40 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Conservatief? Ik ben juist progressief door te zeggen: vrouwen en mannen op een lijn! Op de arbeidsmarkt, maar ook op het gebied van alimentatie! Jij bent hier de conservatieve die per se aan de bevoordeelde vrouw wil hangen.
Laten we eens beginnen met één vinger amputeren bij de biologische vader bij een abortus.
Eens kijken hoeveel abortussen er dan nog gepleegd gaan worden.
pi_137730559
Ik vind dat er een groot verschil zit tussen ongewenst zwanger raken terwijl je in een relatie zit met een man en ongewenst zwanger raken terwijl je wat rondneukt of iemand pas net kent als het gaat om alimentatieplicht.

Ik denk overigens níet dat er veel minder zwangerschappen voldragen zouden worden als alimentatie niet verplicht was. Het gaat die meisjes/vrouwen heus meer om een kind dan om alimentatie...

Mannen met een miljoeneninkomen (zoals in de op) wellicht daargelaten.
compact en kleverig.
pi_137731789
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 13:50 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Laten we eens beginnen met één vinger amputeren bij de biologische vader bij een abortus.
Eens kijken hoeveel abortussen er dan nog gepleegd gaan worden.
Wat is dit voor debiele vergelijking :')
Is dat echt het beste wat je hebt?
blablablablablablablablablablablablablabla
pi_137732382
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 14:38 schreef Schunckelstar het volgende:

[..]

Wat is dit voor debiele vergelijking :')
Is dat echt het beste wat je hebt?
Het is helemaal geen vergelijking. Dat maak jij er van.

Waar het om gaat is het volgende:
1) Seks heb je SAMEN
2) Onbeschermde seks het je SAMEN
3) Zwanger wordt/is de vrouw
4) Abortus (toch een heftige lichamelijke en psychische ingreep) ondergaat de vrouw
5) Een zwangerschap doordragen doet de vrouw
6) Bevallen doet de vrouw
7) Financieel opvoeden doe je SAMEN (Al denken veel KA betalers dat zij alles van kind én Mams betalen)
8) Opvoeden (als de man geen kind wil) doet de vrouw

De aanleiding tot de zwangerschap is dus een samentrekking van twee GEZAMELIJKE keuzes of op zijn minst keuzes voor ieder van hen op zich.
Komt er echter een zwangerschap uit voort dan is er maar 1 puntje waarbij de man de gevolegen GEZAMELIJK moet dragen; namelijk de KA die bij voldoende draagkracht de helft van de kosten bedraagt, niet alle kosten.

En juist dat ENE GEZAMELIJKE PUNTJE is hetgeen mannen hier fanatiek bestrijden, zelfs 'geestelijk kapot maken' durven te noemen.

Liever maken zij de GEZAMELIJK zwanger gemaakte vrouw geestelijk kapot met een abortus of vinden het zelfs begrijpelijk als zo'n vrouw vermoord wordt en aan de honden wordt gevoerd.

En dat onder het mom van 'gelijkheid'. 8)7 Gelijk zou het pas zijn als een man die een vrouw 'dwingt' tot een abortus of gezamenlijk met haar die keuze maakt, daar net als zij lichamelijke en psychische gevolgen van zou dragen. Een optie daarvoor zou kunnen zijn het amputeren van een vinger.

Pizzamizza durft te stellen dat als je KA vrijwillig zou maken, er minder ongewenste kinderen geboren zouden worden.
Ik durf te stellen dat als mannen een ingrijpende ingreep zouden moeten doorstaan als een door hen zwanger gemaakte vrouw een abortus ondergaat.. er veel minder abortussen zouden zijn en zelfs veel minder ongewenste zwangerschappen.
Het is nu voor een man wel heel gemakkelijk om een condoom achterwege te laten. Tenslotte is de kans klein dat zij daar negatieve gevolgen van zullen ondervinden. En zijn die gevolgen niet eens zo heel erg groot nu. WTF. ¤150.- p.m. moeten betalen voor 18 jaar.. Zo'n ramp is dat nu ook weer niet. Gewoon stoppen met roken of zo.
pi_137732477
quote:
4s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 13:34 schreef PizzaMizza het volgende:

Zelfs met condoom, zelfs met pil, kan een vrouw nog zwanger worden. Daarnaast, als een persoon een foutje maakt, betekent het niet dat hij de rest van zijn leven aan dat foutje moet lijden. Daarom zeg ik: KEUZE op het gebied van alimentatie als de man geen kind wil en de vrouw wel.
Met alle respect, maar dat geld dient voor het kind en het kind heeft al helemaal geen inbreng.

Dus: gewoon je verantwoordelijkheid nemen, betalen en er zijn voor die kleine.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_137732616
Ouder1.
pi_137732886
quote:
4s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 13:34 schreef PizzaMizza het volgende:
Ik ben voor gelijke rechten voor de man en vrouw. Niet de vrouw alle macht en de man alleen maar dokken, laten we het eens eerlijk spelen. De wereld staat dagelijks bijna te huilen dat vrouwen benadeeld worden op de arbeidsmarkt, de wereld pleit voor gelijkenis tussen vrouwen en mannen. Nu is er een onderwerp waar de man pleit voor gelijkenis en opeens wordt er brand en moord geschreeuwd

Hmmmmmmm, je mag een vrouw niet dwingen tot abortus, maar ook niet tot het voldragen van een
zwangerschap, daar heb ik ook wel eens topics over gezien. Vrouw wil het kind niet, man wil wel.
Wat doe je dan in zo'n geval?

Ik vind het ook best raar dat je ''per ongeluk expres'' zwanger kan worden van iemand en dat diegene
dan jarenlang moet betalen, maar ja, mééstal gebeuren die ongelukjes niet binnen een goeie relatie.

Niet dat je dan niet écht per ongeluk zwanger kan worden, een keertje de pil vergeten komt in
de beste familie's voor, 3 dagen diarree waardoor de pil niet werkt ook, maar meestal komen die
personen er sámen dan wel uit of ze het kind willen laten komen of niet.

In dit geval was deze vrouw (denk ik) met een spelletje bezig om die vent te strikken, maar ja,
om het zo op te lossen was natuurlijk redelijk ziek, volgens mij is iedereen het daar wel mee eens,

Dus tja.... eh...dawast eigenlijk :')
pi_137733920
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 15:11 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

Ik vind het ook best raar dat je ''per ongeluk expres'' zwanger kan worden van iemand en dat diegene
dan jarenlang moet betalen,
Simpel: omdat het kind voorop staat. Terecht.

Naar dat mensen dit soort geintjes uithalen, maar dat is weer een andere discussie.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_137734137
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 15:39 schreef DS4 het volgende:
Simpel: omdat het kind voorop staat. Terecht.
mja...dat is ook weer zo...

Dus er is gewoon geen oplossing voor het probleem, het enige wat je als man kan doen is
voorbehoedsmiddelen gebruiken, moet je sowieso doen als je wat los in de broek bent
maar goed :+
  vrijdag 14 maart 2014 @ 15:56:27 #87
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_137734678
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 14:55 schreef Ouder1 het volgende:
Waar het om gaat is het volgende:
1) Seks heb je SAMEN
2) Onbeschermde seks het je SAMEN
3) Zwanger wordt/is de vrouw
4) Abortus (toch een heftige lichamelijke en psychische ingreep) ondergaat de vrouw
5) Een zwangerschap doordragen doet de vrouw
6) Bevallen doet de vrouw
7) Financieel opvoeden doe je SAMEN (Al denken veel KA betalers dat zij alles van kind én Mams betalen)
8) Opvoeden (als de man geen kind wil) doet de vrouw
Tenzij dus net als bij multi miljonair Boris Becker de vrouw de condoom met sperma steelt, zichzelf bevrucht en daarna de rest van haar leven financieel binnen is aan 18+ jaar alimentatie (en daarna een een kind die aanspraak maakt op de erfenis en anders iig gewoon kan werken en voor inkomen zorgt)
pi_137734713
Wat trouwens opvallend is, is dat als er een mannenpil zou komen, vrouwen toch nog zelf voor anticonceptie blijven zorgen.
Hoe zou dat nu komen?
Simpel: Een vrouw draait op voor de gevolgen, een man niet of nauwelijks.

Waarom zorgen mannen niet zelf voor anticonceptie als ze zo bang zijn 18 jaar KA te moeten betalen?
pi_137734908
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 15:56 schreef slashdotter3 het volgende:

[..]

Tenzij dus net als bij multi miljonair Boris Becker de vrouw de condoom met sperma steelt, zichzelf bevrucht en daarna de rest van haar leven financieel binnen is aan 18+ jaar alimentatie (en daarna een een kind die aanspraak maakt op de erfenis en anders iig gewoon kan werken en voor inkomen zorgt)
En zo'n uniek geval is zeker reden om ALLE mannen die willens en wetens onbeschermde seks (lees: zonder condoom) hebben van de KA plicht te ontheffen. 8)7
pi_137734959
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 16:03 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

En zo'n uniek geval is zeker reden om ALLE mannen die willens en wetens onbeschermde seks (lees: zonder condoom) hebben van de KA plicht te ontheffen. 8)7
Boris Becker zou juist dubbel moeten betalen, heb je dat kind wel eens bekeken? :P

nee flauw :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')