het waren verschillende subfora, dus bvb DIG en F&F. Snap niet wat dan de overlast zou zijn. Alleen meer mensen die het lezenquote:Op woensdag 12 maart 2014 13:03 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
volgens mij mag hij dat niet eens
Inderdaadquote:Op woensdag 12 maart 2014 13:23 schreef GhpH het volgende:
[..]
het waren verschillende subfora, dus bvb DIG en F&F. Snap niet wat dan de overlast zou zijn. Alleen meer mensen die het lezen
Meid, het is wat. En voor jouw info, het was juist daarom.quote:Op woensdag 12 maart 2014 12:48 schreef GhpH het volgende:
[..]
Ik vraag me ook hetzelfde af. Ik vroeg fokkers hulp voor een project op verschillende subfora (waar hij dus geen mod is) gaat hij ze allemaal sluiten.
Tsja, leuke aanname. Misschien had je van te voren even toestemming moeten vragen of de desbetreffende mods het ook een goed idee vonden. Het antwoord weet ik wel.quote:Op woensdag 12 maart 2014 13:23 schreef GhpH het volgende:
[..]
het waren verschillende subfora, dus bvb DIG en F&F. Snap niet wat dan de overlast zou zijn. Alleen meer mensen die het lezen
Ik wil ook dat heel FOK weet hoe ik over de mods denk, ga je die ook in allemaal sluitenquote:Op woensdag 12 maart 2014 13:50 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Meid, het is wat. En voor jouw info, het was juist daarom.
Probeer het eens?quote:Op woensdag 12 maart 2014 13:58 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Ik wil ook dat heel FOK weet hoe ik over de mods denk, ga je die ook in allemaal sluiten?
quote:
quote:
quote:Op woensdag 12 maart 2014 13:03 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
volgens mij mag hij dat niet eens
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
En waarom voel jij je zo belangrijk dat je dmv dit soort niets toevoegende kutposts een groot deel van de aandacht in dit topic op jezelf vestigt?quote:Op woensdag 12 maart 2014 14:11 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Ja, nu heb ik er geen zin meer in
dan kun je ze zeggen de tyfus te krijgen of de popo te bellenquote:Op woensdag 12 maart 2014 15:45 schreef Moira. het volgende:
Overigens mogen ze de regeltjes wel wat aanpassen, ja. Ik hoor steeds vaker van ouders/oppassers die voor zichzelf alcohol/sigaretten willen halen het niet meekrijgen omdat ze een kind bij zich hebben.
Moeten ze altijd maar hun kind thuis laten bij het boodschappen doen?
Zelfs als er controle is (waar ze dus een boete zouden krijgen als er dan gezien wordt dat ze alcohol meegeven aan minderjarigen), zou de controleur nog zeggen dat het niet voor 4-jarige kinderen geldt
Veel kassateven zijn echt dom.
Dat spreekt normaal gezien voor zich dat dat geen ruis veroorzaakt. Er is alleen geklooi door mods die denken goed bezig te zijn door alle regeltjes perfect op te volgen.quote:Op woensdag 12 maart 2014 13:52 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Tsja, leuke aanname. Misschien had je van te voren even toestemming moeten vragen of de desbetreffende mods het ook een goed idee vonden. Het antwoord weet ik wel.
Nou, mail naar forum@fok.nl dat je beter in mijn taak bent dan ik zelf ben en dat ik eruit moet omdat ik incompetent ben.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:01 schreef GhpH het volgende:
[..]
Dat spreekt normaal gezien voor zich dat dat geen ruis veroorzaakt. Er is alleen geklooi door mods die denken goed bezig te zijn door alle regeltjes perfect op te volgen.
Nee want ik wil geen moderator-functie. Dat eruit moeten is ook niet nodig, je gewoon aanpassen is beter voor beide.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:02 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Nou, mail naar forum@fok.nl dat je beter in mijn taak bent dan ik zelf ben en dat ik eruit moet omdat ik incompetent ben.
Ik heb nagedacht over je suggestie en ben van plan om hem te negeren, maar wel bedankt voor het meedenken.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:04 schreef GhpH het volgende:
[..]
Nee want ik wil geen moderator-functie. Dat eruit moeten is ook niet nodig, je gewoon aanpassen is beter voor beide.
Dat is dus niet hoe je je functie als moderator normaal gezien hoort te vervullen. Maarja, rotte appels zul je overal tegenkomen.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:06 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik heb nagedacht over je suggestie en ben van plan om hem te negeren, maar wel bedankt voor het meedenken.
Ik ben hier dan ook user en geen moderator. Welkom op FOK!quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:07 schreef GhpH het volgende:
[..]
Dat is dus niet hoe je je functie als moderator normaal gezien hoort te vervullen. Maarja, rotte appels zul je overal tegenkomen.
Hetzelfde topic dat in meerdere subfora gepost wordt mag door alle forum-mods overal en altijd gesloten worden hoor. Dat gebeurt vaker.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:01 schreef GhpH het volgende:
[..]
Dat spreekt normaal gezien voor zich dat dat geen ruis veroorzaakt. Er is alleen geklooi door mods die denken goed bezig te zijn door alle regeltjes perfect op te volgen.
En maar zonder rede mee ja-knikken terwijl die regel nergens op slaat.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:12 schreef Moira. het volgende:
[..]
Hetzelfde topic dat in meerdere subfora gepost wordt mag door alle forum-mods overal en altijd gesloten worden hoor. Dat gebeurt vaker.
Hoezo slaat dat nergens op?quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:13 schreef GhpH het volgende:
[..]
En maar zonder rede mee ja-knikken terwijl die regel nergens op slaat.
Het is geen spam want het staat op andere subfora, er zal dus niet 2x naast elkaar dezelfde post staan.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:14 schreef Moira. het volgende:
[..]
Hoezo slaat dat nergens op?
Waar slaat het dan wel op dat je hetzelfde topic in meerdere subfora gaat posten?
Dat wordt gezien als spam en is niet nodig, één topic in één subforum is genoeg. Meerdere is alleen maar vaag en onduidelijk en zal worden gesloten door alle mods die dat op dat moment zien.
Als jij vindt dat die regels anders moeten worden en je om die reden hetzelfde topic in meerdere subfora wilt kunnen posten, dan moet je dat melden aan de (forum)admins via forum@fok.nl zoals kanovinnie al noemde.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:16 schreef GhpH het volgende:
[..]
Het is geen spam want het staat op andere subfora, er zal dus niet 2x naast elkaar dezelfde post staan.
En je hebt meer kans om een redelijk antwoord te krijgen.
Oehh, discussie over modjes Kan ik helpenquote:Op woensdag 12 maart 2014 20:01 schreef GhpH het volgende:
[..]
Dat spreekt normaal gezien voor zich dat dat geen ruis veroorzaakt. Er is alleen geklooi door mods die denken goed bezig te zijn door alle regeltjes perfect op te volgen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |