dit jaquote:Op woensdag 12 maart 2014 09:37 schreef Jumparound het volgende:
laat je toch niets van je horen?
In het beste geval bloed het dood
Ik vind het allemaal prima, ze zoekt het maar even uit , voor nu danquote:Op woensdag 12 maart 2014 09:37 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
dit ja
gewoon negeren even
en kijken wat er gebeurd na haar examens
en dan als ze nog steeds zo gaar doetquote:Op woensdag 12 maart 2014 09:40 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Ik vind het allemaal prima, ze zoekt het maar even uit , voor nu dan
Sterkte met het verwerken.quote:
Naja, gooi het topic maar dicht, ga haar wel even negeren als ze dat zo graag wil, zie wel wat er gaat gebeuren.quote:Op woensdag 12 maart 2014 09:43 schreef zarGon het volgende:
Meer info over jullie en de relatie? Hoe oud zijn jullie, hoe lang hebben jullie etc...
quote:Op woensdag 12 maart 2014 09:44 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Naja, gooi het topic maar dicht, ga haar wel even negeren als ze dat zo graag wil, zie wel wat er gaat gebeuren.
Nee we willen updatesquote:Op woensdag 12 maart 2014 09:44 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Naja, gooi het topic maar dicht, ga haar wel even negeren als ze dat zo graag wil, zie wel wat er gaat gebeuren.
Wat.quote:'meisjes hebben vage hersenen die hun eigen wil hebben''
Juist om het feit dat mijn "vriend" dat zou doen is 'ie me kwijt.quote:Op woensdag 12 maart 2014 09:41 schreef Systeembeheerder het volgende:
Probeer haar beste vriendin te versieren , gewoon een simpel berichtje zodat je bij die vriendin onder de aandacht bent.
Dan kijken of je huidige vriendin daar negatief op reageert , zo niet ... dan ben je er kwijt
Dat. Denk ook dat het niet meer goedkomt, TS. Dit is van die kutzooi waar je vrijwel altijd te laat achterkomt. Dit is echt niet iets wat ze 2 dagen geleden ineens vorzonnen heeft, in werkelijkheid loopt ze hier al weken mee rond.quote:Op woensdag 12 maart 2014 10:30 schreef Fera het volgende:
[..]
Wat.
Ze deed een poging om het uit te maken, maar durfde hierin niet direct te zijn. Klote voor je TS, maar ik denk niet dat het nog goedkomt.
Ze is heel eerlijk richting haarzelf. Alleen niet tegen jou.quote:Op woensdag 12 maart 2014 09:34 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Nou ik ben er ook wel een beetje klaar mee, als ze niet eerlijk tegen zichzelf en tegen mij kan zijn hoeft het van mij ook niet meer.
Ik zal het even voor je duidelijk maken. Ze heeft je gedumpt. Op een laffe manier, dat wel, maar de relatie is voorbij.quote:Op woensdag 12 maart 2014 09:28 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Nu ben er niet het type naar om haar meteen als een baksteen te laten vallen, ik weet gewoon niet wat ik er mee aan moet nu...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |