Lijkt me grappig als het uitloopt en Rotterdam Centraal morgen wordt geopend terwijl er nauwelijks treinen rijden.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:07 schreef Dr_Flash het volgende:
Okee, dus we weten al sinds 10 uur vanochtend dat er "iets dringends" moet gaan gebeuren vanavond, maar niemand weet nog steeds waar, alleen dat het niet gaat uitlopen. Okee
Dan is het dus iets om je teringdood voor te schamen.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:10 schreef b2py het volgende:
[..]
Er zullen tientallen mensen weten wat er stuk is, maar dat is niet publieke informatie .
Nee hoor.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:11 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dan is het dus iets om je teringdood voor te schamen.
Dat kan je niet beoordelen want je weet het zelf ook nietquote:
Da's een gescheurd puntstuk in Gouda, wordt vannacht ook vervangen, met alle gevolgen voor de in eerste instantie omgeleide nachttrein...quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:06 schreef b2py het volgende:
Overigens lijkt het probleem zich niet te Schiedam te bevinden, ook het nachtnet (dat normaal Rotterdam - Gouda - Den Haag doet) wordt vervangen door 'taxibusjes'.
Er wordt iets aan die spoorbruggen over de Delftse Schie gefikst. Vet kans dat het uitloopt.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:07 schreef Dr_Flash het volgende:
Okee, dus we weten al sinds 10 uur vanochtend dat er "iets dringends" moet gaan gebeuren vanavond, maar niemand weet nog steeds waar, alleen dat het niet gaat uitlopen. Okee
Ik hoop het niet, maar de kans is wel aanwezig, ja.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:10 schreef remcoP het volgende:
[..]
Lijkt me grappig als het uitloopt en Rotterdam Centraal morgen wordt geopend terwijl er nauwelijks treinen rijden.
zat ik toch in de goede richting te denken. Weet dat er op dat betreffende spoortje regelmatig schouwtreinen en dergelijke staan als ze even ergens neergezet moeten worden. Zo staan ze niemand in de weg namelijk.quote:Op woensdag 12 maart 2014 19:56 schreef LtnGeorge het volgende:
Was geen buffel, dat profiel is te herkenbaar.
Lijkt op een UST 96, was het niet.
Maar dankzij die hint ben ik er wel achter dat het deze moet zijn geweest:
[ afbeelding ]
Veel buiten en spul op het dak en een apart front silhouette.
Nee hoor kijk maar:quote:
quote:Op woensdag 12 maart 2014 19:57 schreef b2py het volgende:
In principe zullen de werkzaamheden niet uitlopen.
Driek schreef eerder dat er ook iets in Gouda moet worden vervangen, vandaar.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:06 schreef b2py het volgende:
Overigens lijkt het probleem zich niet te Schiedam te bevinden, ook het nachtnet (dat normaal Rotterdam - Gouda - Den Haag doet) wordt vervangen door 'taxibusjes'.
ja, de linkerhand moet verbonden worden, omreisroute rechterhand moet alleen geopereerd worden. Linkerhand heeft geen idee natuurlijkquote:Op woensdag 12 maart 2014 20:48 schreef James1988 het volgende:
[..]
Driek schreef eerder dat er ook iets in Gouda moet worden vervangen, vandaar.
quote:Extra werkzaamheden Rotterdam-Schiedam-Den Haag HS na 22.00 uur
Message woensdag 12 maart 2014, 19:16 :
Reason: Herstelwerkzaamheden
Na 22.00 uur rijden er veel minder treinen tussen Rotterdam, Schiedam en Den Haag vanwege herstelwerkzaamheden aan het spoor.
Houdt u rekening met een langere reisduur en extra overstappen. Ook het nachtnet is aangepast vanwege deze werkzaamheden. Tussen Den Haag en Rotterdam rijden bussen.
Ook rijden er taxibusjes in plaats van de nachtnettreinen van Gouda naar Rotterdam en Den Haag v.v. Dit duurt vanaf 22.00 uur de rest van de avond.
Plan uw reis kort van tevoren op ns.nl. Plant u een reis tussen Amsterdam en Rotterdam v.v. met het nachtnet, toets dan ook het âviaâ station Delft in voor het actuele reisadvies.
fixed.quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:44 schreef Dr_Flash het volgende:
NS Storingenpagina al ruim een twee uur down inmiddels. Tralala.
Wat een apelul zeg.quote:Op woensdag 12 maart 2014 21:58 schreef JDude het volgende:
Het gortdroge commentaar van de conducteur: "toch maar even op de bordjes kijken he".
en we kunnen VOORAL NIET over het andere spoor nog een beperkte treindienst blijven uitvoerenquote:Op woensdag 12 maart 2014 22:00 schreef James1988 het volgende:
Eindhoven - Weert is volledig gestremd vanwege een gestrande trein. Ofwel, er is een machinist door rood gegaan en nu is het hele circus begonnen om te achterhalen waarom.
Mag niet, want de systemen (verkeersleiding, relais checken, enz) moeten worden bevroren om uitgelezen te worden.quote:Op woensdag 12 maart 2014 22:01 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
en we kunnen VOORAL NIET over het andere spoor nog een beperkte treindienst blijven uitvoeren
Achterlijk bananenland is het ookquote:Op woensdag 12 maart 2014 22:02 schreef James1988 het volgende:
[..]
Mag niet, want de systemen (verkeersleiding, relais checken, enz) moeten worden bevroren om uitgelezen te worden.
Volgens mij had de helft van die trein uit Amsterdam ook niet door wat er gaande was, zag veel mensen blijven zitten terwijl de trein vrij vlot zou moeten keren. In de app werd'ie overigens aangekondigd als trein uit Maastricht met +99quote:
Videoschouwtrein. Stond op spoortje 40.quote:Op woensdag 12 maart 2014 19:14 schreef LtnGeorge het volgende:
Wat stond er vanochtend (rond 08:30) trouwens voor aparte geel/zwarte trein voor de prorail post in Groningen? Kon zo snel geen foto maken maar het leek geen GTW (of de zon vertekende wel heel erg)
Op zich wel begrijpelijk: je wilt een schuldvraag kunnen vaststellen (heeft de machinist een STS-passage veroorzaakt door een technische fout of door een menselijke fout?) en er is tijd nodig om de situatie ter plekke te onderzoeken. Zolang er bewegende delen zijn (rijdende treinen, relais die gebruikt worden, enz) kun je niet garanderen dat er geen cruciale informatie verloren gaat.quote:
twitter:NS_online twitterde op woensdag 12-03-2014 om 22:05:08Eindhoven-Weert: de gestrande trein is vertrokken. Het treinverkeer wordt geleidelijk opgestart. http://t.co/axyyfHsO3W #EhvWt reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |