Nieuwe afleveringen vanaf 3 maart 2014! Wekelijks op maandag om 21:30quote:Vandaag de dag is het hebben van seks op jonge leeftijd steeds normaler en verliezen jongens en meisjes steeds eerder hun maagdelijkheid. In Ik Heb HET Nog Nooit Gedaan worden mensen gevolgd die daar, bewust of onbewust, juist laat mee zijn.
Ewout Genemans heeft de afgelopen maanden tien mensen tussen de 20 en 48 jaar oud gevolgd, die om de een of andere reden nog nooit seks hebben gehad terwijl zij daar wel de leeftijd voor hebben. Zij zijn toe aan het moment om ontmaagd te worden en willen ‘HET’ eindelijk eens meemaken.
Waarom zijn ze nog maagd? Wat doen ze om hun maagdelijkheid te verliezen? Het programma volgt deze en andere maagden, op de weg naar hun ontmaagding. Voor de een is die weg wat langer dan voor de ander.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vermoed dat haar kut meer haar heeft dan haar hoofdquote:
Net zoiets als tupperware of make-up.quote:Op maandag 10 maart 2014 22:04 schreef Captainp00face het volgende:
Wat moet ik me hierbij voorstellen? Kun je zo iemand huren die dan haar collectie komt uitstallen?
moet eigenlijk wel. Waar is het anders goed voor?quote:
Ik zou mijn moeder slaan als ze zoiets zou zeggen.quote:Op maandag 10 maart 2014 22:04 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
"Meisjes, het is lullentijd!"
ik heb wel eens zo'n party gehadquote:Op maandag 10 maart 2014 22:03 schreef Patrice_Consigny het volgende:
Het bestaat echt.
http://www.homeparty2love.nl/dildoparty/
![]()
Hou eens op. Ik krijg er beelden bijquote:Op maandag 10 maart 2014 22:04 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ik vermoed dat haar kut meer haar heeft dan haar hoofd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |