Jaquote:Op zondag 9 maart 2014 01:08 schreef BlueMage het volgende:
Is dit die vriendin van de woongroep weer, Bradley?
Waarom doe je zo raar, ben je soms gehacked?quote:Op zondag 9 maart 2014 01:11 schreef Socios het volgende:
[..]
de groenteman verkoop dan voor aardappel gezond zeggen dat je met de bus moet gaan opfok poster kan iedereen wil deze nacht
viese nazi a kehbaquote:
hoe bedoel je dat in rosso doe maar hoezo doet raarquote:Op zondag 9 maart 2014 01:14 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Waarom doe je zo raar, ben je soms gehacked?
Ik heb jouw walgelijke posts naar het CIDI gestuurd.quote:Op zondag 9 maart 2014 01:16 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat ik hun ideeën steun dan?
Dat is ook de reden waarom ik hier nu benquote:Op zondag 9 maart 2014 01:17 schreef BlueMage het volgende:
Ik ben gewoon hier om Braddies (kut)opic vol te posten.
Antifa is beter maar dat weet je ook wel.quote:Op zondag 9 maart 2014 01:17 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ik heb jouw walgelijke posts naar het CIDI gestuurd.
Maar wat heeft Braddie dan te maken met NSBM?quote:Op zondag 9 maart 2014 01:17 schreef BlueMage het volgende:
Ik ben gewoon hier om Braddies (kut)opic vol te posten.
Geen ene reet.quote:Op zondag 9 maart 2014 01:21 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Maar wat heeft Braddie dan te maken met NSBM?
best okéquote:
Dat is geen new wave, is gewoon pop punk met een synthesizer.quote:Op zondag 9 maart 2014 01:32 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Ja één van de weinige newwave bandjes met 'n zangeres die ik wel gaaf vind soms.
Braddie is een geval apart.quote:Op zondag 9 maart 2014 01:11 schreef KreKkeR het volgende:
Waarom gaan (bijna) alle Braddie topics over dergelijke zaken?
Gaat het wel een beetje oke met die Braddie eigenlijk? Want ik begin me wel een beetje zorgen om hem/haar/het te maken.
Zelfs noemden ze het wel newwave punk oid, boeit ook niet zoveel al die genres, want idd je kunt het ook gewoon poppunk noemen met synthesizer.quote:Op zondag 9 maart 2014 01:34 schreef deadprez het volgende:
[..]
Dat is geen new wave, is gewoon pop punk met een synthesizer.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |