Bedankt! Zal dat morgen maar doen, en per email nasturenquote:Op zaterdag 8 maart 2014 18:27 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Nee, komen er pas op na aanmelden en EW heeft die kosten ook daadwerkelijk nodig. Maar je kan bij de oplaadpunten (dus bijvoorbeeld zo'n geel ding) je laatste 10 transacties uitprinten, dat is ook prima voor EW.
Inderdaad, mooie rit in het zonnetje naar de natuur in Frieslandquote:Op zaterdag 8 maart 2014 18:31 schreef kweenie1 het volgende:
[..]
OV kosten? Heb je een weekendritje?
Edit: nam staat hierboven al
Genieten :p ik heb m'n autootje maar gewassen. De baby benz blinkt weerquote:Op zaterdag 8 maart 2014 18:33 schreef Solidberg het volgende:
[..]
Bedankt! Zal dat morgen maar doen, en per email nasturen
[..]
Inderdaad, mooie rit in het zonnetje naar de natuur in Friesland
Wat voor benz heb je?quote:Op zaterdag 8 maart 2014 18:38 schreef kweenie1 het volgende:
[..]
Genieten :p ik heb m'n autootje maar gewassen. De baby benz blinkt weer
Eh, nee. Dat ging nog nietquote:Op zaterdag 8 maart 2014 13:20 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Goed bezig!!
Ook alweer gereden?
Nicequote:Op zondag 9 maart 2014 01:14 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Eh, nee. Dat ging nog niet
[ afbeelding ]
Klinkt idd als nog niet te berijdenquote:Op zondag 9 maart 2014 01:14 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Eh, nee. Dat ging nog niet
[ afbeelding ]
quote:
Mag ik mee? Ik verveel me.quote:Op zondag 9 maart 2014 12:05 schreef CitroenFrance het volgende:
Zal ik nu naar Antwerpen gaan of een ander alternatief beter?
Ik ook, ben een beetje aan het rondkijken op Autotrack enzoquote:
Mag ik die velgen in 4x108 15"?quote:Op zondag 9 maart 2014 14:10 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ik ook, ben een beetje aan het rondkijken op Autotrack enzo
Deze Passat![]()
http://www.autotrack.nl/t(...)assat/11108895/fotos
Haal liever dat hout eruit, dat vind ik niks. Maar ik zie nooit een W8 met de carbon-look, alleen dat houtquote:Op zondag 9 maart 2014 14:12 schreef Kiprollade het volgende:
[..]
Mag ik die velgen in 4x108 15"?
Doe mij maar een Passat R36.
Hout is indd een afknapper bij elke auto.quote:Op zondag 9 maart 2014 14:15 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Haal liever dat hout eruit, dat vind ik niks. Maar ik zie nooit een W8 met de carbon-look, alleen dat hout
Verder is deze Passat gewoon geniaal en nog een handbak ook
quote:Op zondag 9 maart 2014 17:44 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
En dan is Elvis Manu nog gewisseld in de rust, dat geluk heb je dan nog.
Gisteren die mistlichtschakelaar van m'n auto vervangen. Werkt weer als een zonnetje.quote:Op zondag 9 maart 2014 17:54 schreef Kiprollade het volgende:
Binnenkant van m'n mistlampen spuiten, want het is er een goede temperatuur voor
wat voor auto heb jij dan?quote:Op zondag 9 maart 2014 19:58 schreef zazzel het volgende:
Zojuist m'n auto maar eens in Duitsland te koop gezet. Raak dat ding aan de straatstenen niet kwijt hier in NederlandJa voor 1200 euro, dacht het even niet
![]()
Stomme belastingsregels
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |