Ik hoop dan maar dat hij gekozen is omdat hij politiek talent heeft en niet omdat hij een semibekende Nederlander is.quote:Op maandag 10 maart 2014 17:51 schreef borisz het volgende:
[..]
Rick staat op 2 bij de VVD.. Dus lijstduwer is hij niet.
Dus een reële kans dat hij het klusje krijgt. Ik ben benieuwd. Ach ja, het is maar een kleine gemeente, veel kwaad kan je daar zeker niet doen?quote:Overigens heeft de VVD daar nu één zetel vd 19. Maar tussen 1994 en 2010 hadden ze er altijd 2.
Wat is het verhaal hier achter? Ik snap m niet.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 22:25 schreef dralion13 het volgende:
In purmerend kunnen ze er wat van
[ afbeelding ]
http://www.telegraaf.nl/m(...)kt_winkeliers__.htmlquote:,,Met een onthutsend gemak stemmen politieke partijen voor verhogingen van lokale lasten", zegt directeur Sander van Golberdingen, van Detailhandel Nederland. Of een partij wel of niet in een coalitie zit, maakt daarbij niets uit. Alle partijen houden van het opleggen van belastingen, is de opvallende conclusie van Detailhandel Nederland. Alleen CDA en SP misschien ietsje minder dan de rest.
,,Al moet daarbij worden aangetekend dat de SP doorgaans niet tegen de lastenverhoging is, maar dat de verhoging te gering is. Ook GroenLinks vindt dat opmerkelijk vaak."
Ik ook niet.quote:Op maandag 10 maart 2014 17:54 schreef pfaf het volgende:
[..]
Wat is het verhaal hier achter? Ik snap m niet.
Zullen er Amsterdammers zijn die enig idee hebben waar deze poster over gaat? Dit kan nooit een pr-succes zijn.quote:
Het is volgens mij niet als poster gedrukt.quote:Op maandag 10 maart 2014 19:29 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Zullen er Amsterdammers zijn die enig idee hebben waar deze poster over gaat? Dit kan nooit een pr-succes zijn.
Bedankt voor de kijktip!quote:Op maandag 10 maart 2014 23:00 schreef Kaas- het volgende:
Jezus, iemand die Pownews kijkt? Ze hebben de PvdA net weer ff de nekslag gegeven hoor via een undercoveractie (stemmen ronselen in de moskee, stemfraude).
Wat een ordinair populisme waarmee GeenStijl zich laat kennen. Doe dat bij een andere partij (in het geval van de VVD mensen met een bovenmodaal inkomen benaderen) en je zal hetzelfde vaststellen.quote:Op maandag 10 maart 2014 23:00 schreef Kaas- het volgende:
Jezus, iemand die Pownews kijkt? Ze hebben de PvdA net weer ff de nekslag gegeven hoor via een undercoveractie (stemmen ronselen in de moskee, stemfraude).
Wacht, wat..? Ga je nu serieus degene die ordinair en strafbaar gedrag van een politieke partij aan de kaak stelt zelf ordinair noemen en maar even doen alsof het niet gebeurd is, omdat ze het toevallig niet bij de partij doen die jij zelf zo haat?quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:13 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Wat een ordinair populisme waarmee GeenStijl zich laat kennen. Doe dat bij een andere partij (in het geval van de VVD mensen met een bovenmodaal inkomen benaderen) en je zal hetzelfde vaststellen.
Gast, afgaande op jouw omschrijving hebben hebben het zelf opgezocht en uitgelokt door een val te creëren. Ze hadden ook een andere partij kunnen uitkiezen en dan had je net zo goed iets gevonden, het is selectieve verontwaardiging. Het is ernstig maar jij denkt toch niet dat zulke zaken bij de VVD, het CDA en D66 niet gebeuren? Als mensen die toch maar niet op de PvdA stemmen dan maar op de SP stemmen en niet op D66 wat sociaaleconomisch gezien veel rechtser is.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:16 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Wacht, wat..? Ga je nu serieus degene die ordinair en strafbaar gedrag van een politieke partij aan de kaak stelt zelf ordinair noemen en maar even doen alsof het niet gebeurd is, omdat ze het toevallig niet bij de partij doen die jij zelf zo haat?
Gast.
Dat is het punt dus helemaal niet. Het punt is dat PowNews haar eigen nieuws creëert in plaats van op een objectieve manier onderzoeksjournalistiek te doen. Zet een valstrik op voor al die honderden VVD-fracties, D66-fracties of CDA-fracties en je zal ook wel wat ongeoorloofde zaken vinden. Wet van de grote aantallen en zo. Maar goed, ik zal straks eens even kijken en dan reageren.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:18 schreef Kaas- het volgende:
Onderzoeksjournalistiek en foute schimmige zaken aan het licht brengen allemaal top, maar owee als we het bij je favoriete partij doen. Dat blijft beter in de doofpot natuurlijk.
Het is duidelijk dat jij het pas objectief vindt als er een partij die jou niet ligt op schimmig gedrag wordt betrapt.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:22 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat is het punt dus helemaal niet. Het punt is dat PowNews haar eigen nieuws creëert in plaats van op een objectieve manier onderzoeksjournalistiek te doen.
Jij mist nog steeds het punt. We proberen het morgen nog eens als de gemoederen wat zijn bedaard.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:24 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Het is duidelijk dat jij het pas objectief vindt als er een partij die jou niet ligt op schimmig gedrag wordt betrapt.![]()
Toch lijkt het me iets objectiever als je je op basis van dat filmpje aan de politicus in kwestie zou storen i.p.v. aan de onderzoeksjournalist. Zou je althans sieren..
Het is helemaal niet in het belang van Marokkanen om op de PVDA te stemmenquote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Ja, Marokkanen uitleggen dat het in hun belang is om op een linkse partij te stemmen - wat feitelijk correct is - is echt van eenzelfde grootteorde als kinderen verkrachten. Het is misschien niet goed maar het is gecreëerd nieuws. Ze hadden ook de VVD, het CDA of D66 kunnen uitzoeken en ze zouden net zo'n erge misstanden hebben vast kunnen stellen als ze een valstrikje hadden opgesteld. Ben jij alweer de corruptie van een flink aantal VVD-bestuurders in de afgelopen jaren vergeten?
Stemmen ronselen is mensen er in georganiseerd verband toe bewegen om hun volmacht af te geven, heeft niks met campagne voeren te maken.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:28 schreef Ryon het volgende:
Ik heb het Pownews niet gezien vandaag.. maar euh.. is stemmen ronselen onder de achterban niet een beetje de corebusiness van politici?
Man, wat mij betreft is de VVD misschien wel de meest corrupte partij van Europa. Niemand die voorlopig het tegendeel beweert.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Ben jij alweer de corruptie van een flink aantal VVD-bestuurders in de afgelopen jaren vergeten?
Ah, dat moet dus nog.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:22 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Maar goed, ik zal straks eens even kijken en dan reageren.
Uit het item blijkt dat de fractievoorzitter in kwestie in de moskee personen oproept om van hun hele familie van de personen die niet willen stemmen of niet weten wat te moeten stemmen stembiljetten te regelen, zodat de meneer in kwestie daar dan stiekem allemaal PvdA-volmachten van kan maken.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:28 schreef Ryon het volgende:
Ik heb het Pownews niet gezien vandaag.. maar euh.. is stemmen ronselen onder de achterban niet een beetje de corebusiness van politici?
Ik ben volkomen kalm, maar kan geen greintje begrip opbrengen voor het feit dat jij je er wel aan stoort dat een zender strafbare feiten aan het licht brengt (omdat het toevallig bij een clubje gebeurt die je steunt en je het dus liever in de doofpot houdt) en het oneerlijk vindt dat er nog niet zo'n video bestaat van de clubjes die je niet steunt (waarvan je het dus wél graag uit de doofpot zou houden).quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:26 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Jij mist nog steeds het punt. We proberen het morgen nog eens als de gemoederen wat zijn bedaard.
quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:29 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Man, wat mij betreft is de VVD misschien wel de meest corrupte partij van Europa. Niemand die voorlopig het tegendeel beweert.Wat bazel je nou? Je voelt je blijkbaar aangevallen omdat je stokpaardje ook wel eens een boefje blijkt en dat mag blijkbaar niet uit de doofpot raken omdat de VVD heus wel heul erger is en daar dus beter op gefocust kan worden. Valt me tegen man.
De suggestie om eerst de gemoederen te laten bedaren en dan nog eens met een frisse blik te reageren was blijkbaar aan dovemansoren gericht. Nee, ik heb er geen moeite mee als er ook bij de PvdA eens wat stinkt na al die schandalen die bij de VVD zijn opgemerkt. Ik heb er moeite mee dat de kwajongens van GeenStijl bewust een valstrik creëren voor de PvdA, een waarvan ze weten dat bij al die honderden fracties wel eentje er in trapt, om met modder te kunnen smijten en zodoende te trachten de verkiezingsuitslag te beïnvloed. Dan doe je geen verslag van het nieuws, dan maak je je eigen nieuws. Heb jij die Bondfilm gezien waarin de vrouw van Richard Krajicek een rolletje had? Die mediabaron is een uitvergroting van wat PowNews hier doet. Dat heeft niets meer met verslaggeving te maken. Dat is de boel manipuleren. Ze hadden exact hetzelfde - maar dan met een andere doelgroep - kun nen doen bij die andere partijen, dan hadden ze een identiek itempje gehad. En inderdaad, zo ernstig is het niet ("boefje"), het is een feit dat het niet in het belang is van de meeste allochtonen is om op de VVD, D66 te stemmen, deze partijen hebben wat andere prioriteiten dan de armere mensen.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:35 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik ben volkomen kalm, maar kan geen greintje begrip opbrengen voor het feit dat jij je er wel aan stoort dat een zender strafbare feiten aan het licht brengt (omdat het toevallig bij een clubje gebeurt die je steunt en je het dus liever in de doofpot houdt) en het oneerlijk vindt dat er nog niet zo'n video bestaat van de clubjes die je niet steunt (waarvan je het dus wél graag uit de doofpot zou houden).
De arrogantie, de doofpotcultuur, de selectiviteit.. Je zou een goede PvdA-bestuurder zijn.
Ik ga af op jouw omschrijving, indien op basis daarvan een verkeerd beeld is geschetst dan ligt dat aan jouw omschrijving.quote:Ah, dat moet dus nog.
.
Guess what, bij al die honderden fractievoorzitters van de VVD, het CDA en D66 zal je ook een flink aantal mensen vinden die zich in alle bochten kronkelt als hij op zoiets wordt betrapt. Big surprise. Gaat het lampje eindelijk branden? Het is gecreëerd nieuws waarmee GeenStijl de verkiezingsuitslag probeert te manipuleren aangezien GeenStijl nogal rechts is. Het heeft niets met verslaggeving te maken. Jezus, en dan klagen de rechtse mensen met hun onderbuikgevoelens over "die linkse PO" en "dat linkse Zembla". Maar ja, niets nieuws onder de zon. Al vele jaren speelt de PvdA het spel relatief braaf, halen de rechtse politici en sympathisanten van hen allerlei streken uit en wordt links hierdoor gedupeerd. Herinner jij je de laatste verkiezingen waarbij rechts loog en links de hoon over zich heen kreeg aangezien Wester zijn werk niet fatsoenlijk deed en waarbij DWDD hartstikke onpartijdig ook bij de PvdA kritisch doorvroeg, dat DWDD wat beschuldigd wordt van links te zijn, terwijl op WN en PowNed geen kritische vraag werd gesteld aan de VVD. Typisch.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:35 schreef Kaas- het volgende:
Dat interview aan het eind van het Pownews-item met die fractievoorzitter is prachtig. Hij liegt keihard over het voorval en wordt dan geconfronteerd met de beelden en realiseert zich dan ineens dat zijn carrière voorbij is. Maar ordinair van de journalist hoor.![]()
Je kletst uit je nek. Stemmen op de VVD is enkel in je belang als je minstens tot de 25% rijkste Nederlanders behoort, anders steel je van jezelf. Ga je gang als je dat wil doen maar maak andere mensen niet wijs dat ze er baat bij hebben.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:29 schreef arjan1112 het volgende:
[..]
Het is helemaal niet in het belang van Marokkanen om op de PVDA te stemmen
Het is voor iedereen het beste om op de VVD te stemmen.
Meer Vrijheid , Meer Banen iedereen rijk... stem vvd.
iedereen een armoedzaaier die een lijfeigene van een ambtenaar is, stem pvda
Wat PowNews weet en wat PowNews heeft misbruikt om een dirty campaigning te voeren. Stoer hoor jongens.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 00:28 schreef Ryon het volgende:
Ik heb het Pownews niet gezien vandaag.. maar euh.. is stemmen ronselen onder de achterban niet een beetje de corebusiness van politici?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |