Gewoon een blind paard.quote:
Die man geeft zeker ook de KNVB de schuld.quote:Op woensdag 5 maart 2014 22:14 schreef satecl het volgende:
[..]
Spelers van Roda JC ______________Neem nog een Jupiler.
quote:Op woensdag 5 maart 2014 22:15 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Klopt, maar Kali en Henkie waren de beter spelers, met name toen het nog wel ok ging. Nu is het allemaal prut ja. Maargoed, individuele kwaliteiten ligt het niet aan.
Niet voor deze plek nee. Ze hebben ons genaaid, maar dat is lang niet het enige.quote:Op woensdag 5 maart 2014 22:15 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Die man geeft zeker ook de KNVB de schuld.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.graag op anoniem
Wij hebben als klein landje maar mooi 3 WK finales gehaald en verloren, wie kan dat zeggen?quote:Op woensdag 5 maart 2014 22:15 schreef tong80 het volgende:
Niks aan de hand op het WK een aanval met Zivkovitz van Persie en Kishna.
Pelé werd ook wereldkampioen toen ie 17 was.
quote:Op woensdag 5 maart 2014 22:16 schreef KingRoland het volgende:
Chili is baas.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.
Ik kijk beide.quote:Op woensdag 5 maart 2014 22:16 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Wat doe jij eigenlijk hier, moet jij niet naar die Itakken kijken?
7-0 pakkiequote:Op woensdag 5 maart 2014 22:18 schreef MrBanaan1 het volgende:
Vraag me echt af wat dit gaat worden als er tegen Spanje gespeeld gaat worden om het echie
Europees gezien is dit allang bekend hoor.quote:Op woensdag 5 maart 2014 22:17 schreef cherrycoke het volgende:
Nederland is gedegradeerd naar jupiler niveau
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |