Ben jij hikert of pc?quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:16 schreef CitroenFrance het volgende:
Pffff, wat is Assen een drama om terug te komen naar Roosendaal :"). Kom net binnen rijden... Maar morgen in een kia picanto van vlissingen naar Groningen! Volgens mij een hel? En van groningen naar breda in een jaguar xj
Oh, dat is dus een XJ, altijd al willen weten hoe die eruit ziet.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:19 schreef Amoeba het volgende:
Je krijgt gewoon dit onder je reet man. Goddelijk
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niks mis meequote:Op woensdag 5 maart 2014 20:19 schreef Amoeba het volgende:
Je krijgt gewoon dit onder je reet man. Goddelijk
[ afbeelding ]
Dit geeft mij hoop.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:22 schreef CitroenFrance het volgende:
Ik ben een hikert! Van kromtrekkende kia in een zalige XJ.. Zal thuis ff kijkrn wat voor motor erin zit
Ik krijg meestal de normale lease bakken. Eens in de zoveel tijd een dikke 5 serie of soortgelijke. Maar de range rover die ik ook eens had was ook wel super dik met zijn V8 superchargerquote:
Ja dat gaat goed. Zelf vaak genoeg gedaan, nooit een reactie op gehad en altijd netjes mijn loon gekregen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 21:29 schreef zazzel het volgende:
Ik heb per ongeluk een verkeerde datum ingevuld bij het invoeren van een ritbon gister. Nu heb ik een reply gestuurd op de bevestiging. ritbon@....nl . Met de juiste datum erin, gaat dit dan goed komen? Nog geen reactie op gehad.
Maar aangezien ik EW al zo'n 12x gebeld heb de afgelopen dagen wilde ik hier niet ook nog eens mee aan komen
Ah oké goed om te weten!quote:Op woensdag 5 maart 2014 21:49 schreef Viezze het volgende:
[..]
Ja dat gaat goed. Zelf vaak genoeg gedaan, nooit een reactie op gehad en altijd netjes mijn loon gekregen.
Staat niet in de ritinfo? Anders zou ik gewoon het LP formulier gebruiken.quote:Op woensdag 5 maart 2014 22:02 schreef wtr12 het volgende:
HELP (Ar)
Ik moet morgen voor LP een auto vervoeren van dealer naar dealer, dus mijn startadres en/of eindadres is NIET LP.
Welk formulier moet ik hiervoor gebruiken?
Ik denk ook gewoon het LP overdrachtformulier, maar je kan beter morgenochtend nog even AR bellen dan ligt het in ieder geval nooit aan jou. Zorg gewoon dat als je op pad gaat je het LP overdracht en AR innameformulier bij je hebt, dan zit het wel goed.quote:Op woensdag 5 maart 2014 22:02 schreef wtr12 het volgende:
HELP (Ar)
Ik moet morgen voor LP een auto vervoeren van dealer naar dealer, dus mijn startadres en/of eindadres is NIET LP.
Welk formulier moet ik hiervoor gebruiken?
En dan ook niet meteen een kort ritje maar meteen twee uitersten. Vele kilometers rijplezier voor jou.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:16 schreef CitroenFrance het volgende:
Pffff, wat is Assen een drama om terug te komen naar Roosendaal :"). Kom net binnen rijden... Maar morgen in een kia picanto van vlissingen naar Groningen! Volgens mij een hel? En van groningen naar breda in een jaguar xj
Inderdaad even over mailen. Zorgen dat het goed gaat want die kerel van L wordt een partij ongesteld anders, niet te zuinig..quote:Op woensdag 5 maart 2014 22:02 schreef wtr12 het volgende:
HELP (Ar)
Ik moet morgen voor LP een auto vervoeren van dealer naar dealer, dus mijn startadres en/of eindadres is NIET LP.
Welk formulier moet ik hiervoor gebruiken?
Mijn eerste lach van vandaag, bedankt!quote:Op donderdag 6 maart 2014 08:08 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Inderdaad even over mailen. Zorgen dat het goed gaat want die kerel van L wordt een partij ongesteld anders, niet te zuinig..
Die vent is langzaaaaam…quote:Op donderdag 6 maart 2014 08:12 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Mijn eerste lach van vandaag, bedankt!
Hopelijk luistert AR naar mijn mail en mailen ze me vandaag netjes ipv bellen, want ik heb de hele dag college. Ik krijg de laatste tijd steeds Guus aan de lijn, leuk is dat.
Gisteren werd een 65+er die voor me stond bij de innamedesk flink door hem uitgekafferd omdat hij vertraging niet had doorgegeven ofzo. Tegen mij is die man meestal wel vriendelijk, maar heb het idee dat dat snel verandert als je iets verkeerd invult ofzo.quote:Op donderdag 6 maart 2014 08:08 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Inderdaad even over mailen. Zorgen dat het goed gaat want die kerel van L wordt een partij ongesteld anders, niet te zuinig..
Welnee, hartstikke aardig. Al klinkt hij altijd een beetje alsof hij verrast is dat ik opneem.quote:
Dit. Ik was daar op mn eerste dag.quote:Op donderdag 6 maart 2014 08:59 schreef DukeJan het volgende:
[..]
Gisteren werd een 65+er die voor me stond bij de innamedesk flink door hem uitgekafferd omdat hij vertraging niet had doorgegeven ofzo. Tegen mij is die man meestal wel vriendelijk, maar heb het idee dat dat snel verandert als je iets verkeerd invult ofzo.
Het zou zo een Fokker kunnen zijn..quote:
Ik zit nu 40 min te wachten op de bus, bij Nieuw Milligen daar. Iemand neem me mee? Alles beter dan dit.quote:Op donderdag 6 maart 2014 10:04 schreef Viezze het volgende:
Nog een spoedje Eindhoven - Roosendaal. Het is niet veel, maar toch wat
Sierenborch? Nee, geen paaltjes gezien. Maandag geweest. Of dinsdag, geen idee.quote:Op donderdag 6 maart 2014 11:17 schreef zazzel het volgende:
Even 1,5 uur door A'dam ov'en.. Moet een auto halen bij de Rent vestiging van ABC... Lease. Is dit de beruchte locatie met paaltjes?
Wel echt een takke eind lopen daar naar de eerste de beste halte.
Nee van de grote uit Almerequote:Op donderdag 6 maart 2014 11:17 schreef zazzel het volgende:
Even 1,5 uur door A'dam ov'en.. Moet een auto halen bij de Rent vestiging van ABC... Lease. Is dit de beruchte locatie met paaltjes?
Wel echt een takke eind lopen daar naar de eerste de beste halte.
Dat is die beruchte met de paaltjes inderdaadquote:
Beterquote:Op donderdag 6 maart 2014 11:26 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Sierenborch? Nee, geen paaltjes gezien. Maandag geweest. Of dinsdag, geen idee.
Zo gaat het daar altijd, ze vinden zichzelf daar meestal wel erg grappig.quote:Op donderdag 6 maart 2014 11:59 schreef zazzel het volgende:
[..]
Beteren inderdaad die
EDIT: Fack wat zijn die lui daar irritant zeg. Kennelijk waren ze in een nogal melige bui ofzo. Werd daar toch even bijdehand geholpen.. Ben niet zo snel geïrriteerd maar ze hadden de grens wel bereikt.
Lekker dan, inderdaadquote:Op donderdag 6 maart 2014 14:49 schreef Sjouveur het volgende:
Pfff, ik heb mezelf er weer eens ingeluisd, ik moet morgen om 0800 in Urk staan om iemand naar Almere te rijden. 2,5 uur reistijd naar Urk toe, de wekker staat om 0445. Normaal vind ik het niet erg om zo vroeg op te staan, maar voor zo'n korte opdracht is het wel een beetje jammer.
Mjah, niet zo'n last van. Die hikert die er ook was daarintegen…quote:Op donderdag 6 maart 2014 11:59 schreef zazzel het volgende:
[..]
Beteren inderdaad die
EDIT: Fack wat zijn die lui daar irritant zeg. Kennelijk waren ze in een nogal melige bui ofzo. Werd daar toch even bijdehand geholpen.. Ben niet zo snel geïrriteerd maar ze hadden de grens wel bereikt.
Als het via EW is.. Dan sta je op een soort van lijst met voorkeur hikers. Die het al eens eerder gedaan hebben, en dus niet ingewerkt hoeven worden. Als je daar af wilt moet je naar EW mailen.quote:Op donderdag 6 maart 2014 15:26 schreef BlackLining het volgende:
Ze hadden me vandaag al die keer lastig gevallen met locatie werk bij de vogel. Steeds geweigerd, gisteren ook al, nu maar wel geaccepteerd.
Godverdomme wat haat ik die gasten, echt geen zin inmaar goed. Uren.
Iemand enig idee hoe vaak je dat soort dingen kunt weigeren voor er gedonder van komt?
Schijthekel aan zulk volk.quote:Op donderdag 6 maart 2014 11:59 schreef zazzel het volgende:
[..]
Beteren inderdaad die
EDIT: Fack wat zijn die lui daar irritant zeg. Kennelijk waren ze in een nogal melige bui ofzo. Werd daar toch even bijdehand geholpen.. Ben niet zo snel geïrriteerd maar ze hadden de grens wel bereikt.
Nee, AR. Maar het zou best eens kunnen, want ik heb het een hele tijd niet gehad een sinds een tijdje terug eerste keer locatiewerk voor die lui blijven ze bezigquote:Op donderdag 6 maart 2014 15:50 schreef zazzel het volgende:
[..]
Als het via EW is.. Dan sta je op een soort van lijst met voorkeur hikers. Die het al eens eerder gedaan hebben, en dus niet ingewerkt hoeven worden. Als je daar af wilt moet je naar EW mailen.
M'n dag is wel weer goed gemaakt bij de 'car wellness' waar de bussen van de post heen gaan in Breda. Wat een relaxte kerel daar. Heeft me ook nog even naar het station gebracht.
Die caddy was wel
Toch grappig dat je nu als student kunt zeggen dat je een dikke Jaguar XJ hebt gereden en dat het nog tegenviel ook. Geeft wel aan hoe chill dit baantje is.quote:Op donderdag 6 maart 2014 08:11 schreef Sjouveur het volgende:
Een Jaguar XJ is erg fijn, je trekt er best wat bekijks mee ook. Ik had ook die diesel toen ik er mee naar Parijs moest, prima blok en op de autobahn zit je binnen notime op de 200. Het enige wat me tegenviel waren de stoelen (ik kreeg een houten reet na 250km) en de verschrikkelijke werking van het navigatie/entertainment systeem: dat is zo traag en onduidelijk dat je bijna je telefoon pakt om de route te bekijken.
Ken zat mensen die niets beters hebben gereden dan een A-segment of een barrel van 20+ jaar oudquote:Op donderdag 6 maart 2014 16:27 schreef Schaafkaas het volgende:
[..]
Toch grappig dat je nu als student kunt zeggen dat je een dikke Jaguar XJ hebt gereden en dat het nog tegenviel ook. Geeft wel aan hoe chill dit baantje is.
Vind het zelf al hilarisch dat ik op 19-jarige leeftijd kan zeggen dat ik een Audi Q5 beter vind rijden dan een BMW X3. Meeste van mijn vrienden hebben alleen in de auto van pa en ma gereden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |