IK WIL TRANEN ZIEN DAVIDquote:Op maandag 3 maart 2014 22:53 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Het is gewoon onzin om gelijk op iemand te gaan bashen als die een topic binnenkomt. Stop maar gewoon
Als je daar niet tegen kunt is dat je eigen probleem. Je stelt je nu aan als een ongesteld kutjequote:
Haha je zei kutje.quote:Op maandag 3 maart 2014 22:55 schreef Stuart het volgende:
[..]
Als je daar niet tegen kunt is dat je eigen probleem. Je stelt je nu aan als een ongesteld kutje
Ik ben er wel klaar mee ook met je zielige gedoe om een grapje
Doeiquote:Op maandag 3 maart 2014 22:56 schreef Stuart het volgende:
* Stuart gaat de eerste aflevering van House of Cards kijken
is leuk heb laatste weken season 1 gekekenquote:Op maandag 3 maart 2014 22:56 schreef Stuart het volgende:
* Stuart gaat de eerste aflevering van House of Cards kijken
quote:
Wat een trouwe onderdaan.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:18 schreef Littlerabbit het volgende:
Technisch gezien mag mijn ondertitel al weg, maar ik houd stand tot Sof daadwerkelijk een post zeg. Met haar sociale leven
haha onderDaan xDquote:
quote:Op maandag 3 maart 2014 22:55 schreef Stuart het volgende:
[..]
Als je daar niet tegen kunt is dat je eigen probleem. Je stelt je nu aan als een ongesteld kutje
Ik ben er wel klaar mee ook met je zielige gedoe om een grapje
ik heb een debiel lange tijd bij een logopedist gelopen vroegerquote:Op maandag 3 maart 2014 23:21 schreef Littlerabbit het volgende:
Ik heb morgen immers een tentamen over logopedie om 8:30
Logopedie wat? Ik nee aan dat je hiermee bedoeld het stotterprobleem van George the 4th want verder trek ik daar niet veel historische verbanden uit.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:21 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
haha onderDaan xD
En tuurlijk. Daarbij moest ik iets verzinnen om hier een gesprek gaande te houden. Ik heb morgen immers een tentamen over logopedie om 8:30
Ik ook even. Schijnt dat ik tijdelijk doof was als klein kind wat verholpen werd met buisjes. Maar daardoor had ik als kind kennelijk wel een kleine achterstand opgelopen.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:26 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
ik heb een debiel lange tijd bij een logopedist gelopen vroeger
einde verhaal
Lerarenopleiding he. Je stemgebruik en dergelijke hoort daar ook bij, maar om heel eerlijk te zijn heb ik geen idee waar het vak over gaat en wat ik morgen krijg.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:28 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Logopedie wat? Ik nee aan dat je hiermee bedoeld het stotterprobleem van George the 4th want verder trek ik daar niet veel historische verbanden uit.
Buisjes hebben mijn linkeroor permanent vernaggeld.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:29 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik ook even. Schijnt dat ik tijdelijk doof was als kleinkind wat verholpen werd met buisjes maar daardoor had ik als kind kennelijk wel een kleine achterstand opgelopen.
Einde persoonlijke anekdote.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |