Welkom op de love-boat.quote:
Brazilië is de bedoeling geloof ik.quote:Op maandag 3 maart 2014 20:17 schreef -Buttercup het volgende:
[..]
Dankje. Waar komen we precies aan straks?
Jullie zaten eerst te haten op de love-boat. En misschien neemt ze leuke vriendinnen mee.quote:
Van de FP. Waar komt dit opeens vandaan?quote:19.33 uur: Rusland mág 25.000 troepen hebben op Krim
De liveblog van de BBC meldt dat 't het herinneren waard is, dat de Russen toestemming hebben van de Oekraïense regering om tot 25.000 troepen op de Krim te stationeren.
Willen die troepen uit hun bases, dan hoeven de autoriteiten in Kiev formeel alleen op de hoogte gesteld te worden.
Met naar schatting 21.000 troepen op het eiland is er met het grote aantal Russen op de Krim vooralsnog dus feitelijk geen halszaak gepleegd.
Ondertussen roepen EU-buitenlandministers en andere Westerse hoge piefen Rusland op om de troepen terug de Russische bases in te sturen.
Ah oke, nou ja, ik red het wel verder vanuit daar.quote:Op maandag 3 maart 2014 20:17 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Brazilië is de bedoeling geloof ik.
Ik help je ook wel.quote:Op maandag 3 maart 2014 20:17 schreef -Buttercup het volgende:
[..]
Ah oke, nou ja, ik red het wel verder vanuit daar.
quote:Op maandag 3 maart 2014 20:17 schreef -Buttercup het volgende:
[..]
Dankje. Waar komen we precies aan straks?
Nee, een love-boat met jouquote:Op maandag 3 maart 2014 20:17 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Brazilië is de bedoeling geloof ik.
[..]
Jullie zaten eerst te haten op de love-boat. En misschien neemt ze leuke vriendinnen mee.
Gezellig. Als we nu gaan redden we het begin van het WK nog.quote:
Aah jongen er zijn chicks zat etc. Niet zo druk maken.quote:
Klinkt goed.quote:Op maandag 3 maart 2014 20:19 schreef -Buttercup het volgende:
[..]
Gezellig. Als we nu gaan redden we het begin van het WK nog.
Ik kan je wel introduceren aan wat vriendinnen wanneer we daar aankomen. Neem het als een betere integratiecursus.quote:Op maandag 3 maart 2014 20:17 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Brazilië is de bedoeling geloof ik.
[..]
Jullie zaten eerst te haten op de love-boat. En misschien neemt ze leuke vriendinnen mee.
Alsof ik zit te wachten op een -Buttercup-quote:Op maandag 3 maart 2014 20:20 schreef -Buttercup het volgende:
[..]
Ik kom niet voor jou, maak je geen zorgen.
Is het zelfde als de Amerikaanse basissen die Europa rijk had.quote:Op maandag 3 maart 2014 20:17 schreef deadprez het volgende:
De liveblog van de BBC meldt dat 't het herinneren waard is, dat de Russen toestemming hebben van de Oekraïense regering om tot 25.000 troepen op de Krim te stationeren.
Wat is dan het fucking probleemquote:Op maandag 3 maart 2014 20:22 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Is het zelfde als de Amerikaanse basissen die Europa rijk had.
Wettelijk gezien doen die Russen gewoon niks verkeerd.
quote:Op maandag 3 maart 2014 20:23 schreef HCFeestbeest het volgende:
Gwn veckten voor me land jwz
valt ook wel te verwachten van een nationalist
Waar heb je die foto's dan nog voor nodig?quote:Op maandag 3 maart 2014 20:21 schreef TangleFuZZ. het volgende:
[..]
Alsof ik zit te wachten op een -Buttercup-Ik wil zongebruinde kutjes!
Ik let alleen op de import naar Brazilie...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |