Klote inderdaad.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:17 schreef Vilya het volgende:
[..]
Ik heb het ook nog nooit gedaan, daarom heb ik de kaartjes ook gekocht (vakantieveilingen, hé). Ik dacht dat in de drie maanden tijd dat ze je geven om de kaartjes te gebruiken kom ik er wel uit, maar dat was dus toch niet de verhaal. Timing issues
Ja maak de doelgroep nog kleinerquote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:22 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Klote inderdaad.
Maar nu we weten dat het bestaat houd ik het wel in mijn achterhoofd.
Ja, leg er nog meer druk op!quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:22 schreef Yvie_lu het volgende:
Ziet er wel cool uit (gelijk even opgezocht natuurlijk).
Rucphen Eindhoven is toch niet superver? Neemt de winnaar van zaterdag je gelijk mee daarheen als prijs haha
Ik hou ook van jou lieve Weissquote:
Haha weet niet als er andere mensen gek genoeg zijn om twee keer per dag gaan karten (behalve ik, dat is).quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:22 schreef Yvie_lu het volgende:
Ziet er wel cool uit (gelijk even opgezocht natuurlijk).
Rucphen Eindhoven is toch niet superver? Neemt de winnaar van zaterdag je gelijk mee daarheen als prijs haha
Oh jij wil wel heel graag ijskarten proberen zie ikquote:
El_Thijs houd van ijs.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:25 schreef Vilya het volgende:
[..]
Oh jij wil wel heel graag ijskarten proberen zie ik
Hoe minder aanmeldingen er komen, hoe ingewikkelder de meets worden lijkt het welquote:
Ik doe vaker dingen met maar één vriend erbij en is dan ook zeker geen datequote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:27 schreef tijnbrein het volgende:
Bij 2 mensen is het geen meet maar een date
Dit!quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:28 schreef Vilya het volgende:
[..]
Ik doe vaker dingen met maar één vriend erbij en is dan ook zeker geen date
Ik kan het wel als "prijs voor de winnaar" stellen maar vind het misschien een beetje lullige manier voor de rest. Een groepsavondje is en blijft toch een meet waar het "iedereen of niemand" is... of?quote:
Daarom, het blijft een meet en anders moet ik een extra verslag gaan tikkenquote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:31 schreef Vilya het volgende:
[..]
Ik kan het wel als "prijs voor de winnaar" stellen maar vind het misschien een beetje lullige manier voor de rest. Een groepsavondje is en blijft toch een meet waar het "iedereen of niemand" is... of?
Maar als je zo graag zou het willen proberen, vind ik het niet erg, ik kan tot nu toe iig goed met je opschieten (behalve de vage manier van jezelf uitnodigen, dat is)
Daar wordt hier heel anders over gedachtquote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:28 schreef Vilya het volgende:
[..]
Ik doe vaker dingen met maar één vriend erbij en is dan ook zeker geen date
Voor jou maakt het niks uit als het maar een hartslag heeft.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:33 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Daar wordt hier heel anders over gedacht
Correctie dat is zelfs optioneelquote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:35 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Voor jou maakt het niks uit als het maar een hartslag heeft.
Ja, we zouden het toch niet willen dat er nog meer papierwerk moet gedaan worden. Dus de drukte voor je daarover is afquote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:33 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Daarom, het blijft een meet en anders moet ik een extra verslag gaan tikken
...misschien iets minder obvious zijn
Ik houd me nog steeds aanbevolen, ben wel benieuwdquote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:41 schreef Vilya het volgende:
[..]
Ja, we zouden het toch niet willen dat er nog meer papierwerk moet gedaan worden. Dus de drukte voor je daarover is af![]()
Maar het idee was wel goed, zou zonde zijn om goede kaartjes weg moeten doen alleen omdat ik er niet uit kwam om een tijdstip met een vriend te regelen. Dus het is open season voor die 2e kaartje nu. Misschien iemand hier die mee durft naar ijskarten binnen de komende paar weken?
Is dat een vage Nederlandse manier om "ik wil meedoen" zeggen, of laat mijn taalniveau me weer in de steekquote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:46 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Ik houd me nog steeds aanbevolen, ben wel benieuwd
Misschien dat, maar ik wil best mee.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:48 schreef Vilya het volgende:
[..]
Is dat een vage Nederlandse manier om "ik wil meedoen" zeggen, of laat mijn taalniveau me weer in de steek
Daar ging het helemaal niet over, want ik wil de meet en de ijskarten apart houden.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:50 schreef Yvie_lu het volgende:
Ik kan niet mee. Aangezien ik niet in aanmerking kom ik het 'te winnen',
want ik ben er niet volgende week zaterdag (vakantie)
Ah, voordeel van parttime werken. Donderdag en vrijdag vrij zijnquote:Op vrijdag 7 maart 2014 23:59 schreef Vilya het volgende:
Nou, ik heb iig de mogelijkheid voor wat vrije tijd op de komende dinsdag middag/avond en de week daarna donderdag middag/avond. De rest van de dagen moet ik werken (en heb ik de meet) en de week daarna zie ik nog niet in mijn rooster voor werk maar zou het liever niet op de laatste moment laten vallen, dus een van die twee dagen zou prima zijn
Al SC je hier dertig delen vol, dat boeit me niet. Thijs wil mee, is dat niet duidelijk?quote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:05 schreef Vilya het volgende:
Oeps ja we zijn hier weer de regels aan het verbreken, sorry H_J
Hij kan wel best vaag zijn vind ikquote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:07 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Al SC je hier dertig delen vol, dat boeit me niet. Thijs wil mee, is dat niet duidelijk?
Hij is gewoon verlegen. Maar neem het nu maar van mij aan.quote:
Het zou wel de eerste keer zijn dat ik binnen 3 dagen van ergens gebanned zou wordenquote:Op zaterdag 8 maart 2014 00:07 schreef Yvie_lu het volgende:
Zijn die er ook niet alleen om verbroken te worden, of is dat te cliché?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |