abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 11 maart 2014 @ 16:52:33 #76
168804 Buitendam
Commissaris.
pi_137621918
quote:
99s.gif Op dinsdag 11 maart 2014 16:44 schreef Yi-Long het volgende:

[..]

Je vergeet de films van Wong Kar Wai.
Niet te verwarren met Wong Gam Ma
Dit, dus.
  dinsdag 11 maart 2014 @ 16:53:49 #77
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_137621959
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 maart 2014 16:52 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Niet te verwarren met Wong Gam Ma
:P
pi_137647694
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 maart 2014 15:10 schreef turance het volgende:
300: Rise of an Empire (2014) - IMDb

[ afbeelding ]

Deze film speeld zich voor, tijdens en na de gebeurtenissen af van 300 uit 2006.

Als je je hebt vermaakt met de eerste film, en van series zoals Spartacus houdt, dan moet je deze film ook zien!

Net zoals de eerste film gaat het om geweld, slow motion en vette gevechtsscenes. 300 speelde zich af in Thermopylae, The Hot Gates en 300: Rise of an Empire gaat voornamelijk over de zeeslagen die tijdens en na de val van King Leonidas van Sparta zich afspelen. Het hoofdpersonage, Themistokles, leidt de Griekse vloot waar Sparta nog niet bij hoort. Hij probeert Sparta bij de Griekse vloot te verenigen, maar Queen Gorgo gaat hier niet mee akkoord. Themistokles gaat daardoor zonder de Spartaanse vloot het gevecht aan tegen het Perzische rijk.

Net zoals 300 heeft 300: Rise of an Empire hele mooie (slow motion) (CGI) beelden, met veel actie. Ik heb me de hele film vermaakt!

Natuurlijk is het allemaal wel heel erg over de top, maar goed, het is maar net met welke instelling en verwachting je een film gaat kijken.

Dikke 8 omdat het puur vermaak was!

IMDB cijfer: 7,2
Mijn cijfer: 8
Veel, veel, veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel slooooooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwww moooooooooooooooooooooooootiooooooooooooooooonnnnnnnn............. :O :z :Z

5; het verhaal is weinig interessant, de personages boeien niet en zijn nauwelijks ontroerd door bijvoorbeeld de dood van een familielid, iedereen schreeuwt "freedom!", de volgorde van de scenes voelt rommelig, en de meest interessante figuur uit deze film, Xerxes, krijgt te weinig screentime.

Oh, en de grootte van de vloten en de tactische inzet hiervan zijn onvoldoende duidelijk in beeld gebracht.

En blubberbloed.
  woensdag 12 maart 2014 @ 18:05:35 #79
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_137663290
Los Angeles Plays Itself (2003) - IMDb
Filmprofessor Thom Andersen geeft een bijna 3 uur durend college over hoe Los Angeles in films afgebeeld wordt. Ik vond het echt bere-interessant! Hij heeft niet de beste vertelstem, tikkeltje zeurderig, maar het past wel bij de sfeer van deze docu. Niet altijd komt Los Angeles namelijk goed naar voren in de Hollywood-films volgens hem. Andersen laat dat haarfijn en met wat cynisme zien in allerlei korte filmfragmenten die vervolgens gebundeld zijn in de onderwerpen, die hij behandelt. Zo worden de typische landmarks getoond en ook op welke manier ze gebruikt worden in de diverse films. Erg leuk om te herkennen of te zien, zeker als je zelf eens in deze stad bent geweest. Ook het buitenproportiele voorkomen van al dan niet corrupte L.A.-Cops (iets wat mij altijd opvalt) wordt ook behandeld. Cijfer: 7,5

I Confess (1953) - IMDb
Een ruime voldoende voor deze Hitchcock, waarin hij zijn typische stijlkenmerken loslaat op een aardige thriller. Een priester wordt ongemerkt verdacht van een moord, terwijl hij tijdens een biechtsessie al gehoord heeft wie de daadwerkelijke moordenaar is. Grote vraag is hoe dit allemaal tot een einde komt. Het loopt allemaal volgens de regeltjes en daardoor is het niet heel uitzonderlijk, maar prima vermaak blijft dit wel. Cijfer: 7

A Face in the Crowd (1957) - IMDb
Dit werk van Elia Kazan is niet heel bekend, maar het mag er zijn! A Face in the Crowd is een kruising tussen Network (wat betreft invloed van de media) en Being There (wat betreft omhoogvallende personages). Lonesome Rhodes is een klaploper die per toeval ontdekt wordt door een radiopresentatrice. Hij is een onbevangen kerel die recht voor zijn raap is en vol humor zit. Dit zorgt ervoor dat hij een geliefd bekend figuur wordt door heel Amerika.

Dit kan natuurlijk niet goed gaan en het tweede deel vond ik dan ook het beste deel van de film. Prachtig hoe maniakaal Andy Griffith zijn personage laat worden, echt een wereldrol. Qua pluspunten blijft het daar niet bij, want de dialogen zijn ook hip en vlot. Tot slot verrast Kazan de kijker met toffe scenes, waarbij een reclame waarin Rhodes een rol speelt van een of andere energiepil hilarisch gaaf is. Cijfer: 8
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_137696515
quote:
0s.gif Op woensdag 5 maart 2014 15:11 schreef Asskicker14 het volgende:
HER (Spike Jonze, 2013}

[ afbeelding ]

10/10

Theodore Twombly is een introverte, eenzame man die net is gescheiden en op zoek is naar liefde. Op een dag installeert hij zijn nieuwe Operating System; haar naam is Samantha en zij is een kunstmatig intelligente schepsel die in staat is om net als mensen emoties te voelen. Theodore en Samanta bouwen een relatie op en raken verliefd. Dit gaat niet geheel zonder problemen.

Spike Jonze weet onconventionele ideeen om te zetten in prachtige films, in Her zien wij wellicht de toekomst van liefdes-relatie in de nabije toekomst, in een samenleving waar heel veel mensen meer tijd doorbrengen achter computers/smartphones dan met mensen is zo'n scenario niet ondenkbaar. Ik was diep onder de indruk van deze film, Joaquin Phoenix weet angst en hopeloosheid zo goed te verbeelden in zijn karakter Theodore dat ik een intense verbondenheid voelde met hem. De eenzaamheid van Theodore, het verlangen naar een connectie met een ander maar niet weten hoe daar te geraken. Op een gegeven moment begint Amy Adams' karakter over het loslaten van angst. We zijn maar hier op aarde voor een korte periode. Zolang ik besta, wil ik mijzelf plezier permitteren. 'So fuck it'. Deze film is een paar dagen na het zien nog steeds vers in mijn geheugen en ik kan mij niet herinneren wanneer een film voor het laatst daar in geslaagd is. Spike Jonze heeft het weer voor elkaar gekregen. Dit is een meesterwerk.
Gisteren gezien en ja: dit is een prachtfilm.

Zeer origineel, geweldig plot en zet aan tot tot denken. Zeer actueel en relevant. Regelmatig is de film ook erg grappig.

Wel voelde ik niet erg mee met de personages, ik vond het voornamelijk interessant om de ontwikkelingen te volgen. Geen brok-in-keelmomenten, maar toch de beste film die ik tot dusver zag in 2014.

Qua thematiek, gevoel en personages deed Her mij trouwens erg denken aan Eternal Sunshine Of The Spotless Mind.
  donderdag 13 maart 2014 @ 18:08:59 #81
313219 vinnypassy
Everything is in our mind.
pi_137700079
quote:
1s.gif Op donderdag 13 maart 2014 16:11 schreef ohnikua het volgende:

[..]

Gisteren gezien en ja: dit is een prachtfilm.

Zeer origineel, geweldig plot en zet aan tot tot denken. Zeer actueel en relevant. Regelmatig is de film ook erg grappig.

Wel voelde ik niet erg mee met de personages, ik vond het voornamelijk interessant om de ontwikkelingen te volgen. Geen brok-in-keelmomenten, maar toch de beste film die ik tot dusver zag in 2014.

Qua thematiek, gevoel en personages deed Her mij trouwens erg denken aan Eternal Sunshine Of The Spotless Mind.
Qua thematiek? Het zijn allebei fantastische films en persoonlijke favorieten van me en ja, ze hebben een hele belangrijke rol weggelegd voor liefde. Maar ESOTSM gaat over onuitwisbare liefde en Her veel meer over eenzaamheid in combinatie met liefde. Qua gevoel en thematiek zie ik veel meer verband met Lost in Translation, zie ook dit bijvoorbeeld.

Verder wel eens met je (ook geen brok in de keel, wel een constante glimlach), de review op frontpage is dan ook van mij afkomstig. :)
pi_137703763
Je hebt gelijk, bij thematiek bedoelde ik eigenlijk de combinatie liefde/science fiction.

Qua gevoel bedoel ik de kalmte met onderliggende spanning. De bijzondere wereld, de muziek etc. Lost in Translation heeft er ook wel wat van weg, ja.
pi_137709532
Short Term 12 (2013)


Indie filmpje. Best wel heavy, het geeft je een realistisch kijkje in het leven van probleem jongeren in een jeugdzorg tehuis. Een film die je maakt lachen en huilen. Must see. En hoewel de vele awards vind ik het vreemd dat er geen oscar nominatie is.

IMDB: 8.1
Ik: 9
Veni, vidi, vodka.
pi_137714119
The Day (2011) - IMDb


Omdat ik door The Road (2009) - IMDb de smaak aardig te pakken had nog maar eens een film in dit genre gekeken.

Misschien waren daardoor m'n verwachtingen te hoog gespannen. Op imdb wordt The Walk laag gewaardeerd en dat doe ik ook. Het verhaal is niet heel goed en bovendien slecht uitgewerkt. Het acteer werk is matig maar stoort niet op de vervulling van één rol na: de domme vrouw. Er zit één vrouw in de film die werkelijk alles wat ze doet fout doet en bovendien wordt deze rol slecht gespeeld.

In het eerste half uur zitten wel wat interessante beelden verwerkt en het filter dat gebruikt wordt maakt de film lekker rauw.

5.5/10 --> geen afrader

Reasonable Doubt (2014) - IMDb


Recht toe recht aan verhaal: jongeman met ambitie tot officier van justitie doet iets stoms en verpest hiermee mogelijk zijn carrière.
Hieruit voortkomend ontwikkeld zich een spel tussen hem en zijn tegenspeler (Samual L Jackson).
Alhoewel de rol die Jackson hierin speelt hem op het lijf geschreven staat vind ik dit niet zijn beste prestatie als acteur. Desondanks vind ik het wel een vermakelijke film.

6.5/10 --> aanrader als je een keer niks te doen hebt.

The Departed (2006) - IMDb


Fijne gangster film met als extra toevoeging een interessant uitgewerkt kat en muisspel tussen undercovers in zowel het gangsterkamp als in het politiekamp. Acteerwerk is goed, verhaal is goed uitwerkt, geen bijzonder camera werk. Film is spannend en ik heb met veel plezier gekeken.

8/10 --> aanrader

[ Bericht 8% gewijzigd door voederbietel op 13-03-2014 22:45:06 ]
TARDIS. † 22-7-2015 *22-1-2016
pi_137715872
quote:
0s.gif Op woensdag 5 maart 2014 00:00 schreef speknek het volgende:
Rauwe film over Tom Hanks als kapitein van een containerschip dat gekaapt wordt door Somalische piraten. Wat volgt is een zenuwslopende twee uur waar je rondgegooid wordt tussen hoop en vrees, met mooie reversals in macht en groot naar klein en klein naar groot (het is duidelijk als je het ziet hehe). Uitermate goede film zonder overtollig vet, die als thriller toch nog redelijke diepgang in de karakters krijgt, met een van Hanks beste rollen in een toch al niet onaardig oeuvre.

Was idd een prima film, boeit van begin tot einde !
pi_137717920
quote:
0s.gif Op donderdag 13 maart 2014 23:00 schreef Alpha_X het volgende:

[..]

Was idd een prima film, boeit van begin tot einde !
Het einde was fenomenaal geacteerd door Tom Hanks _O_
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_137718079
quote:
0s.gif Op donderdag 13 maart 2014 23:43 schreef FireFox1 het volgende:
Het einde was fenomenaal geacteerd door Tom Hanks
absoluut! kwam zeer realistisch over
pi_137722774
The Grand Budapest Hotel (2014) - IMDb


Gustavo H is de conciërge van het Grand Budapest Hotel en de geheime liefde van Madame D. Als zij om het leven komt en hij genoemd wordt in het testament moet hij samen met zijn maatje Zero uitzoeken hoe ze om het leven is gekomen, en wie er achter haar fortuin aanzit.

Wes Anderson die na Moonrise Kingdom deze keer kiest voor een detective (achtige) film. En het is precies wat je er van verwacht, namelijk geweldige shots, mooi kleurgebruik, top muziek en humor. Lang geleden dat ik zo veel gelach heb gehoord in een bioscoopzaal. Ralph Fiennes is in topvorm voor deze film, maar dat kan eigenlijk voor iedereen in de film gezegd worden. De rol van Adrien Brody als 'slechterik' vond ik top, evenals Willem Dafoe die rücksichtslos katten uit ramen pleurt _O-

Ik: 8.5
Imdb: 8.4
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
pi_137726474
The Counselor



Men neme top-regisseur Ridley Scott en een topcast met Michael Fassbender, Cameron Diaz, Penelope Cruz, Javier Bardem en Brad Pitt, en maakt er dan een enorme kutfilm van.

Onbegrijpelijk...

Fassbender speelt een advocaat die om onduidelijke redenen in geldproblemen zit en met zijn rug tegen de muur staat, hierdoor gaat ie via een kennis/vriend/oude cliënt/wat dan ook (ook onduidelijk) de drugshandel in. De deal gaat mis en het drugscartel gaat zich ermee bemoeien.

Vooraf leek me dit echt een topfilm, maar ik heb zelden zo'n matige film gezien, zeker als je de regisseur en cast meeneemt in de beoordeling.

2-3 aardige scenes, verder ruim 2 uur geen reet aan.

3/10
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_137726638
Het Diner

Twee echtparen gaan een avond uit eten in een restaurant. Ze praten over alledaagse dingen, dingen waar mensen tijdens etentjes over praten: werk, de laatste films, de oorlog in Irak, vakantieplannen, et cetera. Maar ondertussen vermijden ze waar ze het eigenlijk over moeten hebben: hun kinderen.




De twee vijftienjarige zoons van beide echtparen, Michel en Rick, hebben samen iets uitgehaald wat hun toekomst kan verwoesten. Tot dusver zijn alleen vage beelden van de twee in Opsporing verzocht vertoond en zit het onderzoek naar hun identiteit vast. Maar hoe lang nog? Twee mannen, twee vrouwen, twee zoons ­– wie durft een beslissing te nemen over de toekomst van zijn eigen kind? Wat het nog ingewikkelder maakt is dat de vader van een van de jongens de beoogde nieuwe minister-president van Nederland is.

Eh...... ja best wel een aardige film voor tussendoor...

http://www.moviemeter.nl/film/90394
pi_137770971
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 maart 2014 09:31 schreef HostiMeister het volgende:
The Grand Budapest Hotel (2014) - IMDb
[ afbeelding ]

Gustavo H is de conciërge van het Grand Budapest Hotel en de geheime liefde van Madame D. Als zij om het leven komt en hij genoemd wordt in het testament moet hij samen met zijn maatje Zero uitzoeken hoe ze om het leven is gekomen, en wie er achter haar fortuin aanzit.

Wes Anderson die na Moonrise Kingdom deze keer kiest voor een detective (achtige) film. En het is precies wat je er van verwacht, namelijk geweldige shots, mooi kleurgebruik, top muziek en humor. Lang geleden dat ik zo veel gelach heb gehoord in een bioscoopzaal. Ralph Fiennes is in topvorm voor deze film, maar dat kan eigenlijk voor iedereen in de film gezegd worden. De rol van Adrien Brody als 'slechterik' vond ik top, evenals Willem Dafoe die rücksichtslos katten uit ramen pleurt _O-

Ik: 8.5
Imdb: 8.4
Een heerlijke Wes Anderson weer ja. Ook ik moest het hardst lachen bij de kat uit het raam :)
Topfilm om alle redenen die jij noemt, helemaal mee eens, al zou ik de film zelfs wel een 9 willen geven.
pi_137771244
Tegen beter weten in Grown Ups 2 gekeken. Deel 1 was al niks (zoals elke film met Adam Sandler), maar ook nu is het hem weer gelukt om een schijtfilm te produceren.

2 / 10.

The Social Network ook maar eens gekeken. Acteerwerk redelijk, verhaallijn was al bekend... Verder niet heel erg boeiend allemaal.

5/10
pi_137776138
MANNENHARTEN



Redelijk vermakelijke feel good film,

Verhaal is simpel, het gaat over een aantal mannen die hun liefdesleven nou niet helemaal 'perfect'' hebben.. De acteerprestaties zijn redelijk (wel een paar zeer irritante, zoals Georgina die kan dus ECHT niet acteren!).
De humor is redelijk, komt en gaat...

Vermakelijk om een keer te zien, meer niet
6-
  zaterdag 15 maart 2014 @ 20:40:48 #94
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_137778328
The Vikings (1958)
The Vikings is een amusante en ouderwetse avonturenfilm over een strijd tussen Vikingen en Engelsen. De Vikingen worden als een stel lompe horken afgeschilderd, de Engelsen als wat slimmer en meer ontwikkeld. Baas van het stuk is de eenogige (knappe make-up!) Kirk Douglas met een heldhaftige en rol. Voor de rest is het ietwat soaperige ontwikkelingen en heeft het wat gevechten her en der. Die komen knullig, maar desalniettemin charmant over. Cijfer: 7

Don Jon (2013)
Hmm, had van Joseph Gordon-Levitt als regisseur een veel intellectueler debuut verwacht
:P. Vond het in het begin erg puberaal en quasi-hip, maar gelukkig verbetert dat wel gedurende de film. Echt gewaagd is het qua onderwerpkeuze (vanwege Shame) echter ook niet, dus er blijft eigenlijk een net-niet film over. Anyway, het was okee in elkaar gezet met toffe montage. Schamele voldoende dan maar :s)! Cijfer: 6

The Ugly Truth (2009) - IMDb
Aan dit soort voorspelbaar formulewerk ga ik niet teveel woorden aan vuil maken :'). Dit was in alle opzichten een bijzonder matige film. Cijfer: 4,5

Inside Llewyn Davis (2013) - IMDb
Hmm, ik weet het nooit zo goed met folkmuziek. Ik vind het wel lekker wegluisteren, maar tegelijkertijd is het vaak ook niets meer dan voortkabbelend gezemel over simpele akkoordenschema's, zoals John Goodman uitlegde. Van de liedjes moet deze film over een aan lager wal geraakte singer-songwriter het dan ook niet hebben. Waar dan van wel? Van de situaties die Llewyn Davis min of meer over zichzelf roept. Het is tragisch en tegelijkertijd ook komisch. Sommige dialogen/discussies werden erg tof afgekapt door gortdroge antwoorden, maar echt heel briljant hilarisch werd het nooit. Anyway net als bij folkmuziek, kijkt deze film wel lekker weg. Ruime voldoende voor Llewyn Davis! Cijfer: 7
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  zaterdag 15 maart 2014 @ 21:27:52 #95
356891 Abed
hooggeleid
pi_137780375
quote:
0s.gif Op woensdag 5 maart 2014 00:00 schreef speknek het volgende:
Captain Phillips (2013) - IMDb

Rauwe film over Tom Hanks als kapitein van een containerschip dat gekaapt wordt door Somalische piraten. Wat volgt is een zenuwslopende twee uur waar je rondgegooid wordt tussen hoop en vrees, met mooie reversals in macht en groot naar klein en klein naar groot (het is duidelijk als je het ziet hehe). Uitermate goede film zonder overtollig vet, die als thriller toch nog redelijke diepgang in de karakters krijgt, met een van Hanks beste rollen in een toch al niet onaardig oeuvre.

9.
_O-
'Als de vis gaat stinken moet je bij de kop beginnen' - Aad300
  zaterdag 15 maart 2014 @ 21:44:25 #96
8369 speknek
Another day another slay
pi_137781023
La vie d'Adèle - Chapitres 1 et 2 (2013) - IMDb



Film over jonge middelbare scholiere Adele (Exarchopoulos) die opslag verliefd wordt op de oudere Emma (Seydoux). Schuchter meisje uit arbeidersgezin dat wat wil met een out-and-proud grrl van zeer goede komaf. Een tijdlang lijkt het goed te gaan.
Vooral berucht om de expliciete seksscenes, en die zijn ook zeker... prettig (voor mannen dan tenminste), maar wat vooral opvalt is het uitstekende acteerwerk van Adele Exarchopoulos, die van mij zo de oscar mag krijgen en als ze de overstap weet te maken naar Hollywood zullen we hopelijk nog veel van d'r zien. De film zelf heeft mooie beelden en veel thematiek, zowel in tekst (thema's genoemd in de schoolklas komen later terug in de gebeurtenissen) als in beeldtaal. Ook het thema van de film zelf, de eerste liefde die enorm heftig is maar uiteindelijk meer op hormonen is gestoeld dan overeenkomsten in interesses, zal voor veel mensen een gevoelige snaar raken.
Toch wordt de film nooit echt meer dan de losse delen. De gebeurtenissen blijven te alledaags, een aantal van de tijdssprongen waren niet zo goed weergegeven, en ik miste denk ik muzikale begeleiding. Hierdoor blijft alles vrij mechanisch, en alleen het imposante blubberwerk van Adele genoeg om echte empathie op te brengen.

7.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_137794659
uiteraard kan ik niet achterblijven:

12 Years a Slave (2013) - IMDb

Ik heb ademloos zitten kijken. Heftige, sterke film! Ik geef een 9 :o
just give a second thought
what if we don't get caught...
  zondag 16 maart 2014 @ 17:01:22 #98
8369 speknek
Another day another slay
pi_137804626
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 maart 2014 21:27 schreef Abed het volgende:

[..]

_O-
Hmkay.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  zondag 16 maart 2014 @ 23:02:23 #99
359067 Leafeon672
Verzuurde twintiger
pi_137825449
quote:
0s.gif Op woensdag 5 maart 2014 00:00 schreef speknek het volgende:
Captain Phillips (2013) - IMDb

Rauwe film over Tom Hanks als kapitein van een containerschip dat gekaapt wordt door Somalische piraten. Wat volgt is een zenuwslopende twee uur waar je rondgegooid wordt tussen hoop en vrees, met mooie reversals in macht en groot naar klein en klein naar groot (het is duidelijk als je het ziet hehe). Uitermate goede film zonder overtollig vet, die als thriller toch nog redelijke diepgang in de karakters krijgt, met een van Hanks beste rollen in een toch al niet onaardig oeuvre.

9.
Ook gezien onlangs, maar toch
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op dinsdag 26 augustus 2014 00:04 schreef spijkerbroek het volgende:
Taalverkrachting is een misdrijf.
Op maandag 21 september 2020 18:37 zal yvonne het volgende schrijven:
Ik neuk jullie allemaal de moeder.
  zondag 16 maart 2014 @ 23:16:43 #100
8369 speknek
Another day another slay
pi_137826091
quote:
0s.gif Op zondag 16 maart 2014 23:02 schreef Leafeon672 het volgende:

[..]

Ook gezien onlangs, maar toch
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja okay, ik wist al dat het
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
dus heel spannend was dat niet voor mij.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_137831608
i Wish

quote:
12-year-old Koichi, who has been separated from his brother Ryunosuke due to his parents' divorce, begins to believe that the new bullet train service will create a miracle when the first trains pass each other at top speed.


Wat een heerlijke Japanse film. Zo vrolijk kon ik worden van de twee mannetjes die een mooi verhaal neerzetten. Een verhaal van een uit elkaar gerukte familie en de keuzes die ze hebben. Luchtig met humor en diepgang. Een combinatie die je niet al te vaak ziet.

ik: 7,5
pi_137831657
Nieuwe film met ben stiller. Iets met mitty in de titel. Ik viel na een half uur in slaap. Niet mijn ding.

4/10
A man is not old until regrets take the place of dreams.
pi_137831779
Need for Speed



Tobey Marshall (Aaron Paul) heeft samen met wat vrienden een eigen customs garage waar ie aan auto's sleutelt en daarbij racet ie in zijn vrije tijd op straat voor wat extra poen. Een oude rivaal komt terug naar het stadje waar Paul zijn garage heeft en die heeft een klusje voor m, het afmaken van de Shelby versie van een Ford Mustang. Als er daarna iets goed mis gaat tijdens een race met die rivaal moet Tobey de gevangenis in en als ie daar een paar jaar later uitkomt zint ie op wraak.

Het verhaal is zoals je waarschijnlijk al had verwacht bij een NFS film niet al te ingewikkeld en de dialogen zijn dat ook niet. Wat je wel kunt verwachten zijn ontzettend vette race-scenes waarbij alleen CGI is gebruikt om de op de auto's gemonteerde camera's te verbergen. Ik ben geen echte auto-fanaat maar kon wel genieten van al het race-geweld in deze film, sterker nog, ik heb zelden tot nooit zulke vette race-scenes in films gezien! Verder vond ik zowaar veel corny grappen stiekem best leuk en mag actrice Imogen Poots wat mij betreft vaker in films spelen, hele mooie vrouw.

Al met al heb ik mij dus ruim 2 uur uitstekend vermaakt.

8/10
Let's drop some acid and go to a titty bar.
  maandag 17 maart 2014 @ 22:33:12 #104
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_137865999
De afgelopen dagen gezien:

Gambit
Redelijke heist film met Colin Firth en Cameron Diaz die twee zeldzame, dure schilderijen willen ontfrutselen van een stinkend rijke kunstverzamelaar (Alan Rickman).
Een typisch middle of the road sterren vehicle dat af en toe best vermakelijk is en leuke stukken bevat maar overall toch te weinig haalt uit het verhaal.

IMDB Cijfer: 5,7/10
Mijn Cijfer: 6,0/10

Veronica Mars
De lang verwachte, via crowdfunding mogelijk gemaakte vervolg film op de serie. Eindelijk krijgen we te zien hoe het Veronica vergaat nadat ze Neptune heeft verlaten: ze is druk opzoek naar een baan als advocaat bij grote advocaten kantoren in New York, maar dan ziet ze op tv dat een oude bekende van haar in de problemen zit. Ze kan het niet weerstaan om te helpen en keert terug naar Neptune om te helpen, waarbij ze alle oude bekenden weer tegen komt.
De serie, vooral de eerste twee, vond ik erg leuk. Vind het dan ook erg leuk dat de film er nu is en de rare nasmaak van het derde seizoen kan worden weg gespoeld. Dat lukt boven verwachting goed. De sfeer is weer als vanouds, alle bekende karakters komen voorbij en het verhaal is opnieuw lekker luchtig maar wel interessant genoeg om de aandacht vast te houden.
Kortom: een goede comeback van onze favoriete P.I., met nu wel een bevredigend einde dat zelfs ruimte laat voor een vervolg.
Het is alsof Veronica Mars is terug van eigenlijk nooit weg geweest.

IMDB Cijfer: 7,9/10
Mijn Cijfer: 7,8/10

To Be Or Not To Be
Eén van de beste films van Lubitsch die ik tot nu toe gezien heb. In productie gegaan net voordat Amerika ging deelnemen aan WOII, is dit een briljante satire op die oorlog. Een perfecte mix tussen (zwarte) comedy, humor en prachtig drama met sterk acteerwerk over de hele linie. Maar in de redelijk kleine rol die hij heeft is het Felix Bressart als Greenberg die met de show gaat lopen. Een ontroerende rol.
Genieten van de eerste tot en met de laatste seconde, dit is een zo goed als perfecte film die je helaas nog maar veel te weinig tegen komt.

IMDB Cijfer: 8,3/10
Mijn Cijfer: 9,0/10

[ Bericht 0% gewijzigd door Timo20 op 17-03-2014 22:41:05 ]
  dinsdag 18 maart 2014 @ 13:49:37 #105
49641 Individual
Meet John Doe...
pi_137882378
Traffic (2000) - IMDb



quote:
Traffic is een Amerikaanse dramafilm uit 2000 onder regie van Steven Soderbergh. De film is opgebouwd uit verschillende verhaallijnen die te maken hebben met de drugsoorlog die gaande is in de Verenigde Staten. Vanuit verschillende levensklassen worden de problemen in verband met drugs, de gevaren die op de loer liggen en de onbetrouwbaarheid van mensen in die donkere wereld, naar voren gehaald. Elke verhaallijn heeft een eigen kleur zodat het verschil duidelijk is. Traffic werd in 2001 beloond met verschillende prijzen, waaronder vier Oscars
IMDB: 7,7/10
Ik: 5,5/10

Beetje meh, maar heb hem wel afgekeken..
reset
pi_137890711
Nymphomaniac Vol I. & II.


Ken niet veel van Von Trier buiten z'n Dogme-films, ik heb Antichrist en Melancholia (samen met deze film vormen zij blijkbaar zijn "Depression Trilogy") dan ook niet gezien. Ik vond deze film(s) echter verrassend fris. Joe (Gainsbourg/Martin) is een nymfomane die haar levensverhaal deelt met de vrijgezelle Seligman (Skarsgård). Alles wat zij op seksueel gebied beleeft koppelt hij aan de algemene kennis die hij kent uit de vele boeken die hij leest.

Ik vond 't een vrij misogyne film aanvankelijk, maar dat draait uiteindelijk bij en er zit zowaar een boodschap(je) in. Prima acteerwerk van vrijwel iedereen, met uitzondering van Gainsbourg die in de raamvertelling haar best lijkt te doen om lachwekkend te spelen (misschien wel expres gedaan door Von Trier?). Jamie Bell en vooral Uma Thurman hebben puike bijrollen. Het verhaal is verder erg interessant, helaas zit er veel te veel expliciete en onsmakelijke seks in. Maar wat wil je met zo'n titel.

IMDb: 7,5/7,2
Ik: 8,5

[ Bericht 0% gewijzigd door Rosario op 18-03-2014 17:29:43 ]
  dinsdag 18 maart 2014 @ 19:03:59 #107
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_137894236
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 maart 2014 13:49 schreef Individual het volgende:
Traffic (2000) - IMDb

[ afbeelding ]

[..]

IMDB: 7,7/10
Ik: 5,5/10

Beetje meh, maar heb hem wel afgekeken..
Waarom vond je hem meh?
Ik heb hem destijds in de bios gezien en vond hem geweldig, 9/10
Misschien nu nog eens,kijken, kan het tijdsbeeld geweest zijn.
  dinsdag 18 maart 2014 @ 19:34:16 #108
49641 Individual
Meet John Doe...
pi_137895579
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 maart 2014 19:03 schreef Lemans24 het volgende:

[..]

Waarom vond je hem meh?
Ik heb hem destijds in de bios gezien en vond hem geweldig, 9/10
Misschien nu nog eens,kijken, kan het tijdsbeeld geweest zijn.
Het was niet mijn film. Na de Escobar novela ben ik veel kritischer geworden voor dat soort film. Gaat misschien wel weer over..

-edit: geen tips-topic ;) -

[ Bericht 11% gewijzigd door Mike op 18-03-2014 19:55:04 ]
reset
pi_137904000
Ik doe er ook nog eens een paar:

12 Years a Slave (2013) - IMDb

Het verhaal is genoegzaam bekend. Een hartverscheurend verhaal. Bij vlagen meeslepen, nooit saai maar om eerlijk te zijn raakte het me nooit echt diep. Waarschijnlijk moet je of Amerikaans zijn of niet veel van onze eigen slavernij geschiedenis weten om je echt te laten raken hierdoor. Daarmee wil ik niet zeggen dat het een slechte film is, in tegendeel. De beelden prachtig met af en toe hele mooie stille (bijna verstikkende) shots. Het acteerwerk is af en toe verontrustend goed. Vooral van de bijrollen zoals Fassbender en Lupita Nyong'o, het optreden van Pitt vond ik daarentegen eerder plichtmatig en Cumberbatch ronduit vlak. Er had wat mij betreft ook wel iets meer van de zwarte muziek in gemogen die er nu echt te weinig in zit. Een goeie film? Dat zeker. Het meesterwerk waar het voor wordt versleten, nee dat niet.
IMDb: 8,3
Ik: 8,1

Her (2013) - IMDb

Een hipsterfilm pur sang, keurig gestileerd en aangekleed maar dat keurige geheel leidt niet af van het verhaal over een (on)mogelijke liefde. Ik vind het een fijne denk oefening over de vervaging van de grens tussen virtualiteit en werkelijkheid. De karakterontwikkeling van Samantha voelt ook heel natuurlijk aan. Een van de knappe dingen vind ik dat het in een onduidelijk moment in de nabije toekomst geplaatst is en je dat zonder duidelijke aanwijzingen moeiteloos gelooft en dat bevrijdt de kijker (mij althans) van het me afvragen of het allemaal wel kan en op welke termijn.

Fantastisch gespeeld door de zeer veelzijdige Phoenix die er voor zorgt dat het geen enkel moeite kost om je in de hoofdpersoon te verplaatsen. Scarlet Johansson laat zien (of eigenlijk horen) dat je echt niet meer dan haar stem nodig hebt, de rest is bonus. Ook ben ik blij dat Amy Adams hier weer opduikt want ze is èn goed èn lief :9~ Iemand in een eerdere post roemde de score van de film al en daar ben ik het mee eens, prachtige passende muziek.
IMDb: 8,3
Ik: 8,5

Over Scarlet Johansson gesproken
Don Jon (2013) - IMDb

Ik hoorde laatst een vriendin over een scharrel zeggen; "hij was niet slecht in bed maar had duidelijk teveel porno gekeken." Wat ik denk is dat Joseph Gordon-Levitt dat ook gehoord heeft en dacht, daar moet ik een film over maken. Nou en dat heeft ie gedaan met dit verhaal over een loyaal arbeidersventje zonder veel diepgang die na zijn eerste echte aanraking met "de liefde" onbewust een zoektocht naar zichzelf met een redelijk verrassende en bevredigend einde tot gevolg.
JGL zelf is hier echt een typetje, zijn vrienden bewegend behang en Scarlet Johansson weliswaar gruwelijk lekker maar verder even interessant als haar obligate kauwgom. Het was wel een feest om Tony Danza weer eens te zien ook al was hij zo simpel als zijn zondagse bord spaghetti. Oh en een plusje voor het stille spel van de aan haar telefoon vergroeide Brie Larson (serieus, Brie, ik noem mijn kind toch ook geen Beemster of Maaslander...). De film is wel lekker snel, compact genoeg om te blijven boeien en heeft de nodige humor.
IMDb: 6,8
Ik: 6

PS ik las ergens dat JGL zelf de vertoonde porno heeft uitgezocht, ik vind dat getuigen van betrokkenheid bij je project ^O^
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje
pi_137927339
Snowpiercer.

Onverwacht een best leuke film eigenlijk. Hoewel allemaal redelijk voorspelbaar, is de verhaallijn wel aardig. Het einde is onverwacht. Benieuwd of er nog een deel 2 komt.

7 / 10.
  woensdag 19 maart 2014 @ 20:46:39 #111
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_137938727
Mulan (1998) - IMDb
Oef, wat zag die animatie er verouderd en ook niet zo mooi eruit, eerder simpel en lui. Dat viel de hele film op en dat is toch jammer. Zeker in combinatie met een verhaal dat van een Chineze legende helemaal verdisneyd is, waardoor er niet zo heel veel spannends overblijft. Het draakje Mushu (Eddie Murphy) redt alsnog de film, want die was gewoonweg continu grappig. Cijfer: 6

De lift naar het schavot (1958) - IMDb



Oeeeh, wat een supergave en mooi gefilmde thriller is dit! Een kerel met een oorlogsverleden vermoordt in opdracht van zijn maitresse zijn eigen baas, die weer de echtgenoot is van die maitresse. Hier houdt het niet bij op! Een hele reeks onverwachte verwikkelingen volgt, waarbij een opsluiting in een lift een belangrijke rol speelt en een jong puberaal stel dat met een flinke vinger in de pap de boel misleidt.

Je kunt zeggen dat het plot van toevalligheden aan elkaar hangt, ik vond het echter wel erg tof in elkaar gezet. Wat meehelpt is dat er van allerlei dingen te genieten is. Elk personage is raak en boeiend, het bevat mooi gefilmde scenes en niet te missen is de chille nachtelijke jazz-soundtrack met trompetgeschal. Anyway, dit is een aanrader voor Hitchcock-fans die eens een Franse vlotte en modern aandoende thriller willen zien. Cijfer: 8,5

Her (2013) - IMDb
Nogal awkard natuurlijk om een relatie te starten met je OS. In Her weet Spike Jonze dit an sich geloofwaardig te brengen, al kreeg ik wel na een tijdje het idee dat het OS iets te menselijk gekarakteriseerd werd. Ik hoop zelf dat ik in de toekomst toch wat meer controle over je OS kan houden. Maar tegen het slot wordt die menselijke illusie weer netjes recht gezet en dat is dan ook meteen het sterkste gedeelte van de film. Goeie rol van Joaquin Phoenix trouwens, werd wel wat kriegel door zijn nerveuze tic om zijn bril te pas en te onpas aan te raken :P. Cijfer: 7,5

Frances Ha (2012) - IMDb
Een Kate Winslet-look-a-like genaamd Frances Ha is het onderwerp van deze indie-film. Ze bitcht weliswaar over haar tekort aan geld, maar verder leek ze me wel een sympathieke dame. Er gebeurt van alles, maar eigenlijk ook weer niets. Het is gewoon de lastige levenswandel van een late twintiger dat je hier te zien krijgt. Samen met een intellectueel sfeertje en een hippe soundtrack was het best genietbaar, maar heel denderend grappig zeker niet. Net als Baumbachs Squid and the Whale (die vond ik wel goed!) rook dit naar een Woody Allen, maar hij had een film zoals deze wel beter geschreven en in elkaar gezet. Cijfer: 6,5
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  woensdag 19 maart 2014 @ 20:53:42 #112
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_137939178
quote:
0s.gif Op maandag 17 maart 2014 09:19 schreef Godtje het volgende:
i Wish

[..]

[ afbeelding ]

Wat een heerlijke Japanse film. Zo vrolijk kon ik worden van de twee mannetjes die een mooi verhaal neerzetten. Een verhaal van een uit elkaar gerukte familie en de keuzes die ze hebben. Luchtig met humor en diepgang. Een combinatie die je niet al te vaak ziet.

ik: 7,5
Wil ik ook al een poosje zien, maar helaas nog niet de kans gehad. Was laatst wel eens op TV, maar daar kwam ik pas halverwege achter, dus dat had weinig zin.

Nobody Knows, van dezelfde maker, is ook een aanrader. Al is die iets 'donkerder', alhoewel het verhaal waar het op gebaseerd is eigenlijk nog een stuk triester is dan de film.

Gisteravond trouwens The Ides of March bekeken.

Geweldige cast (Clooney, Hoffman, Gosling, Giamatti, etc), volwassen verhaal, en alhoewel geen geweldige climax op het eind maar meer een realistisch treurig einde, toch een prima film.

7,5/10
pi_137971320
ENDERS GAME



Wow wat een drol van een film, Echt geen zak aan...
Het lijkt een beetje op een harry potter poging maar dan in de ruimte....

Het verhaal gaat over dat de aarde door buitenaardse wezens is aangevallen en nog net is gered, en daarom NU getalenteerde kinderen trained... Die gaan dan in ''teams'' werken en die werken weer tegenelkaar op om uiteindelijk het ''beste'' team te worden...
Het verhaal is totaal niet meeslepend en erg voorspelbaar, ook de acteerprestaties zijn erg matig (ook die van H. Ford.) de Special effects zijn opzich wel mooi, maar die kunnen deze troep film niet redden.
3
  vrijdag 21 maart 2014 @ 11:13:26 #114
23982 planethugo
Forza Roda!
pi_137998221
Anchorman: The Legend Continues

Ik hou wel van Will Ferell en zijn onnozele humor dus ik toen dit vervolg aangekondigd werd was ik benieuwd wat ze er van gingen maken want de eerste was weliswaar niet Ferell's grappigste film maar toch wel erg geinig. En dat is dit vervolg ook wel, ergens blijft na afloop hangen dat er meer in gezeten had maar al met al een prima komedie als je deze humor kan waarderen. En leuke cameo's tegen het eind van de film. Minpunt is het simpele karakter van Steve Carell dat meer tijd krijgt dan in het eerste deel en maar lukraak wat onsamenhangende teksten bralt, dat gaat na een tijdje wel vervelen.

Deel 1 een 8, dan is deze een 7.5

Veronica Mars

Leuk om alle bekende nog eens terug te zien maar hier had meer in gezeten. Als alle seriekarakters even voorbij moeten komen om de fans te pleasen blijft er weinig tijd over om een goed verhaal te vertellen en daar schort het ook aan. Het mysterie wordt al vrij snel opgelost en veel verrassingen biedt deze film dan ook niet. Kortom, leuk voor de seriekijkers maar als je die niet gezien hebt dan zul je hier weinig plezier aan bleven, verwacht ik.

7.0

[ Bericht 5% gewijzigd door planethugo op 21-03-2014 11:24:52 ]
pi_138000555
Geen film, maar een TV serie... 17 afleveringen gezien achter elkaar, nou jah... binnen een week
ofzo :P , maar nu is het een week wachten op de volgende :'(

Hier staat het verhaal beter beschreven dan dat ik zelf zou kunnen doen.

http://nl.wikipedia.org/wiki/The_Americans

Zéér de moeite waard...

Gisteravond de laatste aflevering gezien die al te downloaden was, dat was deze

"The Americans" A Little Night Music (2014) - Synopsis

Serie heeft 26 afleveringen en ik kan niet wachten op de volgende aflevering :D
  vrijdag 21 maart 2014 @ 12:30:26 #116
49641 Individual
Meet John Doe...
pi_138000857
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 maart 2014 12:21 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Geen film, maar een TV serie... 17 afleveringen gezien achter elkaar, nou jah... binnen een week
ofzo :P , maar nu is het een week wachten op de volgende :'(

Hier staat het verhaal beter beschreven dan dat ik zelf zou kunnen doen.

http://nl.wikipedia.org/wiki/The_Americans

Zéér de moeite waard...

Gisteravond de laatste aflevering gezien die al te downloaden was, dat was deze

"The Americans" A Little Night Music (2014) - Synopsis

Serie heeft 26 afleveringen en ik kan niet wachten op de volgende aflevering :D
Interessant! Ga t maar eens proberen. :)
reset
pi_138001067
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 maart 2014 12:30 schreef Individual het volgende:

[..]

Interessant! Ga t maar eens proberen. :)
Ga je vast geen spijt van krijgen...
  zaterdag 22 maart 2014 @ 00:07:28 #118
163194 DrDarwin
Novio-magenta
pi_138026989
quote:
0s.gif Op woensdag 19 maart 2014 16:02 schreef Halcon het volgende:
Snowpiercer.

Onverwacht een best leuke film eigenlijk. Hoewel allemaal redelijk voorspelbaar, is de verhaallijn wel aardig. Het einde is onverwacht. Benieuwd of er nog een deel 2 komt.

7 / 10.
Wat een gave film.
Zelfs de 'route' door de trein was een reis door de tijd.
Ik vond 'm geweldig.

8.5 / 10
pi_138027708
The Host (2006) (aka Gwoemul)

Goede film. Snel tempo, humor, horror en actie. Leuke personages, origineel monster en de film draagt ook nog eens een kleine boodschap aan de maatschappij. Stop dumping toxic waste!

Ik: 8
IMdb: 7

[ Bericht 1% gewijzigd door dumble op 22-03-2014 20:34:08 ]
Veni, vidi, vodka.
pi_138033029
Primer (2004)

Dit is een film die je meerdere keren kan kijken, bij de eerste keer heb je namelijk het gevoel hem niet helemaal begrepen te hebben. Volgens mij is het ook niet de bedoeling van de regisseur om je de film daadwerkelijk te laten begrijpen, dat is ook vrij onmogelijk aangezien het hier over timetravel gaat, wat bij voorbaat al een onbegrijpelijk mind numbing iet is. Maar dit doet niet onder dat het wel een interessante en leuke film is om te zien. Zou het nou zo zijn dat in real life 4 jongens in een garage een time travel machine uitvinden dan is dit een zeer realistisch kijk over het dan zou aflopen. En dat alles gemaakt met een budget van 7000$, best knap.

Ik: 8
IMdb: 7

[ Bericht 1% gewijzigd door dumble op 22-03-2014 20:35:35 ]
Veni, vidi, vodka.
  zaterdag 22 maart 2014 @ 11:12:30 #121
41286 Price
The Abominable Dr. Phibes
pi_138033584
quote:
7s.gif Op woensdag 19 maart 2014 20:46 schreef Falco het volgende:

De lift naar het schavot (1958) - IMDb

[ afbeelding ]

Oeeeh, wat een supergave en mooi gefilmde thriller is dit! Een kerel met een oorlogsverleden vermoordt in opdracht van zijn maitresse zijn eigen baas, die weer de echtgenoot is van die maitresse. Hier houdt het niet bij op! Een hele reeks onverwachte verwikkelingen volgt, waarbij een opsluiting in een lift een belangrijke rol speelt en een jong puberaal stel dat met een flinke vinger in de pap de boel misleidt.

Je kunt zeggen dat het plot van toevalligheden aan elkaar hangt, ik vond het echter wel erg tof in elkaar gezet. Wat meehelpt is dat er van allerlei dingen te genieten is. Elk personage is raak en boeiend, het bevat mooi gefilmde scenes en niet te missen is de chille nachtelijke jazz-soundtrack met trompetgeschal. Anyway, dit is een aanrader voor Hitchcock-fans die eens een Franse vlotte en modern aandoende thriller willen zien. Cijfer: 8,5

^O^ ^O^ ^O^ ^O^
You Should Have Seen Them Kicking Edgar Allan Poe
pi_138038998
What Maisie Knew (2012) - IMDb

Een modern echtscheidingsdrama gefilmd vanuit het perspectief van het kind. Soms zelfs letterlijk, een deel van de ruzies maak je mee vanaf de ooghoogte van Maisie. Het begint als een standaard echtscheidingsdrama en het mondt uit in een bij vlagen hartverscheurend verhaal over puur egoïsme en hoe ouders zich volledig kunnen verliezen in hun haat voor elkaar...
Voor mij een van de onderbelichte pareltjes van het afgelopen jaar. De film trekt je naar binnen en het is soms bijna te pijnlijk om te zien hoe de ouders in hun haat voor elkaar het kind letterlijk het kind van de rekening laten worden...
IMDb: 7,5
Ik:8,5
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje
pi_138052839
THE WOLF OF WALL STREET



Zwaar overschatte film, hij was goed... maar meer ook niet.
Het acteerwerk is wel ERG sterk... en dat maakt deze film toch net wat beter dan hij eigenlijk is,
Want de film zelf was eigenlijk gewoon TE lang, zonder echt heel veel spanning of momenten die me echt zijn bijgebleven en qua verhaal eigenlijk vrij simpel.
ik zou de film zelf 7 geven, maar vanwege het acteerwerk geef ik hem 7.5
  zondag 23 maart 2014 @ 10:53:05 #124
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_138067155
quote:
7s.gif Op woensdag 19 maart 2014 20:46 schreef Falco het volgende:
Mulan (1998) - IMDb
Oef, wat zag die animatie er verouderd en ook niet zo mooi eruit, eerder simpel en lui. Dat viel de hele film op en dat is toch jammer. Zeker in combinatie met een verhaal dat van een Chineze legende helemaal verdisneyd is, waardoor er niet zo heel veel spannends overblijft. Het draakje Mushu (Eddie Murphy) redt alsnog de film, want die was gewoonweg continu grappig. Cijfer: 6

De lift naar het schavot (1958) - IMDb

[ afbeelding ]

Oeeeh, wat een supergave en mooi gefilmde thriller is dit! Een kerel met een oorlogsverleden vermoordt in opdracht van zijn maitresse zijn eigen baas, die weer de echtgenoot is van die maitresse. Hier houdt het niet bij op! Een hele reeks onverwachte verwikkelingen volgt, waarbij een opsluiting in een lift een belangrijke rol speelt en een jong puberaal stel dat met een flinke vinger in de pap de boel misleidt.

Je kunt zeggen dat het plot van toevalligheden aan elkaar hangt, ik vond het echter wel erg tof in elkaar gezet. Wat meehelpt is dat er van allerlei dingen te genieten is. Elk personage is raak en boeiend, het bevat mooi gefilmde scenes en niet te missen is de chille nachtelijke jazz-soundtrack met trompetgeschal. Anyway, dit is een aanrader voor Hitchcock-fans die eens een Franse vlotte en modern aandoende thriller willen zien. Cijfer: 8,5

Her (2013) - IMDb
Nogal awkard natuurlijk om een relatie te starten met je OS. In Her weet Spike Jonze dit an sich geloofwaardig te brengen, al kreeg ik wel na een tijdje het idee dat het OS iets te menselijk gekarakteriseerd werd. Ik hoop zelf dat ik in de toekomst toch wat meer controle over je OS kan houden. Maar tegen het slot wordt die menselijke illusie weer netjes recht gezet en dat is dan ook meteen het sterkste gedeelte van de film. Goeie rol van Joaquin Phoenix trouwens, werd wel wat kriegel door zijn nerveuze tic om zijn bril te pas en te onpas aan te raken :P. Cijfer: 7,5

Frances Ha (2012) - IMDb
Een Kate Winslet-look-a-like genaamd Frances Ha is het onderwerp van deze indie-film. Ze bitcht weliswaar over haar tekort aan geld, maar verder leek ze me wel een sympathieke dame. Er gebeurt van alles, maar eigenlijk ook weer niets. Het is gewoon de lastige levenswandel van een late twintiger dat je hier te zien krijgt. Samen met een intellectueel sfeertje en een hippe soundtrack was het best genietbaar, maar heel denderend grappig zeker niet. Net als Baumbachs Squid and the Whale (die vond ik wel goed!) rook dit naar een Woody Allen, maar hij had een film zoals deze wel beter geschreven en in elkaar gezet. Cijfer: 6,5
Mag ik vragen hoe "lift naar het schavot" te verkrijgen is? Hij is amper op DVD verkrijgbaar en streaming diensten hebben hem ook niet.
http://www.canistream.it/
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_138067430
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 20:14 schreef casper019 het volgende:
THE WOLF OF WALL STREET

[ afbeelding ]

Zwaar overschatte film, hij was goed... maar meer ook niet.
Het acteerwerk is wel ERG sterk... en dat maakt deze film toch net wat beter dan hij eigenlijk is,
Want de film zelf was eigenlijk gewoon TE lang, zonder echt heel veel spanning of momenten die me echt zijn bijgebleven en qua verhaal eigenlijk vrij simpel.
ik zou de film zelf 7 geven, maar vanwege het acteerwerk geef ik hem 7.5
Ow ... die vond ik wel leuk hoor deze film :Y soms erg grappig ook...

  zondag 23 maart 2014 @ 12:44:25 #126
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_138069653
The Crow (1994)
Wauw, wat leek deze wraakfilm veel op Blade Runner! Ben niet een grote fan van die hele gothic-look, maar het past hier natuurlijk wel en het is nou eenmaal mooi geproduceerd. Op andere punten verder erg gemiddeld, maar soit. Cijfer: 7

Rio Grande (1950)
In het begin is dit nog wel het zien waard is door spectaculaire stuntscenes met paarden. Maar daarna vervalt Rio Grande in een routineuze western met opvallend veel liedjes. Karakters met een verleden, een romance en wat actiescenes met indianen, ik heb het wellicht iets teveel gezien. De combinatie Ford-Wayne is niet altijd een garantie tot succes. Cijfer: 5

Before Midnight (2013)
Blijf geen grote fan van de Before-films, maar laat ik maar beginnen met de positieve dingen. Het acteerwerk tussen Hawke en Delpy is natuurlijk knap. De ellenlange shots waarin die dialogen plaats vinden maken het alleen maar verbluffender. Ook was ik natuurlijk benieuwd wat er nou in die 9 jaar gebeurd is. Heel wat! Maar dat stelde me ook teleur. Hawke en Delpy zijn behoorlijk onsympathiek geworden :o! In de hotelkamer vloeien de frustaties er uit, terwijl zoals bij de meeste ruzies de aanleiding meestal maar onzinnig en onbegrip is. Al die quasi-intellectuele dialogen (het slaat gewoon in dit soort situaties) en een suf einde helpen dan ook niet mee om deze film echt goed te kunnen waarderen. Cijfer: 6
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  zondag 23 maart 2014 @ 13:19:19 #127
87680 Mirel
Mirel wil een bongophone.
pi_138070602

I Saw The Devil
Een moordenaar vermoord het verkeerde meisje nadat blijkt dat ze getrouwd was met een geheim agent. De geheimagent kan snel genoeg achter de identiteit van de moordenaar komen en zoekt hem ook vrij snel op. Maar ipv snel wraak te nemen besluit de moordenaar tot op het randje van de dood te slaan, schoppen of martelen en laat hem weer los. Echter plant hij een GPS apparaatje in de maag van de moordenaar om hem zo te volgen. Iedere keer als de moordenaar op het punt staat iets slechts te doen, schiet de geheimagent naar hem toe en doet hem weer erg veel pijn.

Gaandeweg begin je een beetje te twijfelen of je uberhaupt voor de geheimagent moet zijn, want hij wordt net zo'n gewelddadig beest als de moordenaar. De actiescenes zijn -ontzettend- gewelddadig, maar niet op zo'n manier dat het extreem of overbodig aanvoelt, het past precies bij de psyche van de geheimagent.

Op een gegeven moment draaien de rollen zich om als de moordenaar erachter komt hoe hij gevolgd wordt door de geheim agent, en vanaf dat punt is het voor mij de meest spannendste film die ik ooit heb gezien. _O_

IMDB 7.8/10 - ‎47,383 votes
Rotten Tomatoes: 80%
Mijne: 8,5
When all else fails, you always have delusion.
pi_138072487
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2014 13:19 schreef Mirel het volgende:
[ afbeelding ]
I Saw The Devil
Een moordenaar vermoord het verkeerde meisje nadat blijkt dat ze getrouwd was met een geheim agent. De geheimagent kan snel genoeg achter de identiteit van de moordenaar komen en zoekt hem ook vrij snel op. Maar ipv snel wraak te nemen besluit de moordenaar tot op het randje van de dood te slaan, schoppen of martelen en laat hem weer los. Echter plant hij een GPS apparaatje in de maag van de moordenaar om hem zo te volgen. Iedere keer als de moordenaar op het punt staat iets slechts te doen, schiet de geheimagent naar hem toe en doet hem weer erg veel pijn.

Gaandeweg begin je een beetje te twijfelen of je uberhaupt voor de geheimagent moet zijn, want hij wordt net zo'n gewelddadig beest als de moordenaar. De actiescenes zijn -ontzettend- gewelddadig, maar niet op zo'n manier dat het extreem of overbodig aanvoelt, het past precies bij de psyche van de geheimagent.

Op een gegeven moment draaien de rollen zich om als de moordenaar erachter komt hoe hij gevolgd wordt door de geheim agent, en vanaf dat punt is het voor mij de meest spannendste film die ik ooit heb gezien. _O_

IMDB 7.8/10 - ‎47,383 votes
Rotten Tomatoes: 80%
Mijne: 8,5
Lijkt me vet, nu aan het downen....
I may not be your first, but to be your last would be perfect.....
pi_138072515
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 13:52 schreef Karstman het volgende:
What Maisie Knew (2012) - IMDb
[ afbeelding ]
Een modern echtscheidingsdrama gefilmd vanuit het perspectief van het kind. Soms zelfs letterlijk, een deel van de ruzies maak je mee vanaf de ooghoogte van Maisie. Het begint als een standaard echtscheidingsdrama en het mondt uit in een bij vlagen hartverscheurend verhaal over puur egoïsme en hoe ouders zich volledig kunnen verliezen in hun haat voor elkaar...
Voor mij een van de onderbelichte pareltjes van het afgelopen jaar. De film trekt je naar binnen en het is soms bijna te pijnlijk om te zien hoe de ouders in hun haat voor elkaar het kind letterlijk het kind van de rekening laten worden...
IMDb: 7,5
Ik:8,5
Dat kindje speelde "Awesome"

_O_
I may not be your first, but to be your last would be perfect.....
  zondag 23 maart 2014 @ 15:44:46 #130
177053 Klopkoek
Woke Warrior
pi_138075478
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2014 10:53 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

Mag ik vragen hoe "lift naar het schavot" te verkrijgen is? Hij is amper op DVD verkrijgbaar en streaming diensten hebben hem ook niet.
http://www.canistream.it/
Iemand?
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
  zondag 23 maart 2014 @ 15:46:13 #131
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_138075533
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2014 15:44 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

Iemand?
Via de welbekende torrent-kanalen :@.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_138080964
The Internship (2013) - IMDb
Man man man wat een flutfilm. Zeker volledig gesponsord door Google? Glorified promotiefilmpje. Saai, nergens echt grappig en voorspelbaar.

3/10
A man is not old until regrets take the place of dreams.
pi_138081313
Escape Plan (2013)
Voor een film met Stallone en Schwarzenegger nog niet eens zo slecht. Lekker spannend en hoewel wat foutjes best vermakelijk.
Een 7,0
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  maandag 24 maart 2014 @ 09:11:23 #134
161275 Smash-it
Zelfs m'n naam is mooi
pi_138105227
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 maart 2014 13:52 schreef Karstman het volgende:
What Maisie Knew (2012) - IMDb
[ afbeelding ]
Een modern echtscheidingsdrama gefilmd vanuit het perspectief van het kind. Soms zelfs letterlijk, een deel van de ruzies maak je mee vanaf de ooghoogte van Maisie. Het begint als een standaard echtscheidingsdrama en het mondt uit in een bij vlagen hartverscheurend verhaal over puur egoïsme en hoe ouders zich volledig kunnen verliezen in hun haat voor elkaar...
Voor mij een van de onderbelichte pareltjes van het afgelopen jaar. De film trekt je naar binnen en het is soms bijna te pijnlijk om te zien hoe de ouders in hun haat voor elkaar het kind letterlijk het kind van de rekening laten worden...
IMDb: 7,5
Ik:8,5
Ben heel erg benieuwd. Ga hem meteen kijken!
  maandag 24 maart 2014 @ 12:14:16 #135
23982 planethugo
Forza Roda!
pi_138109666
Fruitvale Station

Waargebeurd verhaal over een jongen van 22 die zijn leven wil beteren maar op het eind van de dag door agenten neergeschoten wordt. En nee dat is geen spoiler want daar draait de hele film om. Vooral het laatste half uur is erg sterk en dankzij de 90 minuten speelduur wordt het ook nergens langdradig. Complimenten voor de hoofdrolspeler, bij mij vooral bekend als Wallace uit The Wire, die bezig is met z'n grote doorbraak.

8.0
pi_138110147
(I Saw The Devil)

Brute film....

_O_

Mijn cijfer: 8
I may not be your first, but to be your last would be perfect.....
  maandag 24 maart 2014 @ 13:11:40 #137
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_138111316
Frozen gekeken.

Ik wil mijn tijd terug. :{.

Een Disney film die over komt alsof het zielloos met clichés aan elkaar geplakt is. Clichés zijn op zich niet erg en te verwachten bij Disney maar deze mistte gewoon te veel om als leuk bestempeld te worden.

4,5
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_138112664
Blackfish (2013)

quote:
Notorious killer whale Tilikum is responsible for the deaths of three individuals, including a top killer whale trainer. Blackfish shows the sometimes devastating consequences of keeping such intelligent and sentient creatures in captivity.


Samen met The Cove een must see voor iedereen.
Ik ben niet zo snel van het protest en zie ook nog wel enig nut in dierentuinen voor het fokken en opvoedkundige taken. Maar deze dieren vast houden in een zwembad is mishandeling en zou snel mogelijk moeten stoppen. Elke bezoeker minder is een verbetering.

Een goed verhaal deze docu. Een verhelderend kijkje in de leugenachtige praktijken van seaworld.
pi_138120486
HER



Zoooo wat een ontzettend mooie film!
Een hele mooie mix, heb heel hard moeten lachen, een beetje drama, een beetje romantiek en ook een beetje feel good!
Het verhaal is erg orgineel, Het gaat over een man die een beetje eenzaam is en een relatie krijgt met een ''computer''.
Het acteer werk is echt SUPER, Joaquin Phoenix speelt echt super en tilt de film nog naar een net wat hoger niveau.
Vanwege het orginele verhaal, top acteerprestaties.. en overal mooie film..
een hele dikke 9.5 waard, dikke aanrader!
pi_138121143
The Book Thief

Tenenkrommend engels met duits accent, leeghoofdige kindsterretjes, WW2 is slechts een decor om liefdevol sneeuwballetjes naar elkaar te gooien, alle oorspronkelijk aspecten uit het boek doen verloren aan, niks komt uit de verf, joodse onderduiker lijkt eerder een student die de kelder huurt en last heeft van een buikgriepje dan een persoon die doodziek is en deportatie wacht als hij door de nazi's zou worden ontdekt. Kansloze film.

1/10
pi_138121288
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2014 17:31 schreef destillegetuige het volgende:
The Book Thief

Tenenkrommend engels met duits accent, leeghoofdige kindsterretjes, WW2 is slechts een decor om liefdevol sneeuwballetjes naar elkaar te gooien, alle oorspronkelijk aspecten uit het boek doen verloren aan, niks komt uit de verf, joodse onderduiker lijkt eerder een student die de kelder huurt en last heeft van een buikgriepje dan een persoon die doodziek is en deportatie wacht als hij door de nazi's zou worden ontdekt. Kansloze film.

1/10
Ik vond het ook een zware tegenvaller ;(
pi_138121688
Snowpiercer (2013)

Eerste Engelstalige film van dezelfde regisseur als The Host en Memories of Murder. De hele setting van de film is vrij awesome. Een trein met de laatste overgebleven mensen op aarde die de hele wereld doorrijdt. Achterin heb je de paupers die in opstand komen en voorin leven de rijken.
De hele tocht die de opstandelingen door allerlei verschillende wagons maken is al vet, tel daarbij op de gave actiescenes en een vleugje maatschappijkritiek en je hebt een hele puike film. Absoluut de moeite waard.

8
  maandag 24 maart 2014 @ 18:01:39 #143
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_138122399
Welke cut van Snowpiercer is nu uitgekomen en hebben jullie gezien, want er was veel ophef over het feit dat Weinstein de hele film weer eens compleet wilde verknippen...!?

I saw the Devil heb ik trouwens ook nog steeds niet gezien, ook omdat er gewoon een aantal verschillende cuts is, en het onduidelijk is wat nou DE cut is. Daarnaast schijnt het ERG bruut te zijn , en ik weet niet in hoeverre ik dat serieus moet nemen of niet, aangezien men destijds hetzelfde riep over bijvoorbeeld Battle Royale, die ik erg mee vindt vallen qua geweld enzo.
  maandag 24 maart 2014 @ 18:20:38 #144
286575 Roces18
Chef de party
pi_138123447
quote:
14s.gif Op maandag 24 maart 2014 17:44 schreef ChickenMan het volgende:
Snowpiercer (2013)

Eerste Engelstalige film van dezelfde regisseur als The Host en Memories of Murder. De hele setting van de film is vrij awesome. Een trein met de laatste overgebleven mensen op aarde die de hele wereld doorrijdt. Achterin heb je de paupers die in opstand komen en voorin leven de rijken.
De hele tocht die de opstandelingen door allerlei verschillende wagons maken is al vet, tel daarbij op de gave actiescenes en een vleugje maatschappijkritiek en je hebt een hele puike film. Absoluut de moeite waard.

8
Snowpiercer vind ik anders matig. Veel potentie. Ze konden er zelfs meerdere films van maken, maar met de slechte cast en een simpel verhaal hebben ze het goed verpest.
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
  maandag 24 maart 2014 @ 18:34:40 #145
313219 vinnypassy
Everything is in our mind.
pi_138124122
quote:
99s.gif Op maandag 24 maart 2014 18:01 schreef Yi-Long het volgende:
Welke cut van Snowpiercer is nu uitgekomen en hebben jullie gezien, want er was veel ophef over het feit dat Weinstein de hele film weer eens compleet wilde verknippen...!?

I saw the Devil heb ik trouwens ook nog steeds niet gezien, ook omdat er gewoon een aantal verschillende cuts is, en het onduidelijk is wat nou DE cut is. Daarnaast schijnt het ERG bruut te zijn , en ik weet niet in hoeverre ik dat serieus moet nemen of niet, aangezien men destijds hetzelfde riep over bijvoorbeeld Battle Royale, die ik erg mee vindt vallen qua geweld enzo.
Ik vond I Saw the Devil ook weer niet zó bruut, ik denk dat jij dat ook wel mee vindt vallen. Vooralsnog is er maar één cut van Snowpiercer in omloop voor zover ik weet. Ik heb hem ook al op de HD staan, maar ik denk toch dat ik wacht op de bioscooprelease.
pi_138124851
quote:
99s.gif Op maandag 24 maart 2014 18:01 schreef Yi-Long het volgende:
Welke cut van Snowpiercer is nu uitgekomen en hebben jullie gezien, want er was veel ophef over het feit dat Weinstein de hele film weer eens compleet wilde verknippen...!?
De film duurde iets meer dan 2 uur dacht ik.
pi_138126421
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2014 18:20 schreef Roces18 het volgende:

[..]

Snowpiercer vind ik anders matig. Veel potentie. Ze konden er zelfs meerdere films van maken, maar met de slechte cast en een simpel verhaal hebben ze het goed verpest.
:Y

Heb 'm gezien. Aardige film, maar had natuurlijk zoveel beter kunnen zijn. Enerzijds wel leuk als je niet het gebruikelijke riedeltje acteurs hebt, maar als de alternatieven dan bagger zijn...
  maandag 24 maart 2014 @ 22:55:01 #148
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_138138993
Vorige week weer gezien, bij het begin van de lente (zoals ieder jaar):

Dazed and Confused
Bij iedere kijkbeurt wordt ie beter, hij is inmiddels dan ook uitgegroeid tot m`n favoriete coming-of-age film. Een heerlijke losse sfeer in een film die toch heel gestructeerd is met coole karakters en een briljante soundtrack.
Ik kan Dazed and Confused oneindig vaak kijken, hij zal nooit gaan vervelen en ik zal er ook nooit wat negatiefs aan ontdekken.
Heerlijk, het is lente!!

IMDB Cijfer: 7,7/10
Mijn Cijfer: 10/10
  maandag 24 maart 2014 @ 22:56:38 #149
315766 MrBanaan1
nou nou nou
pi_138139073
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2014 22:55 schreef Timo20 het volgende:
Vorige week weer gezien, bij het begin van de lente (zoals ieder jaar):

Dazed and Confused
Bij iedere kijkbeurt wordt ie beter, hij is inmiddels dan ook uitgegroeid tot m`n favoriete coming-of-age film. Een heerlijke losse sfeer in een film die toch heel gestructeerd is met coole karakters en een briljante soundtrack.
Ik kan Dazed and Confused oneindig vaak kijken, hij zal nooit gaan vervelen en ik zal er ook nooit wat negatiefs aan ontdekken.
Heerlijk, het is lente!!

IMDB Cijfer: 7,7/10
Mijn Cijfer: 10/10
_O_
Superfilm.

Oh en dan jouw UI _O_ :~

En koempel; je bent een held! :D
  maandag 24 maart 2014 @ 23:40:28 #150
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_138141821
quote:
14s.gif Op maandag 24 maart 2014 22:56 schreef MrBanaan1 het volgende:

[..]

_O_
Superfilm.

Oh en dan jouw UI _O_ :~

En koempel; je bent een held! :D
_O_ _O_ B-)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')