Limburg ligt al voor de helft in België, en als de beide Limburgen elkaar willen is dat prima toch?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:27 schreef arjan1112 het volgende:
Zou jij gaan vechten als Belgie Limburg annexeert Sonny ?
De bevolking van de Krim wil horen bij Rusland, wat is nou het probleem?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:36 schreef DustPuppy het volgende:
Laten we nou even gewoon clean kijken wat daar gebeurd is.
Rusland is daar binnen gevallen omdat er Pro-Russische protesten gaande waren terwijl er inmiddels een Pro-Europese interim-regering was gevormd.
Dit is vergelijkbaar met het scenario dat Europa was binnengevallen omdat een Pro-Europese betogingen gaande waren en er een pro-Russische regering zat.
Hebben wij dat gedaan? Nee!
Heeft Rusland dan het recht dit wel te doen? ... (dit is een eerlijke vraag btw)
Verklaar je nader?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:38 schreef Roarzcorp. het volgende:
Ik vind al die scheve vergelijkingen hier echt een beetje zinloos
Nou ik heb echt de wildste vergelijkingen hier gezien: Limburg en belgië. België en Nederland. De houding van VS; Irak, Syrië, Libië.quote:
Klopt inderdaad.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:41 schreef Roarzcorp. het volgende:
[..]
Nou ik heb echt de wildste vergelijkingen hier gezien: Limburg en belgië. België en Nederland. De houding van VS; Irak, Syrië, Libië.
Allemaal niet de beste vergelijkingen met de hudige situatie.
Ja je kan niet ontkennen dat Poetin het politieke machtspel niet begrijpt. Rusland mag dan tal van problemen hebben, Poetin weet precies hoe hij het moet spelen volgens mij.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:40 schreef waht het volgende:
Poetin is zoals altijd bereid op oorlog, de Russen verenigen door buitenlandse dreigingen. Win-win voor Vladimir.
Pfff, hoe kom je er nu bij dat er een oorlog gaat komen?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:40 schreef waht het volgende:
Poetin is zoals altijd bereid op oorlog, de Russen verenigen door buitenlandse dreigingen. Win-win voor Vladimir.
Het zakt gewoon langzaam in elkaar. Uiteenvallen van t land zie ik inderdaad niet zo snel gebeuren.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:27 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Dus? Daarom gaat Rusland niet ineenstorten ofzo zoals jij beweerd
Maar na de verkiezingen in 2011 en 2012 zijn er grote protesten geweest die keihard zijn neergeslagen en waarna ook nog behoorlijk restrictieve anti-protestwetgeving is ingevoerd. Als Poetin zo populair was zou dat echt niet nodig zijn. Onderhuids woekert er in Rusland vanalles, het verschil met Oekraïne is de grote financiële mogelijkheden van Poetin.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:26 schreef SadPanda het volgende:
[..]Poetin is een stuk populairder dan Janoekovitsj. Het leger, politie enz. zij, hem wel trouw. En Janoekovitsj is ook gewoon een slapjanus, hij had veel meer kunnen doen om zijn macht te behouden.
Euh,,, een buitenlandse natie komt zonder aan te kloppen een soeverein land omver lopen. Ja, dat is opzich wel een probleem. Of daar nu een meerderheid aan Pro-Russische figuren zit, of niet.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:39 schreef SadPanda het volgende:
[..]
De bevolking van de Krim wil horen bij Rusland, wat is nou het probleem?
Ja, waarom niet? De VS deed dat ook in Kosovo.
Dus? Dat betekent niet dat dat een serieus een bedreiging vormt voor Poetin. Dat keihard neerslaan valt ook wel mee, het is gewoon doodgebloed omdat de leiders opgepakt werden.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:42 schreef J.B. het volgende:
[..]
Maar na de verkiezingen in 2011 en 2012 zijn er grote protesten geweest die keihard zijn neergeslagen en waarna ook nog behoorlijk restrictieve anti-protestwetgeving is ingevoerd. Onderhuids woekert er in Rusland vanalles, het verschil met Oekraïne is de grote financiële mogelijkheden van Poetin.
Anders lees je even wat er staat? 'Voorbereid zijn' betekent iets anders.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:42 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Pfff, hoe kom je er nu bij dat er een oorlog gaat komen?
Wat zakt langzaam in elkaar? De economie en de welvaart stijgen juist.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:42 schreef Westerling het volgende:
[..]
Het zakt gewoon langzaam in elkaar. Uiteenvallen van t land zie ik inderdaad niet zo snel gebeuren.
Dat is geen probleem, niemand doet daar iets tegen. De Irak oorlog was ook illegaal.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:43 schreef Be-Smart het volgende:
[..]
Euh,,, een buitenlandse natie komt zonder aan te kloppen een soeverein land omver lopen. Ja, dat is opzich wel een probleem. Of daar nu een meerderheid aan Pro-Russische figuren zit, of niet.
Maidan had zich volledig moeten richten tegen corruptie en vriendjespolitiek. Niet de EU erbij betrekken want dat maakt nu dat Poetin een nationalistisch wapen in de hand heeft.
Ik heb uit toch behoorlijk ingelichte kringen vernomen dat Poetin in tegenstelling tot zijn voorganger de corruptie heeft bevorderd, en bovendien alle maatschappelijke modernisering wilde tegenhouden. En dat gaat dan over persvrijheid en dergelijken. En dat is wat ik bedoel met randvoorwaarden.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:30 schreef DeParo het volgende:
[..]
In de Sovjet-Unie is er alleen kort voor en kort na WOII een daadwerkelijke opleving geweest. De Sovjet-Unie is sinds het overlijden van Stalin al aan het uiteenvallen. Na het einde van de Sovjet-Unie kende men een slechte periode onder Jeltsin. De eerste jaren onder Poetin waren beter, en nu inderdaad wat minder, maar zeker niet zo desastreus als jij lijkt te claimen.
Corruptie is zonder meer een enorm probleem, en ik zeg ook niet dat het daar fantastisch gaat, maar in vergelijking met eerder is het wel een stuk beter.
[..]
Met een vergrijzing en dat soort zaken moet je het eenmaal efficienter maken, de Nederlandse gezondheidszorg is goed, maar kan nog veel beter. Maar zoals ik al zei dat is een andere discussie.
Er is ook een jeugdbeweging van de politieke partij verenigd rusland opgezet daarna, die tegenstanders van Poetin lastig vallen enz.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:42 schreef J.B. het volgende:
[..]
Maar na de verkiezingen in 2011 en 2012 zijn er grote protesten geweest die keihard zijn neergeslagen en waarna ook nog behoorlijk restrictieve anti-protestwetgeving is ingevoerd. Als Poetin zo populair was zou dat echt niet nodig zijn. Onderhuids woekert er in Rusland vanalles, het verschil met Oekraïne is de grote financiële mogelijkheden van Poetin.
Dat was dan ook alles behalve een succes.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:47 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Dat is geen probleem, niemand doet daar iets tegen. De Irak oorlog was ook illegaal.
quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:47 schreef Westerling het volgende:
[..]
Ik heb uit toch behoorlijk ingelichte kringen vernomen dat Poetin in tegenstelling tot zijn voorganger de corruptie heeft bevorderd, en bovendien alle maatschappelijke modernisering wilde tegenhouden. En dat gaat dan over persvrijheid en dergelijken. En dat is wat ik bedoel met randvoorwaarden.
Ik snap ook wel dat de Sovjet-Unie niet voor niks uit elkaar viel en dat er al wat loos zat. Echter hebben ze in die tijd op technologisch gebied in ieder geval nog heel wat voortgebracht. Daar is nu allemaal geen sprake meer van.
Echt een internationale schandvlekquote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:48 schreef Be-Smart het volgende:
[..]
Dat was dan ook alles behalve een succes.
Ja, dat mag ook wel ook. Het land heeft een shitload grondstoffen en een goed opgeleide bevolking, en komt van een niveau van een compleet ingestord land/systeem.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 19:45 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Wat zakt langzaam in elkaar? De economie en de welvaart stijgen juist.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |