Of landwalvisquote:Op dinsdag 13 mei 2014 11:45 schreef Individual het volgende:
[..]
Lokaal vlees in Hull? Fox roadkill?
Wat een textquote:Op dinsdag 13 mei 2014 11:51 schreef Individual het volgende:
Net zoals het gevogelte daar in het noorden..![]()
Dan kan je in de LP lezen bij welke bezienswaardigheden het druk wordt.quote:Op woensdag 28 mei 2014 15:32 schreef TheFastOne het volgende:
Vanwege het feit dat Lonely Planet 100,000 volgers heeft op Pinterest hebben ze voor 72 uur "The Travel Book" gratis beschikbaar gesteld als iTunes download
http://www.pinterest.com/pin/282530576598976724/
Altijd leuk.
Verpest het nou nietquote:Op woensdag 28 mei 2014 15:38 schreef Individual het volgende:
[..]
Dan kan je in de LP lezen bij welke bezienswaardigheden het druk wordt.
Einde van het schooljaarquote:Op woensdag 4 juni 2014 19:34 schreef Thetallguy het volgende:
Al een week niet in HTL gepost. Iedereen op vakantie zonder wifi?
Ik moet het met Franse postduiven doen, helaas.quote:Op woensdag 4 juni 2014 19:34 schreef Thetallguy het volgende:
Al een week niet in HTL gepost. Iedereen op vakantie zonder wifi?
Was nog aan het bijkomen van Hull. Morgen naar de Veluwe. We zitten dan in een cottage met uitzicht over de hei. Daar zullen we wel geen verbinding hebben met het duivelse internet.quote:Op woensdag 4 juni 2014 19:34 schreef Thetallguy het volgende:
Al een week niet in HTL gepost. Iedereen op vakantie zonder wifi?
waar kijk jij op? Op tablets geen probleem volgens mij en ook op mijn qindows phone niet? Zelfs mijn oude blackberry had er geen moeite mee en ik heb me voor zover ik weet keurig aan de W3 regels gehouden... Was juist 1 van mijn doelatellingen, ook ivm SEOquote:Op vrijdag 6 juni 2014 06:54 schreef UIO_AMS het volgende:
Gefeliciteerd! Maar de mobiele weergave van de site is niet je van het. Als ik jou was, zou ik daar aan gaan werken. Het meeste internet bezoek gaat tegenwoordig via mobiele apparaten.
Op mijn oude Android is hij ook prima. Wel is de tekst te klein om te lezen, dus ik moet inzoomen. (en dan ook zijdelings scrollen)quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:47 schreef flipsen het volgende:
[..]
waar kijk jij op? Op tablets geen probleem volgens mij en ook op mijn qindows phone niet? Zelfs mijn oude blackberry had er geen moeite mee en ik heb me voor zover ik weet keurig aan de W3 regels gehouden... Was juist 1 van mijn doelatellingen, ook ivm SEO
Grotere kopenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:59 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Op mijn oude Android is hij ook prima. Wel is de tekst te klein om te lezen, dus ik moet inzoomen. (en dan ook zijdelings scrollen)
Dat dus. Ook een iets oudere Android.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:59 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Op mijn oude Android is hij ook prima. Wel is de tekst te klein om te lezen, dus ik moet inzoomen. (en dan ook zijdelings scrollen)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |