het is niet eens wicker het is plasticplaat met afdruk van wicker. ziet er ongelooflijk goedkoop uit.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 20:09 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
Ik vroeg me al af of het wat was voor die prijs.
Maar het is prut met peren dus?
Mja dat zat er wel in, wel jammer, de prijs was leuk, ik heb er ook heeeeel even over nagedacht. Vast spul wat 1 seizoen netjes blijft en volgens jaar half vergaan is.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 20:11 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
het is niet eens wicker het is plasticplaat met afdruk van wicker. ziet er ongelooflijk goedkoop uit.
als het dat redt. ik vind het maar slappe zooiquote:Op vrijdag 14 maart 2014 20:11 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
Mja dat zat er wel in, wel jammer, de prijs was leuk, ik heb er ook heeeeel even over nagedacht. Vast spul wat 1 seizoen netjes blijft en volgens jaar half vergaan is.
Die seniele vader van Tuco in die rolstoel!quote:Op vrijdag 14 maart 2014 18:26 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Leg uit? De wasstraat misschien? Ik weet het niet meerIn ieder geval niet in zijn eigen huis. Dat weet ik wel zeker.
Ik heb er meer dan genoeg ervan gezien, weet alleen niet zeker meer waar ze in de winkel stonden.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 21:33 schreef lady-wrb het volgende:
ze hadden toch onlangs van die spuitbussen met lucht bij action?
is dat er nou weer uit?
nu ik ze nodig heb, kan ik ze niet vinden
Ik zag ze bij de computerspullen liggen.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 21:33 schreef lady-wrb het volgende:
ze hadden toch onlangs van die spuitbussen met lucht bij action?
is dat er nou weer uit?
nu ik ze nodig heb, kan ik ze niet vinden
Oeh! Enig idee ook wat ze kosten?quote:Op zaterdag 15 maart 2014 00:07 schreef _Joy_ het volgende:
[..]
Ik zag ze bij de computerspullen liggen.
Ja hoor, ben er gister nog geweest en heb ze zien liggenquote:Op zaterdag 15 maart 2014 07:41 schreef Susie het volgende:
Hebben ze ook fotoboeken bij Action? Die ouderwetse waar je ze in kan plakken. Het schap met foto lijstjes haal ik wel voor de geest, maar fotoboeken?
Paar weken terug nog één gehaald... En pas nog zien staan bij computerspullen! Dacht dat ze 2.99 kosten..quote:Op vrijdag 14 maart 2014 21:33 schreef lady-wrb het volgende:
ze hadden toch onlangs van die spuitbussen met lucht bij action?
is dat er nou weer uit?
nu ik ze nodig heb, kan ik ze niet vinden
Inderdaad die hebben ze, in verschillende formaten en kleuren. Wij hebben er laatst een grote gekocht.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 08:24 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ja hoor, ben er gister nog geweest en heb ze zien liggen
Gisteren wel gezien in een hele grote Action waar ik toevallig was, stonden er niet veel maar ze waren er wel. Misschien nog even wachten want ik zag daar ook dingen (o.a. steek ledlampjes) die ik bij "mijn" Actions nog niet heb gezien.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 11:59 schreef MacorgaZ het volgende:
Waarom staat er op action.nl een instructiefilmpje van een vloerstoomreiniger (29,95) maar kan ik nergens vinden of die uberhaupt al te koop is?
2,99 en er stonden er genoeg. Action in gilzequote:Op zaterdag 15 maart 2014 02:10 schreef Qwea het volgende:
[..]
Oeh! Enig idee ook wat ze kosten?
De quacker cruesli scheelt gewoon 1 euro minimaal met de supermarkt
Bij de action hier niet. Ze hebben zulke dingen wel bij de Blokker geloof ik.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 12:03 schreef Cathmar het volgende:
Ik zoek een boodschappentrolley voor mijn vader. Dus geen roze/rood/bloemetjes. Iemand recentelijk nog zo'n ding zien staan?
ik zag ze bij ons niet meer liggenquote:Op zaterdag 15 maart 2014 00:07 schreef _Joy_ het volgende:
[..]
Ik zag ze bij de computerspullen liggen.
ik heb er ook zoeen. mijn onkruid krijg ik er niet mee weggefikt, maar om de barbeque mee aan te steken is het ding wereldsquote:Op zaterdag 15 maart 2014 16:30 schreef Erasmo het volgende:
Whehe die onkruidbrander uit de folder is tof, komen vlammen van bijna een meter uit
Ideaal om mos tussen de voegen weg te halen. Zie er ook wel mogelijkheden voor als het weer gaat sneeuwenquote:Op zaterdag 15 maart 2014 16:47 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ik heb er ook zoeen. mijn onkruid krijg ik er niet mee weggefikt, maar om de barbeque mee aan te steken is het ding werelds
Die neem ik ook vaak mee. Ideaal voor alle rotzooi op zolder. Ik spaar ze.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 17:16 schreef SEMTEX het volgende:
Ik heb gisteren een 60L opbergbox gekocht en vandaag een 42L en 60L bak. Zijn supertof en kan daar mijn rondslingerende kleding mooi in kwijt
[ afbeelding ]
Mooi. Weet je ook wat ze kosten?quote:
Ik wil wel kijken of ze er nog liggen en er een stel naar je opsturen.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 16:45 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ik zag ze bij ons niet meer liggen
Ikea heeft ze ookquote:Op zaterdag 15 maart 2014 12:03 schreef Cathmar het volgende:
Ik zoek een boodschappentrolley voor mijn vader. Dus geen roze/rood/bloemetjes. Iemand recentelijk nog zo'n ding zien staan?
lief van je, maar dat hoeft niet hoor. ik heb nog een paar actions waar ik kan kijkenquote:Op zondag 16 maart 2014 01:07 schreef _Joy_ het volgende:
[..]
Ik wil wel kijken of ze er nog liggen en er een stel naar je opsturen.
dat klopt! dat meldde ria onlangs op dr fansitequote:Op zondag 16 maart 2014 08:13 schreef chansadres het volgende:
Zit ik op de website te kijken. Zijn de aanbiedingen van deze week geldig t/m dinsdag. Verandering in voorraaddag?
Ja hoorquote:Op zaterdag 15 maart 2014 21:10 schreef lady-wrb het volgende:
he je bent nog op fok!
ik zie je nooit meer
quote:Op zondag 16 maart 2014 07:58 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
lief van je, maar dat hoeft niet hoor. ik heb nog een paar actions waar ik kan kijken
Niet dat ik weet!quote:Op zaterdag 15 maart 2014 19:17 schreef Pisces29 het volgende:
Heeft iemand wel eens zo'n (smal én hoog) cd-rek bij de Action gezien?
Die vreselijke lelijke dingen uit de jaren '90.
Maar ik heb in mijn kantoor wat cd's rondslingeren en in de inbouwkast is het ideaal, dingen staan netjes, maar niemand ziet het lelijke rek
Als Action het niet heeft ga ik wel langs BlokkerMaar uiteraard eerst even Action proberen. Al is het alleen al omdat ik zelden langs Blokker kom.
Zoiets dus:
[ afbeelding ]
die kan je regelmatig vinden bij de kringloopquote:Op zaterdag 15 maart 2014 19:17 schreef Pisces29 het volgende:
Heeft iemand wel eens zo'n (smal én hoog) cd-rek bij de Action gezien?
Die vreselijke lelijke dingen uit de jaren '90.
Maar ik heb in mijn kantoor wat cd's rondslingeren en in de inbouwkast is het ideaal, dingen staan netjes, maar niemand ziet het lelijke rek
Als Action het niet heeft ga ik wel langs BlokkerMaar uiteraard eerst even Action proberen. Al is het alleen al omdat ik zelden langs Blokker kom.
Zoiets dus:
[ afbeelding ]
in belgië ook. Dus nu kunnen we niet meer vooruit kijken naar de aanbiedingen.quote:Op zondag 16 maart 2014 08:13 schreef chansadres het volgende:
Zit ik op de website te kijken. Zijn de aanbiedingen van deze week geldig t/m dinsdag. Verandering in voorraaddag?
Nee dat is jammer!! Keek vaak even op die site voor de volgende week....quote:Op zondag 16 maart 2014 10:54 schreef loecje het volgende:
[..]
in belgië ook. Dus nu kunnen we niet meer vooruit kijken naar de aanbiedingen.
¤2,49. Extra lijmdingen (lijm gaat hard!) ¤0,99quote:
Tnxquote:Op maandag 17 maart 2014 17:09 schreef miesjelle112 het volgende:
¤2,49. Extra lijmdingen (lijm gaat hard!) ¤0,99
Vorig jaar heb ik ze daar gekocht. Is geen garantie dat ze er nu nog zijn, maar goed, ze hadden ze in ieder geval welquote:Op woensdag 19 maart 2014 09:22 schreef Ggirl het volgende:
Hebben ze bij de action stofmaskers? Ik wil niet een hele middagpauze voor niks opofferen.. (Van die mondkapjes voor als je aan het verbouwen bent bedoel ik dus!)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |