Oeps lotte zegt datquote:Op zondag 23 februari 2014 16:59 schreef mijntjexx het volgende:
Billy zegt: jullie lopen echt verliefd te doen hier, stop" tegen ruud en billy die elkaar op aan het geilen zijn aan tafel. " ik kan er niet bij" zegt ze tegen Ruud als ze onder de tafel grijpt
Brm had het toch uitgemakt... Diezelfde avond dook Bill op Ruudquote:Op zondag 23 februari 2014 16:58 schreef Flow3r het volgende:
Heeft Billy eigenlijk nog íets gezegd over Bram of wordt hij helemaal doodgezwegen?
Ik wil niet zeggen dat ik een normaal mens ben, maar ik deed het snijden van de prei tot nu toe ook altijd op de Vanessa-methode.quote:Op zondag 23 februari 2014 16:23 schreef Tayu het volgende:
Ik zie nu pas hoe Vanassa de prei snijdt, gewoon in hele ringenIeder normaal mens snijdt de prei eerst door het midden en gaat dan pas reepjes snijden, dat is waarschijnlijk teveel moeite voor Vanassa. Net als het wassen van de prei, ook die stap slaat ze consequent over (en iedereen weet hoeveel zand en aarde er in een prei zit).
echt een stel idealisten jaquote:Op zondag 23 februari 2014 16:59 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af. De anti rook brigade valt me vies tegen. Ik wil een rel om die peuken!
mijn zoon zit nog op basisonderwijs en krijgt eens per week kookles, goeie zaak!quote:Op zondag 23 februari 2014 16:59 schreef Tayu het volgende:
[..]
Ik las al meer reacties dat er scholen zijn die dat waarschijnlijk op eigen initiatief doen. Top! Koken is ook wel weer hip tegenwoordig, en ik heb sowieso nooit begrepen dat dat vak zomaar aan de kant geschoven is op de middelbare school.
Mijn dochter zat ook op het VMBO (2 verschillende scholen heeft ze bezocht), zij heeft nooit kookles gehad, of de mogelijkheid tot een keuze voor dat vak. Het was er gewoon niet.
quote:Op zondag 23 februari 2014 16:58 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Niet dol op Hakim is verkeerde woord, maar ik vind wel dat hij streams maakt, wat wil jij dan 10 keer Laura, 2 keer Rienk Nicoline of Gio, dan wordt het saai hoor.
en als Paul en Hakim gewoon aan het dolle zijn geen gekonkel vind ik ze humor hebben met zijn 2e
Helaas zijn ze alleen maar aan het steuken de weken voor de stemming.quote:Op zondag 23 februari 2014 16:58 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Niet dol op Hakim is verkeerde woord, maar ik vind wel dat hij streams maakt, wat wil jij dan 10 keer Laura, 2 keer Rienk Nicoline of Gio, dan wordt het saai hoor.
en als Paul en Hakim gewoon aan het dolle zijn geen gekonkel vind ik ze humor hebben met zijn 2e
je denkt toch niet dat hakiim dat gaat vertellen aan de mensen die er niet bij waren of uberhaupt delenquote:Op zondag 23 februari 2014 16:58 schreef Urb het volgende:
Buiten werden duidelijk peuken over het hek gegooid (SL) maar binnen doen ze moeilijk en willen peuken bestellen.
Toch wel van je eigen kip uit je tuin hequote:
ik vind ringetjes prei ook veel leukerquote:Op zondag 23 februari 2014 16:59 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik wil niet zeggen dat ik een normaal mens ben, maar ik deed het snijden van de prei tot nu toe ook altijd op de Vanessa-methode.
De volgende keer zal ik het op de Tayu-manier doen. Bedankt voor de tip .
Hence the nickname 'Princess'.quote:Op zondag 23 februari 2014 17:00 schreef sjampoeh het volgende:
En zo krijgt lotje weer haar zin... net als thuis![]()
Alles moet kapot!quote:Op zondag 23 februari 2014 16:58 schreef Clank het volgende:
[..]
Dit is al voor de gasten van vanavond?? Heeft het nog mooi de tijd om te verpieteren.
Slappe hap, allemaal daar.quote:Op zondag 23 februari 2014 17:00 schreef sjampoeh het volgende:
En zo krijgt lotje weer haar zin... net als thuis![]()
nope de werkzame stof heeft een vrij laag verbrandingspunt, wat wel kan is op het filter een.zegel plakken en dan they be trippin ballsquote:Op zondag 23 februari 2014 16:59 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Oh dan heb ik paar zwaar vercrackte pcp'ers gezien.![]()
Kun je van LSD geen vloeistof maken (a la hasjolie) en dan op de sigaretjes doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |