Helaas nietquote:
Zij denkt dat je met een 3d/pret echo kunt zien of het een negroïde kind wordt of een blanke, aan de neus en het voorhoofd.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:11 schreef Diemux het volgende:
Dat is toch geen bewijs??? Zijn die mensen echt zo achterlijk?
Nee hoor, en al helemaal niet op een 20 weken echoquote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:11 schreef SuusOetMaiden het volgende:
[..]
Zij denkt dat je met een 3d/pret echo kunt zien of het een negroïde kind wordt of een blanke, aan de neus en het voorhoofd.
Inderdaad en dat heeft ze niet, wordt in augustus nog maar 18. Dus denk dat het gewoon afwachten is wat voor kleur kind eruit komt. Als ze het houdt, want afspraak voor abortus staat al.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:11 schreef Stormqueen het volgende:
Een niet-invasieve vaderschapstest lijkt me stukken betrouwbaarder.
Oh nee, dat kost geld![]()
En dat bedenkt ze pas bij 20 weken ja?quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:12 schreef SuusOetMaiden het volgende:
[..]
Inderdaad en dat heeft ze niet, wordt in augustus nog maar 18. Dus denk dat het gewoon afwachten is wat voor kleur kind eruit komt. Als ze het houdt, want afspraak voor abortus staat al.
Ze wil het wel houden maar wil mijn neefje niet kwijt. Ze had hem gevraagd het kind te erkennen ook als hij niet de vader is, maar hij wil niet het kind van een ander opvoeden. Als het wel van hem is zou hij er alles voor over hebben maar anders niet.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:13 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
En dat bedenkt ze pas bij 20 weken ja?
Dat ze meteen d'r eileiders doorknippen zeg....
Helaas de waarheidquote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:23 schreef trovey het volgende:
Zucht....ik vraag me altijd af met dit soort topics of de TS nou zit te trollen of dat er echt zulke figuren rondlopen.
Als zij een termijnecho gehad heeft, kan ze die uitslag gewoon aanhouden. Tussen de 10 en 14 weken zwangerschap kunnen ze aan de hand van de lengte van de foetus een vrij nauwkeurige schatting maken van de zwangerschapsduur. Voor de 10e en na de 14e week zijn die schattingen minder betrouwbaar.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:34 schreef Wildervankstertje het volgende:
Dit komt helaas vaker voor, ken zelf iemand die met hetzelfde probleem zit. Dachten na echo in het ziekenhuis te weten hoe lang ze zwanger was, maar volgens de verloskundige in eigen woonplaats is ze al langer zwanger. Dus wat moet er dan geloofd worden? Wie heeft er gelijk?
Nee, wel aan de afmetingen van de penis natuurlijk.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:11 schreef SuusOetMaiden het volgende:
[..]
Zij denkt dat je met een 3d/pret echo kunt zien of het een negroïde kind wordt of een blanke, aan de neus en het voorhoofd.
nou help ze maar uit de droom... dat kan niet..quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:11 schreef SuusOetMaiden het volgende:
[..]
Zij denkt dat je met een 3d/pret echo kunt zien of het een negroïde kind wordt of een blanke, aan de neus en het voorhoofd.
quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:49 schreef mvdejong het volgende:
[..]
Nee, wel aan de afmetingen van de penis natuurlijk.
Ze heeft vorige week een echo gehad, 18 weken was het toen. Dat was haar 2e echo. De eerste kreeg ze pas met 16 weken want toen had ze pas een zwangerschapstest gedaan. Dus dan zou ze dus die van vorige week aan moeten houden. De eerste echo was in het ziekenhuis omdat ze eigenlijk een abortus wilde, maar ze heeft besloten het te houden nadat ze het kindje op de echo had gezien en het al echt een klein mensje is.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 20:47 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Als zij een termijnecho gehad heeft, kan ze die uitslag gewoon aanhouden. Tussen de 10 en 14 weken zwangerschap kunnen ze aan de hand van de lengte van de foetus een vrij nauwkeurige schatting maken van de zwangerschapsduur. Voor de 10e en na de 14e week zijn die schattingen minder betrouwbaar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |