Iedereen in de zaal zou dan acuut doof worden.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:47 schreef tja77 het volgende:
Noise meter 180 db, laat me niet lachen...
Hoe vaak hebben we dat al niet geroepenquote:Op donderdag 20 februari 2014 21:50 schreef editoor het volgende:
The Power zal het denk ik niet lang meer volhouden. Die zal snel zijn pensioen aankondigen.
Hij heeft een contract van vijf jaar getekend met een dartpijlen bedrijf voor een half miljoen per jaar. Hij is nog steeds niet aan zijn nieuwe darts gewend lijkt me.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:50 schreef editoor het volgende:
The Power zal het denk ik niet lang meer volhouden. Die zal snel zijn pensioen aankondigen.
Dit is de eerste keer in zijn carrière dat het zo slecht gaat. Dus die opmerking van mij is meer dan terecht.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:51 schreef luckass het volgende:
[..]
Hoe vaak hebben we dat al niet geroepen
gaan we het gejank van barney weer aan horenquote:Op donderdag 20 februari 2014 21:54 schreef polderturk het volgende:
Barney vs Whitlock komt er nog aan vanavond.
Dat dikke aanhangsel van Taylor er ook mooi uit. Die homo wil iedereen toch een kusje geven. Opdonderen.quote:
quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:22 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Dat dikke aanhangsel van Taylor er ook mooi uit. Die homo wil iedereen toch een kusje geven. Opdonderen.
Lewis is getraind door Taylor. Oogappeltje van Taylor. En Lewis kust iedereen na afloop van een wedstrijd.quote:
oooo zoquote:Op donderdag 20 februari 2014 22:26 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Lewis is getraind door Taylor. Oogappeltje van Taylor. En Lewis kust iedereen na afloop van een wedstrijd.
rtl7.nlquote:Op donderdag 20 februari 2014 22:34 schreef Geo4kant het volgende:
En wat een crap kwaliteit bij unibet, normaal altijd scherp
maar wel goed beeldquote:Op donderdag 20 februari 2014 22:35 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ging ik al heen maar die ligt zoals altijd 3minuten achter
Mwa.. dit noem ik niet goedquote:
Het gaat niet meer om het darten zelf over een paar jaar.. alleen maar het spektakelquote:Op donderdag 20 februari 2014 22:47 schreef Mani89 het volgende:
Die PL begint steeds meer een debiel circus te worden, die decibel meter
quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:50 schreef Ambrosius het volgende:
4-1 Barney. Whitlock speelt ook wel vrij matig, al is Barneveld degelijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee, dat kan echt nietquote:Op donderdag 20 februari 2014 22:52 schreef editoor het volgende:
[..]
Dat kan makkelijk hoor, met 8000 man.
Een klas met schreeuwende kinderen halen al 120db.quote:
Dus?quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:59 schreef editoor het volgende:
[..]
Een klas met schreeuwende kinderen halen al 120db.
http://home.planet.nl/~camin023/revalidatie/dbwaarden.htm
Dit.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:03 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dus?
Hoe meer mensen, des te verder zitten die van de geluidsmeter af, en des te minder dragen die bij aan het verhogen van het geluidsniveau.
Dus 20 schreeuwende kinderen 120db
200 schreeuwende kinderen misschien 125 db. Om 150db te halen, heb je wat anders nodig (vuurwerk, straaljager, dat soort dingen)
En in dit schema van jou staat;quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:59 schreef editoor het volgende:
[..]
Een klas met schreeuwende kinderen halen al 120db.
http://home.planet.nl/~camin023/revalidatie/dbwaarden.htm
Optellen van twee bronnen met dezelfde geluiddrukniveaus geeft een verhoging van 6 dB.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:03 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dus?
Hoe meer mensen, des te verder zitten die van de geluidsmeter af, en des te minder dragen die bij aan het verhogen van het geluidsniveau.
Dus 20 schreeuwende kinderen 120db
200 schreeuwende kinderen misschien 125 db. Om 150db te halen, heb je wat anders nodig (vuurwerk, straaljager, dat soort dingen)
gemiddeld ja, als ze allemaal tegelijk gaan schreeuwen is dat toch een heel stuk luider.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:04 schreef tja77 het volgende:
[..]
En in dit schema van jou staat;
Voetbal in stadion 120db
3 db al.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:07 schreef polderturk het volgende:
Een verschil van 10 db staat voor een verdubbeling van het geluidsniveau dacht ik.
Nee hoor, het meest luidruchtige voetbalpubliek (Sunderland) produceert nog geen 130db.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:06 schreef editoor het volgende:
[..]
gemiddeld ja, als ze allemaal tegelijk gaan schreeuwen is dat toch een heel stuk luider.
Nee, je zit ernaastquote:Op donderdag 20 februari 2014 23:06 schreef FortunaHome het volgende:
[..]
Optellen van twee bronnen met dezelfde geluiddrukniveaus geeft een verhoging van 6 dB.
Voorbeeld 60 + 60 dB = 66 DB
tel zelf maar uit hoeveel man moeten schreeuwen om 150 te halen
Dit is natuurlijk onzin, aangezien het maar 1 a 2 seconden zo luid is. Daarna zakt het al heel snel naar beneden. Een knappende ballon geeft 150db. Mensen zijn dan ook niet gelijk doof.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:09 schreef tja77 het volgende:
[..]
150db zou betekenen dat de 7600 toeschouwers en decdarters allen permanente gehoorschade hebben opgelopen vandaag.
Een knappende ballon geeft een piek van 140-145db maar dat is minder dan 0,1 seconde. Als dit meerdere secondes aanhoudt, is er wel degelijk kans op permanente gehoorschade.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 00:09 schreef editoor het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk onzin, aangezien het maar 1 a 2 seconden zo luid is. Daarna zakt het al heel snel naar beneden. Een knappende ballon geeft 150db. Mensen zijn dan ook niet gelijk doof.
Topshowquote:Week 4 - Glasgow
Peter Wright v Adrian Lewis
Robert Thornton v Wes Newton
Simon Whitlock v Phil Taylor
Michael van Gerwen v Raymond van Barneveld
Dave Chisnall v Gary Anderson
Maar even snel mn tablet opladen maarquote:Op donderdag 27 februari 2014 17:41 schreef Ronaldsen het volgende:
Ohja kutje Europa league @ RTL7. Dat wordt weer laptop kijken
quote:Op donderdag 20 februari 2014 14:42 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Waarom post je dat artikel zonder het zelf te lezen?
[..]
Als er voetbal op is dan kun je gewoon kijken dus.
Als je nu alvast op de stream klikt op de rtl7 darts website, dan beginnen ze gelijk al om geld te vragen. Dus ik heb er een hard hoofd in!quote:
stelletje schrapers daar bij RTL. Dan maar kijken of sky gratis isquote:Op donderdag 27 februari 2014 18:54 schreef Ronaldsen het volgende:
Godver de RTL7 stream is serieus betaald vandaag, kutzooi.
Weet iemand een normale stream buiten die gok sites om?
Thanks!quote:Op donderdag 27 februari 2014 19:04 schreef Ronaldsen het volgende:
Dit zou een gratis stream moeten zijn vanaf 19:45 http://www.sportlemon.tv/(...)87690582-752944.html
danke schonequote:Op donderdag 27 februari 2014 19:04 schreef Ronaldsen het volgende:
Dit zou een gratis stream moeten zijn vanaf 19:45 http://www.sportlemon.tv/(...)87690582-752944.html
quote:Op donderdag 27 februari 2014 19:58 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
We mogen ook dokken dadelijk om VI terug te zien
twitter:wkdarts twitterde op donderdag 27-02-2014 om 19:59:30Retweet als je hoopt dat RTL7 er vanavond geld bij mag leggen ipv dat het geld oplevert #fail #antibetalenvoordarts #commerciële #zooi reageer retweet
Lolquote:Op donderdag 27 februari 2014 20:05 schreef Geo4kant het volgende:
twitter:wkdarts twitterde op donderdag 27-02-2014 om 19:59:30Retweet als je hoopt dat RTL7 er vanavond geld bij mag leggen ipv dat het geld oplevert #fail #antibetalenvoordarts #commerciële #zooi reageer retweet
Nee hoor. Wordt gewoon gebruikt voor in de samenvattingen.quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:07 schreef J.Pistone het volgende:
Nieuwlaat en de Vis schraper zitten er vanavond voor de katse kut te commentariëren.
Worden die niet nog eens apart ingesproken ?quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:08 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Nee hoor. Wordt gewoon gebruikt voor in de samenvattingen.
Mooi. Dankjewel.quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:03 schreef Ronaldsen het volgende:
Het linkje dat ik postte werkte trouwens goed, live sky sports 2. Als je fullscreen kijkt geen ads
Nee. Wel de samenvatting van de samenvatting.quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:08 schreef J.Pistone het volgende:
[..]
Worden die niet nog eens apart ingesproken ?
Op twitter ook alleen maar gezeik op rtl, ik ben benieuwd hoelang ze het gaan volhouden.quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:15 schreef GwaiLow het volgende:
LOOOOOOOOL RTL. Ze hebben nog nooit geld gevraagd voor de livestream voor het darts. Wtf is dit ineens? Er is toch niemand iemand die deze stream heeft gekocht mag ik hopen he?
Ik moet wel zeggen dat de gratis stream van RTL nog altijd beter was dan de betaalde stream van Fox.quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:15 schreef GwaiLow het volgende:
LOOOOOOOOL RTL. Ze hebben nog nooit geld gevraagd voor de livestream voor het darts. Wtf is dit ineens? Er is toch niemand iemand die deze stream heeft gekocht mag ik hopen he?
Het schijnt dat de betaalde stream zelfs faalt, dubbele faalquote:Op donderdag 27 februari 2014 20:17 schreef J.Pistone het volgende:
[..]
Op twitter ook alleen maar gezeik op rtl, ik ben benieuwd hoelang ze het gaan volhouden.
twitter:ChelynNL twitterde op donderdag 27-02-2014 om 20:16:24@rtl7darts lekker bezig RTL. Moet er ineens 2,25 betaald worden voor de live stream, die na betaling niet eens werkt! reageer retweet
Met hun silverlight.quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:18 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Het schijnt dat de betaalde stream zelfs faalt, dubbele faal
Dat is op zich ook wel te verwachten als je opeens iets dat gratis was betaald maakt natuurlijk.quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:17 schreef J.Pistone het volgende:
[..]
Op twitter ook alleen maar gezeik op rtl, ik ben benieuwd hoelang ze het gaan volhouden.
Nee natuurlijk maar die hele site/stream is al tijden zo gammel en ouderwets als wat. Als het nu een perfecte site was met evt. nog een mooie tablet/mobile app dan was het het overwegen waard.quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:20 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat is op zich ook wel te verwachten als je opeens iets dat gratis was betaald maakt natuurlijk.
Ik zou het in ieder geval bijzonder vinden als het een en al lof op Twitter zou zijn na deze beslissing.
Daar verdient RTL niks meequote:Op donderdag 27 februari 2014 20:21 schreef polderturk het volgende:
Waarom geen reclame tijdens de stream en de stream gratis?
7-1quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:20 schreef J.Pistone het volgende:
Die Lewis is altijd wel goed met een vijandige zaal.
Zie die van Ajacied een paar pagina's terug. Werkt prima.quote:
Ze kunnen in de stront zakkenquote:Op donderdag 27 februari 2014 20:48 schreef Ajacied422 het volgende:
Wegens betaalproblemen kan je de RTL-stream weer gratis bekijken![]()
![]()
Hahahahaquote:Op donderdag 27 februari 2014 20:48 schreef Ajacied422 het volgende:
Wegens betaalproblemen kan je de RTL-stream weer gratis bekijken![]()
![]()
je zal maar betaald hebbenquote:Op donderdag 27 februari 2014 20:48 schreef Ajacied422 het volgende:
Wegens betaalproblemen kan je de RTL-stream weer gratis bekijken![]()
![]()
twitter:rtl7darts twitterde op donderdag 27-02-2014 om 20:45:59In verband met technische problemen met de betaalmodule is de livestream weer gratis beschikbaar via http://t.co/gZxSIgaXdR. reageer retweet
Meteen als onderschrift gebruikt.quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:48 schreef Ajacied422 het volgende:
Wegens betaalproblemen kan je de RTL-stream weer gratis bekijken![]()
![]()
7-1 en lees het topic maar door voor fatsoenlijke streams.quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:49 schreef Dr_Flash het volgende:
Godverdomme hoeren. Betalen voor de streamsterf RTL. Hoeveel is het geworden Wright - Lewis?
Top, dank jequote:Op donderdag 27 februari 2014 20:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
7-1 en lees het topic maar door voor fatsoenlijke streams.
Lijkt me ook nietquote:Op donderdag 27 februari 2014 20:55 schreef hafcfan het volgende:
Denk dat t over een paar weken sws wel gratis is. Niemand gaat daarvoor dokken hoor.
Nee precies. Want waar betaal je nou voor? Voor geen reclames tussen de partijen. Wat krijg je in plaats daarvan? 2 fotootjes op een geel vlakquote:Op donderdag 27 februari 2014 20:55 schreef hafcfan het volgende:
Denk dat t over een paar weken sws wel gratis is. Niemand gaat daarvoor dokken hoor.
Dat zou ik niet direct zeggen. Iedereen hier pakt wel een andere stream, maar er zijn genoeg digibeten en mensen die moeite hebben met Engels.quote:Op donderdag 27 februari 2014 20:55 schreef hafcfan het volgende:
Denk dat t over een paar weken sws wel gratis is. Niemand gaat daarvoor dokken hoor.
Kunnen ze rechtvaardigen om die Saaie nietsnut volgend jaar weer uit te nodigen ipv Wadequote:Op donderdag 27 februari 2014 21:04 schreef hafcfan het volgende:
Godver die Newton heeft straks al 6 punten
ik krijg steeds dat er iets fout gaatquote:Op donderdag 27 februari 2014 21:15 schreef DennisBergkamp het volgende:
Rtl 7 darts is weer gratis voor de mensen die willen, ik kan in ieder geval weer kijken.
Die gratis Sky stream eerder uit het topic is prima. Nog geen enkele hapering en niet die waardeloze commentatoren.quote:Op donderdag 27 februari 2014 21:15 schreef DennisBergkamp het volgende:
Rtl 7 darts is weer gratis voor de mensen die willen, ik kan in ieder geval weer kijken.
quote:Op donderdag 27 februari 2014 21:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die gratis Sky stream eerder uit het topic is prima. Nog geen enkele hapering en niet die waardeloze commentatoren.
Ik zit er ook gewoon op, betaald, dat wel. Uitlachen primaquote:Op donderdag 27 februari 2014 21:15 schreef DennisBergkamp het volgende:
Rtl 7 darts is weer gratis voor de mensen die willen, ik kan in ieder geval weer kijken.
In de strijd om weg te blijven uit het drijfzand van de degradatiezone. Tiswatquote:Op donderdag 27 februari 2014 21:19 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Taylor gaat vandaag zijn eerste overwinning pakken.
Ja ik denk ook dat Whitlock niet van Taylor kan winnen ook al speelt Taylor niet op zijn nivo.quote:Op donderdag 27 februari 2014 21:19 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Taylor gaat vandaag zijn eerste overwinning pakken.
Alfabet?quote:Op donderdag 27 februari 2014 21:34 schreef Dr_Flash het volgende:
Waarom staat Taylor eigenlijk boven Whitlock op die lijst?Waarom niet gedeeld 9e?
legsaldoquote:Op donderdag 27 februari 2014 21:34 schreef Dr_Flash het volgende:
Waarom staat Taylor eigenlijk boven Whitlock op die lijst?Waarom niet gedeeld 9e?
Nee dat is het zelfde. En gewonnen legs ook...quote:
VanGurwinquote:Op donderdag 27 februari 2014 21:42 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Wat wou je dan ? Jocky Wilson ? of toch Mike Gregory
Wanneer was dat er wel dan tijdens alleen stream avonden?quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:00 schreef Dr_Flash het volgende:
ook geen analyses meer uit de studio. Tamelijk waardeloos dit.
Paar weken geleden nog . Maar toen zaten er alleen Koert en vd Voortquote:Op donderdag 27 februari 2014 22:02 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Wanneer was dat er wel dan tijdens alleen stream avonden?
Volgens mij niet hoor, was een tv avondquote:Op donderdag 27 februari 2014 22:03 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Paar weken geleden nog . Maar toen zaten er alleen Koert en vd Voort
Niet gezienquote:Op donderdag 27 februari 2014 22:04 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Volgens mij niet hoor, was een tv avond
Ruil de woordjes ''kan'' en ''darten'' ff om. Staat leukerquote:Op donderdag 27 februari 2014 21:46 schreef J.Pistone het volgende:
Hoe geweldig hij ook kan darten, ik vind die Taylor maar een vervelende man.
Is dat de titel van de uitgelekte sextape van Raymond en Sylvia?quote:
quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:13 schreef Monolith het volgende:
[..]
Is dat de titel van de uitgelekte sextape van Raymond en Sylvia?
Voor 2006 was de PedoC van gelijwaardig niveau of minder zelfsquote:Op donderdag 27 februari 2014 22:12 schreef Zipportal het volgende:
Barney 5x wereldkampioen.4x Jupiler League 1x Eredivisie.
Dat had natuurlijk Gabbertje moeten zijnquote:Op donderdag 27 februari 2014 22:15 schreef Mani89 het volgende:
Jammer dat MVG zo'n kut opkomstnummer heeft.
Inderdaad, met zo'n kale bats kom je toch gewoon met zoiets op.quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:16 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Dat had natuurlijk Gabbertje moeten zijn
quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:15 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Voor 2006 was de PedoC van gelijwaardig niveau of minder zelfs
Hakkuh en zagen.quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:16 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Dat had natuurlijk Gabbertje moeten zijn
Ik vond je woordgrapje wel grappig.quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:17 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Colin Lloyd was zelfs een tijdje de nr 1..
twitter:ArjanvdGiessen twitterde op donderdag 27-02-2014 om 22:16:03Moet niet gekker worden. Een blije Phil Taylor die mij kust voor de rtl-camera. En begint over 'gay-channel'! #rtl7darts reageer retweet
RolandGod maakte de dienst uit.quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:17 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Colin Lloyd was zelfs een tijdje de nr 1..
Ik dacht eerder aan kanker.quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:18 schreef J.Pistone het volgende:
Volgens mij heeft die MvG al 3 maanden kinkhoest ofzo.
Ireen Wust kan zijn zusje wel zijn.quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:18 schreef J.Pistone het volgende:
Volgens mij heeft die MvG al 3 maanden kinkhoest ofzo.
Kikker in zn keel.quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:18 schreef J.Pistone het volgende:
Volgens mij heeft die MvG al 3 maanden kinkhoest ofzo.
quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:18 schreef hole1988 het volgende:
twitter:ArjanvdGiessen twitterde op donderdag 27-02-2014 om 22:16:03Moet niet gekker worden. Een blije Phil Taylor die mij kust voor de rtl-camera. En begint over 'gay-channel'! #rtl7darts reageer retweet
quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:18 schreef hole1988 het volgende:
twitter:ArjanvdGiessen twitterde op donderdag 27-02-2014 om 22:16:03Moet niet gekker worden. Een blije Phil Taylor die mij kust voor de rtl-camera. En begint over 'gay-channel'! #rtl7darts reageer retweet
Ach, Ireen pakt alles. ook een vette kaalkopquote:Op donderdag 27 februari 2014 22:19 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Ireen Wust kan zijn zusje wel zijn.
www.arjanvandergiessen.nlquote:Op donderdag 27 februari 2014 22:18 schreef hole1988 het volgende:
twitter:ArjanvdGiessen twitterde op donderdag 27-02-2014 om 22:16:03Moet niet gekker worden. Een blije Phil Taylor die mij kust voor de rtl-camera. En begint over 'gay-channel'! #rtl7darts reageer retweet
quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:20 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Ach, Ireen pakt alles. ook een vette kaalkop
Z'n eerste PL match was toch ook uitstekendquote:Op donderdag 27 februari 2014 22:20 schreef Ajacied422 het volgende:
Barney precies tegen van Gerwen eens in 'goede doen'
van Gerwen wint de rest toch wel, deze kan ie laten lopenquote:Op donderdag 27 februari 2014 22:20 schreef Ajacied422 het volgende:
Barney precies tegen van Gerwen eens in 'goede doen'
Van Gerwen zet zijn gewicht in de strijd.quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:21 schreef DeTolk het volgende:
[..]
van Gerwen wint de rest toch wel, deze kan ie laten lopen
quote:Op donderdag 27 februari 2014 22:22 schreef DeTolk het volgende:
Barney z´n sponsor klopt wel .... Diet Exit.nl
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |