Hij bedoeld dat hij zei dat hij valt op vrouwen die ook zonder make-up mooi zijn. Dus niet dat deze geen make-up op heeft. Niet dat hij daarmee weet hoe deze er uit ziet zonder, maar ach.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 16:41 schreef missbehavin het volgende:
Hij heeft wel een punt natuurlijk, het is niet zo dat zegeen plamuur op heeft. Waar niks mis mee is verder
Ze heeft het in ieder geval (voor deze foto, althans) goed gedaan.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 16:41 schreef missbehavin het volgende:
Hij heeft wel een punt natuurlijk, het is niet zo dat zegeen plamuur op heeft. Waar niks mis mee is verder
Oh je snapte het wel.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 16:42 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Hij bedoeld dat hij zei dat hij valt op vrouwen die ook zonder make-up mooi zijn. Dus niet dat deze geen make-up op heeft. Niet dat hij daarmee weet hoe deze er uit ziet zonder, maar ach.
Ik ben pro make-up hoorquote:Op vrijdag 21 februari 2014 16:43 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Ze heeft het in ieder geval (voor deze foto, althans) goed gedaan.
Je moet wel!quote:
Nee. Zeer waarschijnlijk is nog steeds prachtig zonder plamuur.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 16:44 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Snap jij ook dat dit niet een natuurlijke schoonheid is?
Ja, die is anders niet om aan te zienquote:Op vrijdag 21 februari 2014 16:46 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Je hele rug zit vol met permanente make-up.
Paarsroze? (fuchsia)quote:
Ne-ah! Heeft zelfs een hint van banaan (= penis) dus!quote:Op vrijdag 21 februari 2014 16:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Paarsroze? (fuchsia)
jemig wat een rolschaatsend meisjesbier!
Hmm!quote:Op vrijdag 21 februari 2014 16:59 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ne-ah! Heeft zelfs een hint van banaan (= penis) dus!
Er zit verder geen banaan in hoor, maar wel een heel klein beetje zo'n smaak.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 16:59 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Hmm!
Ik heb in tilburg bij de Tortilla's wel eens bananenbie rgehad. Was best te doen!
Zou wat wezen, als het naast het oog en de smaakpapillen ook een banaan zou trekken.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 17:01 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Er zit verder geen banaan in hoor, maar wel een heel klein beetje zo'n smaak.
“Dit abdijbier met hoge gisting is het resultaat van meerdere eeuwen vakkennis. Rijk en uitgebalanceerd met een uitgesproken bittere smaak, die te danken is aan het gebruik van verschillende soorten hop. Toetsen van citrusvruchten, koriander en kruidnoot bieden een mooi evenwicht voor de karaktervolle smaak van deze Leffe Radieuse. Verrassend, origineel en met een heerlijke afdronk. De unieke, herfstbruine kleur trekt het oog – en de smaakpapillen.”
Dan wel het liefst die van mijquote:Op vrijdag 21 februari 2014 17:05 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Zou wat wezen, als het naast het oog en de smaakpapillen ook een banaan zou trekken.
Dat kun je positief zien...quote:Op vrijdag 21 februari 2014 17:16 schreef Seikcid het volgende:
Bij vriendin zie ik amper verschil met/zonder make-up.
Als oefening kunst baart, wellicht.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 17:22 schreef missbehavin het volgende:
Ms is ze niet zo goed met make-up
Zelfs ik! (1x voor TV, 2x omdat dat 'grappig' was vonden ze en 2x voor verkleedpartij)quote:Op vrijdag 21 februari 2014 17:25 schreef missbehavin het volgende:
Nou sorry hoor, maar iedereen ziet er beteruit met een beetje make-up. Nadruk op beetje hoor, het moet niet Kardshiaans worden
Maar niet bij iedereen is het direct een wereld van verschil. Zeker niet als het subtiel aangebracht is.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 17:25 schreef missbehavin het volgende:
Nou sorry hoor, maar iedereen ziet er beteruit met een beetje make-up. Nadruk op beetje hoor, het moet niet Kardshiaans worden
quote:Op vrijdag 21 februari 2014 17:27 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Zelfs ik! (1x voor TV, 2x omdat dat 'grappig' was vonden ze en 2x voor verkleedpartij)
Crooked smiles are the best!quote:Op vrijdag 21 februari 2014 17:06 schreef stbabylon het volgende:
1:43 de tering, met make-up, maar dat bekkie
Goedenmorgen Suzie.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 17:24 schreef stbabylon het volgende:
Well fondle my braids and call me Suzie, hardstyle rules
En dat zeg jij.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 11:36 schreef JoeyT234 het volgende:
Wow! Dat is echt een blast from the past..........!
He-le-maal niks!quote:Op zaterdag 22 februari 2014 11:25 schreef rhubarbje het volgende:
Goeiemorgen allemaal!
Wat heb ik gemist de afgelopen dagen?
mooiquote:
Herkenbaar. Living the lie.quote:Op zaterdag 22 februari 2014 11:38 schreef JoeyT234 het volgende:
I know... Blijft toch raar... Als ik deze namen zie dan voel ik me altijd een jaar of 25.
Net als de friet vs patat discussie; the negotiations are ongoing......quote:Op zaterdag 22 februari 2014 11:38 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
mooi
nog geen beslissingen in de kat-hond en apple - niet apple discussies?
Forever youngquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |