quote:Op maandag 17 februari 2014 19:57 schreef zwartja het volgende:
Naar aanleiding van een nieuwsbericht over Benno L. zat ik op Wikipedia een stukje te lezen over pedofilie. Daar las ik het volgende: "Pedofilie wordt als psychische aandoening gezien". Dit vind ik vreemd en in hetzelfde straatje staan als de bewering dat homoseksualiteit een psychische aandoening is, wat nu gelukkig niet altijd meer zo wordt gezien. Wat maakt dat pedofilie gezien wordt als psychische aandoening? Het wijkt af? Ja het wijkt af maar homoseksualiteit wijkt ook af. Iemand kan niets doen aan zijn of haar seksuele geaardheid en een pedofiel zal hier waarschijnlijk zelf ook niet blij mee zijn. Laat het duidelijk zijn dat ik seksuele handelingen tussen een volwassenen en een kind alles behalve goedkeur. Iemand kiest er niet voor om pedofiel te zijn (en daarom kan ik dat ook niet goed of afkeuren) maar iemand kiest er wel voor om seksuele handelingen te verrichten.
Wat zijn jullie meningen hier over?
Dat, jaquote:Op woensdag 19 februari 2014 19:58 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Onvolledigheid en slordigheid vanwege luiheid dus?![]()
Klopt ook, maar in dit geval boeit dat me weinig omdat deze discussie sowieso nergens meer over gaat.quote:Tsja, jammer wel want dan word je gelijk ook minder serieus genomen of in elk geval verkeerd begrepen.
Het is in elk geval op z'n minst gezien...verwarrend daar jouw posts dus op verschillende manieren geinterpreteerd kunnen worden, al dan niet opzettelijk.
leuk zon forum waar iedereen het eens is, dan ga ik wel naar vivaforumquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:04 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dat, ja
[..]
Klopt ook, maar in dit geval boeit dat me weinig omdat deze discussie sowieso nergens meer over gaat.
Iedereen is het in grote lijnen met elkaar eens maar toch is er ineens een soort flame-war gaande ofzo
Dus dan heb ik ook niet echt de behoefte meer om moeite te doen om een serieus lange post te maken waarin ik alles wat ik gezegd heb nog even extra verduidelijk. Zo veel neuks geef ik nou ook weer niet
Dan gaan we er dus maar van uit dat je er naast zit. Kunnen we weer verder.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:04 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dat, ja
[..]
Klopt ook, maar in dit geval boeit dat me weinig omdat deze discussie sowieso nergens meer over gaat.
Iedereen is het in grote lijnen met elkaar eens maar toch is er ineens een soort flame-war gaande ofzo
Dus dan heb ik ook niet echt de behoefte meer om moeite te doen om een serieus lange post te maken waarin ik alles wat ik gezegd heb nog even extra verduidelijk. Zo veel neuks geef ik nou ook weer niet
Dat is ook een vrij domme aanname om te doen jegens iemand die zich gewoon te weinig interesseert in deze discussie.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:06 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Dan gaan we er dus maar van uit dat je er naast zit. Kunnen we weer verder.
Hier stopte ik met lezen. Regelrechte onzin. Iedereen is biseksueel in aanleg, alleen is het bij de 1 maar voor 0,00000000001% en bij de ander 99,999999999% dat mannen alleen met vrouwen kunnen voortplanten heeft verder geen invloed op de oriëntatie. Alleen op procreatie.quote:Op woensdag 19 februari 2014 17:24 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Toont meer de domheid van jou.
Jij hebt het over pedoseksueel. Dan is het schadelijk. Maar in basis zijn pedo en homo gewoon afwijkingen in de hersenen. Dat we het ene als erger ervaren dan de ander komt tot uiting wanneer het uitgevoerd wordt. Omdat we 18 jaar als meerderjarig e.d. hebben gekozen o.a.
dat is net als stellen dat iedereen een beetje vrouw is, ook al ben je een manquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:07 schreef GhpH het volgende:
[..]
Hier stopte ik met lezen. Regelrechte onzin. Iedereen is biseksueel in aanleg, alleen is het bij de 1 maar voor 0,00000000001% en bij de ander 99,999999999% dat mannen alleen met vrouwen kunnen voortplanten heeft verder geen invloed op de oriëntatie. Alleen op procreatie.
Jammer dat iedereen zo zwart-wit denkt...
Ik heb het niet punt, dat er anderen zijn welke dat overduidelijk wel hebben, uiteraard. Maar niet alles is zwart-wit. Was het maar zo was het leven veel gemakkelijker.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:07 schreef Life2.0 het volgende:
we kunnen het ook nog hebben over ajummi wel of neit een trauma moet hebben, elvi vind van wel, ik vind van niet
Helemaal niet. Jij poneert een stelling, ik val die aan en vervolgens kun je of wil je die stelling niet verdedigen. Dat maakt jouw hele stelling waardeloos. En dus is de enige conclusie dat je er gewoon naast zit.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:07 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dat is ook een vrij domme aanname om te doen jegens iemand die zich gewoon te weinig interesseert in deze discussie.
We beginnen allemaal als XX natuurlijk.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:08 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
dat is net als stellen dat iedereen een beetje vrouw is, ook al ben je een man
Tot hier ben ik het met je eens.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:08 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Helemaal niet. Jij poneert een stelling, ik val die aan en vervolgens kun je of wil je die stelling niet verdedigen. Dat maakt jouw hele stelling waardeloos.
En dat is dan dus gewoon een domme conclusie.quote:En dus is de enige conclusie dat je er gewoon naast zit.
Daar heb je idd wel een punt en eigenlijk deel ik je mening ook welquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:04 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dat, ja
[..]
Klopt ook, maar in dit geval boeit dat me weinig omdat deze discussie sowieso nergens meer over gaat.
Iedereen is het in grote lijnen met elkaar eens maar toch is er ineens een soort flame-war gaande ofzo
Dus dan heb ik ook niet echt de behoefte meer om moeite te doen om een serieus lange post te maken waarin ik alles wat ik gezegd heb nog even extra verduidelijk. Zo veel neuks geef ik nou ook weer niet
Ben je het dan oneens met mijn onderbouwing?quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:09 schreef Moira. het volgende:
[..]
En dat is dan dus gewoon een domme conclusie.
heb je geblowed dat je zo hapt?quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:10 schreef Moira. het volgende:
Ik zei dat je me niet snapt en ik heb verder geen zin om het uit te leggen.
Wie van ons 2 er dan naast zit blijft dus in het midden liggen.
de vergelijking was inderdaad ongepast, mijn excuses. Verder begrijp ik je stelling en je gevoelens (het is altijd traumatisch). Echter ben ik het oneens. We kunnen hier lang en kort over hebben, maar blijkbaar zijn we het niet eens. Dat hoeft wmb ook niet. let's agree to disagree.quote:Op woensdag 19 februari 2014 19:58 schreef Elvi het volgende:
[..]
Een trauma loopt je niet op omdat een ander geschokt reageert. Een trauma loop je op als je beseft wat er is gebeurd en het niet kan verwerken.
Daarbij is seksueel misbruik bij kinderen ALTIJD traumatisch. En vind ik het belachelijk dat je het met een aanranding van een volwassen vrouw vergelijkt.
Inderdaad niet altijd op de eigen voortplanting, maar wel zeker op zijn (genetische) naasten. Anders zou ie verdwijnen.quote:Op woensdag 19 februari 2014 19:56 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Wederom, dat is een misvatting. Zie ook mijn eerdere post, niet alles in de evolutie/natuurlijke selectie is rechtstreeks gericht op voortplanting.
Ja dat is lekker makkelijk zeg.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:10 schreef Moira. het volgende:
Ik zei dat je me niet snapt en ik heb verder geen zin om het uit te leggen.
Wie van ons 2 er dan naast zit blijft dus in het midden liggen.
trouwens je ui is freakyquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:08 schreef aijumu het volgende:
[..]
Ik heb het niet punt, dat er anderen zijn welke dat overduidelijk wel hebben, uiteraard. Maar niet alles is zwart-wit. Was het maar zo was het leven veel gemakkelijker.
Hartstikke leuk dat jij wel moeite wil doen voor een zinloze discussie op een internetforum, maar ik wil dat nietquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:11 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ja dat is lekker makkelijk zeg.
Ik stel dat jij fout zit. Dat heb ik onderbouwd. Jij onderbouwt niets. Occam's Razor, baby.
als pedo/homo je aandacht trekt, zijn heteros de afwijking, wat nuquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:11 schreef Westerling het volgende:
[..]
Inderdaad niet altijd op de eigen voortplanting, maar wel zeker op zijn (genetische) naasten. Anders zou ie verdwijnen.
Maar ik moet zeggen dat ik dit niet een heel belangrijk punt vind. Het interessantste vind ik het onderscheid in (ab)normaliteit tussen homofilie en pedofilie. Als je buiten maatschappelijke gevolgen kijkt, zijn voor homofilie en pedofilie exact dezelfde argumenten te geven. Dus zijn ze ofwel beide een afwijking, ofwel beide niet. Waarbij ik dus in het midden laat of ze dat zijn.
Ben je dat met me eens?
Maar je vind wel dat ze zelf moeten kunnen beslissen, je wil liever niet nadenken over waarover ze dan zouden moeten beslissen... Ok... Want ik denk dat als je dat wel doet dat je niet anders kan dan tot de conclusie komen dat kinderen daar zelf niet voor zouden kiezen, ook niet als ze weten waar ze voor kiezen.quote:Op woensdag 19 februari 2014 19:51 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Ik bespreek dergelijke onderwerpen niet met kinderen, gelukkig
buzzkill!quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:13 schreef Moira. het volgende:
[..]
Hartstikke leuk dat jij wel moeite wil doen voor een zinloze discussie op een internetforum, maar ik wil dat niet
Reltopics zijn leuker als ze ergens over gaan waar je lijnrecht tegenover elkaar kan staan.quote:
Tsja wat nu.. Ik zou zeggen denk voortaan na voor je wat typt.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:13 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
als pedo/homo je aandacht trekt, zijn heteros de afwijking, wat nu
nee dat is mijn punt JUISTquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:14 schreef erodome het volgende:
[..]
Maar je vind wel dat ze zelf moeten kunnen beslissen, je wil liever niet nadenken over waarover ze dan zouden moeten beslissen... Ok... Want ik denk dat als je dat wel doet dat je niet anders kan dan tot de conclusie komen dat kinderen daar zelf niet voor zouden kiezen, ook niet als ze weten waar ze voor kiezen.
Nogmaals, het gaat eigenlijk altijd over de volwassene die initieert, die druk geeft in meer of mindere mate en zodra het verder gaat dan wat bepotelen kan iedereen die een beetje wat weet van de bouw van kinderen en volwassenen dat het geen fijn gebeuren gaat zijn.
Stel het gaat om handelingen die niet pijnlijk zijn, dan is de praktijk nogsteeds zo dat het onder valse voorwendselen gaat, de volwassene doet net alsof het iets anders is, alsof het gewoon knuffelen is, of een spelletje is. Kortom, er is helemaal geen echte keuze.
Nee. Het is namelijk wel een heel belangrijk punt dat mensen vergeten. Evolutie en natuurlijke selectie is niet puur gericht op voortplanting. Sterker, het is helemaal niet gericht. 99.9% van alle soorten die ooit geleefd hebben zijn al uitgestorven. Soorten kunnen zich zo evolueren dat zij uiteindelijk uitsterven. De panda is die kant op gegaan maar heeft geluk dat hij toevallig voor mensen aantrekkelijk is en dus door ons in stand wordt gehouden. De 'blobfish' heeft min of meer hetzelfde gedaan maar ziet er lelijk uit en is dus over een jaar of vijf uitgeroeid. Dat was ook gebeurd als mensen er niet zouden zijn.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:11 schreef Westerling het volgende:
[..]
Inderdaad niet altijd op de eigen voortplanting, maar wel zeker op zijn (genetische) naasten. Anders zou ie verdwijnen.
Maar ik moet zeggen dat ik dit niet een heel belangrijk punt vind. Het interessantste vind ik het onderscheid in (ab)normaliteit tussen homofilie en pedofilie. Als je buiten maatschappelijke gevolgen kijkt, zijn voor homofilie en pedofilie exact dezelfde argumenten te geven. Dus zijn ze ofwel beide een afwijking, ofwel beide niet. Waarbij ik dus in het midden laat of ze dat zijn.
Ben je dat met me eens?
gelukkig bepaal jij datquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:17 schreef Elvi het volgende:
Alle topics over pedofilie kunnen per definitie meteen dicht.
Deponeer dan ook geen boute stellingen die je niet kunt verdedigen in enigszins serieuze topics. Dank je.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:13 schreef Moira. het volgende:
[..]
Hartstikke leuk dat jij wel moeite wil doen voor een zinloze discussie op een internetforum, maar ik wil dat niet
over zwemleraren ging het al een poosje niet meer, juist door dit allemaal bespreekbaar te maken kun je pedoseksuelen aanpakken, door het allemaal vies en stiekem te maken los je niets opquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:15 schreef Moira. het volgende:
[..]
Reltopics zijn leuker als ze ergens over gaan waar je lijnrecht tegenover elkaar kan staan.
Pedoseksualiteit is iets waar geen van ons achter staat, dus dat maakt die hele discussie een beetje lauw.
Wat jij in eerste instantie citeerde was mijn reactie op Westerling, die met die 'boute stelling' kwam waar ik het mee eens was.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:22 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Deponeer dan ook geen boute stellingen die je niet kunt verdedigen in enigszins serieuze topics. Dank je.
Que?quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:08 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
We beginnen allemaal als XX natuurlijk.
Dat maakt dit nog steeds geen leuk reltopic, maar nog steeds een matig reltopic waar iedereen het in grote lijnen gewoon met elkaar eens is maar omdat internetdiscussie graag willen flamen op elkaar.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:23 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
over zwemleraren ging het al een poosje niet meer, juist door dit allemaal bespreekbaar te maken kun je pedoseksuelen aanpakken, door het allemaal vies en stiekem te maken los je niets op
Maakt niet uit. Jij stelde hem nog wat sterker. Het gaat erom dat je je mening niet kunt of wil verdedigen. Zeg dan niks.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:23 schreef Moira. het volgende:
[..]
Wat jij in eerste instantie citeerde was mijn reactie op Westerling, die met die 'boute stelling' kwam waar ik het mee eens was.
Waarom hebben mannen anders tepels?quote:
volgens is juist niemand het met elkaar eens, zelfs over welke geslacht mensen hebben nietquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:24 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dat maakt dit nog steeds geen leuk reltopic, maar nog steeds een matig reltopic waar iedereen het in grote lijnen gewoon met elkaar eens is maar omdat internetdiscussie graag willen flamen op elkaar.
Ik zag er later inderdaad op terug dat ik het niet wilde verdedigen, omdat het toch niet gesnapt wordt.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:25 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Maakt niet uit. Jij stelde hem nog wat sterker. Het gaat erom dat je je mening niet kunt of wil verdedigen. Zeg dan niks.
Eigenlijk is het stiekem ook wel een beetje vermakelijk jaquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:26 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
volgens is juist niemand het met elkaar eens, zelfs over welke geslacht mensen hebben niet
cant beat em, join em!quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:27 schreef Moira. het volgende:
[..]
Eigenlijk is het stiekem ook wel een beetje vermakelijk ja
Dat is geen antwoord op m'n vraag.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:25 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Waarom hebben mannen anders tepels?
Daar doe je me toch echt te kort. Ik wil simpelweg weten wat jouw motieven zijn, waarom je die stelling onderschreef. Als je dat niet wil uitleggen kun je ook gewoon stoppen met reageren. Mijn vermoeden is dat je het niet goed uit kunt leggen en dan is zo'n mening niets waard. Vandaar mijn hameren op het feit dat ik gelijk heb. Ik wil juist dat je dat aanvalt, met jouw onderbouwing.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:27 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ik zag er later inderdaad op terug dat ik het niet wilde verdedigen, omdat het toch niet gesnapt wordt.
Als ik een reactie kon verwijderen had ik dat gedaan, dat jij er nu in het 2e topic nog steeds over door gaat heeft niks meer met mijn reactie te maken, maar met jouw 'internetheld-op-sokken' gedrag.
Dat weet ik, de PI zou aan moeten geven dat ik niet serieus wasquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:29 schreef starla het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op m'n vraag.
Een man heeft als karyotype XY en begint bij XY, niet eerst XX wat spontaan verandert in XY.
3 tepels of geen tepels doet niets af aan het feit dat mannen XY zijn.
Dat mijn mening niks waard is omdat ik geen zin heb om die te onderbouwen, zegt nog steeds niet dat jij gelijk hebt. En dan ook je gelijk een 'feit' noemenquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:30 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Daar doe je toch echt te kort. Ik wil simpelweg weten wat jouw motieven zijn, waarom je die stelling onderschreef. Als je dat niet wil uitleggen kun je ook gewoon stoppen met reageren. Mijn vermoeden is dat je het niet goed uit kunt leggen en dan is zo'n mening niets waard. Vandaar mijn hameren op het feit dat ik gelijk heb. Ik wil juist dat je dat aanvalt, met jouw onderbouwing.
Maar goed, dat lijkt er niet van te komen.
Evolutie is inderdaad ongestuurd. Maar het resultaat dat nu op aarde leeft, is wel een resultaat van het succesvol afleveren van nageslacht in het verleden. En dan zijn afwijkingen van de norm die daar niet toe leiden, best wel opmerkelijk.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:21 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Nee. Het is namelijk wel een heel belangrijk punt dat mensen vergeten. Evolutie en natuurlijke selectie is niet puur gericht op voortplanting. Sterker, het is helemaal niet gericht. 99.9% van alle soorten die ooit geleefd hebben zijn al uitgestorven. Soorten kunnen zich zo evolueren dat zij uiteindelijk uitsterven. De panda is die kant op gegaan maar heeft geluk dat hij toevallig voor mensen aantrekkelijk is en dus door ons in stand wordt gehouden. De 'blobfish' heeft min of meer hetzelfde gedaan maar ziet er lelijk uit en is dus over een jaar of vijf uitgeroeid. Dat was ook gebeurd als mensen er niet zouden zijn.
Goed, dat was even een evolutielesje. Klinkt irrelevant, maar dat is het absoluut niet.
Geaardheid gaat om geslachten en pedofilie is een attractie tot een bepaalde leeftijdsgroep. Dat homoseksualiteit minder voorkomt dan heteroseksualiteit geen reden is om het maar als afwijking af te doen, dat heb ik al aangetoond. Homoseksualiteit valt onder de kenmerken die bij een (grote) minderheid van de mensen voorkomen. Net als rood haar en linkshandigheid. En pedofilie. Tot zover zijn ze te vergelijken, maar ook al die andere dingen dus. Als je daarna gaat categoriseren vallen pedofilie en homofilie in compleet andere categorieën en zijn de meeste vergelijkingen niet meer in evenwicht.
Waarom reageer je nog met dit soort onzin? Kun je überhaupt een discussie voeren?quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:33 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dat mijn mening niks waard is omdat ik geen zin heb om die te onderbouwen, zegt nog steeds niet dat jij gelijk hebt. En dan ook je gelijk een 'feit' noemen![]()
En waarom zou ik dat moeten aanvallen als ik daar geen zin in heb?
Niet iedereen vindt een discussie op een internetforum zo belangrijk als jij
Tering
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |