Vind ik ook hoor, plassen moet je toch...quote:Op donderdag 20 februari 2014 11:36 schreef Risu het volgende:
Ik moet eerlijk zeggen dat ik die ovutestjes helemaal geen gedoe vind. Kost nauwelijks extra tijd ook. Al die andere zaken lijken me veel verder gaan. Maar ja dat ben ik.
quote:Op donderdag 20 februari 2014 11:46 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Vind ik ook hoor, plassen moet je toch...
quote:Op woensdag 19 februari 2014 18:25 schreef kwakz0r het volgende:
Zwanger worden is net Lucille Werner, t kan raar lopen
k hebbem niet zelf bedacht hoor, t is een aanpassing van "het leven is net lucille werner, t kan raar lopen"quote:Op donderdag 20 februari 2014 13:22 schreef Rawedni het volgende:
[..]![]()
God ik sproeide mn thee over mijn beeldscherm heen, en dat op mijn werk
Nee. Als je gelijk tempt bij wakker worden (en als je daarvoor min 3 uur achter elkaar hebt geslapen) dan loopt het wel los. Ik heb ook nooit m'n wekker gezet om te tempen, en had prima duidelijke staatjesquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:16 schreef DevilsAndDust het volgende:
Mijn idee met ovulatietesten was om een maand te testen om te zien op welke cyclusdag mijn eisprong ongeveer is, en dan de maand erna alleen rondom die dag te testen voor een dubbelcheck. Maar toen merkte ik in de tweede maand al een week eerder dat ik vruchtbaar slijm had (wat werd bevestigd door de ovutest) dus nu weet ik nog niets meer dan dat mijn eisprong volledig onvoorspelbaar is..
Bij tempen trouwens hè, hoe nauw komt dat voor wat betreft het tijdstip? Ik sta twee keer in de week om 6 uur op, twee keer om 7 uur, en de andere dagen ben ik vrij. Moet ik dan echt elke dag mijn wekker op 6 uur zetten?
Dit wilde ik horen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:17 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Nee. Als je gelijk tempt bij wakker worden (en als je daarvoor min 3 uur achter elkaar hebt geslapen) dan loopt het wel los. Ik heb ook nooit m'n wekker gezet om te tempen, en had prima duidelijke staatjes
quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:18 schreef Stormqueen het volgende:
Je zou een soort anal probe moeten ontwikkelen die de hele nacht je temperatuur meet en dan het gemiddelde voor je klaar zet als je wakker wordt
Buttplug proquote:Op donderdag 20 februari 2014 17:18 schreef Stormqueen het volgende:
Je zou een soort anal probe moeten ontwikkelen die de hele nacht je temperatuur meet en dan het gemiddelde voor je klaar zet als je wakker wordt
Oh wat erg....quote:Op donderdag 20 februari 2014 19:02 schreef Loj het volgende:
Ze hadden op de negenmaandenbeurs een romper met de tekst:
Mijn moeder heeft 9 maanden geleden 50 tinten grijs gelezen...
Dames, misschien een tip
Topickiller nummer 2!
Wat vreselijk!quote:Op donderdag 20 februari 2014 19:02 schreef Loj het volgende:
Ze hadden op de negenmaandenbeurs een romper met de tekst:
Mijn moeder heeft 9 maanden geleden 50 tinten grijs gelezen...
Dames, misschien een tip
Topickiller nummer 2!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |