abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_136804729
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2014 09:19 schreef Nat-Water het volgende:
Wat ontzettend kortzichtig. Je kan het probleem ook bij de bron proberen aan te pakken, natuurlijk.
Dat zou bij moord ook goed werken. Je zou met terugwerkende kracht 'de bron' celstraf moeten geven omdat ze bij haar man durfde weg te gaan.

Ik ga denk ik zo'n maglite aanschaffen. Handig voor als ik de bron van mijn irritaties wil corrigeren. :')
pi_136804812
quote:
Dat zal best, maar ik heb de schrik er aardig in zitten nadat iemand even 's nachts mijn slaapkamer in komt stormen. :{
dat zal best maar waarschijnlijk komen ze niet terug als je achter ze aan bent gegaan dan denken ze wel 2 keer na
pi_136804924
Ik ben er gewoon fysiek beroerd van. Vuile klerelijers.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_136805042
Sterkte man, lijkt me ook echt waardeloos.
pi_136806338
Sporenonderzoek: voetafdruk gevonden, geen vingerafdrukken (handschoenen). Koevoet meegenomen. Nu lekker glas ruimen. -O-

Wat dit betreft heb ik toch wat meer respect voor witteboordencriminaliteit.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_136806400
Ik heb een lange maglite naast mijn bed, gewoon voor het geval dat. Doet toch wat meer zeer als ik daar een inbreker mee op z'n kop sla dan een kleerhanger.
Mokkel met stuntstok
  maandag 17 februari 2014 @ 12:16:33 #107
13913 Salah-al-Din
Righteousness of the faith
pi_136806507
Is al bekend of het een oost-Europeaan was of gewoon een bontkraagje?
Wanneer een vrouw tegen u praat, glimlach haar dan toe maar luistert niet.
pi_136806566
quote:
Helaas gebeurt het nog steeds regelmatig; inbraak. Hoe kun je het best handelen wanneer je te maken krijgt met inbraak?

Als de inbreker er nog is:
Wanneer je merkt dat de inbreker nog aanwezig is, is het niet verstandig om bewust een confrontatie met hem/haar aan te gaan. Je weet immers niet met wat voor persoon (of misschien zelfs personen) je te maken hebt. Misschien is de inbreker zelfs wel gewapend en kun je daardoor in gevaarlijke situaties terecht komen.

Inbrekers willen niet opgemerkt worden, dus het maken van veel lawaai kan een goede methode zijn om de dief weg te jagen. Bijvoorbeeld door ergens hard op te gaan slaan. Op die manier maak je duidelijk dat er iemand aanwezig is. Ook willen dieven niet gezien worden, lichten aanzetten kan de dief ook afschrikken.

Is er toch sprake van een confrontatie met de dader? Dan is het het veiligst om de inbreker proberen kalm te houden. Ook de inbreker verwacht niet betrapt te worden en kan geschrokken zijn en daardoor in zijn paniek onverwachts gaan handelen. Probeer niet tegen te werken of dreigen, op die manier kan de inbreker boos en agressief worden.

Probeer ondertussen zoveel mogelijk eigenschappen/kenmerken van de dader op te merken en te onthouden. Hoor je bijvoorbeeld een accent, zie je bepaalde merken op kleding of bepaalde sieraden? Door dit soort dingen te onthouden kun je achteraf een betere omschrijving geven aan de politie. Deze moet je zodra de dader weg is inlichten.
Zo hoort het dus, maar ik denk dat het ook wat met je karakter te maken heeft hoe je reageert. Ik ben een erg rustig persoon, maar het blijkbaar ineens mis gaat dan vlieg ik er bovenop. Weet ik dat ook weer. :')
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_136806613
quote:
5s.gif Op maandag 17 februari 2014 12:16 schreef Salah-al-Din het volgende:
Is al bekend of het een oost-Europeaan was of gewoon een bontkraagje?
Weet ik veel, maakt dat uit? Het boeit mij geen donder of het een blonde gozer met blauwe ogen was of een Marokkaan. Beiden horen niet om half 3 's nachts in mijn slaapkamer te zijn.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_136806703
quote:
13s.gif Op maandag 17 februari 2014 11:26 schreef Skv het volgende:
Ik ben er gewoon fysiek beroerd van. Vuile klerelijers.
Sterkte :* ik heb er ook vrij lang last van gehad. Als ik thuiskom ben ik ook altijd blij dat de voordeur nog dicht zit :')
Tap tap tap
pi_136807007
-edit-

[ Bericht 49% gewijzigd door Skv op 17-02-2014 12:40:24 ]
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_136807090
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2014 07:43 schreef Fe2O3 het volgende:
Een inbreker wil in 3 a 4 min weer buiten staan, die gaat echt geen verstoppertje spelen met de messen uit het keukenblok :') Als ze wapens bij hebben (bijv. een KOEVOET) dan kunnen ze daar ook mee slaan toch.

Veel herrie maken er erachteraan dan weet je iig zeker dattie niet terug komt (als jij thuis bent)
Ze verstoppen ze niet om mee te slaan. Hoe dom ben jij?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 17-02-2014 12:35:46 ]
pi_136807119
---

[ Bericht 100% gewijzigd door #ANONIEM op 17-02-2014 12:40:34 ]
pi_136807124
quote:
1s.gif Op maandag 17 februari 2014 12:35 schreef LelijKnap het volgende:

[..]

Ze verstoppen ze niet om mee te slaan. Hoe dom ben jij?
Koevoet was uiteraard gebruikt om het raam open te breken. :P
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_136807197
quote:
7s.gif Op maandag 17 februari 2014 12:36 schreef Skv het volgende:

[..]

Koevoet was uiteraard gebruikt om het raam open te breken. :P
'Ze hebben toch AL een koevoet, dus waarom zouden ze MESSEN VERSTOPPEN?'


Dit stukje debiel redeneren wilde ik even aan de kaak stellen.
  maandag 17 februari 2014 @ 12:39:25 #116
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_136807218
We weten waar je huis woont.
The love you take is equal to the love you make.
  Moderator maandag 17 februari 2014 @ 12:39:29 #117
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_136807222
quote:
13s.gif Op maandag 17 februari 2014 06:53 schreef Skv het volgende:
Sodefuck, dat was me het nachtje wel weer.

Ik woon samen met mijn vriendin in een zolderappartement in een groot vrijstaand huis. Onderburen zijn een weekje op vakantie en we waren heerlijk aan het slapen. Om een uur of half 3 gaat ineens het luik naar onze slaapkamer open. Ik dacht dat het mijn vriendin was (die gaat 's nachts wel eens vaker naar de wc), maar die lag naast me. Het blijkt dus godverdomme een inbreker te zijn die mijn luik openduwt en mijn slaapkamer binnenstapt. Tering zeg. :{

In een adrenalinerush begon ik te schreeuwen en ben ik achter de inbreker (die hevig geschrokken een 'oooooh' uitbracht toen ik uit bed stormde) aangerend. Hij had echter een traplengte voorsprong en vluchtte beneden door het raam naar buiten. Direct de politie gebeld die met een hond onderzoek heeft gedaan, en daarna een tijdelijk raam laten plaatsen.

Op de benedenverdieping is één ruimte volledig overhoop gehaald en op in mijn appartement is in de kastjes getrokken, gezocht in het tasje van mijn vriendin en is er gerotzooid in de doosjes van mijn bescheiden horlogeverzameling (horloges lagen gelukkig elders). Morgen komt de technische recherche sporenonderzoek doen. Er zijn iig vingerafdrukken op de posten en de stakkers hebben een koevoet achtergelaten. :')

Dan even terug naar waarom ik dit topic open: de politie zei dat ik in het vervolg allesbehalve achter de inbreker aan moet gaan. Het schijnt dat de wat professionelere sujetten het messenblok uit de keuken meenemen en de messen over de verdiepingen verspreiden voor het geval ze betrapt worden. Moet zeggen dat ik er niet over na heb gedacht, maar op de auto pilot er achteraan ben gevlogen. Ik ben nu iig voornemens om een alu honkbalknuppel aan te schaffen voor het geval zoiets zich weer voordoet.

Ik ben benieuwd hoe andere Fok!kers zouden reageren op zoiets: er achteraan? In bed blijven liggen met een deken over je hoofd? Ik ga ondertussen nog even nagenieten van mijn adrenalinerush. :')
Die knul ligt hier netjes op mijn slaapkamer te wachten totdat een soortgelijk geval wat jij beschrijft zich voordoet O-) :7
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_136807761
Volgens de technische recherche mag ik van geluk spreken dat de optelsom '2 man + koevoet van 80 cm' versus '1 man in trainingsbroek op blote voeten' niet gemaakt is en dat ze zijn gevlucht.

Volgende keer ga ik ze vriendelijk verzoeken om weg te gaan. Schriftelijk. In drievoud.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  maandag 17 februari 2014 @ 13:06:57 #119
418901 Applecreampie
Like Applecreampie
pi_136807978
2 keer meegemaakt.

eerste keer sliep ik met een vriendin bij haar thuis. Haar ouders waren op een feestje en we sliepen alleen in het huis. Was 15 op dat moment. Misschien ook wel te jong om in dat soort situaties te zitten. Maar toen ik doorhad dat er iemand in het huis was ben ik naar mijn vriendin gegaan en zijn we beide bang in haar bed gekropen. Toen het een tijdje stil was zijn we stil naar beneden geslopen voor een telefoon, eenmaal beneden stond de inbreker rustig de kasten leeg te halen, wij begonnen te gillen/huilen. Die vent draait zich om, ziet ons doodsbang zijn, schreeuwt dat we op moeten donderen of hij vermoord ons en we zijn het huis uitgerent naar de buren. Die zijn direct naar ons huis gegaan maar de inbreker was weg.
Hij had veel sporen achter gelaten, en bleek achteraf ook een bekende, dus gepakt en gestraft gelukkig.

Tweede keer woonde ik op kamers in een vrijstaand herenhuis. Luxe buurt. Gezamelijke huiskamer. Ik hoorde gerommel midden in de nacht en ben met grote waterpijp (ik weet het :'), maar had niks anders op het moment) er naar toe geslopen. In de huiskamer aankomend zag ik dat de tv al weg was, en 2 jongens van max 18 jaar waren bezig boxjes van de muren te halen. Ik brulde een godverdomme, waar is mijn televisie, hun schrokken zich te pletter, lieten alles uit hun handen vallen en vlogen het huis uit. Ik er nog achteraan,maar ze waren snel en ik haalde mn poten open aan het scherpe grind. Zag ze letterlijk langs mn neus scheuren, kenteken zat niet op de auto en daarmee verwenen hun en mijn televisie.

Nu kan het aan de leeftijd hebben gelegen, maar in mijn geval was angst tonen de slechte keus. De inbreker voelde zich sterker dan ons want wij waren bang, dus hij won op dat moment. Al helemaal door te roepen dat hij ons ging vermoorden, mn vriendin wist toen niet hoe hard ze mij mee moest trekken naar buiten.
De 2de keer hadden ze me eventueeel nog tegen de grond gekregen met zn 2en. Maar door te domineren met een voorwerp in mijn handen en dreigend te schreeuwen schrokken de daders dus zodanig dat ze het dan wel op een lopen zetten.

Het jammere blijft wel, hoe stoer ik mezelf ook vond na die 2de keer, er ligt een hele mooie rode honkbalknuppel in de slaapkamer voor het geval dat. Ik heb een alarm, en 2 extra sloten op de deur, en een vent naast me dus ik ben veilig. Maar de angst blijft. Als ik gerommel hoor, of mijn vriend kan niet slapen en zit 's nachts te rommelen, schiet ik in angst al overeind. In slaap komen lukt me dan ook niet meer. Ook slaap ik nog lichter sinds de inbraken, dus verstoor ik mijn slaapritme onbewust.

Je zou niet denken dat zulke dingen zo'n grote schade geestelijk achterlaten, maar dat doen ze dus wel. Het frustreert, want ik ken ook situaties waarin ingebroken werd uit nood, en dat men het doet om te overleven. Ik snap alleen niet waarom ze dan geen miljoenen bedrijf bestelen. Die slaapt er geen nacht minder om, ik wel.
  maandag 17 februari 2014 @ 13:08:26 #120
384601 HCFeestbeest
Behoort tot het patriciaat
pi_136808016
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2014 07:43 schreef Fe2O3 het volgende:
Een inbreker wil in 3 a 4 min weer buiten staan, die gaat echt geen verstoppertje spelen met de messen uit het keukenblok :') Als ze wapens bij hebben (bijv. een KOEVOET) dan kunnen ze daar ook mee slaan toch.

Veel herrie maken er erachteraan dan weet je iig zeker dattie niet terug komt (als jij thuis bent)
Een professionele inbreker maakt een schema van hoe lang hij bezig zal zijn. Messen neerleggen doet ie gewoon op weg naar de slaapkamer. Duur niet heel lang hoor.
Gr gr. de KLB Keizer
pi_136808049
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2014 13:08 schreef HCFeestbeest het volgende:

[..]

Een professionele inbreker maakt een schema van hoe lang hij bezig zal zijn. Messen neerleggen doet ie gewoon op weg naar de slaapkamer. Duur niet heel lang hoor.
Dat zei de politie ook inderdaad. Ze pakken dan gewoon het messenblok uit de keuken had hij het over. Maar ik vraag me af of ik een volgende keer rationeel genoeg ben om rustig te blijven. Godverdomme wat was ik boos zeg.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_136808107
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2014 13:06 schreef Applecreampie het volgende:
2 keer meegemaakt.

eerste keer sliep ik met een vriendin bij haar thuis. Haar ouders waren op een feestje en we sliepen alleen in het huis. Was 15 op dat moment. Misschien ook wel te jong om in dat soort situaties te zitten. Maar toen ik doorhad dat er iemand in het huis was ben ik naar mijn vriendin gegaan en zijn we beide bang in haar bed gekropen. Toen het een tijdje stil was zijn we stil naar beneden geslopen voor een telefoon, eenmaal beneden stond de inbreker rustig de kasten leeg te halen, wij begonnen te gillen/huilen. Die vent draait zich om, ziet ons doodsbang zijn, schreeuwt dat we op moeten donderen of hij vermoord ons en we zijn het huis uitgerent naar de buren. Die zijn direct naar ons huis gegaan maar de inbreker was weg.
Hij had veel sporen achter gelaten, en bleek achteraf ook een bekende, dus gepakt en gestraft gelukkig.

Tweede keer woonde ik op kamers in een vrijstaand herenhuis. Luxe buurt. Gezamelijke huiskamer. Ik hoorde gerommel midden in de nacht en ben met grote waterpijp (ik weet het :'), maar had niks anders op het moment) er naar toe geslopen. In de huiskamer aankomend zag ik dat de tv al weg was, en 2 jongens van max 18 jaar waren bezig boxjes van de muren te halen. Ik brulde een godverdomme, waar is mijn televisie, hun schrokken zich te pletter, lieten alles uit hun handen vallen en vlogen het huis uit. Ik er nog achteraan,maar ze waren snel en ik haalde mn poten open aan het scherpe grind. Zag ze letterlijk langs mn neus scheuren, kenteken zat niet op de auto en daarmee verwenen hun en mijn televisie.

Nu kan het aan de leeftijd hebben gelegen, maar in mijn geval was angst tonen de slechte keus. De inbreker voelde zich sterker dan ons want wij waren bang, dus hij won op dat moment. Al helemaal door te roepen dat hij ons ging vermoorden, mn vriendin wist toen niet hoe hard ze mij mee moest trekken naar buiten.
De 2de keer hadden ze me eventueeel nog tegen de grond gekregen met zn 2en. Maar door te domineren met een voorwerp in mijn handen en dreigend te schreeuwen schrokken de daders dus zodanig dat ze het dan wel op een lopen zetten.

Het jammere blijft wel, hoe stoer ik mezelf ook vond na die 2de keer, er ligt een hele mooie rode honkbalknuppel in de slaapkamer voor het geval dat. Ik heb een alarm, en 2 extra sloten op de deur, en een vent naast me dus ik ben veilig. Maar de angst blijft. Als ik gerommel hoor, of mijn vriend kan niet slapen en zit 's nachts te rommelen, schiet ik in angst al overeind. In slaap komen lukt me dan ook niet meer. Ook slaap ik nog lichter sinds de inbraken, dus verstoor ik mijn slaapritme onbewust.

Je zou niet denken dat zulke dingen zo'n grote schade geestelijk achterlaten, maar dat doen ze dus wel. Het frustreert, want ik ken ook situaties waarin ingebroken werd uit nood, en dat men het doet om te overleven. Ik snap alleen niet waarom ze dan geen miljoenen bedrijf bestelen. Die slaapt er geen nacht minder om, ik wel.
Pff, ik hoop dat het op mij niet zo afgeeft. Ben vandaag maar thuis gebleven van werk en schrik me de tyfus van elk geluid dat ik hoor/denk te horen. Glas is opgeruimd en de deuren beneden zitten nu potdicht.

Heb echt zwaar een stressgevoel, vooral omdat een of andere klootzak in mijn woning is geweest, met het doel om spullen waar ik zelf hard voor gewerkt heb mee te jatten. En mijn vriendin zal ook wel wat panisch zijn de komende periode denk ik. Maar snel een grote maglite kopen.

Heb het gevoel dat het nu pas in begint te werken van zich vannacht af heeft gespeeld om eerlijk te zijn.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  maandag 17 februari 2014 @ 13:11:55 #123
384601 HCFeestbeest
Behoort tot het patriciaat
pi_136808110
quote:
7s.gif Op maandag 17 februari 2014 13:09 schreef Skv het volgende:

[..]

Dat zei de politie ook inderdaad. Ze pakken dan gewoon het messenblok uit de keuken had hij het over. Maar ik vraag me af of ik een volgende keer rationeel genoeg ben om rustig te blijven. Godverdomme wat was ik boos zeg.
Je kan natuurlijk ook gewoon glas neerleggen, dan hoor je 'm aankomen.
Gr gr. de KLB Keizer
pi_136808177
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2014 13:11 schreef HCFeestbeest het volgende:

[..]

Je kan natuurlijk ook gewoon glas neerleggen, dan hoor je 'm aankomen.
Ik kan ook gewoon al mijn eigendommen weggeven, dan kunnen ze ook niks meer stelen.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_136808263
Eerst moet de inbreker langs de waakhond komen ( doet eigenlijk geen vlieg kwaad :') maar slaat wel aan).
En ik heb honkbalknuppeltje, boksbeugel enz. altijd onder mijn bed liggen, dus ik zou zijn nek gewoon breken

Maarja succes in ieder geval, hij zal toch niet terugkomen dus maak je geen zorgen.

[ Bericht 13% gewijzigd door LMLucky op 17-02-2014 13:30:33 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')