Dat snap ik ook niet. Zeker ook de manier waarop ze vandaag won, moet toch veel voldoening geven. Bij shorttrack moet ze het waarschijnlijk hebben van een misstap van een tegenstander.quote:Op zondag 16 februari 2014 19:49 schreef Montov het volgende:
[..]
Ik snap best dat je het ene goud liever hebt, of mooier vindt, maar goud inleveren voor brons? Dat is niet alleen denigrerend richting langebaanschaatsen, maar vooral een gebrek aan winnaarsmentaliteit. Bij brons verlies je gewoon van 2 mensen, hoe knap zo'n prestatie ook is.
"liever goud op een ander onderdeel" is nogal wat anders dan "goud inwisselen voor brons".quote:Op zondag 16 februari 2014 19:26 schreef clavier het volgende:
Als Van den Hoogenband goud wint op een ander nummer dan de 100 meter , begrijpen we toch ook als hij zegt dat hij liever goud had op de 100 meter? Voor Ter Mors is shorttrack haar passie. Zij mag best zeggen dat ze blij is met goud maar dat ze dat liever won met shorttrack. Ik zie daar niks vreemds in.
Dat is waar, maar die uitspraak kunnen we alleen de coach aanrekenen. Absoluut niet Ter Mors:quote:Op zondag 16 februari 2014 20:19 schreef marcodej het volgende:
[..]
"liever goud op een ander onderdeel" is nogal wat anders dan "goud inwisselen voor brons".
Haha die foto is zo misleidend.quote:Op zondag 16 februari 2014 19:28 schreef roos85 het volgende:
Kop van de Televaag:
TER MORS PAKT WÜST TITEL AF
http://www.telegraaf.nl/t(...)ROEFT_WUST_AF__.html
Die foto idd.quote:Op zondag 16 februari 2014 22:19 schreef SSJKliko het volgende:
[..]
Haha die foto is zo misleidend.
Maar wel een lekker ding, die Wüst.
Ja, en die zei dat ze liever goud won op het shorttrack omdat ze daar veel meer arbeid in heeft zitten. Wat ook vrij logisch is.quote:Op zondag 16 februari 2014 20:21 schreef clavier het volgende:
[..]
Dat is waar, maar die uitspraak kunnen we alleen de coach aanrekenen. Absoluut niet Ter Mors:
"Otter vervolgde: "Liever brons bij shorttrack of goud bij de langebaan? Brons. Ik wel."
Ter Mors zelf zag het overigens anders. Op de vraag welke keuze ze zou maken tussen brons bij het shorttracken en goud op de langebaan, antwoordde de nieuwe olympisch kampioene: "Goud!""
Godverquote:Op zondag 16 februari 2014 19:28 schreef roos85 het volgende:
Kop van de Televaag:
TER MORS PAKT WÜST TITEL AF
http://www.telegraaf.nl/t(...)ROEFT_WUST_AF__.html
quote:
Stream met vertraging?quote:
quote:Op maandag 17 februari 2014 19:25 schreef marcodej het volgende:
Morgen komt er weer een aurium 79-medaille bij mensen!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |