spreid je kansen, MoonCoin ftw!quote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:10 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
We zijn het dus gewoon in grote lijnen eens.
Ze (ze als in overheid/banken) kunnen niet meer om het idee van bitcoin heen, helemaal met je eens.
Maar de bitcoin gaat hem niet worden denk ik. Hij zal wel blijven bestaan maar de marktcap zal klein zijn.
FLAPPYCOIN heeft de toekomst!quote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:13 schreef mike-amersfoort het volgende:
[..]
spreid je kansen, MoonCoin ftw!
quote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:13 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Nee, want hier zitten ook veel klanten van ze. Wij bepalen voor een redelijk meesprekend deel van Nederland het sentiment. Hoe groot dat deel is weet ik niet, maar als je op bitcoins gaat googlen kom je hier al snel terecht.
Hier wordt veel gelezen...
En ik weet dat de mannen mee lezen
Dat denk ik ook niet, alleen de koers zal afnemen.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De huidige situatie heeft nog een probleem; er is geen alternatief. Elke altcoin die er bestaat hangt min of meer af van de bitcoinkoers. Als bitcoin gaat, blijft er niks meer over. Zeker op de termijn van een paar jaar zal bitcoin niet van de eerste plek verdwijnen.
Zoveel met moon verdient in de start up dagen.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:13 schreef mike-amersfoort het volgende:
[..]
spreid je kansen, MoonCoin ftw!
Ik zie NXT als eerst echte alternatief, ook heel andere codering enzo. En hij stijgt ook gewoon lekker nu BTC daaltquote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De huidige situatie heeft nog een probleem; er is geen alternatief. Elke altcoin die er bestaat hangt min of meer af van de bitcoinkoers. Als bitcoin gaat, blijft er niks meer over. Zeker op de termijn van een paar jaar zal bitcoin niet van de eerste plek verdwijnen.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=464743.0quote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:15 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Oh die is wel goed, heb je een link?
Is vandaag pas uitgekomen.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:18 schreef Spatieloos het volgende:
Flappycoin is ook zoiets dat waarschijnlijk mensen bitcoin en altcoin laat kennen
Al is Flappycoin al weer een beetje uit volgens mij.
Stijgt ten opzichten van de bitcoin of ten opzichten van $¤ ?quote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:16 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Ik zie NXT als eerst echte alternatief, ook heel andere codering enzo. En hij stijgt ook gewoon lekker nu BTC daalt
Prototype 1.0 is rondachtig en op de goede maatquote:
Geduld hoorquote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:20 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Prototype 1.0 is rondachtig en op de goede maatWel een paar foutjes gemaakt dus 2.0 zal alweer stukken beter worden
Ik had ook niet gedacht dat de eerste perfect zou zijn, daarom heb ik gelijk 3 Guldens gekochtquote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:21 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Geduld hoor
Zou het niet hebben als het mislukt denk
Elk nieuws doet Bitcoin goed imo. Want elke keer word Bitcoin iets bekender, en hoe bekender hoe meer vraag uiteindelijk.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:23 schreef ZetaOS het volgende:
Bitcoin wederom Slecht in het nieuws op BNR. Hele 4 minuten lang werd coin op gepaste toon de grond in getrapt. "specialisten" en bij alles.
Kijk dit soort nieuws doet de coin niet goed
Nee niet dit nieuws.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:24 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Elk nieuws doet Bitcoin goed imo. Want elke keer word Bitcoin iets bekender, en hoe bekender hoe meer vraag uiteindelijk.
Schaatsenquote:Op vrijdag 14 februari 2014 16:24 schreef roislecxe het volgende:
Hee het is al half 5, geen schaatsen vandaag?!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |