Dat vind ik dus het knappe aan jou, dat je dagelijks geconfronteerd ben geweest met dat vleeswerk, en dat je toch nog een gezonde affectie kunt hebben voor snoezige meisjes (met een sterke mening).quote:Op donderdag 13 februari 2014 19:45 schreef picodealion het volgende:
Inderdaad.
En Robby, ik moet zeggen dat je er rare ideeën op nahoudt wat seks aangaat.
quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:13 schreef Robby87 het volgende:
Jezus pico, we hoeven niet alles van je te weten![]()
Wat persoonlijk...
quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:13 schreef Robby87 het volgende:
Jezus pico, we hoeven niet alles van je te weten![]()
Wat persoonlijk...
quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:15 schreef Robby87 het volgende:
Afrijden gaat nog niet zo goed idd.
Die ongelukkigen heb je er ook tussen zitten...quote:
Ik kan helemaal niets met linksquote:Op donderdag 13 februari 2014 20:25 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Die ongelukkigen heb je er ook tussen zitten...
Links en rechtshandig zijn als een baas.quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:27 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik kan helemaal niets met linksIeder vorm van fijne motoriek ontbreekt aan de linkerkant.
Ik kan schieten met links. Maar verder ook niks.quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:29 schreef Sands het volgende:
[..]
Links en rechtshandig zijn als een baas.
Daar is je vriendin vast trots op.quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:31 schreef dyonvbaal het volgende:
Ik kan alleen een bal trappen met links.. verder is alles rechts bij mij..
Ik doe de helft met links en de helft met rechts.quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:30 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik kan schieten met links. Maar verder ook niks.
Als je die maar niet kijkt dan zit je goed.quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:32 schreef FireFox1 het volgende:
Welke film zal ik kijken?
All Is Lost of The Fifth Estate?
Zij heeft tenminste iets om trots op te zijn... en de jouwe?quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:35 schreef Robby87 het volgende:
[..]
Daar is je vriendin vast trots op.
De helft van wat? Kun je ook met links schrijven?quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:35 schreef Sands het volgende:
[..]
Ik doe de helft met links en de helft met rechts.
Ja, maar niet met rechts.quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:37 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
De helft van wat? Kun je ook met links schrijven?
Haha okee.quote:
Dat is codetaal tegen de mensen die denken dat ze wel een goed handschrift hebben.quote:Op donderdag 13 februari 2014 20:39 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Haha okee.
Mijn vader kan met allebei, maar hij heeft een vrij onleesbaar handschrift.
Ik leg jou elke weekend al in de wattenquote:
Geef me een emmerquote:Op donderdag 13 februari 2014 20:45 schreef Waaghals het volgende:
[..]
Ik leg jou elke weekend al in de watten
Daar heb ik Valentijnsdag niet voor nodig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |