Wie ,wat?quote:Op donderdag 13 februari 2014 13:31 schreef Pearlbitch het volgende:
ON-GE-LOOF-LIJK.... Toch presteert ze het weer.....
quote:Op donderdag 13 februari 2014 13:31 schreef oma-Nijn het volgende:
[..]
Van de klap zullen we niet wakker liggen
Ja, inderdaad. Kan het me bijna niet voorstellen. Ouders en/of andere familiequote:
Ik gun iedereen het beste, dus Paul ook. Hopelijk komt hij er beter uit, dan toen hij erin ging.quote:Op donderdag 13 februari 2014 13:31 schreef Jian het volgende:
[..]
Mensen die daarvan genieten heb je altijd, ook hier, of je je daar iets van aantrekt is een keuze. "Laat teveel afhangen van wat anderen van je vinden en je wordt hun slaaf." Ik denk dat Paul op dit moment daar op zijn plaats is en beter af als thuis, waar hij min of meer gedwongen zal zijn zijn oude doen en laten weer op te nemen. Doe je best Paul, de kans is groot dat je er sterker uit komt.
lolquote:Op donderdag 13 februari 2014 13:33 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]![]()
(Ik laat hem altijd zachtjes vallen, hij heeft al een gat in zijn kop)
Het is zoooo niet mijn ding om te doen met een rls. Maar zou bijna hem een kaartje of brief willen sturenquote:Op donderdag 13 februari 2014 13:33 schreef oma-Nijn het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Kan het me bijna niet voorstellen. Ouders en/of andere familie
Had je proza verwacht?quote:Op donderdag 13 februari 2014 13:33 schreef freaky40 het volgende:
Wat een open deuren en clichés in die post van Laura. Mijn hemel.
Nee tuurlijk niet, maar het geeft wel een beeld met welke personen ze om gaat in het dagelijks leven.quote:
http://www.utopiatv.nl/pr(...)-voordelig-een-kaartquote:Op donderdag 13 februari 2014 13:32 schreef renevanlaaren het volgende:
ik wil graag andrea een kaartje sturen linkje graag
tis een brief aan laura wat had je verwacht een epos van bukowski?quote:Op donderdag 13 februari 2014 13:33 schreef freaky40 het volgende:
Wat een open deuren en clichés in die post van Laura. Mijn hemel.
quote:Op donderdag 13 februari 2014 13:35 schreef RVer het volgende:
[..]
http://www.utopiatv.nl/pr(...)-voordelig-een-kaart
Gaat Anton niet leuk vindenquote:Op donderdag 13 februari 2014 13:32 schreef renevanlaaren het volgende:
ik wil graag andrea een kaartje sturen linkje graag
Ik zet er meestal alleen mijn naam op, wat zegt dat over mij?quote:Op donderdag 13 februari 2014 13:35 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet, maar het geeft wel een beeld met welke personen ze om gaat in het dagelijks leven.
D'r komt ook maar geen eind aan.quote:Op donderdag 13 februari 2014 13:36 schreef Jian het volgende:
Waarom moeten al die brieven worden voorgelezen, houd die onzin lekker voor jezelf en val anderen daar niet lastig mee
Thnx ik ben toch overstag, ga Ruud en Jim verrassenquote:Op donderdag 13 februari 2014 13:35 schreef RVer het volgende:
[..]
http://www.utopiatv.nl/pr(...)-voordelig-een-kaart
Ja!quote:Op donderdag 13 februari 2014 13:38 schreef LekkerSimpel het volgende:
Laura zei: "We gaan lekker friet eten zo, jongens."
HET IS PATAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |