SPOILER: MAL-lijstOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FOK! Anime aanradersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.
Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen.
Er zijn Drie verschillende ''Populaire'' codecs waar je anime mee kunt kijken.
Je hebt KCP- Kawaii Codec Pack deze codec pack bevat de meest essentiële codecs die nodig zijn voor het bekijken van anime. Bij KCP is ook de media speler MPC-HC aanwezig. Dit is een mediaspeler die uitermatend geschikt is voor het bekijken van anime.
Het CCCP-Project is een pakket speciaal ontwikkeld voor anime. Het voordeel van CCCP is dat het al een lang lopend project is. Het biedt ongeveer dezelfde mogelijkheden als KCP. Enig nadeel bij CCCP is wel dat het niet constant wordt geüpdatet en er dus lange intervals zijn.
En als laatst heb je ook nog K-lite Codec pack
K-lite kun je het beste gebruiken in combinatie met MPC-HC het biedt vergelijkbare functies aan zoals KCP, en CCCP hebben.
De beste Media speler die wordt aangeraden voor het kijken van anime is MPC-HC Deze speler is geschikt voor het kijken van anime en geeft ook nog eens een betere beeldkwaliteit.
Kan ik downloaden via IRC?
Een guide om via IRC downloaden is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.
Help! Mijn plaatjes doen het niet. Wat nu?
Je bent aan het hotlinken, en dit mag niet. Upload het plaatje via Imgur of Photobucket en plaats hem opnieuw.
Degene die het topic sluit (door middel van de 301e post), opent het volgende deel! Er worden ook statistieken bijgehouden.
Fuck yeah.quote:Op woensdag 12 februari 2014 09:19 schreef De_Dakgoot het volgende:
Aww yes, JAM PROJECT![]()
Hebben ook de 1e tv opening van Yamato 2199 gedaan
http://www.animenewsnetwo(...)the-fool-2nd-opening
Ja, maar ik vond Balodude leukerquote:Op woensdag 12 februari 2014 16:45 schreef Repelsteeltju het volgende:
Zei er iemand Obama-chan?
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 12 februari 2014 17:30 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hm, dit doet me denken aan die ene doujinshi.
DONT CROSS THLINE!quote:Op woensdag 12 februari 2014 17:30 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hm, dit doet me denken aan die ene doujinshi.
Too late sucker.quote:Op woensdag 12 februari 2014 17:32 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
[..]
DONT CROSS THLINE!
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 12 februari 2014 17:33 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Too late sucker.
[ afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
quote:Op woensdag 12 februari 2014 18:11 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]100000円 + nieuwjaarsgeschenk. Da's veel geld.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🐙
quote:Op woensdag 12 februari 2014 19:43 schreef DeZwabber het volgende:
Zo, de grove vorm zit er in. Nu nog als een malloot alles vijlen en schuren om het strak te krijgen.
Kan hij dan ook door life fibers heen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Helemaal super.
Even wat harder duwen misschien.quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:03 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Kan hij dan ook door life fibers heen?
Je bent een dag te laat met kijkenquote:Op woensdag 12 februari 2014 20:07 schreef Qunix het volgende:
DAT HxH EPISODE!!!!!
Wooow! Wat was dat intens!
Gon is eng
quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:48 schreef Repelsteeltju het volgende:
http://www.animenewsnetwo(...)oes-novels-get-anime
HYPEquote:Op woensdag 12 februari 2014 20:20 schreef De_Dakgoot het volgende:
http://www.animenewsnetwo(...)oes-novels-get-anime
Studio DEEN. Alle personages zijn veranderd in stotterende loli's.quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:48 schreef Repelsteeltju het volgende:
http://www.animenewsnetwo(...)oes-novels-get-anime
Ik durf het bijna niet te geloven. Is dit echt? Dit moet toch haast wel echt zijn? Ik heb al 5 minuten een stomme grijns op mijn gezicht.
Die sla ik denk ik maar over.quote:
Kon niet andersquote:
Uhuh!quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:36 schreef wdn het volgende:
HxH is elke aflevering tot nu toe een TOP anime.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |