Dat begrijp ik niet. Dan zou je met dezelfde redenatie kunnen zeggen dat de aftermath van het omvallen van LB aantoont dat het (klassieke) financiele systeem niet volwassen is en ook niet de potentie heeft om dat te worden.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:13 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het laat wellicht vooral zien dat het geen volwassen systeem is en voorlopig ook niet de potentie heeft om dat wel te worden. Wat alleen maar goed is om die hype weer in te dammen. Zo'n bubbel voegt immers niets toe.
het falen van bitcoin als betaalmiddel is bewezen. dus iedereen stopt er vanaf nu mee.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:11 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Volgens mij valt het met de omvang van de crash wel mee. Er is wel wat gebeurd, maar om nou te stellen dat Bitcoin compleet is ingestort is overdreven.
Er is een exchange omgevallen. Een plek waar je je dollars en euro's in BTC kon omzetten. Dat heeft met betalen verder niet veel te maken.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:18 schreef Maanvis het volgende:
[..]
het falen van bitcoin als betaalmiddel is bewezen. dus iedereen stopt er vanaf nu mee.
Euh yeah right daarom werd op alle fok topiques ook met MtGox exchange waarde als 'dit is de waarde van een bitcoin' gerekend.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:21 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Er is een exchange omgevallen. Een plek waar je je dollars en euro's in BTC kon omzetten. Dat heetf met betalen verder niet veel te maken.
Dat gaat over het beleggen in BTC, jij hebt het over BTC als betaalmiddel. Dat zijn twee verschillende zaken. Overigens werd de laatste maanden eerder BTC-e als referentie genomen dan MtGox waar je al tijden je geld niet meer vanaf kreeg.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:23 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Euh yeah right daarom werd op alle fok topiques ook met MtGox exchange waarde als 'dit is de waarde van een bitcoin' gerekend.
in elk FOK! topique lees je grafiekjes van die Mt Gox en nu ie ingestort is heeft het ineens met bitcoin niets te makenquote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:24 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dat gaat over het beleggen in BTC, jij hebt het over BTC als betaalmiddel. Dat zijn twee verschillende zaken.
Wijs even aan waar ik dat zeg,quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:25 schreef Maanvis het volgende:
[..]
in elk FOK! topique lees je grafiekjes van die Mt Gox en nu ie ingestort is heeft het ineens met bitcoin niets te maken
Dan heb je iets gemist, in dit subforum was geloof ik niemand die Gox prijzen aanhieldquote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:25 schreef Maanvis het volgende:
[..]
in elk FOK! topique lees je grafiekjes van die Mt Gox en nu ie ingestort is heeft het ineens met bitcoin niets te maken
ohd us dan is het helemaal niet erg dat ie is ingestort he...quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:26 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Dan heb je iets gemist, in dit subforum was geloof ik niemand die Gox prijzen aanhield
Hadden ze maar moeten beleggen in solide bluechips in plaats van een online orgasme van wat overijverige fanboys.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:13 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Inderdaad erg leuk als mensen geld verliezen
Niet dus
Je bent goed in het bij anderen woorden in de mond leggen, daar moet je iets mee gaan doen!quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:32 schreef Maanvis het volgende:
[..]
ohd us dan is het helemaal niet erg dat ie is ingestort he...
Geen geld. Waardeloze bitcoins.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:13 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Inderdaad erg leuk als mensen geld verliezen
Niet dus
quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:32 schreef Maanvis het volgende:
[..]
ohd us dan is het helemaal niet erg dat ie is ingestort he...
quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:33 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Je bent goed in het bij anderen woorden in de mond leggen, daar moet je iets mee gaan doen!
quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:33 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Hadden ze maar moeten beleggen in solide bluechips in plaats van een online orgasme van wat overijverige fanboys.
Mijn Bitcoins zitten veilig in mijn wallet, en hebben nog steeds waarde.quote:
Gebaseerd op niks, je kan ze beter gewoon verkopen en er iets van waarde van kopen, zoals reguliere aandelen.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:36 schreef Maxbet het volgende:
[..]
[..]
Mijn Bitcoins zitten veilig in mijn wallet, en hebben nog steeds waarde.
Dat gebeurt wel vaker als je zaken doet met een onbetrouwbare tegenpartij.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:36 schreef Maxbet het volgende:
[..]
[..]
Mijn Bitcoins zitten veilig in mijn wallet, en hebben nog steeds waarde.
Er zijn ook genoeg mensen die fiat geld hadden staan bij Gox, dat lijkt ook weg nu.
Laat mij maar lekker mijn btc houdenquote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:37 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Gebaseerd op niks, je kan ze beter gewoon verkopen en er iets van waarde van kopen, zoals reguliere aandelen.
Precies, gelukkig zijn er nog genoeg betrouwbare partijen om zaken mee te doen qua Bitcoinquote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:38 schreef bascross het volgende:
[..]
Dat gebeurt wel vaker als je zaken doet met een onbetrouwbare tegenpartij.
Juist, en die onbetrouwbare partijen zitten ook in vastgoed, effectenhandel, kredietverlening, etc. Ik denk zelf dat cryptocurrencies het prima overleven zonder MtGox. Sterker nog, ik denk dat op den duur de stabiliteit van de crypto's alleen maar gebaat is bij het verdwijnen van dit soort rotte appels.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:38 schreef bascross het volgende:
[..]
Dat gebeurt wel vaker als je zaken doet met een onbetrouwbare tegenpartij.
Suit yourself.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:40 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Laat mij maar lekker mijn btc houden
[..]
Mensen die bitcoin en dergelijke zijn gestapt hebben heel bewust een risico genomen. Dat de boel nu klapt was voorspeld en logisch. Kan ik weinig medelijden mee hebben...quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:13 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Inderdaad erg leuk als mensen geld verliezen
Niet dus
Dat het financiele systeem een correctie nodig had en kreeg is toch wel duidelijk? Echter wel vanuit een volwassener basis.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:15 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dat begrijp ik niet. Dan zou je met dezelfde redenatie kunnen zeggen dat de aftermath van het omvallen van LB aantoont dat het (klassieke) financiele systeem niet volwassen is en ook niet de potentie heeft om dat te worden.
Gox is niet hetzelfde als Bitcoinquote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:44 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Mensen die bitcoin en dergelijke zijn gestapt hebben heel bewust een risico genomen. Dat de boel nu klapt was voorspeld en logisch. Kan ik weinig medelijden mee hebben...
Je eigen kleine waarheidje zoeken als toevluchtsoord om de werkelijkheid maar niet te hoeven trotseren. Vrij standaard gedrag bij een ineenstortende bubbel.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:26 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Dan heb je iets gemist, in dit subforum was geloof ik niemand die Gox prijzen aanhield
Vooralsnog klapt de boel niet maar gaat er een grote exchange kapot. Dat brengt uiteraard de nodige onrust en paniek met zich mee. MtGox != BTC.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:44 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Mensen die bitcoin en dergelijke zijn gestapt hebben heel bewust een risico genomen. Dat de boel nu klapt was voorspeld en logisch. Kan ik weinig medelijden mee hebben...
Ik kan er enkel om lachen dat het grootste deel van de samenleving bankiers uitkotstquote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:05 schreef Voorschrift het volgende:
Als bankier kan ik hier enkel smakelijk om lachen.
Lees even waar dat een reactie op was voor je gaat raaskallen:quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:47 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je eigen kleine waarheidje zoeken als toevluchtsoord om de werkelijkheid maar niet te hoeven trotseren. Vrij standaard gedrag bij een ineenstortende bubbel.
quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:23 schreef Maanvis het volgende:
in elk FOK! topique lees je grafiekjes van die Mt Gox en nu ie ingestort is heeft het ineens met bitcoin niets te maken.
Maar bekijk het eens van een ander oogpunt, terwijl de grote centrale banken de bitcoin afschrijven geloven jullie nog in een toekomst. Welke waarde koppel je dan aan de fictieve munt behalve ijdele hoop?quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:47 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Vooralsnog klapt de boel niet maar gaat er een grote exchange kapot. Dat brengt uiteraard de nodige onrust en paniek met zich mee. MtGox != BTC.
Van alles wordt door doomdenkers wel voorspeld dat er ooit iets klapt. Dit is een te makkelijk argument.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:44 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Mensen die bitcoin en dergelijke zijn gestapt hebben heel bewust een risico genomen. Dat de boel nu klapt was voorspeld en logisch. Kan ik weinig medelijden mee hebben...
Hoezo dat gekunstelde onderscheid? Dat soort faciliteiten hoort nu eenmaal bij dit soort verzonnen munteenheden. Bewust gekozen risico dus.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:47 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Gox is niet hetzelfde als Bitcoin
Ik heb met Bitcoin heel bewust een risico genomen, maar mijn coins zitten nog steeds mooi in mijn wallet.
Het kan zeker een risico zijn om geld in cryptocurrency te steken, maar je geld kwijt raken door een incompetente exchange is nog steeds zuur.
Dat zal, dat is je voorrecht.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:48 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Ik kan er enkel om lachen dat het grootste deel van de samenleving bankiers uitkotst.
Munteenheden draaien om vertrouwen. Dat was al mager boor BTC, dit is een nieuwe klap.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:47 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Vooralsnog klapt de boel niet maar gaat er een grote exchange kapot. Dat brengt uiteraard de nodige onrust en paniek met zich mee. MtGox != BTC.
Je moet echt debiel zijn om als bank in btc te investeren op een exchange als Goxquote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:18 schreef SeLang het volgende:
De MtGox crisis breidt zich nu uit
[ afbeelding ]
Hoe diep zou ING in deze bubble zitten?
heb het gelezen en van raaskallen is van mijn kant uiteraard geen sprake. Maar je toont jezelf als prachtig voorbeeld van wat ik aandraag. Blijf vrolijk ontkennenquote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:48 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Lees even waar dat een reactie op was voor je gaat raaskallen:
[..]
Ik heb anders geen risico gelopen door/met Goxquote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:49 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Hoezo dat gekunstelde onderscheid? Dat soort faciliteiten hoort nu eenmaal bij dit soort verzonnen munteenheden. Bewust gekozen risico dus.
Daarom investeren we er ook niet in.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:50 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Je moet echt debiel zijn om als bank in btc te investeren op een exchange als Gox.
Oh, maar dit was op voorhand een zekerheidje. Staat nogal los van enige doemdenkerij.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:49 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Van alles wordt door doomdenkers wel voorspeld dat er ooit iets klapt. Dit is een te makkelijk argument.
Grote centrale banken hebben er natuurlijk belang bij dat hun eigen munteenheid blijft bestaan. Er zou maar eens zoiets ontstaan als een echte vrije markt waarbij het niet meer mogelijk is rente tarieven te manipuleren tbv wisselkoers winsten en opgepoetste inflatiecijfers.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Maar bekijk het eens van een ander oogpunt, terwijl de grote centrale banken de bitcoin afschrijven geloven jullie nog in een toekomst. Welke waarde koppel je dan aan de fictieve munt behalve ijdele hoop?
Je hele 'muntje' loopt risico wanneer nog een of twee van dit soort dingen instorten. En sowieso wordt er weer stuk vertrouwen weggeslagen nuquote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:50 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Ik heb anders geen risico gelopen door/met Gox
En wat is er precies mis met munteenheden devalueren, appreciëren en ga zo maar door?quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:51 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Grote centrale banken hebben er natuurlijk belang bij dat hun eigen munteenheid blijft bestaan. Er zou maar eens zoiets ontstaan als een echte vrije markt waarbij het niet meer mogelijk is rente tarieven te manipuleren tbv wisselkoers winsten en opgepoetste inflatiecijfers.
Hoeveel hebben investeerders in turkije de afgelopen maanden wel al niet moeten afschrijven door het inzakken van die wisselkoers.
Gewoon minen inderdaadquote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:51 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Daarom investeren we er ook niet in.
Doet het toch nog iets goeds.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:50 schreef eleusis het volgende:
Bitcoin heeft mij wel van een aantal libertarische dromen afgeholpen
Aha, het is een complot. Topredenatie, kunnen we die ook weer van het lijstje afstrepen. Heeft de media al ergens de schuld gekregen?quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:51 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Grote centrale banken hebben er natuurlijk belang bij dat hun eigen munteenheid blijft bestaan. Er zou maar eens zoiets ontstaan als een echte vrije markt waarbij het niet meer mogelijk is rente tarieven te manipuleren tbv wisselkoers winsten en opgepoetste inflatiecijfers.
Zie het als een soort retributie op jullie gegeil constant op bitcoins tegen ons. Hoevaak er wel niet van die IT-luitjes voor me zaten "ja maar jullie dagen zijn geteld! let maar op!" en dan nu crasht het eindelijk, toch een gloriemomentje.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:55 schreef Leafeon672 het volgende:
Al die mensen die hier ineens komen happen op bitcoins.
Voor mij blijft het vertrouwen, ik heb vertrouwen in de munt en techniek erachter. Niet in exchanges.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:52 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je hele 'muntje' loopt risico wanneer nog een of twee van dit soort dingen instorten. En sowieso wordt er weer stuk vertrouwen weggeslagen nu
Die hebben we goddomme nog niet eerder gezienquote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:54 schreef Falco het volgende:
Die ontkenners zouden nu toch stiekem in de fear-phase moeten zitten ipv denial
[ afbeelding ]
Zolang het echt als vrije handel gebeurt is er niets mis mee. En zoals we nu zien devalueert bitcoin flink ten opzichte van de rest van de munten.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:53 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
En wat is er precies mis met munteenheden devalueren, appreciëren en ga zo maar door?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |