Ah, juistem.quote:Op maandag 17 februari 2014 20:26 schreef Maxbet het volgende:
[..]
http://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/1a51xx/
Prima beslissing wmbquote:Op woensdag 19 februari 2014 00:07 schreef ukga het volgende:
http://thenextweb.com/ins(...)s%20he%20rejected%20$500,000%20investment%20offers&utm_campaign=social%20media
Aan dit bericht te lezen gaan we met zn alle niet rijk worden van de dogecoins
Artikel samengevat: de oprichter weigert grote investeringen en wilt zelf ook niet rijk worden. Hij vindt het leuk genoeg dat goede doelen gesponsort kunnen worden dmv de dogecoin
&
Om te zorgen dat de dogecoin weinig waard blijft, kan na 2014 5miljard dogecoins per jaar gemined worden
Bron: Wikipediaquote:There will be approximately 100 billion coins in circulation by the end of 2014. Thereafter, 5.2 billion coins will be produced per year. As of 13 February 2014, nearly 50 billion Dogecoins have been mined.
100 miljard is trouwens wel heel veel. Wat ik zo kan vinden zijn er zo'n 15 miljoen(?) Bitcoins in omloop.quote:Op donderdag 20 februari 2014 13:16 schreef DrSnuggle het volgende:
[..]
Bron: Wikipedia
Is bovenstaande waar dat er nu al 50% van de totaal aantal dogecoins van 2014 is gemined? En wanneer het limiet van 100 miljard is bereikt (als het zo door gaat zal dat rond eind maart zijn), gaat dan de waarde van de munt niet flink stijgen?
Ik bezit nu 40000 dogecoins
Handige site, dank jequote:Op vrijdag 21 februari 2014 11:18 schreef ukga het volgende:
Op www.bitinfocharts.com kun je zien hoeveel er gemined zijn.
Dogecoin zijn er nu 52 miljard ongeveer gemined. En de 100 miljard wordt pas eind 2014 gemined geloof ik.
Dogecoin heeft geen limiet meer.quote:Op donderdag 20 februari 2014 13:16 schreef DrSnuggle het volgende:
[..]
Bron: Wikipedia
Is bovenstaande waar dat er nu al 50% van de totaal aantal dogecoins van 2014 is gemined? En wanneer het limiet van 100 miljard is bereikt (als het zo door gaat zal dat rond eind maart zijn), gaat dan de waarde van de munt niet flink stijgen?
Ik bezit nu 40000 dogecoins
klopt, dat zei ik een paar post geleden alquote:Op vrijdag 21 februari 2014 17:33 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Dogecoin heeft geen limiet meer.
http://cryptologs.com/dog(...)in-is-going-to-face/
De bestuurder van de NASCAR wagen gesponsord door dogecoin heeft een Reddit AMA, Ask me Anything gedaan.quote:Op zondag 4 mei 2014 14:35 schreef ukga het volgende:
Nog nieuws uit dogecoin land?
Ik zag dat en ne scar auto hebben gesponsord met stickers enzo
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |