( probeer nog een tweedepomp te vinden met de slangkoppelingen erbij op marktplaatsquote:Op woensdag 5 maart 2014 21:19 schreef the-it het volgende:
[..]
Ah kijk, dat zocht ik. Moet wel dubbel anders hevel ik alsnog mijn aquarium leeg. Heb het al keer gehad met het installeren van de pomp dat er een slang los schoot, nou daar sta je dan met 1 hand op de uitgang van je pomp en je andere hand op de slang die in je aquarium hangt
(al vind ik 18 euro nog duur. Mijn filter is 2e hands)
Kan ook nog, al heb ik liever 1e hands spare parts. Mijn impeller ratelt bij het opstarten dus vrees dat de as versleten isquote:Op woensdag 5 maart 2014 21:20 schreef Aloria het volgende:
[..]
( probeer nog een tweedepomp te vinden met de slangkoppelingen erbij op marktplaats) Niet doorvertellen dat je dit van mij hebt. maar erg handig inverband met spare parts
Komt omdat er nog lucht in het filterhuis zitquote:Op woensdag 5 maart 2014 21:24 schreef the-it het volgende:
[..]
Kan ook nog, al heb ik liever 1e hands spare parts. Mijn impeller ratelt bij het opstarten dus vrees dat de as versleten is
Ach heb nu een 2213 die min of meer prima werkt, op de koppelingen na. Die wil ik wel hebben zodat ik ff tijdelijk over kool kan filteren om het water helder te krijgen(kut houtquote:Op woensdag 5 maart 2014 21:26 schreef moussy het volgende:
Je kan ook een nieuwe kopen en je 2dehands als reserve houden..?
Erg erg makkelijk na te kijken. pak je pompkop van de 2213. Stop die in een emmer vol met water ZONDER groene pot. Dus alleen de zwarte kop.quote:Op woensdag 5 maart 2014 21:26 schreef the-it het volgende:
Klopt, maar dit is denk ik geen lucht. Hij ratelt wel heel erg. En zelfs na even met de filter schudden hoor je het. Tot je stekker er uit trekt, en er weer insteekt(en dat soms paar keer).
Ga het proberenquote:Op woensdag 5 maart 2014 21:28 schreef Aloria het volgende:
[..]
Erg erg makkelijk na te kijken. pak je pompkop van de 2213. Stop die in een emmer vol met water ZONDER groene pot. Dus alleen de zwarte kop.
Stop de stekker erin en kijk als hij nu ook ratteld. Zo ja zit er wat los of te veel ruimte tussen het rad en de behuizing. Zo nee is het lucht![]()
( zo test ik elke tweedehands pomp die ik koop of verkoop. )
Niet helemaal onder water stoppen, vergeten te vertellen haha. Alleen de onderkant waar hij het water mee aanzuigt.quote:Op woensdag 5 maart 2014 21:40 schreef the-it het volgende:
[..]
Ga het proberenMoet alleen dan al mijn slangen van mijn pomp uit mijn aquarium halen (tot ik die kranen heb)
Maar alleen zoetwater? Voor veldhuis dan echt last van je krijgt moet je nog wel stukkie groeien lijkt mequote:Op woensdag 5 maart 2014 21:20 schreef Gummiebeer het volgende:
[..]
Zie mijn onderschrift. Het is wat verkapte reclame maar ook wij willen groter gaan met behoud van normale prijzen.
Wat bedoel je precies? Dat plastic stukje met de korf?quote:Op woensdag 5 maart 2014 21:47 schreef Aloria het volgende:
[..]
Niet helemaal onder water stoppen, vergeten te vertellen haha. Alleen de onderkant waar hij het water mee aanzuigt.
Zwarte kop onderkant, waar de rotor zit voor het omhoog pompenquote:Op woensdag 5 maart 2014 22:17 schreef the-it het volgende:
[..]
Wat bedoel je precies? Dat plastic stukje met de korf?
kan meerdere dingen zijn:quote:Op woensdag 5 maart 2014 21:24 schreef the-it het volgende:
[..]
Kan ook nog, al heb ik liever 1e hands spare parts. Mijn impeller ratelt bij het opstarten dus vrees dat de as versleten is
Ja, afknippen, of knijpen met je nagels en weer in de bodem steken.quote:Op donderdag 6 maart 2014 11:37 schreef the-it het volgende:
Toch maar ff 1 bestellen, vooral omdat het keramisch is.
Kan je waterpest stekken trouwens? Cabomba is wel gelukt(die krijgt nu van die vertakkingen aan de zijkant)
Waarom zou je daar door een nitriet piek krijgen?quote:Op donderdag 6 maart 2014 11:47 schreef moussy het volgende:
[..]
Ja, afknippen, of knijpen met je nagels en weer in de bodem steken.
Ik kan weer water gaan verversen, wéér, het is glashelder, ondanks nieuw zand, maar de dame en heer hebben eieren door de bak gegooid = nitrietpiek
Post eens een foto als je wil?quote:Op donderdag 6 maart 2014 16:49 schreef Planga het volgende:
Witte stip lijkt in teruggaande fase na 3 dagen kuur. Stippen lijken nu eerder vage grotere vlekken te worden. 1 vis heeft vinrot aan staart. In de vriezer zetten?
Enkel zoetwater. Een echte concurrent worden wij natuurlijk niet maar wij nemen nu al meer planten af van de kweker dan Veldhuis. Verder onderscheiden wij ons met het aanbieden van onderhoud en daar moeten wij het van hebben.quote:Op woensdag 5 maart 2014 22:02 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Maar alleen zoetwater? Voor veldhuis dan echt last van je krijgt moet je nog wel stukkie groeien lijkt me![]()
Bestel er regelmatig, schifting voor online aquarium winkels is dun.
Een vis in de vriezer zetten omdat ie vinrot heeftquote:Op donderdag 6 maart 2014 16:49 schreef Planga het volgende:
Witte stip lijkt in teruggaande fase na 3 dagen kuur. Stippen lijken nu eerder vage grotere vlekken te worden. 1 vis heeft vinrot aan staart. In de vriezer zetten?
Dat komt denk ik ook omdat Veldhuis smerig veel vraagt voor planten, niet normaal.quote:Op donderdag 6 maart 2014 17:11 schreef Gummiebeer het volgende:
[..]
Enkel zoetwater. Een echte concurrent worden wij natuurlijk niet maar wij nemen nu al meer planten af van de kweker dan Veldhuis. Verder onderscheiden wij ons met het aanbieden van onderhoud en daar moeten wij het van hebben.
Water koelt je verwarming hehquote:Op donderdag 6 maart 2014 13:45 schreef Kadooosh het volgende:
Ding is dus volgens mij echt stuk. Als ik hem aanraak voelt ie amper warm aan. De andere oude verwarming is echt heet als ik hem aanraak.
Bak met kraanwater is na 1,5 uur ofzo 14c.
Ding verbruikt 0 watt.
Wel vreemd dat ie zomaar opeens stuk is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |