Die doen gewoon alsofquote:Op vrijdag 7 februari 2014 23:58 schreef deadprez het volgende:
Heb wel het idee dat het eerst drukker was op FOK! in het weekend, is het een trend ofzo, FOK!kers die uitgaan enzo?
Bietje lurken met een glas cola erbij, om 1 uur gaan slapen en alvast nadenken over het hosseltopic dat ze de volgende dag gaan openen.quote:
De echte goons gaan FOK!end naar de kroeg, FOK!end hosselen en gaan vervolgens FOK!end naar huis.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 00:01 schreef deadprez het volgende:
[..]
Bietje lurken met een glas cola erbij, om 1 uur gaan slapen en alvast nadenken over het hosseltopic dat ze de volgende dag gaan openen.
Niets mis meequote:Op vrijdag 7 februari 2014 23:51 schreef deadprez het volgende:
[..]
Het is echt een ranzige kankermongoolMet zijn smerige geslijm tegen elke vrouwelijke user en dus blijkbaar ook nog proberen om 15 jarige meisjes te hosselen. 13 ook blijkbaar, maar dat werd maar door één user gepost en is dus misschien niet waar.
Alle mannen hier die net doen alsof zij die fantasieën niet hebbenquote:
Ik zie tegenwoordig vrijwel nooit hosseltopics.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 00:01 schreef deadprez het volgende:
[..]
Bietje lurken met een glas cola erbij, om 1 uur gaan slapen en alvast nadenken over het hosseltopic dat ze de volgende dag gaan openen.
Dima is in Utrecht blijkbaar, wie weet kunnen we morgen zijn eerste hosseltopic verwachten.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 00:08 schreef Niet_toegestaan_ het volgende:
[..]
Ik zie tegenwoordig vrijwel nooit hosseltopics.
Heb ik een dimatopic gemist?quote:Op zaterdag 8 februari 2014 00:13 schreef deadprez het volgende:
[..]
Dima is in Utrecht blijkbaar, wie weet kunnen we morgen zijn eerste hosseltopic verwachten.
Nee.quote:
quote:Op vrijdag 7 februari 2014 23:34 schreef Dimachaerus het volgende:
ik ga zoemteen dancinf uutje ik ben nu uutje live drom the train
Het is te hopen van niet.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 00:13 schreef deadprez het volgende:
[..]
Dima is in Utrecht blijkbaar, wie weet kunnen we morgen zijn eerste hosseltopic verwachten.
terug vind pedoquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |