Ik vrees dat deze associatie inderdaad meer over mij zegt dan over jou.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 15:18 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Jij hebt wel een levendige fantasie hè volgens mij.
Zie je ze al voor je in uniform?quote:Op zaterdag 8 februari 2014 15:19 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Ik vrees dat deze associatie inderdaad meer over mij zegt dan over jou.![]()
Het bos, de parkeerplaats, de gevangenis... Allemaal niet mijn stijlquote:Op zaterdag 8 februari 2014 17:02 schreef Ambiguiteit het volgende:
Volgens mij zou Moof zijn lol op kunnen in een Amerikaanse gevangenis.
ik it al in de schaterlach modusquote:Op zaterdag 8 februari 2014 17:50 schreef gebrokenglas het volgende:
Als ik dit soort kleerkasten in de sportschool bezig zie, in hun soort van pyamakleding, kan ik er alleen maar om glimlachen.
Flikker nou toch eens voor eens en voor altijd op met deze waarde oordelen over een ander Moof. Leer nou eerst maar eens met jezelf vrede te krijgen ipv menen dat je meer of minder bent dan een ander, in wel op zicht dan ook.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 00:28 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Meer dan jij ooit zult worden vriend. Deal with it.
quote:Op zaterdag 8 februari 2014 17:50 schreef gebrokenglas het volgende:
Als ik dit soort kleerkasten in de sportschool bezig zie, in hun soort van pyamakleding, kan ik er alleen maar om glimlachen.
Ondertussen willen jongetjes zoals jullie maar wat graag gepaald worden door die gasten. Lekker diep en hard.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 17:59 schreef Ang3l het volgende:
[..]
ik it al in de schaterlach modus
Wat een clowns
Nee. Niet echt nee. Ik zou bang zijn dat ie lek gaat door mijn scherpe botten.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 19:06 schreef Moofasah het volgende:
[..]
[..]
Ondertussen willen jongetjes zoals jullie maar wat graag gepaald worden door die gasten. Lekker diep en hard.
ik ook nog wel even hoor. Maar je wordt zo moe van helemaal niets doenquote:
Wie de bal kaatst kan hem terugverwachten. Als jij denkt dat ik me ga laten beledigen door jouw vriendjes denk je echt verkeerd.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 18:02 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Flikker nou toch eens voor eens en voor altijd op met deze waarde oordelen over een ander Moof. Leer nou eerst maar eens met jezelf vrede te krijgen ipv menen dat je meer of minder bent dan een ander, in wel op zicht dan ook.
Echt zó spuugzat dit soort opmerkingen. Even gaat t goed, maar nee hoor, dan komen ze weer. Wat een issues heb jij gast (en inmiddels heb je dat al toegegeven, dus kom nu niet wéér terug op je woorden). Zelfhatende homo dat je er bent.
It takes a REAL man to stand up for what he is. And you sir, are nothing of the sort. Man up.
Dan moet je meer eten vriend.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 19:10 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nee. Niet echt nee. Ik zou bang zijn dat ie lek gaat door mijn scherpe botten.
Jouw schoonheidsidealen zijn niet de mijne, noch die van de hele wereld.
ik heb net een bord pasta op voor twee personen, dus maak je om mij maar geen zorgen. Dat is wel zo'n standaard onwetende opmerking, dat iemand die dun is niet genoeg eetquote:
welke vriendjes? Ik doe dit in m'n eentje en spreek voor mij alleen. Wat de rest hoer van jou, je opvattingen en je opmerkingen vindt staat daar buiten. Ik kan dit best alleen, mijn mening geven. In Nederlands, Engels, Duits en Spaans als je wilt.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 19:12 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Wie de bal kaatst kan hem terugverwachten. Als jij denkt dat ik me ga laten beledigen door jouw vriendjes denk je echt verkeerd.
Och nee, hij gaat weer over op Engels
[ afbeelding ]
Als 18 cm niet genoeg is voor je omdat je te ver bent opgerekt door overactiviteit niet nee.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 19:16 schreef Ang3l het volgende:
[..]
ik heb net een bord pasta op voor twee personen, dus maak je om mij maar geen zorgen. Dat is wel zo'n standaard onwetende opmerking, dat iemand die dun is niet genoeg eet
Sowieso, meestal is er bij dat soort mannen niks meer van t pikkie overdus denk niet dat ie mij kan bevredigen in bed hoor.
Waarom niet in Italiaans. Daar houd ik van. Altijd al een italiaan willen hebben die me de huid vol scheld met een diepe stem terwijl de aderen in z'n stierennek staanquote:Op zaterdag 8 februari 2014 19:17 schreef Ang3l het volgende:
[..]
welke vriendjes? Ik doe dit in m'n eentje en spreek voor mij alleen. Wat de rest hoer van jou, je opvattingen en je opmerkingen vindt staat daar buiten. Ik kan dit best alleen, mijn mening geven. In Nederlands, Engels, Duits en Spaans als je wilt.
Mmmmhmm.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |