abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_136463583
quote:
1s.gif Op zaterdag 8 februari 2014 11:18 schreef Dot. het volgende:

[..]

Ik hoop het heel erg voor je, maar bij mij was dat jammer maar helaas en bleef ik gewoon moe :{

Maar wel een *O* voor je mijlpaal!
Ik heb pas sinds n paar dagen dat ik zo vreselijk moe ben, vannacht bijna 10 uur geslapen maar zo voelt het niet... Ach ja
S. 2014
J. 2016
  zaterdag 8 februari 2014 @ 11:22:13 #77
326948 rebel-angel
back in the magic zone
pi_136463618
*O* voor je mijlpaal GM
Ik ben vandaag 12+1 en bedacht me opeens dat ik het nog aan niemand heb verteld :@
Vind het eigenlijk wel lekker zo
W
Z
E
  zaterdag 8 februari 2014 @ 11:28:38 #78
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_136463785
Extra energie kwam bij mij pas weer bij een week of 16 geloof ik. Mooi op tijd voor onze vakantie toen ;).

Ik verwacht voorlopig geen actie hier hoor :P ook met voorweeën kan het nog gewoon tot 42 weken duren (hoop het niet ;( :') ) dus ik ga ervan uit dat baby nog wel even binnen blijft.

Zo dubbel ook he, ik ben zooooo benieuwd naar mini, maar moet huilen bij het idee dat ie straks niet meer veilig in mijn buik zit en door iedereen kan worden meegenomen enzo. Bij de gedachte alleen krijg ik al een: :( niemand houdt mijn kind vast!!!! :( oermama-gevoel, bizar :')!
KuikenGuppy
pi_136464195
Mijn energieniveau lijkt de laatste dagen wel echt naar beneden te gaan. Ook wel wat lange dagen gehad, kan het ook nog aan liggen. Maar voel me ook wel een beetje een aansteller als ik met 6 weken al een beetje rustig aan moet doen :')
pi_136464207
Ra lekker rustig dan toch? :)
Kun je je buik nog verbergen dan?

Blue hier hetzelfde probleem en helaas geen tips. Behalve dat als manlief gaat snurken dan knijp ik zijn neus dicht :+

Buikpijn eindelijk weg. Dacht dat het nooit over zou gaan met rust. En nu zo houden :)

We hebben ook een heerlijk rustig weekend voor de boeg dus dat kont goed.

En ik ontvoer manlief op valentijnsdag voor een geslachtsbepalende echo :D
Hij denkt dat ik iets mega romantisch heb bedacht dus hoop niet dat ik hem nu teleur stel.
pi_136464542
Haha twink! Dat wordt een domper ;)

Jompels voor kwispels en voorwerk!
Sjakie ♥ 10-7-10
Japie ♥ 4-2-14
  zaterdag 8 februari 2014 @ 12:03:37 #82
2742 Bolletje...
Dare to be different
pi_136464581
Zijn er al verse babies???? :D
doei
pi_136464689
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2014 11:46 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Mijn energieniveau lijkt de laatste dagen wel echt naar beneden te gaan. Ook wel wat lange dagen gehad, kan het ook nog aan liggen. Maar voel me ook wel een beetje een aansteller als ik met 6 weken al een beetje rustig aan moet doen :')
Ik had het ook al zo vroeg hoor :)
S. 2014
J. 2016
  zaterdag 8 februari 2014 @ 12:13:43 #84
195169 Enfermera
I'm k-kinda busy.
pi_136464835
Nikki wat fijn dat de dienst mooi was, maar jammer idd van hoe druk t was en niet even een extra stoeltje voor een zwangere oid :X

BlueEyes; wat lastig dat je zo rot ligt. Wat extra kussens, 1 voor in je rug en tussen je benen en dan half op je rug/zij, is dat nog wat? Of op je rug en dan wat kussens onder je knieen? Of werkt dat ook niet?

Gm jeuj! *O*

Burdie :D O+ Het mooie is, dat je dat nog gewoon kan doen ook he. Als je niet wilt dat iemand je kind vasthoudt, dan niet! ;)

Twink wat een leuk cadeau!! O+

Hier lekker dagje. Manlief is een vriend helpen verhuizen, ik voel me wel prima en dochter ligt te slapen. Vanmiddag even langs de baby & tienerstore (vinden mijn hormonen leuk!) en dan door naar vrienden waar we gezellig gaan eten. Even lekker bijkletsen en zulks (als de kids op bed liggen haha)
I never look back, darling. It distracts from the now.
pi_136467190
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
BE rot dat je zo slecht kan liggen. Ik ben eigenlijk ook buikslaper maar dat lukt nu echt niet meer. Ik lig nu half op mijn zij en heb een klein kussentje onder mijn buik. Mijn buik zit namelijk echt aan de voorkant en die hangt dan naar één kant als ik op mijn zij lig, wat niet echt lekker voelt, vandaar dus het kussentje ter ondersteuning. En tussen mijn benen heb ik nog zo'n kussenrol (voedingskussen kan ook). Alleen als ik nu wil draaien in bed is het een hele verhuizing, maargoed het is maar tijdelijk. :)

GM tweede trimester *O*

Burdie voorwerk. Wie weet maakt het de boel daar beneden alvast een beetje week ofzo. En als jj niet wil dat jan en alleman jullie kindje vast gaan houden dan hoeft dat ook niet hè. Jouw kindje jouw wens. :*

Enf, dat klinkt als een fijn dagje.

IMA met 6 weken kun je echt al minder energie hebben hoor, de hormonen gieren door je lijf en je kindje wordt deze weken helemaal gevormd. O+ Gewoon lekker een middagdutje doen als je eraan toe bent.

Ik heb net onze laatste wensen m.b.t. geboortekaartje en kraamborrelkaartje doorgegeven. We hebben toch besloten een kraamborrel te doen omdat we simpelweg niet weten hoe zwaar het gaat worden als de babies er zijn. Man is helemaal geen visitetype, ik eigenlijk wel. Ergens vind ik het wel jammer, maar aan de andere kant krijgen we er ook veel rust door. En de close familie komt toch wel eerder langs, dus het zal niet zo zijn dat er helemaal niemand komt.
pi_136468681
Een kraamborrel is ook wel leuk hoor en je kunt zelf de tijd bepalen..

Is speekselvloed herkenbaar voor iemand? Gewoon extreem veel speeksel in de mond hebben...
S. 2014
J. 2016
pi_136470330
Misschien dat wij hier dat ook gaan doen. Sowieso verwacht ik minder. volk bij een tweede kindje maar ik heb geen zin in weer een jaar ieder weekend kraambezoek.
pi_136470443
Ik weet niet of dat het is maar kwijl tegenwoordig wel als een malle tijdens het slapen, moet regelmatig kussen keren :(

Voor de rest geen puf om te reageren, ga ff pitten, vroege dienst gehad dus stond om 4 uur naast mijn bed.
No one can make you feel inferior without your consent - Eleanor Roosevelt
pi_136471080
Ik kwijl als een malle als ik slaap tegenwoordig. :@ Zo erg dat ik wakker word omdat ik met mijn eigen wang in een plens kwijl lig. Gaat vanzelf weer over als de beeb er is. :)
pi_136471224
quote:
3s.gif Op zaterdag 8 februari 2014 15:07 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ik kwijl als een malle als ik slaap tegenwoordig. :@ Zo erg dat ik wakker word omdat ik met mijn eigen wang in een plens kwijl lig. Gaat vanzelf weer over als de beeb er is. :)
Ik heb t dus ook overdag :@

O+ had stroopwafels meegenomen, en nu is t pakje al half leeg..
S. 2014
J. 2016
pi_136471304
Grrrr..... ik was net een half uurtje een middagdutje aan het doen, komt de broer van vent ineens langs, dus nu ben ik weer wakker en kan ik niet meer slapen. :(

GM misschien heb ik het ook wel overdag, maar heb ik het niet door omdat ik het dan gewoon wegslik of iets.
pi_136473746
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2014 12:03 schreef Bolletje... het volgende:
Zijn er al verse babies???? :D
Waar blijven ze idd!!!
Sjakie ♥ 10-7-10
Japie ♥ 4-2-14
  zaterdag 8 februari 2014 @ 16:41:10 #93
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_136474343
Als het goed blijft gaan, doen wij deze keer ook een kraamborrel. Ik vond het leuk om eens mee te maken hoor, zo'n kraamperiode met veel bezoek. Maar het was wel vaaaaak en veeeel en met een beetje pech zaten wij als iedereen weer vertrokken was met een urenlang huilende baby, mogelijk door teveel prikkels. Directe familie en goede vrienden komen toch wel snel langs, kennissen en tantes die we weinig zien kunnen dan mooi allemaal tegelijk komen op de borrel.
pi_136475262
Het lijkt mij niet zo leuk. Zo veel tegelijk.. Ik vind verjaardagen ook leuker met kleine groepjes.
Maar wie weet denk je daar achteraf wel anders over ;)

Lekker dutje gedaan weer :O :+
pi_136477537
Spees, dat is bij ons dus ook het geval, rust en regelmaat ofzo. :) En omdat we er twee krijgen zijn we misschien zelf wel helemaal gesloopt door gebroken nachten bijvoorbeeld. Om dan een paar keer per week 's avonds of telkens in het weekend met visite te zitten ziet mijn man niet zitten. En elke keer moet je toch weer zorgen dat je huis er netjes uitziet, want ze willen allemaal de babykamer zien etc.. En verder komen ze dan net als de peuter net op bed ligt, dus daar zou ook nog gedoe mee kunnen komen.

Plus dat er nu, in tegenstelling tot vorige keer, een peuter rondloopt die anders elke keer weer met ander bezoek (mensen die ze nooit/bijna nooit ziet) te maken krijgt. Ze moet ook al naar de basisschool in die periode, is dan ook nog bijna jarig (en daar is ze nu al mee bezig :X ) en krijgt er ineens twee broertjes bij, dat vind ik voor de peuter eigenlijk ook al gedoe genoeg in een periode van pakweg een maand tijd.
Ik ben het wel met IMA eens dat het niet zo leuk is hoor, of nouja dat denk ik. Aan de andere kant zijn de mensen die op de borrel komen niet echt mensen waar we heel close mee zijn, dus vind ik het toch minder erg op één of andere manier en ben overstag gegaan.

Ik heb net de enveloppen voor de geboortekaartjes geschreven. Ik heb er gewoon een lamme arm van, ik ben helemaal niet meer gewend zoveel te schrijven. Anyway, er is weer iets van de to-to lijst af. *O*
En man heeft denk ik alweer nesteldrang want hij heeft vandaag de koelkast en de rest van de keuken helemaal gesopt en de snoepjes/koekjeskast opgeruimd. Goed voor mijn (en zijn :') ) hormonen!

Oh en Dot... heb je al gezien dat je in de top 10 staat?! O+
pi_136479639
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 februari 2014 18:28 schreef _NIKKI_ het volgende:
Spees, dat is bij ons dus ook het geval, rust en regelmaat ofzo. :) En omdat we er twee krijgen zijn we misschien zelf wel helemaal gesloopt door gebroken nachten bijvoorbeeld. Om dan een paar keer per week 's avonds of telkens in het weekend met visite te zitten ziet mijn man niet zitten. En elke keer moet je toch weer zorgen dat je huis er netjes uitziet, want ze willen allemaal de babykamer zien etc.. En verder komen ze dan net als de peuter net op bed ligt, dus daar zou ook nog gedoe mee kunnen komen.

Plus dat er nu, in tegenstelling tot vorige keer, een peuter rondloopt die anders elke keer weer met ander bezoek (mensen die ze nooit/bijna nooit ziet) te maken krijgt. Ze moet ook al naar de basisschool in die periode, is dan ook nog bijna jarig (en daar is ze nu al mee bezig :X ) en krijgt er ineens twee broertjes bij, dat vind ik voor de peuter eigenlijk ook al gedoe genoeg in een periode van pakweg een maand tijd.
Ik ben het wel met IMA eens dat het niet zo leuk is hoor, of nouja dat denk ik. Aan de andere kant zijn de mensen die op de borrel komen niet echt mensen waar we heel close mee zijn, dus vind ik het toch minder erg op één of andere manier en ben overstag gegaan.

Ik heb net de enveloppen voor de geboortekaartjes geschreven. Ik heb er gewoon een lamme arm van, ik ben helemaal niet meer gewend zoveel te schrijven. Anyway, er is weer iets van de to-to lijst af. *O*
En man heeft denk ik alweer nesteldrang want hij heeft vandaag de koelkast en de rest van de keuken helemaal gesopt en de snoepjes/koekjeskast opgeruimd. Goed voor mijn (en zijn :') ) hormonen!

Oh en Dot... heb je al gezien dat je in de top 10 staat?! O+
Als ik zo lees wat er allemaal op jullie grote gaat afkomen dan denk ik dat een kraamfeest een geweldig plan is! Hoop veranderingen en als er dan iedere dag onrust heerst in huis...ik heb t bij mn beste vriendin gezien en die hebben heel lang geen ritme gehad met de 3 kinderen, hun oudtse ging ook naar de basisschool en kreeg ineens 2 zusjes....

En enveloppen schrijven, ik dacht dat die met kaarten geleverd werden maar niet dus... /noob
S. 2014
J. 2016
pi_136479653
Ja dat negeer ik O-) Hij moet echt nog zo lang mogelijk blijven zitten. We hebben weer een tegenslag in het huis die zsm gefixt moet worden, anders krijgen we een drama lekkage. En die reparatie betekent veel stof dus tot die tijd heeft het geen zin om kleertjes te wassen en het bedje op te maken. Ik ga nu iig een koffer vullen met gewassen beddengoed en kleertjes voor als hij toch eerder komt, maar hopelijk kan ik die over een paar weekjes gewoon in zijn kast leggen :)

Wij gaan wel bezoek doen, maar ik snap dat je kiest voor een borrel al vond ik de ene borrel waar ik ben geweest maar niks. Ik heb er nog maar een meegemaakt en daar heb ik de baby niet gezien, want hij sliep. We mochten ook niet naar het kamertje kijken, want het feest was buiten. Dat vond ik echt niet tof, het cadeautje werd ook niet eens uitgepakt, maar op een tafel gezet :{
  zaterdag 8 februari 2014 @ 19:33:49 #98
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_136479851
Dat lijkt me inderdaad niet leuk, Dot. :{
KuikenGuppy
  zaterdag 8 februari 2014 @ 19:34:00 #99
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_136479855
Zo'n borrel heb ik ook wel eens gehad, ja. Dat vind ik ook niks. Eigenlijk vond ik kraamborrels sowieso niks en een beetje onpersoonlijk, maar ik ben er een beetje op teruggekomen sinds kraamperiode 1.0 die ongeveer een half jaar duurde :P .

No way dat bij een kraamborrel iedereen mijn baby zou mogen vasthouden trouwens :@ , maar toch wel op zijn minst zien ja.
pi_136480024
Ik vibd een borrel ook heel onpersoonlijk.. baby zal veel liggen te slapen etc. Je wilt iedereeen aandacht geven dus het zullen korte, oppervlakkige gesprekken zijn. Soort van receptie. Maar inderdaad.. anders moet het doordeweeks in de avobduren .. slaat de hond aan.. dreumes weer wakker.. drama. En manlief moet gewoon werken. Die is blij om in het weekend bij te kunnen tanken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')